انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 9:29am

پاسخ به موضوع  [ 14 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 آموزش تله کینزی در 2 روز(حرکت اجسام با نیروی ذهن) 
نویسنده پیغام

آموزش تله کینزی در 2 روز(حرکت اجسام با نیروی ذهن)

سلام دوستان عزیز آیا میدانید تله کینزی چیست؟ تله کینزی به حرکت اجسام با قدرت چاکرای دست و نیروی ذهن انجام میشود.

تله کینزی

بعضی افراد فکر میکنند تله کینزی دروغ است اما در اشتباه اند تله کینزی واقعیت دارد چون که من آن را به شخصه تجربه کرده ام و می خواهم شما هم از این تجربه بهره ببرید.

در این مقاله قصد دارم شما را با تله کینزی و آموزش روش انجام دادن آن درطی دو روز آشنا کنم که در واقع براساس تجربه من است و یاد گرفتن آن را آسان تر کردم درباره خودم:من خودم تله کنیزی را در 4 روز یادگرفتم و اون دو روز فقط وقت من راهدر داد به خاطر آموزش های بی خود و الکی که در اینترنت بود ولی من شما دوستان را فقط در طی دو روز آشنا خواهم کرد.یا شاید هم زود تر اگر استعداد داشته باشین!!

دانلود کتاب در لینک زیر اقدام کنید

http://filecenter.parspa.ir/%D8%A2%D9%8 ... D8%B2.html

یکشنبه 3 خرداد1394 - 7:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ای بابا...ما عجب داستانهایی داریم اینجا بخدا....همه زدن تو کاسبی...دوست گرامی الان شما بعد از 4 روز یعنی کاملا میتونی با نیروی ذهنتون جسمی رو جابجا کنین؟

راه در جهان یکی است و آن راستی است

یکشنبه 3 خرداد1394 - 7:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تو خوبی ميکن و در دجله انداز
که ايزد در بيابانش دهد باز

خدايا مددی کن

یکشنبه 3 خرداد1394 - 8:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش خواهشا ياد بده همه چيز که پول نيست

خدايا مددی کن

یکشنبه 3 خرداد1394 - 8:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

:-o :)) =)) :-?

دوشنبه 3 خرداد1394 - 12:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
الان تو قرن 21 هستیم یه نیم نگاهی به کشورهای پیشرفته کنیم تازه میبینیم چقدر طرز فکرمون اشتباهه و به فرض محال که کسی بتونه با نیروی ذهن اشیاء رو جابه جا کنه چه فایده یی داره شخص اگر انرژی و نیرو ی خودشو برای افزایش آگاهی و پیشرفت بکار ببره موفقه نه اینکه دنبال جابه جایی اشیاء باشه موفق باشید

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 3 خرداد1394 - 12:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز.ای بابا فایدش میدونی چیه...فایدش همون 25 هزار تومنه دیگه بابا. =)) =)) =))
ولی میگم اگر آدم میتونست این قدرتو داشته باشه چه حالی میدادها نه؟مثلا من میرفتم کنار دریا با ذهنم ماهیگیری میکردم.میرفتم بانک با ذهنم پولهای پشت باجه رو میاوردم اینطرف باجه تو جیبم میذاشتم.واااااای.....حسابشو بکن چه کارهایی که نمیشد بکنی.
ولی مردونه اگر کسی باشه که تضمینی یاد بده من بجای 25 هزار تومن بهش 25 میلیون تومن میدم.البته بعد از یادگیری کامل.توی حفاری دیگه خودتو خسته نمیکنی.با ذهنت هرچی اون زیره میاری بیرون از خاک. ;)
ولی تاپیک باحالی بود داداش.دمت گرم.حداقلش یه قلقلکی به تخیلاتمون دادیم و یمقدار با ذهنمون حال کردیم. @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

دوشنبه 4 خرداد1394 - 3:42pm
مدیر کل
مدیر کل

مهرداد جان البته دقت کنین قیمت 25هزار ریال هست نه تومن! میشه 2500 تومن. :D پیشنهاد میکنم یکی از دوستان علاقه مند و دارای تجربه در این مسائل قید 2500 تومن رو بزنه و فایل رو خریداری کنه! اگر مطلب مفیدی درش بود خب اطلاع میدن و سایر علاقه مندان به این مسائل هم میتونن فایل رو خریداری کنن. چون بهرحال بنظر من هر مطلب مفیدی این روزها بیش از این قیمتها ارزش داره و اگر ایشون کار مفیدی انجام داده باشن این پول در مقایسه با آموزشی که ذکر کردن چیزی نیست.

دوشنبه 4 خرداد1394 - 4:27pm

دوستان این چیزی که این طرف میگه دروغ محضه نمیشه اجسام سنگین رو جابجا کرد البته واس چیزای کوچیک وخیلی سبک یکیش پسر خاله خودم دستمال کاغذی که از جاش بیرونه یکم میتونه تکون بده ویک کار دیگه ای که برام کرداین بود که کاغذوبا سوزن سوراخ کرد وته سوزن روگذاشت روی اسفنج بعد کاغذکه روی نوک سوزن بودو چپ و راست میچرخوند البته نه مثل فرفره که اینجوری شما تصور میکنین حدود45 درجه چپ وراست میچرخوند
اینا تمرکز ذهنه خیلی هم سخته وتمرین زیاد میخواد @};-

دوشنبه 4 خرداد1394 - 7:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من قبلا این اتفاق برام افتاد و یه سنگ کوچک 5 گرمی رو 30 سانت جابجا کردم خودم ترسیدم فک کردم اجنه هست اون موقع 3ماه شبانه روز برا کنکور میخوندم شاید بخاطر تمرکز زیاد بوده....ولی چون اطلاع نداشتم بیخیال شدم....البته چند تا اتفاق دیگه بعدش برام افتاد که اینجا جاش نیست بگم

سه شنبه 5 خرداد1394 - 7:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 14 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure