انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 29 اسفند1402 - 6:50am

پاسخ به موضوع  [ 109 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11
 استفاده از حيوانات براي يافتن طلا 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تصویر پیوست از اوراق میانی یک نسخه خطی متعلق به اوایل دوره قاجار هست.همینطور که بعضی از ما دفتر رخدادهای روزانه و یا دفتر گرداوری مطالب مهم برای خودمون داریم در قدیم هم به همین صورت اشخاصی مطالب مهم و گوناگونشون رو در اوراقی یادداشت و جمع میکردن و سپس به صحاف میدادن تا براشون جلد کنه و یا تزیین اضافه کنه و یا حتی شاید اوراق به صحافی هم نمیرسید و بصورت ورقهای ناپیوسته ولی در کنارهم در گوشه ای عمر میکردند.در این نسخه از ظاهر و چینش اوراق و محتوای نوشتار صفحات بر میاد که از همین گونه نسخه هاست ،نویسنده معلومه که از رجال صاحب منسب و عالی رتبه درباری و یا ذیل دربار اوایل دوره قاجار بوده.زمانی که به مطالعه صفحه ای که مورد نظر ماست میرسیم نوشتار صاحب نسخه اینگونه آغار میشه:
این داعی(ادعا کننده مطلب،کسی که مدعی انجام مطلب یا موضوع مذکور است)در دمشق(مرکز سوریه)تجربه کردم،این بود که 6 200 6 600(ابجد کبیر6=و ابجد کبیر200=ر ابجد کبیر6=و ابجد کبیر600=خ ،اگر حرف " و" اول را یک مرتبه ترقی مرتبه ای دهیم یعنی از آحاد(یکان)به عشرات(دهگان) تبدیل کنیم عدد 60 که در ابجد کبیر "س" میشود بدست میاید،سپس از آخر یک در میان برگردید و باز برگردید کلمه "خروس" بدست میاید)ابیض(سفید) که فرق او دو تا باشد(در اینجا روی کلمه باشد خط کشید،یعنی حذف کرده)بوده ابتیاع (تهیه کردن)نموده شکلی بیان میشود(شکلی که بیان میشود)بر کاغذ مربع نوشته بگردنش بستم بهیئت معلوم(به شکل نوشته شده،منظور شکلی است که در ذیل توضیح کشیده است).رفته در فوق 4 70 10 5 (این اعداد هم به ترتیب و تبدیل خاصی کلمه "دفین"معنی میدهد)ایستاد زمین را کنده.در پشت شکل این شکل را بنویسد.

توضیح بیشتر به امید خدا فردا

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 26 مرداد1397 - 2:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجموع عمل اینگونه بیان شده که عامل در دمشق بر گردن یک خروس سفید دوتاج(خروسهایی که تاج آنها دوتایی و یا دو شقه باشد) یک کاغذ مربع را که در دو طرف کاغذ اشکال و حروفی ثبت کرده بود آویزان میکند و خروس را در منطقه ای که احتمال وجود دفین یا گنج میدهد رها میکند و به قول خود عامل خروس در روی دفین ایستاده و شروع به کندن زمین (با منقار یا چنگال) میکند.با خوندن مطلب این احتمال به ذهن میاد که عامل خودش از قبل از محل دفین مطلع بوده و این عمل رو برای کسب اطمینان و یا صحت عمل انجام داده.یک روی کاغذ مربع شکل مستطیل و 12 عدد حرف"ک" در هر ظلع 3 عدد،و در میان این مستطیل قسمتی از آیه 58 سوره نساء نوشته شده و در روی دیگر کاغذ مربع 12 عدد حرف"ک" که در 4 ستون عمودی قرار گرفته و یک خط مابین حروف امتداد داده شده.شکلی که حاوی چهار ستون حروف"ک" است در بسیاری از کتابها که در مورد خواص حروف تهجی نوشته شده بیانگر تاثیر این شکل برای دفینه یابی بصورت نوشتن بر کاغذ یا پارچه و اویزان کردن بر گردن خروس ذکر شده.
اگر بقیه مطلب تصویر مورد توجه تون بود بگید تایپ کنم.

شنبه 27 مرداد1397 - 1:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام .بله عرفان جان توضیح بیشتری بدین . راستی همین نوشته هایی که تو عکس هست رو باید کامل بنویسیم و در گردن خروس آویزان کنیم ؟

شنبه 27 مرداد1397 - 4:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

راستی آقا عرفان میتونید در مورد طلسم یاسین (طلسم نه سوره) توضیح مفصلی بدین ؟ ^:)^ ^:)^
آیا برای طلسم جابه جایی تاثیر داره
ما یه جائی داریم که توی خونه هست و تا حالا 5 تا دعاچی اتفاق نظر دارن که اونجا جنس هست اما طلسم جابه جایی داره. میتونید در این مورد منو راهنمائی بفرمائید ؟ ^:)^

شنبه 27 مرداد1397 - 4:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

iran eslami نوشته است:
راستی آقا عرفان میتونید در مورد طلسم یاسین (طلسم نه سوره) توضیح مفصلی بدین ؟ ^:)^ ^:)^
آیا برای طلسم جابه جایی تاثیر داره
ما یه جائی داریم که توی خونه هست و تا حالا 5 تا دعاچی اتفاق نظر دارن که اونجا جنس هست اما طلسم جابه جایی داره. میتونید در این مورد منو راهنمائی بفرمائید ؟ ^:)^

بله همین 2 عدد نوشته ای که در تصویر بالا و پایین هم قرار دارن رو همونطور که توضیح دادم باید بر دو طرف یک کاغذ مربع شکل بنویسید.اگر بازم موضوع براتون روشن نشده بگید که براتون بیشتر توضیح بدم.
در مورد جاتون اونچه که نظر من هست و خودم تجربه کردم اگر هزار تا دعانویس و رمال و..... همه متفق باشن که یکجا جنس داره بازم شما اطمینان نکن که اونجا جنس داره.من نمیدونم این 5 نفری که شما فرمودید از چه روشی و چگونه به شما گفتن که اونجا جنس داره ولی اگر همگی اونها بدون اطلاع همدیگه بصورت کاملا اتفاقی هم همشون به یک نقطه از اتاق یا خونه اشاره میکنن باز هم اطمینانی به حرفشون نیست.غالب این اشخاص با احضار میخوان محل دفینه رو شناسایی کنن که برای دفینه یابی ،احضار ناقص ترین و اشتباهترین روش هست.
اما اگر یکی از این اشخاص یا تعدادیشون از روش طبق چوبی و میخ در وسط طبق که روی انگشتان دوطرف قرار میگیره و یا از روش کوزه روی ناخن دو شخص و اعمال و اوراد مربوطه استفاده کردن و خود شما هم یکی ازون دو نفر بودی من هم اطمینان میدم به شما که حتما اونجا چیزی مدفون هست.اما این چیز مدفون لزوما طلا یا نقره شاید نباشه و امکان داره قبری باشه خالی از طلا یا نقره.چون بهرحال یک شخص که دفن شده هم یک جسم مدفون محسوب میشه که شاید مفرغ و آهنی هم باهاش باشه.بنابراین دقیقتر و واقع بینانه تر به موضوع نگاه کن.قدیم اشخاصی بودن که میتونستن با علوم غریبه محل دفینه رو شناسایی کنن ولی اون نسل سالهاست که تموم شدن و عده ای هم که هماکنون توانایی های در احضار و رمل و..... دارن تواناییشون در حد دیپلم و سیکل هست و از دانش کامل و درست این کار بهره ای ندارن.اگر الارغم توضیح من باز هم اصرار داری و اطمینان داری که اونجا چیزی دفن هست و بازهم معتقدی که اونجا طلسم جابجایی داره دستور خنثی کردنش رو یجا خوندم پیدا میکنم قرار میدم برات ولی اونجور که یادمه کار مفصلی رو باید انجام بدی.
یاد یجا افتادم تو حصارخروان قزوین.یه بنده خدایی همیشه اصرار داره که تو خونه اش جنس هست.به هر کس متوسل میشد که بیاد یا دستگاه بزنه یا به درویش و .....میگفت محل دقیق رو برام پیدا کن.اونها هم یا با پول یا با دریافت خدماتی میومدن و یجای خونه رو نشون بنده خدا میدادن.این بنده خدا هم هر بار هر جایی رو که میگفتن میکند و چیزی پیدا نمیکرد و تماس میگرفت با شخص مربوطه.اون هم در جواب میگفت جا درسته ولی طلسم جابجایی داره و دفینه شما رونده(در حرکت)هست.و همین جور چند ساله این بنده خدا توی خونش سرگردونه.امیدوارم که از حرفای من ناراحت نشده باشید فقط منظورم توجه دادن شما به برخی نکات کلیدی هست که در این قبیل روشها باید بهش توجه کنید.و وقتی توجه میکنید متوجه میشید از ابتدا به هیچکدوم ازین اشخاص که در پایان میخوان بگن جنس شما رونده هست نباید اطمینان میکردید.اگر مطلبی هست بگو من در آخر یه توصیه به شما میکنم.

شنبه 27 مرداد1397 - 5:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از توضیحاتون . بله اگه زحمت نباشه توضیح بدین برای از کار انداختن جابه جایی ش . حقیقتش من 3 ساله پیش یه ردیاب ساخته بودم که (ردیاب رستم ای کاش ...) با پیشنهاد آقا رستم یه تنظیماتی بهم داد و من اونو اجرا کردم . در جایی از خونه 50 گرم طلا گذاشتم اما هر کاری کردم نرفت روی اون طلا و واقعا خودم متعجب شدم و در نقطه ای از خونه قیچی میکرد و خودتون که میدونید چند امتحان داشت که من همشو انجام دادم و مثبت از کار در اومد . بعد از اون از خونمون صداهای عجیب غریبی میومد . یه زنی هست مادرمو غرستادم پیشش بخاطر این صداها و اون گفت که در سمت راست خونتون جنس هست و موکل اون اینکارارو میکنه اما طلسم جابه جایی داره. بعد 6 ماه من در زاهدان یه کاری گرفته بودم اونجا یه درویشی بود که میگفت در هندوستان دوره دیدم . از اون پرسیدم و اونم گفت که در سمت راست خونتون جنس هست اما جابه جایی داره :-ss بعد به یه نفر دیگه مراجعه کردم که اونم از روی کتاب نگاه میکرد اونم همین حرفارو گفت . البته من هرگز نگفتم بهشون که ببین خونمون جنس داره یا نه یه سوال گمراه کننده از خونمون میپرسیدم که اونا هم همین حرفارو میگفتن اون دیگری که هم که به کتاب نگاه میکردن . اگه برای باطل کردنش راهنمائی بکنین خیلی ممنون میشم . راستی اون زنی که به آب نگاه میکرد به مادرم گفته بود که پسرت تو خونتون دستگاه داره مواظب باشید که کسی نفهمه وگرنه همسایه هاتون لوش میدن و حرفایی که از خونمون گفته بود مو به موش درست بود . راستی شما میتونید از دور نگاهی بکنین به مکان ما . اگه لازم باشه هر اطلاعی بخواید در اختیارتون میزارم ^:)^

شنبه 27 مرداد1397 - 8:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حتی اون مرد بلوچ بهم گفت که تو خونتون یه چاه آب هست که شما ازش خبر ندارید روش رو پوشوندن . 2 ماهه پیش خونمون رو که خراب میکردیم از نوع بسازیم اون چاه رو پیدا کردیم . حتی از قسمت که دست نخورده استخوان و سفال هم پیدا کردیم که استاد باستان شناس اونو برای دوران ساسانیان معرفی کرد و گفته پیدا کردن جنس در این محل احتمال بالائی دارد . منظورم در اینکه فقط با حرف دعاچی ها قدم برنداشتم . حتی در فاصله 200 متری از این مکان 25 سال پیش یه اتاق پردا شده که یادم هست یه اتاق حدودا 3 در 4 بود که خالی کرده بودن

شنبه 27 مرداد1397 - 8:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برای دوستی که خواسته بودن طریقه شکسته شدن جابجایی دفین (یا ایستادن دفین و حرکت نکردنش)رو قرار بدم تصویر پیوست رو قرار دادم.در میان توضیح در تصویر میبینید که نوشته"...بعد استاد با هر دو قدم جستن کند بر سر مکان گنج و دفینه و پای راست را بر بالای پای چپ میگذارد و میگوید از جای خود حرکت نکن بحق ایاک نعبد و ایاک نستعین و سه خط بکشد{منظور سه دایره تو در تو است بشکل حصار و دیوار دورتادور محل حفاری}بگوید یاحی یا قیوم و سر را برهنه کند و بر پا ایستاده هفت مرتبه سوره مبارکه قدر و.....".
برای انجام کامل کار از اول کار ازونجایی که نوشته"بعد از اینکه معلوم کردی که دفین معین است......"شروع کنید.(برای کسانی که محل دقیق دفین رو میدونن}
غیر از روش بالا برای بطال سحر و طلسم دفاین،دعای ده قاف قرآنی باطل کننده هر نوع طلسم و سحر در دفینه است.در کتاب "گنج رایگان"علامه میرجهانی(رحمه الله علیه)طریقه دعای شصت قاف برای طلسم دفاین ذکر شده ولی متاسفانه از طلسم جابجایی ذکری نشده.بخاطر همینه که اعتقاد دارم طلسم جابجایی بسیاااااااااااار به بندرت در دفاین دیده میشه و اینهمه سال که اینور اونور میرم هنوز ندیده و نشنیدم کسی به این نوع طلسم برخورد کرده باشه،فقط به شخص میگن طلسم جابجایی داره و اصلا به یقین نمیشه رسید که ایا واقعا طلسم جابجایی هست یا خیر چون حفاری میکنی و بار نمیبینی همش در ذهنت ایجاد میشه که جابجا شده در صورتیکه این فقط تصور ماست.در همه انواع بقیه طلسمات یا خوده طلسم روئیت میشه یا مثل طلسم آب احساس خفگی درون اب در چاله حفاری احساس میشه.به دوستمون توصیه میکنم غیر از عمل تصویر 13 دعای شصت قاف که در پست بعدی پیوست میکنم رو هم ورد قرار بده.شاید جوابگو باشه.خوده خواندن ایات شصت قاف هم خواندنش اثر همین دعا رو داره.

یکشنبه 28 مرداد1397 - 9:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دعای شصت قاف از کتاب "گنج رایگان".

یکشنبه 28 مرداد1397 - 9:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 109 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure