انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 8:18pm

پاسخ به موضوع  [ 26 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 حقه یا واقعیت ؟ 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
دوستان باز هم بر آن شدیم یکی دیگر از کلاه برداریهایی که مدتی است میان دعا نویس ها و کلاه بردارها مد شده است برایتان بیان کنیم :

موضوعی با نام اخراج سحر یا اخراج طلسم یا احضار سحر و یا طلسم در کاسه آب را شاید دیده یا شنیده باشید !

اخراج سحر چیست؟ این مساله یعنی جادو و طلسمی که برای شما انجام داده اند و در جایی دفن شده است توسط یک موکل و با درخواست دعا نویس فراخوانی شده و برای شما آورده میشود

اینجا دو حالت دارد یا شخص دعا نویس واقعا این عمل را انجام میدهد

و یا اینکه حقه بازی در می آورد

حال هر دو موضوع را بررسی میکنیم

فرض کنیم واقعا دعا نویس این عمل را انجام دهد و طلسم و جادویی که در حق شما انجام داده شده و در جایی دفن شده در کاسه آب حاضر کند

حال اگر طلسم و جادویی که در حق شما انجام شده وجود نداشته باشد یا بهتر بگوییم در آب روان انداخته شده باشد یا سوزانده شده باشد یا اصلا به خورد شما داده باشند آیا بازم هم آن موکل میتواند چنین دعایی را که در وجود شماست و وارد رگ و خون و تمام بدنتان شده خارج کند ؟

جواب واضح است خیر

پس چاره چیست؟

اینجاست که ضعف دعا نویس ها به و ضوح خود را به نمایش میگذارد و به شما میگویند شما طلسمی ندارید

خوب بندگان خدا راست هم میگویند شما طلسمی از نوع دفن شده ندارید بلکه عامل مشکلات شما از نوع های دیگر مانند جادوهای سوزاندنی یا در آب روان انداخته اند یا به خورد شما داده اند و یا ؟؟؟؟ میباشد که این دعا نویس ها توانایی بررسی و حل آن را ندارند !!!!

اما حالت دوم که دعا نویس در اتاقی تاریک جلوی دید شما که به سختی میتوانید ببینید کاسه ای آورده و از قبل دعایی را آماده کرده برای اشخاص مراجعه کننده و بر روی کاسه آب پارچه ای قرار میدهد و به شما میگوید تمرکز کنید و زمانی که فکر شما را مشغول کرد دعا را داخل آب قرار میدهد به آرامی و به شما میگوید حالا دستتان را در آب قرار بدهید و به دنبال دعا بگردید

و یا یک مورد دیگر یک سری از این شیطان صفت ها با استفاده از موکلین سفلی یک دعا را قبلا آماده کرده اند و در روز روشن در جلوی شما به موکل سفلی دستور میدهند که دعا را در آب انداخته و شما هم فکر میکنید واقعا این عمل را برایتان انجام داده است!!!!
:)

الم یعلم بان الله یری

چهارشنبه 17 اردیبهشت1392 - 1:49am

ببخشید موکل سفلی چیه؟؟

جمعه 19 اردیبهشت1392 - 12:21am
استادیار
استادیار

درود به نوعی از اجانین اطلاق میشه که اخر واژه آنها به طیش ختم میشود

الم یعلم بان الله یری

جمعه 19 اردیبهشت1392 - 12:37am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان شب خوش
سالار جان واقعا خوبه که این مسائل مطرح بشه و دوستان به حقه های به اصطلاح دعانویسان پی ببرند.
ضمنا اگه شما روشهای معتبر و بهتری برای این مورد دارید لطفا مطرح کنید تا برای همه قابل استفاده باشه%
موفق باشی
یاعلی مدد --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 19 اردیبهشت1392 - 1:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اکثر دعا نویس های شهر خودم رو امتحان کردم نود درصد اونها یا کلاهبردارن یا از روی سادگی این کاررو انجام میدن
مثلا برای صوابش البته بعضی چیزهاست که نمیشه به سادگی از کنارش گذشت

جمعه 20 اردیبهشت1392 - 11:59am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ضمن خوشآمد خدمت شما مرلین عزیز به این انجمن باید عرض کنم که درسته بیشتر مدعیان این علوم فقط برای کسب ثروت با استفاده از سادگی و جهل مردم هست البته من منکر این نیستم که مفتکی کار کردن هم نمیشه ولی توی این کار جنبه مادی و ریالی اون فقط در حد هزینه لوازم و ابزار کار و وقتیه که صرف میشه نه اینکه بیان مثلا مبلغی میلیونی از کسی بگیرن تا کارش رو راه بندازن%
یاعلی مدد --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 20 اردیبهشت1392 - 2:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون بینای عزیز
من منکر علوم غریبه یا متافیزیک نیستم خودم سالها درباره اش تحقیق کردم آدم های درستی هم پیدا میشه اما در حدکم
وبه این راحتی هم به کسی آموزش نمیدن دعا نویسهای درستی هم هستند که برای گشایش کار مردم این کار رو انجام میدن
درعوض مزدکمی میگیرند من خودم چند سال پیش کتابفروشی داشتم واز کتابهای علوم غریبه هم میفروختم کسانی که از این
کتابها میخریدند کلی سوال پیچشون میکردم اکثرشون هیچی بارشون نبود عده ای از دعا نویس ها که بعضی از نوشته هاشون نتیجه میداد نمیدونستن که چجوری نوشته هاشون جواب میده

جمعه 20 اردیبهشت1392 - 5:37pm
مدیر سایت
مدیر سایت

آقا سالار سلام علیکم
درمورد کسانی که درون کاسه آب بچه ها رو مجبور میکنن تا دزد رو ببینن و بگن اسمش چیه ؟ نظری دارید ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 21 اردیبهشت1392 - 9:00am
استادیار
استادیار

شرمنده بنده چیزی بلد نیستم و فقط چرندیات میگم بقول دوستان....
اگه استاد بینا اومدن خودشون توضیح میدهند

الم یعلم بان الله یری

شنبه 21 اردیبهشت1392 - 12:36pm

سالار جان ببین در یک جمع بزرگ همیشه این اتفاق میوفته که یک عده با شما موافقند و یک عده حالا به هر دلیلی مخالف کار شمان.
شما باید خودت ببینی که موافق بیشتر داری یا مخالف و بر اساس اون ببینی که میخوای به کارت ادامه بدی یا نه.
من نمیگم شما برگرد بلکه دوست دارم شما خودت به این نتیجه برسی و کمک کردنت و اموزشت رو به دوستان ادامه بدی و مطمئن باش که خیلی ها دارن بحث شما رو دنبال میکنند.
اگر اون دوستمون که با شما اونطور برخورد کرد بیاد و توضیحی بده از لحاظ این علم و ما بدونیم که اون از شما بهتره حرفی نیست اما اگر نتونست مارو قانع کنه ازشون خواهش میکنم با نهایت احترام بذاره شما به کارتون ادامه بدید.اخه من که خیلی چیزها دارم یاد میگیرم و مطمئنم کسانی که کمی در این علم اشنایی داشته باشن با نظر من موافقند.

شنبه 21 اردیبهشت1392 - 2:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 26 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure