انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت1403 - 3:17am

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 فاصله دروغ تا واقعیت در علوم غریبه! 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
ابتدا يک سوال :
آيا کره زمين فقط براي ما انسان ها ساخته شده است و ما انسان ها فقط در اين کره خاکي زندگي ميکنيم؟ (با استناد به سوره هاي قرآن) جواب واضح است خير موجودات ديگري نيز در اين کره خاکي زندگي ميکنند که قبل از ما وجود داشته اند با نام *جن* حال اين جن ها خود داراي ايل و طايفه و قبيله هستند و داراي زندگي و خانواده پس ما نميتوانيم يک موجود ديگري از نوع جن که از طرف پروردگار متعال به او حق زندگي و آزادي داده شده (همانند انسان) را تسخير و يا اجير کنيم که مانند خدمتکار خانگي در کارها به ما کمک کند
ارتباط با جن ها به یک طریق ممکن است و آن ايجاد ارتباط دوستي با جن هستش که نامش همان احضار است.

حال ارتباط دوستي که بنام احضار و يا تسخير جن در علوم غريبه رايج شده چگونه است؟
(لازم به ذکر است ما با اين مطلب ميخواهيم افکار انسان ها را باز کرده و از کلاه بر داريهاي بيشتر در مملکت عزيزمان جمهوري اسلامي ايران جلوگيري کنيم)
زماني که شخصي دست به احضار جن ميزند (فرقي نميکند از کتاب يا با کمک استاد) در واقع يک موجود از نوع جن را به مکاني که خودش در آن جا واقع است دعوت و فراخواني ميکند براي ايجاد ارتباط دوستي بين خودش و آن جن!!!

حال اينجا جاي دارد از شما دوستان يک سوال بپرسيم
شما با يک شخص ديگري رابطه دوستي داريد و او اگر از شما درخواست بکند فلاني برو قله قاف و برگرد چون من با تو دوستم آيا اين کار را برايش انجام ميدهيد ؟
اينجا سه حالت دارد اگر توانايي داشته باشيد و حوصله داشته باشيد و دوست داشته باشيد اين کار را انجام ميدهيد و امکان دارد در قبالش بگوييد خوب چون من با تو دوستم شما هم فلان کار را براي من انجام بده

يا اينکه توانايي نداشته باشيد و بگوييد نميتوانم

و يا اينکه توانايي داشته باشيد اما نخواهيد انجام دهيد و بگوييد انجام نميدهم.

اين سوال و جواب دقيقا مصداق رابطه يک انسان با يک جن ميباشد اين موضوع برميگردد به مطالبي که بعضي از دوستان ميگويند و مينويسند که فلاني اگر موکل دارد چرا نميگويد برود و برايش گنج بياورد خوب با مطلبي که بيان کرديم باز چند حالتي که در بالا مثال زديم تکرار خواهد شد

يا آن موکل توانايي انجام اين عمل يعني در آوردن دفينه را دارد و قبول خواهد کرد و در قبالش او هم درخواست دارد که امکان دارد انسان از عهده آن درخواست بر نيايد و باز هم نتيجه اي براي انسان نخواهد داشت

و يا آن موکل توانايي انجام اين عمل يعني در آوردن دفينه را ندارد و بازهم منتفي است

و يا اينکه توانايي انجام اين عمل يعني در آوردن دفينه را دارد ولي چون با شما رابطه دوستي دارد قرار نيست هر کاري گفتيد انجام دهد و ميگويد انجام نميدهم
(لازم به ذکر است جن ها نیز مانند ما انسان ها توانایی های مختلفی دارند)
براي تمامي کارها و موارد اين مورد هايي که بيان شد صدق ميکند بسياري از دوستان با گروه ما تماس گرفته و درخواست آموزش احضارات ميکنند و يا ميگويند فلان احضار فلان کتاب را انجام داديم اما انجام نشد!!! و يا فلان احضار را از فلان استاد گرفتيم انجام نشد !!! وفلان مبلغ و فلان مقدار وقت گذاشتیم و فلان تعداد نسخه را انجام دادیم اما انجام نشد!!!

مشکل کجاست ؟
آيا انسان ميتواند واقعا با جن ها رابطه دوستي برقرار کند؟ بله
اگر ميتواند چرا احضارات انجام نميشود ؟
کتاب ها دروغ نوشته اند يا استادان علوم غريبه دروغ ميگويند؟
جواب چيزي فراتر از اينهاست چون اگر اينها بود که الان همه يک دوست جني براي خودشون دست و پا کرده بودند تذکر تذکر تذکر ( گروه بدوح با بيان اين مطالب قصد هيچگونه آموزش ارتباط با جن ها را ندارد بلکه هدفش روشن نمودن افکار و جلوگيري از کلاه برداريهاي بيشتر در اين زمينه ميباشد )
دوستان براي انجام يک احضار موفق سي و سه شرط لازم است که در صورت رعايت نشدن حتي يکي از آن ها احضار نتيجه اي نخواهد داشت!!!

1.آيا نسخه اي که در دست شماست صحيح و کامل ميباشد؟و چطور ميشود اين را فهميد؟
2.آيا شما در طالعتان احضار جن وجود دارد؟اگر دارد کي و کجا و...
3.آيا نسخه اي که در دست شماست و صحيح و کامل هستش با طالع شما هم خواني دارد؟
4.و الي 33

حالا دوستان مطلب اينجاست که تمام سايت ها و کتاب ها و 99/99 اساتيد اصلا نميدانند احضارات اصولش چيست !!!!!
جالب است بدانید که منظور ما فقط استادان ایرانی و کتابهای ایرانی نیست بلکه کتاب های عربی و استادان عربی را نیز مورد کنکاش قرار داده ایم
استادانی همچون شیخ عطیه عبدالحمید استاد عبدالفتاح السید الطوخی که هر کدام بیش از 20 کتاب انتشار داده اند در زمینه های علوم غریبه و احضارات و استادان ایرانی همچون آقای میرداماد کبیر و دیگر دوستان به اصطلاح استاد
صبر کنید عجله نکنید حال اثبات خواهیم کرد مطلب را تا پایان بخوانید

و ایشون قبول کرد و گفت لطف کنين در ابتدا به ساکن شما مبلغ 5 ميليون واريز بکنين تا کار رو شروع کنيم بعد اين دوست عزيز گفتند که : پرسيدم تضميني در روش شما هست ؟
((گفتش نه بايد شانس داشته باشي و پاک باشي))
مسلم است که احضاري که با شانس انجام شود نتيجه اي در بر نخواهد داشت آيا دوستان واقعا براي يک احضار فقط اين دو مورد کافيست پس 33 شرط ديگر را چه کسي بايد رعايت کند؟
خوب دوستان با بيان اين مطالب ميخواهيم دست تمامي سايت ها و کتاب هايي که ادعاي آموزش را دارند برايتان رو کنيم و نام ببريم هرچند شاید صورت جالبی نداشته باشد اما چاره چيست !!!! دام شيادان به حدي پيچيده است که دوستان بايد نام ببريم تا بفهمند

يک مثال برای اثبات گفته هایمان
کتاب ميرداماد کبير احضار پري در صفحه 218

در اين دستور احضار ديده ميشود که بايد به مدت 40 روز هر روز غروب آيت الکرسي و چهار قل خوانده شود تا احضار شوند وحال اين روش را اگر شما 400 چله انجام بدهيد باز هم انجام نخواهد شد چون هيچ عزيمت و درخواستي از طرف شما انجام نشده است بخوري وجود ندارد و حتی تعداد خواندن مشخص نیست و بقيه 33 شرط لازم را نیز ندارد.

دستور احضار صفحه 195 و 196 کتاب ميرداماد کبير با نام احضار موکل سيد هباليط که اين عمل در واقع يک مندل هستش در فنجان
مندل چیست ؟(احضارهای سریع و بدون ریاضت و بی خطر و با واسط یعنی در آب یا آینه یا طفل و ...)
در اينجا هيچ قسم نامه اي که شما بخونيد وجود نداره و فقط حروفاتي که بايد در فنجان رسم بشه گفته شده و چي داخل فنجان بايد ريخته بشه و 32 شرط ديگر هم خبری نیست که متاسفانه اين دستور هم ناقص است

حضار صفحه 192 کتاب ميرداماد کبير
در اينجا در داخل عزيمت مثلا قرار هست شما موکل را احضار کنيد در حالي که اينجا امر ميکنيد که يک نفر از يک نفر ديگر خوشش بيايد در اين جمله توکلوا يا خدام هذه الاسماء به فلان بنت فلان الي فلان بنت فلان معني اين جمله اينست : توکل ميکنم برشما اي موکلين اين اسمائي که خواندم که فلان شخص را نسبت به فلاني مثلا عاشق کنيد!!!! حالا اين چه ربطي به احضار موکل ما داشت نويسنده مثل اينکه خوابش ميومده و دوتا دستور احضار و محبت رو با هم ترکيب کرده و دوستان عزیز اینقدر میخونن تا فکشون خسته میشه اما خبری از موکل نیست چون درخواست مشکل داره و 33 شرط دیگر هم رعایت نشده البته دستورات احضاري هم داريم که موکل حاضر ميشه و شما نميبيند و براتون کار انجام ميدن که فعلا در این مبحث نیست

وب يکي ديگر از کتاب ها که خيلي هم معروف است کتاب سر المستتر شيخ بهايي است که اساتيد زيادي از آن استفاده ميکنند و حال نمونه يکي از احضارات اين کتاب را نيز ميبينيم و بررسي ميکنيم دستور احضار اينه صفخه 99 کتاب با عنوان احضار آينه اجازه لازم خوب در اين احضار چيزي که بايد بر روي آينه رسم شود بيان شده اما عزيمتي که بايد خوانده شود و چه بخوري سوزانده شود و از بقيه شرط ها خبري نيست

وستان فکر نکنيدچنين نواقصي فقط در اين کتاب ها وجود دارد یا فقط در این نسخه ها بلکه در تمام کتاب ها پر است که اين سايت گنجايش اين همه دستورات را ندارد که حلاجي شود و جالب اينجاست که اشخاصي که ادعاي استادي ميکنند و وبلاگ دارند و يا مدير سايت و انجمن هايي مانند راز و رمز چنين دستوراتي را با به به و چه چه ميگذارند براي مراجعه کنندگان و يا به آنها ميدهند که انجام دهند غافل از اينکه دستور پايه و اساس ندارد و کلا مشکل دارد و اينست جواب چرا انجام نشد شما دوستان.......

جالب اينجاست تمام اساتيد حرفهاشون يا من در آورديه يا از کتابهاست و متاسفانه حناي اين اساتيد براي گروه ما رنگي نداره به دو دليل چون مطالعه مهمترين کتاب ها و بررسي اون هارو انجام داده ايم در گذشته و با تمام فوت و فن اين قضايا آشنا هستيم و با لطفي که خداوند تبارک وتعالي به گروه ما کرده ميتونيم هر نسخه اي رو مورد کنکاش و بررسي قرار بدهيم و افتخار ميکنيم که در زير سايه پرچم جمهوري اسلامي ايران به سمت حقيقت حرکت ميکنيم

اما مطلب بعدي چه اشخاصي واقعا حالا به هر طريقي که بدست آورده اند مهم نيست داراي ارتباط با يک جن ميباشند؟
يک سوال اين مطلب را به آساني براي شما روشن خواهد کرد به طور مثال به شخصي مراجعه کرده ايد و ادعا دارد که يک يا ده ها موکل از انواع مختلف دارد ساده ترين سوالي که از طرف شما ميتواند طرح شود و هر جني از هر ديني و با هر قدرتي ميتواند پاسخگو باشد اين سوال است:
اي شخصي که ادعاي داشتن موکل داري من در خانه خودم يک تابلو دارم که قاب مثلا سفيد دارد و در مثلا راهرو ميباشد حالا در اين تابلو شما از موکلتون سوال کنيد چه چيزي نوشته شده است؟
اگر جواب داد و عين جمله تابوي شما را بازگو کرد که آن شخص داراي ارتباط با يک موجود از نوع جن ميباشد اما اگر گفت که اين سوال خيلي سخته يا نميشه يا هر دليل ديگري آورد قابل قبول نيست و آن شخص داراي ارتباط با موجودي از نوع جن نيست.

ما يکي ديگه از موارد ديگر که حائز اهميت ميباشد مبحث اشخاص کلاه برداريست که ادعا ميکنند يک سنگ دارند که داراي موکل ميباشد و ميگويند که در اين سنگ يک و یا دو و یا حتي من سراغ دارم بيان ميکنند که دوازده موکل در سنگ جا داده اند و آن را 12 ميليون به مردم ساده ميفروشند حال مطلب را برايتان باز ميکنيم در ابتدا بيان کرديم جن ها از هر نوعي داراي زندگي و خانواده ميباشند حال آيا اين سنگ واقعا از لحاظ حجمي گنجايش يک جن را دارد و اينکه اي انسان شما که خالق اين جن نيستي تا او را در اين سنگ اسير و اجير بکني که برايت مثلا کار انجام دهد خوب الان در ذهن بعضي از دوستان اين سوال پيش مي آيد که فلاني از من فلان مبلغ گرفت و يک سنگ به من داد و گفت موکل دارد و من هم استفاده کردم و تاثيراتش رو حس کردم حتي خيلي زياد !!!!!
اينجا سه حالت دارد :
1. سنگ باارزش و داراي انرژي و خواص و تاثيرات و آثار کيهاني هست که مربوط به خود سنگ ميباشد و موکلي در کار نيست و بر روي طالع انسان ها تاثير ميگذارد.
2.حک کردن يکي از اسماء الهي و يا وفق ها و يا آيات قراني بر روي سنگي بي ارزش که بايد بيان کنيم خود آيات و اسماءالهي سرشار از انرژي و خواص هستند که بر طالع ما تاثيرات بسيار ملموسي ميگذارند.

3.حک کردن يک سري آيات بر روي سنگ هاي با ارزش که اينجا تاثيرات قويتر خواهد بود چون هم تاثير و انرژي و آثار کيهاني سنگ بر طالع شخص تاثير خواهد گذاشت و هم آيات و اسماء الهي که بر روي سنگ حک شده تاثير و خواصشان را در طالع شخص نشان خواهند داد اما اينجا يک نکته وجود دارد چون هر سنگ و هر ايه داراي تاثيرات گوناگونيست بر طالع انسان و انسان ها نيز طالعشان دايناميک بوده که در مبحث طالع بيان کرديم پس بايد قبل از استفاده هر سنگي با حکاکي و يا بدون حکاکي بررسي شود که اصلا ان سنگ داراي انرژي و تاثيرات و خواص آثار کيهاني ميباشد يا نه و اگر داشت حالا بر روي طالع شما که قرار است استفاده کننده باشيد چگونه تاثيري خواهد داشت د

به لطف و مرحمت الهي

الم یعلم بان الله یری

چهارشنبه 17 اردیبهشت1392 - 2:00am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان شب بخیر
سالار جان ماشاا... شما هم سرشار از مطالب هستین همیشه موفق باشین.
دوست عزیز لطفا ایراداتی که برای کتب یا اساتید بیان میکنین ، روشها - کتب و اساتید معتبر رو هم معرفی کنین تا یکجانبه حرکت نکرده باشیم^=%
یا علی مدد -- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 19 اردیبهشت1392 - 1:19am
استادیار
استادیار

درود جناب بینا
عرض کنم که نسخه های احضار صدی نود ناقص هستن و یا اشتباه
کتابی که علم خقیقی رو بیاد بگه سراغ ندارم...منظور اینکه اصلا تا اونجایی که بنده و اساتید بنده کنکاش کردیم میان بیش از 2000 نسخه و کتاب دست نویس و چاپی .تمامی نسخه ها از یه جایی میلنگن
و ماما علم حقیقی رو مطالبشو شروع کردیم کم کم بیان کردن ..از مقدمتای چون دوستان هم متوجه مطالب باشند و پله رو یک به یک بالا بریم بهتره!!

الم یعلم بان الله یری

جمعه 19 اردیبهشت1392 - 1:34am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام مجدد
هوالاول و الاخر و الظاهر و الباطن و هو علی کل شیء قدیر

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 19 اردیبهشت1392 - 1:38am
استادیار
استادیار

درود البته دوستان لطفا از "ما" بد متوجه نوشید منروم از ما دوستان بنده و خودم و همچنین با کمک اساتیدی چون چناب بینا و عزیزانی چون شماست همانطور که استاد بینا فرمودند:علم حقیقی در نزد خداست وبه هرکسی که قابلیت آن را داشته باشد اعطا می کنید

الم یعلم بان الله یری

جمعه 19 اردیبهشت1392 - 1:41am

سلام جناب سالار بنده خیلی زیاد در پی استاد بودم و با دراویش و غیره نشستم میخواستم من را راهنمایی بفرمایید اگر لطف کنید به سمت یک استاد عامل همانطوری که خودتان فرمودید مراتب بسیار زیاد تشکر را دارم از خدمت شریفتان این هم شماره تماس من است *******0919 و این هم ایمیلم هست ***@yahoo.com
2

چهارشنبه 22 خرداد1392 - 8:39pm
استادیار
استادیار

سلام بر شما اقای حسین 23
خیلی ممنون از لطف شما....لازم به یاداوری است که ذکر شماره و ایمیل در تاپیک های عمومی قدغن بوده و شما یا هر فردی که سوالی که دارید در انجمن مطرح بفرمایید بند با کمک استاد بینا و شما دوستان تا آنجایی که بتوانیم جواب سوال شما رو خواهیم داد...اگه سوالی خصوصی دارید بصورت پیام خصوصی بفرستید
ممنون

الم یعلم بان الله یری

پنج شنبه 23 خرداد1392 - 2:11pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
مطالب خیلی ارزنده ای رو آقا سالار برای شناخت کلاهبرداران فرمودند
ممنون

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

شنبه 25 خرداد1392 - 4:07am

سلام بر تمامیه اساتید
چند وقت پیش یکی از بستگان فهمید که به احتمال زیادتوو حیاط خونشون گنج هست
بعد رفتن سراغ یه دعا نویس (جن گیر یا هر چی که اسمشه) . اونجوری که اونا تعریف می کنن اینه که طرف میاد بندو بساطشو پهن می کنه یه کارائی می کنه بعدش میگه توو فامیل شخصی به اسم مثلا حسین (اسم منو گفت اینم بگم که اسم من توو کل فامیل تکه) اونها هم گفتن آره اونم گفت گنج به اسم اینه باید کلنگ اول رو اون بزنه.
خوب می گیم تا اینجاشو شانسی گفته ولی در ادامه اومد یه توضیحاتی در مورد من داد که تقریبا هیچکس ازش خبر نداره (البت چیزای خوبمو گفت و باعث شد خیلی توو فامیل اعتبارم بره بالا :D )
من اون بنده خدا رو ندیدم ولی معروفه به سید میگن چند تا میخ داره با اون میخ ها کارشو انجام میده
اول اینکه با این که چیزایی که در مورد من گفت صحت داشت ولی من هنوز قبول ندارم که این فرد این کاره باشه اگه باشه اصلا آدم خوبی نیست و نباید رفت سراغش چون به نظرم افرادی مثل آیت ا... بهجت می تونن از راه شرعی به این موقعیت برسن و کسی که از نظر ایمان در این سطح باشه دیگه نمیاد خونه اینو اون بره گنج براشون پیدا کنه
خلاصه می خواستم نظر اساتید رو در این مورد بدونم این فرد چه جور آدمیه و این اطلاعات رو از کجا تونست به دست بیاره؟؟؟
پیشاپیش ممنون از راهنمائیتون

جمعه 13 تیر1392 - 1:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
اول اینکه خداوند بزرگ در قرآن کریم میفرماید ارتباط انسان با اجنه هر دوتای انها را به گمراهی می کشاند ( سوره جن )دوما اینکه جنهایی که با انسان ارتباط برقرار میکنند مسلمان نیستند چون انها به فرموده قرآن عمل میکنند و کاری با انسان ندارند بلکه جنهای کافر و گمراه میخواهند انسان را گمراه کنند وبه همین خاطر با انسان ارتباط برقرار میکنند و از او خواسته هایی دارند مثلا میگن براشون خروسی سیاه قربانی کنند و نام خدا رو بر خروس قربانی نبرد که ان خودش گناهی نابخشودنی است سوما اگه ادمهایی که ادعای داشتن موکل دارند چرا برای نوشتن دعا پول میگیرند خودشون برند از زمین گنج پیدا کنند تا محتاج نباشند چهارما من چندین ساله تو کار هستم تا حالا نشنیدم کسی تونسته باشه با موکل یا جن تونسته باشه به گنج برسه ...
در آخر دوستان خوبم باید بگم طلسم وجود داره وتنها راه درست باطل کردنش از طریق قرآن کریم و اذکار صحیح سنت پیامبر(ص) هست .
هرکسی در مورد شکستن طلسم راهنمایی خواست من درخدمت هستم ....

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 14 تیر1392 - 11:17am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure