انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 6:03am

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 کسی تعریف می کرد 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

aliagp نوشته است:
mehran1545a نوشته است:
چیو اسیر کنم؟!!! :-o زن جن؟ :D
نه بابا رفتم به اون خیال پردازها ثابت کنم که جیغ و کل و هل و سنگ اندازی همش توهمه! باور کنید نصف این خرافات و توهم از زمان ورود اعراب به ایران تو ذهن مردم رفته اینم یه نوع استعمار بوده!

اها. فک کردم قصدت اون بوده.
خوب من شخصا به وجود جن اعتقاد دارم ولی نه این که هی بیاد بقول شما جیغ و داد کنه و سنگ پرت کنه و اینا. دنیای اون ها از دنیا ی ما جداست. این چیزایی که راجبشون میگن ی مشت چرند بیشتر نیست

خیلی ببخشید دوستان من قصد توهین به اعتقادات کسی رو ندارم
بیشتر از ده ها روایت تایید شده هست از آزار و اذیت اجنه که از پیامبران و امامان متعدی بیان شده و همچنین راه های متعدی برای جلوگیری از این مزاحمت ها
به نظر من این درست نیست که ما چیزی رو که ندیدیم بخوایم منکرش بشیم

موفق و پیروز باشید @};-

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

دوشنبه 31 خرداد1394 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بحث انکار یا تایید نیست بحث اینه که بعضیا واقعا تو توهم بسر میبرند خود بخود تو ذهنشون تصوراتی طرح میکنند که فقط تو فیلمهای تخیلی دیده میشه که بنظر من اینم حاکی از قدرت تخیل مغز فرد خیال بافه! همونطور که افراد منفی باف تصورات منفی خودشون واقعا گریبانگیرشون میشه و سرشون میاد یعنی ارسال موج منفی یا مثبت از فرد به کائنات رفلکس چندین برابر شده همون موج از کائنات به فرد خواهد بود! من این فرضیه تجربه کردم و اگه دقت کرده باشید فرد منفی باف حتی با رعایت ااحتیاط همیشه یه بلایی سرش میاد! :-?

دوشنبه 31 خرداد1394 - 12:57am

meysamking نوشته است:
aliagp نوشته است:
mehran1545a نوشته است:
چیو اسیر کنم؟!!! :-o زن جن؟ :D
نه بابا رفتم به اون خیال پردازها ثابت کنم که جیغ و کل و هل و سنگ اندازی همش توهمه! باور کنید نصف این خرافات و توهم از زمان ورود اعراب به ایران تو ذهن مردم رفته اینم یه نوع استعمار بوده!

اها. فک کردم قصدت اون بوده.
خوب من شخصا به وجود جن اعتقاد دارم ولی نه این که هی بیاد بقول شما جیغ و داد کنه و سنگ پرت کنه و اینا. دنیای اون ها از دنیا ی ما جداست. این چیزایی که راجبشون میگن ی مشت چرند بیشتر نیست

خیلی ببخشید دوستان من قصد توهین به اعتقادات کسی رو ندارم
بیشتر از ده ها روایت تایید شده هست از آزار و اذیت اجنه که از پیامبران و امامان متعدی بیان شده و همچنین راه های متعدی برای جلوگیری از این مزاحمت ها
به نظر من این درست نیست که ما چیزی رو که ندیدیم بخوایم منکرش بشیم

موفق و پیروز باشید @};-

خوب شما خودتون دارین میگین در زمان پیامبران و امامان. یه داستان برای امام علی (ع) هست که میگه در چاه با اجنه مبارزه میکنه دقیقا دلیلشو یادم نمیاد. و از اون پس اجنه با هیچ انسانی کاری نداشتن مگر اینکه خود انسان به سراغشون بره.
یادم نمیاد کجا خوندمش. ولی خب اگه منبعش راست باشه میشه حرفایی که الان میزنن رو کاملا رد کرد

دوشنبه 31 خرداد1394 - 3:06am

راستش ما عادت کردیم به این نوع داستانها و اگه راست هم نباشه باز هم خوشمون میاد. اینجور داستانها واقعیت نداره.من هم شبیه این داستان رو قبلا شندیم.البته بجای بینی گوش طرف رفته بود.به دو دلیل این داستان ساختگیه.چون اولا زمان قاجار،درآمد روزی 15 تومن خیلی خیلی زیاد بود.دقیق یادم نیست ولی چهل سال پیش مزد یه کارگر تقریبا روزی 10 تومن بود.دوما درویشی که که هرروز فقط سه تا خرما میخوره دیگه چه احتیاجی به یک نفر داره که با خودش ببره. [-X

دوشنبه 1 تیر1394 - 6:50am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

نقل قول:
خوب شما خودتون دارین میگین در زمان پیامبران و امامان. یه داستان برای امام علی (ع) هست که میگه در چاه با اجنه مبارزه میکنه دقیقا دلیلشو یادم نمیاد. و از اون پس اجنه با هیچ انسانی کاری نداشتن مگر اینکه خود انسان به سراغشون بره.
یادم نمیاد کجا خوندمش. ولی خب اگه منبعش راست باشه میشه حرفایی که الان میزنن رو کاملا رد کرد

سلام
عزیز جان این داستانی که شما تعریف کردید اصلا یه چیز جداست و روایت های معتبری هست از امام صادق (ع) و امامان دیگه که مربوط میشه به آزار اجنه ، پس دلیل نمیشه که چون امام علی (ع) با اجنه زیادی مبارزه کرده و خیلی از اجنه کافر رو کشته دیگه اجنه کاری به انسان ها ندارند
شما اگر یه سر به بعضی از مناطق ایران مثل سیستان و بلوچستان بزنید و با مردم بومی صحبت کنید ، دیگه این چیزا رو نهی نمیکنید

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

دوشنبه 1 تیر1394 - 7:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:
meysamking نوشته است:

سلام
عزیز جان این داستانی که شما تعریف کردید اصلا یه چیز جداست و روایت های معتبری هست از امام صادق (ع) و امامان دیگه که مربوط میشه به آزار اجنه ، پس دلیل نمیشه که چون امام علی (ع) با اجنه زیادی مبارزه کرده و خیلی از اجنه کافر رو کشته دیگه اجنه کاری به انسان ها ندارند
شما اگر یه سر به بعضی از مناطق ایران مثل سیستان و بلوچستان بزنید و با مردم بومی صحبت کنید ، دیگه این چیزا رو نهی نمیکنید

این حرفت رو خیلی وقت پیش خونده بودم تو یک کتاب اما دقیقا یادم نیست امام حسین بود یا امام علی.تو یک صحرایی به اسم برهان ویک چاه اب ترسناک که هرکی میرفته اونجا واسه برداشتن اب دیگه برنمیگشته تا اینکه تو مسیر یکی از این عزیزان بوده وبعد مزحمتهای لشگر جنهارو میبینه وبه دستور خدا ..... خلاصه جنگ جهانی اونم یک تنه.فاتح خیبرو دارین خدایش یا علی مرتضی ^:)^ واسه همین از اسم حضرت هم میترسیدن من یک حدیث دیگه خونده بودم که دوتا جن واسه اقا امام حسین خدمت میکردن تا اینکه یک روز اونا میان همزمان حضرت هم میاد تا اینا اقا رو میبینن از ترس میرن پشت امام حسین مخفی میشن تا اینکه..........و این داستان ادامه دارد :D دوستان حدیثهارو بخونین چیزای جالبی توشون پیدا میشه @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 1 تیر1394 - 7:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خداوند شفای عاجل عنایت بفرماید!!!!!!!!!!!! @-) @-) @-)

سه شنبه 1 تیر1394 - 1:38am

بهرام نوشته است:

این حرفت رو خیلی وقت پیش خونده بودم تو یک کتاب اما دقیقا یادم نیست امام حسین بود یا امام علی.تو یک صحرایی به اسم برهان ویک چاه اب ترسناک که هرکی میرفته اونجا واسه برداشتن اب دیگه برنمیگشته تا اینکه تو مسیر یکی از این عزیزان بوده وبعد مزحمتهای لشگر جنهارو میبینه وبه دستور خدا ..... خلاصه جنگ جهانی اونم یک تنه.فاتح خیبرو دارین خدایش یا علی مرتضی ^:)^ واسه همین از اسم حضرت هم میترسیدن من یک حدیث دیگه خونده بودم که دوتا جن واسه اقا امام حسین خدمت میکردن تا اینکه یک روز اونا میان همزمان حضرت هم میاد تا اینا اقا رو میبینن از ترس میرن پشت امام حسین مخفی میشن تا اینکه..........و این داستان ادامه دارد :D دوستان حدیثهارو بخونین چیزای جالبی توشون پیدا میشه @};-

http://basaki.loxblog.com/post/1344/%D8%B2%D8%B9%D9%81%D8%B1%20%D8%AC%D9%86%DB%8C.htm

دوشنبه 29 فروردین1395 - 2:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure