انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 29 اسفند1402 - 1:23pm

پاسخ به موضوع  [ 109 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 استفاده از حيوانات براي يافتن طلا 
نویسنده پیغام

سلام دوستان
در ارگانهای نظامی از سگها برای پیدا کردن مین و مواد منفجره و مواد مخدر و اجساد انسان استفاده می کنند .
و طبق آمارها سگها از رباتها و فلزیابها در پیدا کردن مین ها موفق تر بوده اند.
برای آموزش سگ جهت یافتن گنج نیاز به نمونه هایی از خاکهای دفینه ها و ساروجها دارید و بعد از شش ماه آموزش حیوان با نمونه ها می توان حیوان را به محل های مشکوک برد و امتحان کرد

سه شنبه 26 مرداد1395 - 7:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

انسانها وقتی چیزی رو درست نمیفهمن یا ناقص میفهمن در موردش گمانه زنی میکنن نتیجه این گمانه زنیها که براساس اطلاعات ناقص بوده میشه خرافه!

برای فهم بهتر یکی ازین خرافه ها داستانی رو از دوستی تعریف میکنم که مدعی هست اجنه مدام اذیتش میکنند و از بچگی باهاشون بزرگ شده و حتی برای یک هفته در بچگی دزدیدنش و هنوزم گاهی بهش سر میزنن..
اینکه اصلن چنین داستانی میتونی صحت داشته باشه و اصلن اجنه وجو دارند و اگه وجود دارند اصلن چنین کارهایی میکنند یا نه و اعتقاد بنده بماند..
نکته ای تو حرفهای این دوستم بوده که من رو بفکر فرو برده!
ایشون مدعی هست وقتیکه اجنه برای آزار اذیت به سراغش میان(که خیلی وقتها هم این آزار و اذیت بصورت فیزیکی هست!!) با گفتن نام ابولفضل دست از سرش بر میدارن!!
من از ایشون پرسیدم خب نامهای دیگه چطور؟؟
و ایشون گفت همه رو امتحان کردم اما نشد!!
بعدش حرفی رو زد که بنظرم نکته کلیدی میتونه باشه

ایشون گفت که من به ابولفضل خیلی اعتقاد دارم!

اینجا بود که متوجه شدم اونچه که باعث خیلی از این رفتارها و تصورات میشه نیروی درونی خود فرد هست!
"تلقین"
آدمها با هم متفاوتند خیلیها نقصهایی دارند که میتونه به یک برتری یا تفاوت بدل بشه!!
خیلیها نیروهای فرا انسانی دارن که میتونه نتیجه تکامل یا در واقع انتخاب طبیعی باشه!
اما اینکه این نیروها چطور کار میکنن هنوز کشف نشده اما حتمن روزی کشف خواهد شد و تا اونموقع باید شنیدن این خرافه ها رو تحمل کنیم!!

فک کنم همه اون اسرائیلی رو بشناسند که با نیروی ذهنی روی فلزات تسلط داره و با استفاده ازن قدرت و از راه کشف معادن به ثروت عظیمی رسیده!

البته گاهی اوقات این نقص میتونه مثل یک سندرم ذهنی باشه به اینصورت که بعضیها چیزهایی رو میبینند که دیگران قادر به دیدنش نیستن!!
آدمهایی رو میشناسم که نیمه های شب جاهایی به تنهایی میرن که روز روشن گرگ هم جرات نمیکنه!!
ازشون در مورد جن و روح پرسیدم گفتن ندیدیم!!

البته نظر من این هست که نیروهایی فراتر ازونچیزیکه ما فکر میکنیم هستن که احتمالن مارو کنترل میکنن اما مسلمن ما نمیتونیم از کارشون سر در بیاریم!
و در نتیجه با جناب ایران کاملن موافقم که ادامه اینجور بحثها مارو به جایی نخواهد رساند اما هرکسی میتونه نظرشو بگه!

شاد و پیروز باشید @};-

یکشنبه 30 مرداد1395 - 2:12am
آواتار کاربر

سلام. دوستای گلم چطورین, عزیزان فراموش نکنین که همین دستگاهها که موجود است بنا به خواسته کسانی درست شده که محتاج این ابزار بودن وموفق هم شدن. پس استفاده از فن و علوم قدیم هیچوقت ناامید نشید. من خودم در کتاب اسرار قاسمی وچند کتاب دیگر دیدم که با همین طریق خروس برای پیدا کردن دفینه توضیح داده شده، اما امتحان نکردم. ولی معتقدم که الکی نیست. فقط هرکس که دنبال این فن هست باید با اعتقاد به این کار شروع کنه،
من نمیدونم چطور باید عکس یا لینک ارائه بدم. دوستان راهنمایی کنن تا دستور عمل خروس وعلم دفینه با علوم غریبه رو خدمتتون عرض کنم @};- :-H

سه شنبه 24 اسفند1395 - 3:34pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
سلام
بنده نیز اعمال علوم غریبه را برای دفینه تائید میکنم . در پیدا کردن دفینه با خروس نیز هیچ شکی ندارم . البته روشهای زیادی برای خروس ذکر شده که تفاوتهایی با هم دارند . اما به کسانی که به علمش وارد نیستند یا خلوص لازم برای این کارها را ندارند ، توصیه میکنم که خودشان را خسته نکنند #:-s و اگر انجام دادند و چیزی ندیدند ، به اصل علم ، مشکوک نشن . به انجام ندادن خودشان شک داشته باشند چون انجام دادن یعنی رعایت کلی شرایط و داشتن کلی خصوصیت
کلا دستورات و دعاها و تعویذات و طلسمات و عملهای علوم غریبه ، هرکدام شرایط بسیاری دارند که باید رعایت بشوند تا نتیجه بدهد . اشخاصی که خاص این علم هستند ، خودشان با این شرایط آشنا هستند و بخوبی میدانند و تجربه کرده اند که حتی گاهی رعایت نکردن فقط یک مورد از شرایط ، منجر میشه به نتیجه نگرفتن
و علاقمندان این علوم ، انتظار نداشته باشند که در کنار هر دستوری ، باید شرایطش هم مینوشتند
اگر مینوشتند 2 مشکل جدی پیش می آمد : اول اینکه مطالب هر کتابی تکراری میشد و حجم کتاب چند برابر میشد
دوم اینکه اینطوری هر کس و ناکسی خودسرانه از این دستورات استفاده میکردند و بدون شک افراد بد ، استفاده های نادرستی از مطالب میکردند و گناهش دوطرفه دامن گیر میشد . مثل این میماند که چاقو را بزاری جلو دست بچه یا بدی به دست ناکس

لا اله الا هو

سه شنبه 24 اسفند1395 - 5:55pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
برای ارسال عکس در " ارسال پاسخ " گزینه ی browse را بزنید ، پنجره ای باز میشود که از کامپیوتر خود فایل را انتخاب میکنید و open را میزنید . بعد " اضافه کردن فایل " را میزنید و صبر کنید تا فایل لود شود . لود که شد میتوانید گذاشتن در داخل متن را بزنید علامت کلیک هرکجا باشد به انجا میرود و بعد ارسال کنید

لا اله الا هو

سه شنبه 24 اسفند1395 - 6:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان . بنده در مورده خروس عملا امتحان کردم صرفا جهت تجربه و کنجکاوی و تائید محل ردیابیه خودم :D و جالب اینکه یکی در محل انحراف یون غربی و یکی با فاصله 1 متر به سمت جنوب از نقطه مرکز ردیابی خروس بانگ داد . حداقل میشه اینطور تفسیر کرد که دیگه خروس خطای ذهن و انسانی که ما داریم نداره . ;) :D

*** به بار رسیدن ؛ به باور رسیدن است ***

سه شنبه 24 اسفند1395 - 6:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تجربه ای که بنده داشتم بدین شرح است (خدمت دوستان) : خروس حتما باید ابیض (سفید کاملا یکدست) باشد که بهترین گزینه خروسهای ماشینی بزرگ شده توسط انسان است که باید حتما به مرحله بانگ دادن رسیده باشد و تقریبا دستی و رام باشد . دعای مخصوص که حاوی هیچگونه طلسمی و ... نمی باشد بدین شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم . اهدنا الصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیر المغضوب علیهم والضالین لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم . این دعا را روز پنج شنبه غروب بر روی کاغذی پاک با وضو و خلوص نیت نوشته و بر گردن خروس آویزون کنید و خروس را درست بر روی نقطه فرضی هدفتون رها کنید اگر خروس بانگ داد مشخص میشود البته نباید توقع داشته باشید که خروس براتون توی یکی زمین راه بیافته و نقطه زنی کنه . موفق باشید .

*** به بار رسیدن ؛ به باور رسیدن است ***

سه شنبه 24 اسفند1395 - 6:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:-? :-? :-?

سه شنبه 24 اسفند1395 - 8:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اولن در مورد شرایط اجرای طلسمات و اوراد علوم غریبه باید گفت اینطور نیست که فقط یه عده ای خاص از اون اطلاع داشته باشند و اون عده ی خاص هم همگی آدمهای خوبی باشند!!
اتفاقن خیلی از آدمهای بد هم در این علوم به استادی رسیدند و اتفاقن از هنرشون استفاده هم میکنند..
دقیقن به این علت که این علوم کاری با نیکی و بدی ندارند بلکه بر اساس انرژیهای بنیادی عمل میکنند.
در ضمن اصلن چیزی بنام نیکی و بدی وجود نداره بلکه این یک قرارداد داخلی بین انسانهاست و همونطور که میدونیم همه چیز نسبی هست
اونچیزیکه برای یه عده بد تلقی میشه ممکنه برای یه عده دیگه یا حتی یکنفر دیگه خوب تلقی بشه!!
اگه دید مون رو بازتر کنیم میبینیم هیچی مطلق نیست!
اما بطور کل باید عرض کنم همیشه علم ناقص خطرناکتر از نادانی هست،
پس مراقب باشید در تاریکی به کجا قدم بر میدارید...

چهارشنبه 24 اسفند1395 - 2:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
سال نو همه دوستان مبارک انشالله سال خوب و پرباری داشته باشید.

تعدادی خروس رنگ سفید لاغر و قد بلند و باهوش تا عمق 5 متر به فروش میرسد.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 1 فروردین1396 - 10:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 109 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure