انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 29 اسفند1402 - 1:34pm

پاسخ به موضوع  [ 162 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی
 کی دعا نویس خوب سراغ داره ؟ 
نویسنده پیغام

با سلام به همه دوستان .
من جایی رو بلدم که طلسم داره برای باطل کردنش نیاز به کسی دارم که بتونه طلسمش رو باطل کنه .
البته جنسش رو هم می دونم چیه و شرط من برای همکاری اینه که طرف بتونه بگه جنسی که اونجاست چیه ؟
gigili127@yahoo.com

در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند & گر تو نمی پسندی تغییر ده قضا را

یکشنبه 3 اسفند1393 - 9:43am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
128/1081 عزيز مبناي اينكه ميگين طلسم داره چيه ؟
بعدش هم همه كسايي كه ادعاي دعانويسي دارن اولا فقط اداي اين كار رو در ميارن و ثانيا كار هر دعانويسي نيست كه وارد اين مباحث بشه.
ياحق --- غقيائيل @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 3 اسفند1393 - 9:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
128/1081 نوشته است:
با سلام به همه دوستان .
من جایی رو بلدم که طلسم داره برای باطل کردنش نیاز به کسی دارم که بتونه طلسمش رو باطل کنه .
البته جنسش رو هم می دونم چیه و شرط من برای همکاری اینه که طرف بتونه بگه جنسی که اونجاست چیه ؟
gigili127@yahoo.com

اینجور از شرطط مشخصه تازه کاری و خیلی خیلی کم تجربه و چیزی هم از طلسم نمیدونی :))
عزیز من کسی که خواسته باشه به تو بگه اونجا چیه کار شاقی نمیکنه یا از طریق ذهنت میگه یا همزادت رو احضار میزنه, ;)
من نادید بهت میگم اونجا نه طلسمی داری نه جنسی [-X [-X [-X

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 3 اسفند1393 - 9:30pm
YIM

با تشکر از دوستانی که نظر دادن .
مبنای حرف اینه که وقتی کار شروع نشده دستگاه می زنی هست وقتی کار شروع میشه چیزی نیست وقتی دوباره کار را به حالت اول بر می گردونی بعد از دو3روز دستگاه میزنی باز هست .
چند تا دعا نویسم خاک مکان رو دیدن گفتن هست اما می گن ما قدرتش رو نداریم ....
یکی که پیر مرد بود روی کاغذ نشون داد بارش چیه و گفت باید خودم باشم کار کنین تا بیرون بیاد اما بدلیلی نشد باهاش کار کنیم .
و نقطه ای که اون پیر مرده نشون داد با نقطه ای که دستگاه نشون داده بود یکیه . که البته به طریقی نقطه رو نشون داد که در مکان حضور نداشت .
با تشکر

دوشنبه 4 اسفند1393 - 6:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
128/1081 نوشته است:
با تشکر از دوستانی که نظر دادن .
مبنای حرف اینه که وقتی کار شروع نشده دستگاه می زنی هست وقتی کار شروع میشه چیزی نیست وقتی دوباره کار را به حالت اول بر می گردونی بعد از دو3روز دستگاه میزنی باز هست .
چند تا دعا نویسم خاک مکان رو دیدن گفتن هست اما می گن ما قدرتش رو نداریم ....
یکی که پیر مرد بود روی کاغذ نشون داد بارش چیه و گفت باید خودم باشم کار کنین تا بیرون بیاد اما بدلیلی نشد باهاش کار کنیم .
و نقطه ای که اون پیر مرده نشون داد با نقطه ای که دستگاه نشون داده بود یکیه . که البته به طریقی نقطه رو نشون داد که در مکان حضور نداشت .
با تشکر

دوست من
اونجا جز ذرات و الودگی چیزی نداری :D
جای که ملا بگه جنس هست مطمعن باش چیزی نیست
جالب اینجاست وقتی پیش ملا میری و نقطه ای رو بهت میگه بیشتر دستگاه ها اونجا رو تایید میکنه ولی جز خطا چیزی نیست
یا ملا قشنگ بدون اینکه نقطه رو بهش بگی که قبلا دستگاه مشخص کرده میبرتت سر جا و میگه اینجا بار داره ولی باری نیست
در اخر نصیحت بنده به شما:تو این کار دنبال ملا و حرفاشون نرو
این رو گفتم چون تجربه خیلی بالای از این افراد دارم و دوستان زیادی از این ملاها دارم از کافر و مسلمون بگیر تا ارواح

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:40pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دستگاه خود را عوض کنيد...اين داستان موکل جنس را خواهشا تمام کنيد...منکر وجودشان نيستم اما در کار حفارى اين مسائل را کنار بگذاريد خواهشا.داستان هم سر هم نکنيد.نميدانم چه داستانى وجود دارد که تمام دوستان که در مورد جن صحبت ميکنند افراد وارد به اينکار همگى پيرمرد هستند.
فقط افراد پير ؟
اين نشان دهنده اين است که همه براساس شنيده ها و داستان هاى قديمى حرف ميزنند. دستگاه شما درست کار نميکند برادر عزيزم....

سه شنبه 5 اسفند1393 - 11:19pm

دوست عزیز نظر شما محترم
اما اگه اون دعا نویس پیره دلیل نیست من داستان سر هم کنم که چی بشه بگم جوونه . و وقتی طرف نفعی توی این کار نداره و پولی بابت اینکار نمی خواد و می گفت من تا آخر کار ایست می کنم سهمم رو میگیرم میرم .
حالا تا خدا چی بخواد.

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 8:38am
آواتار کاربر

128/1081 نوشته است:
دوست عزیز نظر شما محترم
اما اگه اون دعا نویس پیره دلیل نیست من داستان سر هم کنم که چی بشه بگم جوونه . و وقتی طرف نفعی توی این کار نداره و پولی بابت اینکار نمی خواد و می گفت من تا آخر کار ایست می کنم سهمم رو میگیرم میرم .
حالا تا خدا چی بخواد.

سلام دوست عزیز مبنای بودن طلسم به گفته شما جابجایی باره درسته؟
من بااین افراد به اصطلاح ملا زیاد کار کردم البته چندنفر روهم خیلی قبول دارم ولی ازمن میشنوی توکاردفینه زیاد قابل اعتماد نیستن فقط درمورد طلسمی که علایمش رواحساس یامشاهده کردین با این افراداگروارد هستند کار کنید

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 12:53pm

دوست عزیز الان من به کسی دست رسی ندارم اگه شما کسی رو میشناسی که کارش درست باشه خوشحال می شم کمک کنید

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 2:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهران
دوست خوبم ، افراد دعا نویس و ملا و غیره،با توسل به جبر و انواع و اقسام قسمهایی که بلد هستند،اجنه بنده خدا رو به تسخیر درمیارن که فلان کار رو براشون انجام بده،تو خیلی از کارها بدلیل قسمی که مجبورشون میکنه اون کار رو انجام میدند و البته به همین دلیل که گناه بزرگی هم دعانویس و هم اون جن مرتکب میشه،هرجفتشون منضرر میشن. ولی در مورده کار زیر و گنج به هیچ عنوان محل دقیق رو نمیگن و حتی اگه بفرض اونجا موکل داشته باشه به جهت محافظت،این جن جدید هم به اونها اضافه شده و مشکلات بیشتری بوجود میارند. خواهشن از این قشر دعا نویس و ملا دوری کنید که جز ضرر هیچی عایدتون نخواهد شد. کار خوب دارای علائم و نشانه های خوب ودرکنارش دستگاه مطمئن ،هستش که شمارو به نتیجه میرسونه ولاغیر
موفق باشید

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 2:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 162 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure