انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 2:12pm

پاسخ به موضوع  [ 8 پست ] 
 رابطه گنج با اجنه >>> واقعیت یا افسانه 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به تمامی دوستان عزیز
من مدت کوتاهی هست که عضو این انجمن شدم و الان چند روزی میشه که صحبت های دوستان را در رابطه با مسایل مربوط به علوم غریبه دارم مطالعه میکنم
از اونجایی که من اندک اطلاعات و تحقیقاتی در این زمینه داشتم سعی کردم که این اطلاعات را در اختیار دوستان قرار بدم بلکه مورد استفاده دوستان قرار بگیره و امیدوارم که دوستانی که اطلاعات بیشتری در این زمینه دارند در اختیار دوستان قرار بدهند تا بلکه این موضوع و موضوعات این چنینی مورد تمسخر بعضی ها قرار نگیره و نهایتا منجر به سودجویی بعضی از شیادان قرار نگیره
قبل از هر صحبتی از دوستان تقاضا دارم که موضوع بحث رو به حاشیه نکشند که نهایتا منجر به دعوا و جدل بین بعضی از دوستان بشه
به نام خدا
اول از همه این نکته رو متذکر بشم که من مدت 6 سال هست که در رابطه با مسایل ماوراءالطبیعه آشنایی دارم و از اونجایی که به تحقیق میدانی معتقد هستم در رابطه با این موضوع به هر جایی که به فکرم رسیده سر زدم و تحقیق کردم ( شاید خیلی از دوستانی که تهران زندگی میکنند اسم دیوانه خانه امین آباد که جنوب شرقی تهران هست به گوششون خورده باشه ، من برای اینکه با بعضی از افرادی که از روی جهالت دست به احضار و تسخیر جن زدن به صورت حضوری صحبت کنم مدت 5 ماه هر روز تو دیوانه خانه بودم ) خیلی ببخشید اگه به حاشیه رفتم فقط خواستم بگم که تحقیق حضوری خیلی بهتر از پای اینترنت نشستن هست و خیلی حقایق رو آدم از نزدیک ببینه بهتره!!!

ببینید دوستان اگر بخوام مختصر در رابطه با وجود جن ها صحبت کنم فقط همین رو بگم که این موجودات قبل از انسان ها بر روی کره زمین زندگی میکردند و الان هم زندگی میکنند و با توجه به این همه منابع اسلامی و غیر اسلامی و تحقیق اولیا و دانشمندان بزرگ در رابطه با این موجود دیگه حرفی برای رد یا منکر شدن جن وجود نخواهد داشت

و اما موضوع اصلی بحث یعنی رابطه گنج و دفنیه یا طلا و ... با جن :
مدت ها پیش وقتی برای اولین بار صحبتی در رابطه با اینکه فلان دفنیه طلسم داره یا اینکه جن داره از یکی از خبره های این کار شنیدم که خیلی نظر من رو به خودش جلب کرد و از اونجا که من هم در حال تحقیق در رابطه با جن بودم تصمیم گرفتم که در رابطه با درستی یا نادرستی این موضوع تحقیق کنم
طبق عادتی که دارم به صورت حضوری با بعضی از علما و اساتید دانشگاهی صحبت کردم و خوب اطلاعات خوبی هم بدست آوردم ، اما مثل خیلی از دوستان اعتقادم بر این بود که تا چیزی رو نبینم نمیتونم به صحت و درستی او اعتماد کنم تا اینکه یکی از اساتید دانشگاهی حرفی زد که خیلی برام جالب بود و الان برای شما هم بیان میکنم شاید برای شما هم جالب باشه :
من با اون استاد داشتم در رابطه با درستی این موضوع بحث میکردم و اینکه آیا سند و مدرکی مثل فیلم یا عکس در این رابطه وجود داره ؟ ، اون استاد در پاسخ من گفت که دوست عزیز کدوم دوربین پیشرفته جهان میتونه پرده ای رو که خداوند بین انسان با این موجودات بوجود آورده رو از میان برداره و حقایق این موجود رو نمایش بده و من بهش گفتم آخه استاد در زمان حال که این همه تکنولوژی پیشرفت کرده این فقط ما ها هستیم که به اصطلاح به این مسایل اعتقاد داریم در صورتی که خیلی از دوستانی که تفکر غربی و پیشرفته دارن این مسایل رو خرافات میدونن ، استاد در پاسخ به نکته ای اشاره کرد که من تا به حال به اون دقت نکرده بودم اون گفت : کی همچین حرف مسخره ای رو زده کی گفته که کشورهای پیشرفته و متمدن به این چیز ها اعتقاد ندارن ؟ اگه اعتقاد ندارن پس چرا این همه فیلم در رابطه با این موضوع میسازن ، بهم گفت آیا تا حالا فیلم هری پاتر رو دیدی ؟ گفتم آره بعضی قسمت هاشو دیدم ، گفت یه بار دیگه برو با دقت نگاه کن ، تو قسمت اول این فیلم وقتی هری پاتر به اون شهر جادوگر ها سفر میکنه اون دوستش اون رو به یه بانکی میبره که تمام سرمایه های عظیم شهر داخل اون بانک هست و تمامی کار کنان اون بانک موجوداتی قد کوتاه با شکلی عجیب و غریب هستند و وظیفه اصلیشون محافظت از اون گنج ها هست جالب این جاست که این موجودات شباهت بسیاری به شنیده های ما در رابطه جنیان داره ، این دقیقا همون مساله ای هست که خیلی ها اون رو خرافات میدونن و لی جالب اینجاست که توسط یه خارجی مطرح و به تصویر کشیده میشه پس حتما اسراری هست که در کل جهان به اون اعتقاد دارند
حقیقتا من از این حرف استاد خیلی قانع شدم و دریچه جدیدی در رابطه با این مسئله رو به من باز شد

دوستان ببخشید اگه خیلی پر چونگی کردم
در پست اول این تایپیک هدفم این بود که دید بعضی از دوستان را در رابطه با ارتباط دفنیه با جن عوض کنم و این مسئله رو به عنوان یه واقعیت مطرح کنم
انشاءالله در پست های بعد سعی میکنم بیشتر روی این موضوع کار کنم و اطلاعات بیشتری در رابطه با این موضوع و مقابله با این موضوع مطرح کنم
منتظر نظرات و اطلاعات دوستان هستم

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

شنبه 29 خرداد1394 - 12:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام.
ورودتان را به انجمن تبريک عرض ميکنم دوست عزيز.موضوع جالبى را مطرح کرده ايد که بسيارى از مردم به دنبال صحت و يا تکذيب کردن اين مسائل هستند يا تشنه ى کسب اطلاع پيرامون اين مبحث.بنده به وجودشان کاملا ايمان داشته اما ربط دادن اين مسئله را به مبحث دفينه و گنج يابى را بهانه اى ميدانم جهت پوشاندن اشتباهات و دليل شکست در اين امر و کلاه بردارى افراد شياد.اصلا ربطى به اين مبحث ندارند.
موجوداتى هستند تشکيل شده از هاله اى از انرژى که هر آنچه در پس زمينه ذهن آدمى شکل گرفته در مورد ظاهر آنها به همان شکل بر ذهن انسان تاثير گذاشته و به اصطلاح آنها را ميبينند.حال به اشکال مختلف.
تنها در صورتى در حوزه ى ديد انسان شکل ميگيرند که شخص ديده باطن بدست آورده و به قول شما آن پرده و حباب از ميان برود که دلايل متعددى دارند از قبيل:
ضربه روحى شديد يا افسردگى,تصادف يا آسيب جسمى حاد,مشغوليات و درگيرى ذهنى توام با مصرف دارو هاى قوى از جمله اضطراب,استرس شديد و...... آسيب ديدگى مغزى طولانى مدت ناشى از سوء استفاده از مواد مخدر و و و و و...
نوع ديگر نيز استعداد موجود در شخص و توان روحى بالاى شخص که اکثرا پديده موروثى بوده و بنا به دلايل طولانى که دارد (سرتان را درد نياورم) در وى صورت ميگيرد.
ارتباط از نوع اکتسابى بدين شکل که شخص با ميل و اختيار خود خواهان ارتباط با آنها باشد کارى بسيار خطرناک بوده که عواقب جبران ناپذيرى به دنبال خواهد داشت.
سوالى بود در خدمتم...

شنبه 29 خرداد1394 - 2:10am

محل اقامت: قروه- کردستان
سلام
موضوع جالبی رو مطرح کرده اید. بنده هم در زمینه ارتباط گنج با جن چیزهایی رو از منابع موثق شنیدم (البته با چشم خودم ندیدم) در مورد تایید این موضوع. که اگه لازم باشه عرض میکنم...

شنبه 30 خرداد1394 - 3:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

در مورد داستان هری پاتر:

نویسنده آن داستان، ماجراهای افسانه ای کشورهای شرقی را هم علاوه بر افسانه های اروپایی،
مطالعه نموده بود و داستانش تلفیقی از افسانه های جادوگری ملل مختلف بود.

تعدادی از افسانه ها، در واقع ت"غییر صورت وقایع و اطلاعات واقعی" هستند که با دلایل مختلف به صورت داستان افسانه ای درآمده اند.

درود

شنبه 30 خرداد1394 - 11:57am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

وقتی نظرات دوستان رو میشنوم خیلی خوشحال میشم

ببنید دوستان درسته که در خیلی موارد نمیشه واقعیت رو به تصویر کشید ولی به نظر من میشه روی واقعیت های به تصویر کشیده شده تحقیق کرد و تا حدودی به اونها استناد کرد
من دارم تلاش میکنم که اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع در اختیار دوستان قرار بدم
همچنان منتظر نظرات دوستان و اساتید هستم

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

شنبه 30 خرداد1394 - 5:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: digger land
به این تاپیک مراجعه کنید

viewtopic.php?f=27&t=2379

توماس ادیسون : نود و هشت درصد موفقیتها عرق روی پیشانی است و تنها دو درصد الهام از درون است.

شنبه 30 خرداد1394 - 7:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یک افسانه است

پنج شنبه 14 مرداد1395 - 10:15am

خیلی در رابطه با ارتباط جن با گنج نمیدونم اما دعا نویسی رو میشناسم که با چشام دیدم گندم ها رو ردیف کرد و گندم ها روی دیوار شروع به حرکت کردند بعد از خوندن وردش و این مثالو ازش زدم که بدونین بارهای بار چیزهایی عجیب رو ازش با چشام دیدم چون ارتباطم باهاش خیلی نزدیکه برام چند بار تعریف کرد که برای پیدا کردن گنج و شکستن طلسمش چند بار رفته و در مورد اینکه اگه بیل زنن چرا به خودشون نمیزنن:
اولا میگه شر داره و کار خطرناکیه دوما جدیدا دو تا چیزی ازش بدست آوردم که بسیار متعجبم کرده و اون اینکه اولا توی یک معامله عتیقه پسرش حضور داشته و دیده شده در حالی که ظاهرشون اصلا به این موارد نمیخوره و اسلامی و مذهبی و حفاظتی و ... اینا هستن و جالبه پسر اون نباید تو این کار باشه چون خودش مامور هست دوما جدیدا فهمیدم یک ملک میلیاردی داره و کسی هم اینو نمیدونه چون تو خونه 50 متری و جای نا مرغوب ساکن هست ولی بریز و بپاش داشت تا اینکه فهمیدم فلان ملک مال اونه خیلی تعجب کردم کل اموال ظاهریش 100 میلیون نمیشه چطور یک ملک میلیاردی داره و کسی نمیدونه؟
بگذریم ، از گروهی افراطی مذهبی که خودشون میگن با ر ه ب ر ارتباط دارن و خیلی از مسائل سیاسی مملکت هم با دعا و کارهای این گروه داره انجام میشه و .... صحبت میکردم میگفت سیاه پوست ها حاصل زاد و ولد انسان و موجوداتی بنام نسناس که قبل از انسان روی زمین زندگی میکردن بوجود آمدن از عالم های هفت طبقه بشر که زمین پایین ترینشه حرف میزد و میگفت این موجودات در اصل در عالم دخان(عالمی قبل از زمین که همش دود بوده)بودن و برخی هاشونم روی زمین و با انسان هم در ارتباط بودن
خارجکی ها هم فیلم های زیادی داشتن ارباب حلقه ها نکته خاصی در این مورد داره

پنج شنبه 14 مرداد1395 - 11:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 8 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure