انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 9:08am

پاسخ به موضوع  [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 احضارات 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

چه جالب :-?

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 11:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ی اتفاق عجیب دوستان من هرشب ی صفحه ار این انجمن مطالعه میکنم میخابم مانند یک کتاب داستان قبل از خاب عادت کردم
نکته دوم حس میکنم هر چی از این سایت اطلاع میگرم جن ها بیشتر اصبانی میشوند مصلا امروز ی ضروفی رو در کابنیتومون تکون شدیدی دادند که مادرم شکه شد تاپیک های دوستان رو بنده هرشب میخونم ولی فکر میکنم این موضوع هم جن هارو عزیت میکنه ببخشید اینوم مطرح کردم دیدم ظرف تکون خورد منظورم اینه که داره اطلعاتمون بالا میره جای قدر دانی داره :D

چهارشنبه 14 مهر1394 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همگی دوستان بنده به اجبار یکی از دوستان به این تایپیک سر زدم واینکه بپرسم قضیه این ریاضت کشی 40 روزه چیه واینکه قصدشون اینه یک جورای با جن که نه با ملائکه در ارتباط باشه میدونم حرفم خنده داره چون خودم حسابی بهش خندیدم وحالشو گرفتم اما شما حال منو نگیرین چون من مقصر نیستم به خدا خیلی اجبار کرد تا پست بدم شما که واردین جواب این دوستمو چی بدم از قدیما که میشناسمش پسر خوبی بوده چشم پاک وخیل باادب نماز وقرانش دیر نمیشه کار درسته یک چیزایی هم واسم گفته که میگه میبینم اما نمیفهمم چی هستن الان دوست داره یکجور ارتباط برقرار کنه من که خیلی نصیحتش کردم اصلا گوش نمیده حالا شم اکه واردین چی باید بهش بگم چیکار باید بکنه اعمال خاصی داره که باید انجام بده خلاصه یک چیزی یگین یا کتابی رو معرفی کنید یا بزارین متشکر :)

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 25 آبان1394 - 12:26am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
سلام به همگی دوستان بنده به اجبار یکی از دوستان به این تایپیک سر زدم واینکه بپرسم قضیه این ریاضت کشی 40 روزه چیه واینکه قصدشون اینه یک جورای با جن که نه با ملائکه در ارتباط باشه میدونم حرفم خنده داره چون خودم حسابی بهش خندیدم وحالشو گرفتم اما شما حال منو نگیرین چون من مقصر نیستم به خدا خیلی اجبار کرد تا پست بدم شما که واردین جواب این دوستمو چی بدم از قدیما که میشناسمش پسر خوبی بوده چشم پاک وخیل باادب نماز وقرانش دیر نمیشه کار درسته یک چیزایی هم واسم گفته که میگه میبینم اما نمیفهمم چی هستن الان دوست داره یکجور ارتباط برقرار کنه من که خیلی نصیحتش کردم اصلا گوش نمیده حالا شم اکه واردین چی باید بهش بگم چیکار باید بکنه اعمال خاصی داره که باید انجام بده خلاصه یک چیزی یگین یا کتابی رو معرفی کنید یا بزارین متشکر :)

سلام دوست عزیز
بله این ریاضت ها وجود 40 روزی هم که گفتین و به چهله معروفه که برای هر نوع کاری تو حوزه علوم غریب شرایط متفاوتی داره وجود داره ارتباط با ملک که بسیار بسیار سخته و منم ازش اطلاعات چندانی ندارم
اگر هم به دنبال ارتباط با جنه که پیشنهاد من به عنوان کسی که قبلا دنبال این مسائل بودم اینه که اصلا دنبالش نباشه به چند دلیل 1 اینکه وقتی پا به این دنیا میذاری در واقع به یه دنیای ناشناخته رفتی که هیچ چیزی ازش نمیدونی و همین جهل میتونه باعث گمراهی بشه دوم اینکه حتما تضمینی وجود نداره که شما با جن خوب ارتباط برقرار کنی چه بسا اینکه چندان اشتیاقی هم ندارن اونا که در تسخیر انسان باشن ولی در عوض جن شر اشتیاق زیادی داره :D و وقتی هم که این ارتباط برقرار بشه دیگه قطع ارتباط به دست ایشون نیست :ymdevil: سوم اینکه این راه استاد عامل میخواد و اینکه خود اون استاد عامل باید فرد خوبی باشه وگرنه به بیراهه میره
حالا در مقابل یه پیشنهادی دارم شما میگی ایشون پسر خوب و با ایمانیه خیلی خوبه همینطور ادامه بده احتمالا این میزان دیدی که دارن و یه سری چیزها هم میبینن بخاطر چشم پاک و ایمانشون باید باشه
یه جمله میگم از آیت الله بهجت: "ترک محرمات و انجام واجبات این مسئله باعث می شود خداوند علم های جدیدی به ما عطا کند"
اگر تو این راه پیش بره خداوند شیرینی هایی رو بهشون میچشونه که ارتباط با جن و ملک کوچکترین ارزشی براش نخواهد داشت
و در کل تو این مسیر که نیتش باید فقط نزدیک شدن به خدا باشه یه سری عنایات هم به انسان میشه که شاید بعضیاش همین خدمت کردن جن و ملک برای انسان باشه ولی این خیلی مهمه که نیتش بندگی خدا باشه نه رسیدن به این مقامات
در کل توصیه من به عنوان کسی که خیلی دنبال این مسائل بودم و فهمیدم اشتباه هم میکردم اینه که به ایشون بگید دنبال ارتباط با اجنه و ملک نباشه و بسپاره بخدا و مطمئن باشه اگر خدا براش این موضوع رو صلاح بدونه ظرفیتشو در اون ایجاد میکنه و راهشم بهش نشون داده میشه
اینارو گفتم چون شما گفتین پسر چشم پاک و با ایمانیه و بستر براش فراهمه دنبال این چیزای سطح پایین نباشه از خدا بندگی خدارو طلب کنه که تو این بندگی خیلی چیزای با ارزش تر نهفته ست
یا حق @};-

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

چهارشنبه 27 آبان1394 - 7:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shadabad نوشته است:
بهرام نوشته است:

...........در کل تو این مسیر که نیتش باید فقط نزدیک شدن به خدا باشه یه سری عنایات هم به انسان میشه که شاید بعضیاش همین خدمت کردن جن و ملک برای انسان باشه ولی این خیلی مهمه که نیتش بندگی خدا باشه نه رسیدن به این مقامات
.... دنبال ارتباط با اجنه و ملک نباشه و بسپاره بخدا ....

احسنت. لبّ و کلّ مطلب همینه. \M/ بندگی خدا، عبادت خالصانش، ذکرهای عاشقانۀ روزانش فقط و فقط با نیّت اینکه اون ذات پاک و کامل لایق پرستشه و نه به نیّت رتق و فتق مشکلات، خیلی اموراتو درست میکنه.
حداقل یه اثری داره و اینکه در بدترین جاها و میان خیل عظیم بدترین جنّیان کاملاً در امانید و نمیتونن حتی به شما نزدیک بشن. یکی از کلیدهای طلایی ( البته بعد ازعدم انجام گناه) وبه شرط مداومت،نماز اول وقته که همه امور دنیا و آخرتتون رو تضمین میکنه. حد اقل 40 روز پشت سر هم انجام بدید تاثیر تد ریجیشو متوجه میشید و میبینید که همه چیز کم کم تغییر میکنه. و صد البته گناه نکردن بخش مشکلترکاره. @};-

چهارشنبه 27 آبان1394 - 8:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا دستتون درد نکنه که جواب دادین..به هر حال چیزی بود که از من خواسته بود من نمیتونستم روشو زمین بزنم :)

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 27 آبان1394 - 11:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر دوستان تا الان که ۳۲ سالمه هر چی از خدا خواستم با راههایی که بهم نشون داد بهش رسیدم و از این به بعد هم بندگیشو تا زمانی که در این دنیا هستم انجام میدم و اینم بگم به هیچ دینی هم معتقد نیستم من خودمو به خود خدا سپردم تا منو یاری کنه امیدوارم همه دوستان به راه راست هدایت بشن و زندگی خوبی داشته باشن خدایا همه رو یاری کن و به راه راست هدایت کن

چهارشنبه 23 دی1394 - 7:06am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر دوستان .من با لحن برادری توصیه میکنم که از این کار ها نکنین این ها کار های منفی ای هستند که باعث سردرگمی و انواع کسالت روحی و جسمی میشوند.

چهارشنبه 30 دی1394 - 10:34pm
آواتار کاربر

سلام با توجه به انجام تمرینات تمرکز به خیلی از موارد مربوط به پیدا کردت موارد زیر زمینی دست یافت

دوشنبه 26 بهمن1394 - 6:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام .کسی میدونه چطور طلسم جابه جایی رو باطل متونم بکنم ؟؟؟؟فکر کنم مال دفینه فراماسونی هستش؟؟؟ @-) :-ss :-ss :ymdevil:

دوشنبه 3 اسفند1394 - 2:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure