انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 10:42am

پاسخ به موضوع  [ 58 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 احضارات 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
دوستان از آنجایی که بنده بعنوان این تاپیک مباحث علوم غریبه می بینم به انحراف و تحریف کشیده شده است جای این موضوع رو کم دیدم.امدوارم که با کمک دوستان حقیقت این علم برای عزیزان آشکار بشه. :D

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 10:19pm
استادیار
استادیار

دوستان ببینید بنده اولا با چندتا کتاب که هفت قدرت اسمشه شروع کردم اون موقع سرم مثل بعضی از دوستان داغ بود و هی میگفتم به فلان چیز میخام برسم و فلامن مرادم براورده بشه دریغ از یک مطلب که اونم بعد از چندین سال دانستم که راهو اشتباه رفتم و کلی بهم خسارت روحی و ورانی زده شده بود خلاصه با اشنا شدن اساتید بزرگوار این مشکل حل شد و کم کم بهتون خواهم گفت که چه مشکلاتی سر این راه ها اتفاق میفته و کم و کاستیا چیه و خیلی از مواردی که تو هیچ کتابی و منبعی دیده نشده و نخواهد شد

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 10:22pm
استادیار
استادیار

ادم راستیشو اگه بخواهیم بگوییم بدنبال احضار نمیدونم سید هباطیل یا ملک میمون ابانوخ یا فلان موکل یا فلان ملک بوده باید بگم که خوب بنده هزار تا از این نسخه ها زدم و تو هیچ یکی موفق نشدم و دلیلش رو هم عرض خواهم کرد ..ببینید دوستان انسان هر کاری که میخاد شروع کنه رو باید اول هدف رو مشخص کنه """"هدف هدف هدف " هدف چیه؟؟؟؟میخام به چی برسم ...این مورد اول و آخر این علم است...باز هم میگویم هدفمون چیه؟؟؟میخایم احضار کنیم که چی بشه ؟؟؟خوب میخایم حاجتمون براورده بشه یا به فلان دختر برسم یا فلان کس عاشق من بشه یا موارد دیگه که خودتون میدونید
اول هدف رو باید مشخص کنیم بعد که هدف مشخص شد باید روی اون موضوع یعنی همون هدف بیندیشیم ایا این هدف واقعیه منه یا هدف کاذب ..منظورم اینه که ایا از روی عقل و تفکر میخایم به چیزی برسم یا از روی هوا و هوس و منظورم اینه که فلان مطلبو بنده شنیدم میخام هوا به سرم زده و میخام به فلان مسله دست پیدا کنم منظرم از هدف کاذب همینه....دسوتان لطفا بد متوجه نشن
خوب مرحله اول که وقتی آنالیز و تجزیه شد یعنی دیگه ما نصف راه رو رفتیم ....تا اینجا رو داشته باشبد ادامه رو خواهم گفت.. :D :ymhug:

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 10:29pm
استادیار
استادیار

خوب تا اونجا دانستیم که هدف یعنی نصف راه.....خوب میپرسیمنصف راه رو مشخص کردیم و دونستیم که هدفمون واقعیه و از روی هوی و هوس و یه لحظه تحریک و ترغیب شدن نبوده و نیست ..... :)
مرحله دوم اینه که ما هدف رو مشخص کردیم میرسیم سر این که چه فرمول و دستورالعمل هایی در مسیر ما قرار خواهد داشت و ایا انها درتس هستند یا نه؟؟ایا من میتونم ریسک کنم؟؟؟ایا وقتشو و هزینشو دارم؟؟؟؟ایا دستورالعمل ها درست هستند؟؟؟؟ایا هدف من کاذب نیست؟؟؟؟ایا در این راه خودم به تنهایی می توانم موفق بشوم نیروش رو دارم یا یه راهنما باید داشته باشم؟؟؟؟آیا روح و جسم من توان کشیدن فلان نسخه یا دستور العمل رو داره یا نه ؟؟؟؟و چندین سوال مشابه به این...این سوالات تو مرحله دوم مسایلی هست که مطرح هستند و باید برای اونها پاسخ پیدا کنیم.....گام به گام با هم خواهیم بود.

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 10:38pm
استادیار
استادیار

خوب می رسیم به ادامه مطلب در این مورد:
ببینید دوستان هدف بعد از اینکه مشخص شد میریم سر اونکه احضار برای شما هدف اصلی بود و شما می خواهید دست به احضار بزنید؟؟؟خوب اولا باید بگوییم که احضار برای هر کسی جواب نمی دهد....یعنی تو طالع هر فردی نیست منظورم طالع استاتیک هست نه طالع خشک که با ابجد هوز مشخص میشه طالع پوپا یا داینامیک میگیم که این طالع لحظه لحظه در حال تغییر داد شدن است....خوب اول باید بفهیم که هر نسخه نسخه احضار نیست .....فارغ از اینکه نسخه احضار باز برای خودش هزار تا فیلتر داره که باید رد بشه و از مراحل مختلف آبگیری و هوا و تنفس و رژیم گیری تازه شرایط احضار رو تو خودمون ایجاد می کنیم....آخرین مرحله خلوله البته نه به معنی اون حلولی که رایجه....که تو جای خودش توضیح خواهیم داد.
خوب می رسیم فارغ از تمامی اینها اون ملک احضار شد و امد ....موردی که میمونه اینه که ما اونا رو نمیبینم و حضورشونو فقط حس می کنیم به این میمونه که شما یه مهمون رو دعوت کردی ولی تحویلش نمیگری و ازش هم خداحافظی نمیکنین.....گذاشتیم این مرحله هم رد شد و شما با بصیرت اون رو دیدید میرسیم شما می خواهد خواسته تان اجابت شود اونا باید بدونینن ر عوض از شما نیز خواسته هایی خواهند داشت ....خواسته هایی که کمتر کسی می تواند اونا رو انجام بده.....بنظر بنده اصلا نمی ارزه اون هم با این هم فیلتر و شرایط و اخرش هم ینکه از احضار اجانین بهتون ضرر روحی و جسمی می یاد...پس بنظر بنده لطفا تا اونجایی که بهصحت و سفم یک مورد و نسخه ای پی نبردید خواهشا به هیچ وجه من الوجوه دست به احضار و این مسایل اصل نزنید...خواهش می کنم دوستان روح آزادتون رو در بند غل و زنجیرهای الکی نکنید
بالاخره بنده بعننوان برادر کوچک شما که 8 سال عمر خودمو صرف این امورات کردم به این نتایج و تجربه دست پیدا کردم ....
در ادامه شرایط بهتری دریافت انرژی و پاک تریت اونها رو خواهم گفت که بجای صرف وقت و هزینه های بیهوده صرف احضار اجانین میتونین با مقداری کنمتری زحمت به بالا ترین و تمیزترین انرژی ها دست پیدا کنید....

الم یعلم بان الله یری

چهارشنبه 17 اردیبهشت1392 - 1:14am
استادیار
استادیار

دوستان امیدوارم تا اینجا در حد توانم موجبات روشنگیری رو ایجاد کرده باشم.
ببینید بهترین و پاک ترین انرژی ها در این عالم کثیف وجود دارد که برای اشرف و بهرین موجودات عالم تهیه شده است و آن هم مطالبی هست که کمتر کسی اون رو میدونه و باید تجربه کنه
طی تحقیقاتی که کرده ایم انسان دو حالت ضمیر خود آگاه و یکی ضمیر ناخود آگاهد داره که در حالت بیداری که در طول روز که کاراهای متفاوتی مشغول میشویم میخوریم می خندیم راه میریم فک می کنیم کار می کنیم و کلی کارهای مادی اینها اورات مربوط به ضمیر خود آگاه مغر ماست و وقتی که شب می خابیم مغز وارد حالت ناخود آگاه یا غیر کنترل مغز می رسیم در این حالت که ما بیشتر با حالت ضمیر ناخود آگاه کار داریم همون حالتی که انسان به خواب میره و خواب میبینه البته دارای ابعاد گسترده ای است که خواهیم پرداخت.
ببینید دوستان ذهن انسان یا حالت سیاله ای روح که خداوند متعال می گوید : و نفخت فیمه من روحی " روح یا جوهره اصلی و ذات متعالی انسان است که به این جسم کثیف مادی با یک طناب زرد رنگی که آن هم توضیح خواهیم داد مرتبط شده است و واسطط بین جسم و روح است و انسان در حالت مرگ این طناب دیگه پاره میشه البته این طناب ب چشم مادی قابل رویت نیست.
خوب تا اینجا رو داشته باشید به ادام مطالب خواهیم پرداخت.

الم یعلم بان الله یری

چهارشنبه 17 اردیبهشت1392 - 1:21am
استادیار
استادیار

خوب این سیاله یا روح متعال انسان که همان ذات متعالی اصلی انسان بوده و است و با اعمال و کردار ما رابطه مستقیم دارد .چه بسا انسانهایی انچنان در مادیات غرق شده اند که به مرحله نفی ذات وجود روح دست زده و افرادی نیز طی ریاضت ها مثا مرتاضان هندی به خرق کرامات که منشاش همون روحه دست پیدا کردن.
خوب زیاد نمیخام از موضوع مورد اشارمون دور شویم......تا اونجا دونستیم که روح جوهره اصلی انسان است و مغزما دارای دو بعد است :خود اگاه و ناخود اگاه.
اگه به علم هیپنوتیزم یکم مطالعه داشته باشید خواهیم دید که هیپنوتیزم 7 مرحله داره و مراتبی و آخرین مرحله آن که دیگه ضمیر ناخود آگاه کاملافعال می تونیم اون رو منترل کنیم اگر...به این مرحله دست پیدا کنیم خئب در این مرحله چه اتفاقی می افته؟؟؟؟
سوال جالبیه ...ببخشید اگه کلمات اینجوری بد دریماد چون سریع تایپ می کنم ..خوب در این حالت یا درجه هفتم هیپپنوتیزم هینتوتیزور می تونه فرد مورد هیپنوتیز رو با انجام فرامین روحش رو از بدنش خلا کنه که اصطلاحا بهش می گوییم:برونفکنی یا خروج روح از بدن
خوب در این حالت په اتفاقی می افته ؟ روح از بدن خارج میشه و فرد در این حالت وارد حالت شدید ضمیر ناخوداگاه شده که بسیار قویه و اونقدر درکش از محیط پیرامون بسط و وسیع شده که وارد دنیایی دیگه میشه و این همان کالبد اختری ماست که خارج شده است هر چند که روح اصلی هنوز که در هاله ها بوده کامل خارج نشده است و برای ان انرژی زیادی می خاهد.

الم یعلم بان الله یری

چهارشنبه 17 اردیبهشت1392 - 1:29am
استادیار
استادیار

روح از بدن خارج شده فرد در خالت خلسه کامل یا عالم ارواح وارد شده و به جوهره اصلی خودش پبی برده اکثر آدمها تا اینجاشو میدونن.
ولی بعد از این مطالبی که نوشته میشه شاید یک از هزاران ادم شنیده باشه و بدونه: ببینید دوستان در این حالت ما می توانیم انرژی ها رو به بهترینن و قویترین حالت جذب کتیم انرژی اذکار الهی یا ایه های قرآنی یا اسمای حسنی .انرژی چه انرزِ هست؟؟؟؟انرزی که شاید باورتون نشه 10000 برابر قویتر از حالتی که حتی تو حالت بیداری هم جذب نمیکنیم در این حالت جذب میشه و در این حالته ه به بهتریو ن وقویترین احضارات دست پیدا می کنیم
احضارهایی که مثلا نسخه نوشته 100 هزار بار یا الله الصمد بگو آدم تا اونجایی که میتونه میگه اخرش هم هیچی ..هم دهونش خسته میشه هم از کت و کول میفته ما ر حالت خلسه میتونیم بجای 100 هزار تا هزار تا بگیم و به همون احضار دست پیدا کنیم....باورتون نمیهش ولی باید باور ککنید که این مطالبی که هزاران سال در سرا پرده اسرار بوده بنده بصورت علنی و آشکار دارم بهتون میگم.....

الم یعلم بان الله یری

چهارشنبه 17 اردیبهشت1392 - 1:35am
استادیار
استادیار

قضیه هم اینه که قرار نییست تو حالت خلسه خودتون اون ذکر رو بگید....بلکه میتونید از یه نوار ضبط شده یا فردی که شما رو هیپنوتیزم کرده اون بهتون اذکار رو فقط بگه و فقط شما گوش کنید..باور نمیکنید در این حالت فقط گوش کردن باعث اشکار و جذب شدن 10000 برابر قوی تر انرژی خواهد شد که این انرزِ باعث ایجا و جاری شدن تو زندگیتون و ثمرات اون رو صد در صد خواهید دید... مطمین باشید...
امیدوارم که تونسته باشیم با هم به گوشه ای از حقایق پی ببریم.

الم یعلم بان الله یری

چهارشنبه 17 اردیبهشت1392 - 1:38am
استادیار
استادیار

این یعنی همون علم حقیقی ... و ارتباط علوم غریبه و ماورا را با این مطلب شما درک خواهید کرد بطور وحشتناگ

الم یعلم بان الله یری

چهارشنبه 17 اردیبهشت1392 - 2:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 58 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure