انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 6:40am

پاسخ به موضوع  [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 احضارات 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

خوب دوستان موكل داشتن يكي از الطاف خداونده . كه نصيب هر كسي نميشه .

و فكر نكنيد كسي كه موكل داره هميشه ادم بده هست .

وكسي هم كه ادعا ميكنه من موكل دارم اونا موكل نيستن . بلكه خود شيطان هست. و اگر دقت كرده باشيد هميشه رنگ چهرشون تيره هست و ادم بد بختي هستند كه حتي نميتونن موكلات خودشون رو با علمشون ( دروغين ) بر طرف كنن .

برعكس كسي كه داراي موكل هست هيچ وقت دم از موكل داشتن نميزنه و اين سر رو به راحتي اشكار نميكنه . و از رنگ چهرشون روشنه و اگر دقت كرده باشيد بدون موشكل زندگي ميكنن و هميشه شكر گذار خداوند بزرگ هستند .

پنج شنبه 25 دی1393 - 11:38am
آواتار کاربر

حرفت لایک داره :-BD

پنج شنبه 25 دی1393 - 7:47pm

محل اقامت: ایران-تبریز
آقا این انرژی زیادو که جذب می کنی(10000 تا رو ) بعد چه اتفاقی واسه زندگیت میفته؟ :|

ما به خدا اعقاد داریم

پنج شنبه 25 تیر1394 - 4:39pm

دوستان عزيز من تجربه احضار روح دارم و خودم با يكي از دوستان اينكار رو انجام دادم حتي از ما خواست مرغي رو بياوريم تا وارد جسمش بشه شايد باور نكنيد اما وقتي وارد جسم مرغ شد مرغ سه بار چنان گردنش رو بلند كرد كه ما ترسيديم روح يا جني كه اومده بود روي حروف به ما گفت مرغ رو ول كنيد ما ولش كرديم از جاش تكون نخورد حتي گندم اورديم نخورد ولي وقتي از ش خارج شد مرغ از زمين پريد و شروع به نوك زدن گندمها كرد دوستان به مسخره نگيريد ،احضار روح چنان اعصاب وروان مارو بهم ريخت كه مجبور شدم اين كارو كنار بزارم وقتي از عالمي پرسيدم گفت جن بوده از نترس بودن شما و تمركز دوستتون استفاده كرده و احضار شده ما ديگه اينكار رو انجام نداديم اگر كسي اگاهي داره خواهش ميكنم توضيح بده ايا همچين چيزي ممكنه؟يا توهم ما بوده؟

یکشنبه 11 مرداد1394 - 11:18pm

sare
سلام
ببین دوست عزیز توی این مباحث سعی کن بدون استاد کاری انجام ندی
این مثل یک شعار شده و ... اما واقعیت همینه بدون استاد ضربه می خوری یا به انحراف کشیده می شی
من احضار روح رو انکار نمی کنم حتی توی کتاب یکی از علامه های مشهور و معاصر دستورش موجوده اما خوب باید با آگاهی باشه
یک کتاب از علامه طبا طبایی هست در مورد سئوال از ایشون فکر کنم 625 سئوال از علامه اسمش باشه بحث های جالبی توش هست شاید راه گشا باشه
موفق باشی

در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند & گر تو نمی پسندی تغییر ده قضا را

پنج شنبه 15 مرداد1394 - 10:24pm

سلام خدمت دوست عزيز ممنون از راهنماييتون

جمعه 16 مرداد1394 - 10:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Sare49 نوشته است:
دوستان عزيز من تجربه احضار روح دارم و خودم با يكي از دوستان اينكار رو انجام دادم حتي از ما خواست مرغي رو بياوريم تا وارد جسمش بشه شايد باور نكنيد اما وقتي وارد جسم مرغ شد مرغ سه بار چنان گردنش رو بلند كرد كه ما ترسيديم روح يا جني كه اومده بود روي حروف به ما گفت مرغ رو ول كنيد ما ولش كرديم از جاش تكون نخورد حتي گندم اورديم نخورد ولي وقتي از ش خارج شد مرغ از زمين پريد و شروع به نوك زدن گندمها كرد دوستان به مسخره نگيريد ،احضار روح چنان اعصاب وروان مارو بهم ريخت كه مجبور شدم اين كارو كنار بزارم وقتي از عالمي پرسيدم گفت جن بوده از نترس بودن شما و تمركز دوستتون استفاده كرده و احضار شده ما ديگه اينكار رو انجام نداديم اگر كسي اگاهي داره خواهش ميكنم توضيح بده ايا همچين چيزي ممكنه؟يا توهم ما بوده؟

سلام دوست عزیز
بله اکثر مواقع شاید بشه گفت در 99 درصد مواقع در جلسات احضار روح در واقع جن خودش رو جای روح جا میزنه! درکل زیاد نمیشه به حرفای این موجودات اعتماد کرد ;)
احضار ارواح به این سادگی ها نیست
یا حق
@};-

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

چهارشنبه 17 شهریور1394 - 12:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جالب اين است که بسيارى از دوستان که ادعاى مسلمان بودن دارند هنوز نميدانند که در قرآن ارتباط با جن از گناهان کبيره محسوب شده و عين شرک و کفر است.
برادره عزيز من تو اگر خواهان اين هستى که به خواسته هايت برسى و مشکلاتت حل شود به خداوند پناه برده و از او بخواه نه از جن.در اينصورت شما قبول ميکنيد که خداوند نميتواند کارى انجام داده ولى از جن ها کمک ميگيريد تا کار و مشکلتان رفع شود؟ چرا دست خود از خداى خود دور شده و از ولايت او خارج ميشويد و به ولايت جن و نيروهاى شيطانى ايمان مى آوريد؟ در اينصورت هر چه نماز خوانده و راز و نياز کنيد بى فايده بوده و از سمت خداوند متعال طرد خواهى شد زيرا از غير از خدا يارى ميطلبيد.
چشمانتان را نبنديد و به دنبال اين کار هاى کثيف نباشيد.چرا ناآگاهانه دنبال مسائل پوچ هستيد و زندگى خود را نابود ميسازيد؟چرا گول ظاهر را ميخوريد؟تا کى تحت فرمان نفس خود خواهى بود؟همين مسائل است که مردمان ما پيش يک عده دعا نويس کثافت و نجس رفته تا مشکلشان حل شود.. پس جايگاه خدا کجاست؟خداوند عرضه ندارد؟
با فکر و خرد پيش برويم بهتر از اين است که کورکورانه دنبال ميانبر براى رفع مشکلاتمان باشيم.دنياى اجنه از دنياى ما انسانها جداست.ارتباط داشته باشيد که به چه چيزى برسيد؟
اين همه هدف هدف پس هدفتان چيست؟به همين راحتى خداوند عزيز را از زندگى خودتان خارج ميکنيد و خودتان نميفهميد که چه شده است و از حقيقت دور.
دوستان احضار و ارتباط کفر است و گناه.دعا نويسى اسمش زيباست اما ميدانيد که به عبرى و عربى چه چيزى نوشته اند؟
غير از راه شيطانى هرگز نميتوانيد با اجنه ارتباط برقرار کنيد.خيالتان راحت.طورى وارد اين مسائل ميشويد که قول ميدهم خودتان متوجه نميشويد که چه شده.
هيچ ذکر و آيه اى چه در قرآن چه در ساير کتب وجود ندارد که شما را به اجنه صالح و مسلمان وصل کند زيرا از زمان پيامبر عزيز راه ارتباط قطع شده است دوستان.پس هر چه تلاش کنيد اجنه پليد و ياران شيطان به شما پاسخ خواهند داد و به راحتى فريب مى خوريد.با ظاهر خوب و زيبا نزديک مى شوند.
دنبال شيطان ميرويد به ذات پاک خداوند سوگند.
سوالى بود در خدمتم.خواهشا دنبال اين مسائل نباشيد برادران عزيزم.اذکار ساير کتب همگى پوچ و بى فايده اند.شک نکنيد..در کار خدا نتوان دخل نمود.

چهارشنبه 17 شهریور1394 - 2:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

*ايران* نوشته است:
جالب اين است که بسيارى از دوستان که ادعاى مسلمان بودن دارند هنوز نميدانند که در قرآن ارتباط با جن از گناهان کبيره محسوب شده و عين شرک و کفر است.
برادره عزيز من تو اگر خواهان اين هستى که به خواسته هايت برسى و مشکلاتت حل شود به خداوند پناه برده و از او بخواه نه از جن.در اينصورت شما قبول ميکنيد که خداوند نميتواند کارى انجام داده ولى از جن ها کمک ميگيريد تا کار و مشکلتان رفع شود؟ چرا دست خود از خداى خود دور شده و از ولايت او خارج ميشويد و به ولايت جن و نيروهاى شيطانى ايمان مى آوريد؟ در اينصورت هر چه نماز خوانده و راز و نياز کنيد بى فايده بوده و از سمت خداوند متعال طرد خواهى شد زيرا از غير از خدا يارى ميطلبيد.
چشمانتان را نبنديد و به دنبال اين کار هاى کثيف نباشيد.چرا ناآگاهانه دنبال مسائل پوچ هستيد و زندگى خود را نابود ميسازيد؟چرا گول ظاهر را ميخوريد؟تا کى تحت فرمان نفس خود خواهى بود؟همين مسائل است که مردمان ما پيش يک عده دعا نويس کثافت و نجس رفته تا مشکلشان حل شود.. پس جايگاه خدا کجاست؟خداوند عرضه ندارد؟
با فکر و خرد پيش برويم بهتر از اين است که کورکورانه دنبال ميانبر براى رفع مشکلاتمان باشيم.دنياى اجنه از دنياى ما انسانها جداست.ارتباط داشته باشيد که به چه چيزى برسيد؟
اين همه هدف هدف پس هدفتان چيست؟به همين راحتى خداوند عزيز را از زندگى خودتان خارج ميکنيد و خودتان نميفهميد که چه شده است و از حقيقت دور.
دوستان احضار و ارتباط کفر است و گناه.دعا نويسى اسمش زيباست اما ميدانيد که به عبرى و عربى چه چيزى نوشته اند؟
غير از راه شيطانى هرگز نميتوانيد با اجنه ارتباط برقرار کنيد.خيالتان راحت.طورى وارد اين مسائل ميشويد که قول ميدهم خودتان متوجه نميشويد که چه شده.
هيچ ذکر و آيه اى چه در قرآن چه در ساير کتب وجود ندارد که شما را به اجنه صالح و مسلمان وصل کند زيرا از زمان پيامبر عزيز راه ارتباط قطع شده است دوستان.پس هر چه تلاش کنيد اجنه پليد و ياران شيطان به شما پاسخ خواهند داد و به راحتى فريب مى خوريد.با ظاهر خوب و زيبا نزديک مى شوند.
سوالى بود در خدمتم.خواهشا دنبال اين مسائل نباشيد برادران عزيزم.اذکار ساير کتب همگى پوچ و بى فايده اند.شک نکنيد..در کار خدا نتوان دخل نمود.

حرفشون کاملا متین و منطقی هستش. دوستان تنها نیرو یی که تو این جهان هستی به تک تک موجودات روی زمین تسلط داره و همه در سلطه فرمان او هستن خداوند بزرگ و دانا هستش. من خودم به شخص خودم حوضور خدارو تو هر مرحله از زندگی خودم حس کردم هرگاه دست نیاز به طرفش دراز کردم همیشه دست پر برگشتم.بجز خدای بزرگ به هیچ موجودی چه از جنیان چه انسان اعتقاد نداشته باشید.یه داستانی براتون تعریف میکنم یکم طولانی هست ولی شاید آموزنده باشه برای همه

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 9:26am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

stkmelodi_20 نوشته است:
*ايران* نوشته است:

حرفشون کاملا متین و منطقی هستش. دوستان تنها نیرو یی که تو این جهان هستی به تک تک موجودات روی زمین تسلط داره و همه در سلطه فرمان او هستن خداوند بزرگ و دانا هستش. من خودم به شخص خودم حوضور خدارو تو هر مرحله از زندگی خودم حس کردم هرگاه دست نیاز به طرفش دراز کردم همیشه دست پر برگشتم.بجز خدای بزرگ به هیچ موجودی چه از جنیان چه انسان اعتقاد نداشته باشید.یه داستانی براتون تعریف میکنم یکم طولانی هست ولی شاید آموزنده باشه برای همه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 11:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure