انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 6:24pm

پاسخ به موضوع  [ 12 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 پیدا کردن شخص گم شده توسط علوم غریبه یا متافیزیک 
نویسنده پیغام

آقا حبیب در مورد داستان موکل و جن و .... که حقیقتش به گروه خونی ما نمیخوره و شخصا هم علاقه ای به این رشته از علوم غریبه نیستم !!!!!!!! البته بیشتر به دنبال راهی تو متافیزیک و علوم روحی هستم چون به نظرم نسبت به علوم غریبه کمتر دستخوش خرافات شده ..... در ضمن از تمام دوستان که پاسخی ارسال کردند کمال تشکر رو دارم و کماکان منتظر پاسخ سوال پرسیده

دوشنبه 4 خرداد1394 - 10:16pm

محل اقامت: ایران-تبریز
amir6777 نوشته است:
سلام اقا سعید
اول این رو عرض کنم که لطفا وقتی چیزی نمیدونید اظهارنظر نکنید.ارتباطات به این شکل کاملا وجود داره و خداوند در قرانش هم این رو بارها گفته..حضرت سلیمان بیشترین روایات رو داره در اینباره.ما تو منطقمون یک سید بسیار مومن و متدین بود که مجلسش همیشه شلوغ بود و از سراسر کشور میومدن..از اعضای خونواده خودم شنیدم که وقتی کسی میومد فلان مالم گم شده..میگفت تو پنج دقیقه یه سری خط هایی رو کاغذ میکشید ک اصلا بی معنی بود..بعدش میگفت برین فلان روستا تو فلان قسمت هست بردارید..الان به رحمت خدا رفته و بچه هاش منزلش و میگردونن و به خاطر پدرشون ارجی و احترام دارن پیش مردم ولی نشنیدم که این قدرت و داشته باشن.
اساس اینکار و از ایشون پرسیده بودن جواب داده بودند:
اینکه فلان چیز گم میشه و مردم نمیدونن کجاست رو فقط از ی طریق دیگه میشه فهمید و اونم این هست که از اجنه و جنیان پرسیده بشه و اونا به شما میگن اگه دیده باشن دریغ نمیکنن و میگن.ایشون گفته بودن من با جنیان خداوند ارتباط دارم و از اون طریق هست که میفهمم.همه کس به این قدرت نایل نمیاد مگر اینکه بنده مخلص خداوند باشی و در هر گونه سواستفاده رو برنفست ببندی.داداش خودم تقریبا 20 سال پیش کتابی رو اورد که خطی بود و خیلی قدیمی و ایین و مراتب رسیدن به این مقام رو نوشته بود البته اسلامی نبود..ایین نسبتا سخت و ترسناکی هم داشت و در مراحل مختلف امتحاناتی برای فرد قرار داده شده بود که اگر از عهدش برنیاد شایسته این کار نیست.مثلا یکیش که یادمه فرو بدن سر در یک چاهی تاریک در یکی از مناطق ایران خودمون بود که مدتش طولانی بود و طی این مدتی که سرشما در چاه بود همه جانوران خطرناک از درون چاه بالا میومدن با خواندن اذکار و شما نباید سرتون رو بیرون بیارید حتی اگه به نزدیکترینتون برسن.یکی از ملاک های اون انگار داشتن شجاعت بود..خلاصه همون شب که مقداریش و جلو همه خوند خودشم پشیمون شد.
برخی ها واقعا رمالن و سودجو ولی این سید خیلی مقامش بالا بود و بزرگان به دیدنش میومدن.

امیر اگه کتابو هنوز داری بفرست منم بخونم ممنون

ما به خدا اعقاد داریم

پنج شنبه 18 تیر1394 - 10:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 12 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure