انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 1:39pm

پاسخ به موضوع  [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 شبهی در تاریکی 
نویسنده پیغام

almato نوشته است:
چیزی تو مایه ی جن از خانواده شیاطین . پدران و پدربزرگان ما زیاد دیدن .حتی همین اخیرا هم یکی از دوستان با ماشینش از شهر به روستاشون میرفته که توی مسیر تو ماشین اذیتش کرده بود و میخواسته فرمان ماشین رو ازش بگیره خلاصه با یه مکافاتی سریع با ماشین به روستا میرسه و با وضع و حال گریانی به خونه رفته . جریان رو هم برای ما صحبت کرد هم خودش و هم خانواده اش
طرفی که میگم نزدیک چهل سالشه بچه روستاست
بیشتر فکر اذیت کردن هست در یک چشم به هم زدن از نقطه ای نزدیک به نقطه ای دور میره و .....

آره دقیقا همینطور که شما میگید بود اگه میرفتی دنباالش بهش نمیرسیدی انگار مثل باد جابه جامیشد.جالب این بود که فاصلشو حفظ میکرد نه دورمیشد نه نزدیک واقعا وحشتناک بود.انگار شیطان بود باشنل سیاه که توفیلمهانشون میدادن

یکشنبه 30 فروردین1394 - 2:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
گوور تپه مربوط به دوران‌های تاریخی پس از اسلام است و در شهرستان تاکستان، بخش ضیاء آباد، روستای بوزندان واقع شده و این اثر در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۸۱ با شمارهٔ ثبت ۵۷۰۳ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.
مشابه این اتفاق هشت سال پیش در روستایی که معرفی کردم برای بنده و دوستان پیش اومد و ما با علم به اینکه شخصی ماهر در علوم غریبه قبلا جونش رو در اون مکان از دست داده بودیم به اونجا رفتیم.
باز هم میگم از آدمیزاد خطرناکتر وجود نداره!!!

یکشنبه 30 فروردین1394 - 3:53pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ziro2201 نوشته است:
almato نوشته است:
مدزما بوده عزیز . همه جا هست و خیلی سر به سر ادم هم میذاره وجودش انکار نشدنی هست . ولی تنها باشی کار دستت میده و به هر شکل و قیافه ای هم درمیاد. از قدیمی های روستاهاتونم بپرسید میشناسن و حداقل یه بار دیدنش تو عمرشون .توهمی هم نیست .بارها و بارها دیده شده.بیشتر هم مکانهای پرت و تاریک زندگی میکنند و کمتر کسی توی روز دیده.

داداش مدزما چیه؟؟

مدزما،مردمزما و حالتهای دیگه ی این اسم معرب و تغییر کرده ی واژه ی مردآزما هستن!
درواقع باتوجه به شنیده ها در دوران قدیم این موجود که از جنیان هست بسیار موجب آزار و اذیت مردم میشده و از این رو نام مردآزما رو بر اون گذاشتن که به معنی آزماینده ی میزان شجاعت و نترس بودن یک مرد هست!
این اسامی بیشتر در فرهنگ مردمان غرب کشور مثل لرستان ، کردستان، کرمانشاه و ایلام و بعضا همدان دیده میشه.
هنوز هم در باور مردمان این مناطق جایگاه مستحکمی داره و حتی به کرات خودم شاهد گواهی کسانی بودم که اظهار داشتن به اشکال مختلف این موجود رو دیدن !
ولی خودم تا حالا با چشم خودم ندیدم و نمیتونم به یقین وجودش رو تایید کنم و مطالب بالارو هم جهت اطلاع ذکر کردم.
پیروز باشید

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 30 فروردین1394 - 5:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
دوست عزیز چنین چیزی وجود نداره فقط تلقين بوده

یکشنبه 30 فروردین1394 - 6:16pm

از توضیحات شمادوستان محترم ممنونم.حالا اگه کسی مایل به دیدنش باشه میتونه یه تیم تشکیل بدن وببرمشون اونجا که ببیننش.چون مطمنم سرجاش هست ویه حریم داره که اونجازندگی میکنه وجایی نمیره.ولی اگه تعدادگروه زیاد باشه فکرنکنم دیگه ترسی باشه

یکشنبه 30 فروردین1394 - 11:13pm
آواتار کاربر

1- با عرض معذرت شما چیزی مصرف نکردید که کمی از حالت طبیعی بیخود بشید؟
2- شما تو اون تاریکی سیگار نکشیدید؟
3- لطفا به چشم سمت چپ تصویر خیره بشید و بعد از یک دقیقه به دیوار نگاه کنید و پلک بزنید
همچین حالتی رو دیدید؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 30 فروردین1394 - 11:51pm

Tous نوشته است:
1- با عرض معذرت شما چیزی مصرف نکردید که کمی از حالت طبیعی بیخود بشید؟
2- شما تو اون تاریکی سیگار نکشیدید؟
3- لطفا به چشم سمت چپ تصویر خیره بشید و بعد از یک دقیقه به دیوار نگاه کنید و پلک بزنید
همچین حالتی رو دیدید؟

نه دوست عزیز چیزی که من دیدم واقعیت محض بود.نه سیگاریم نه توهمی ونه چیز دیگه.اگر کسی واقعا باورنمیکنه بیاد تاباچشمهای خودش ببینه تاشکش برطرف بشه منم تا 2 هفته پیش مثل شما بودم واعتقادی به این چیزا نداشتم وقتی دیدم فهمیدم هرچیزی ممکنه وجودداشته باشه.الان دیگه فهمیدم که این چیزا دروغ نیست....

دوشنبه 30 فروردین1394 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر دوستان
کاملا موافقم واز نزدیک دیدم

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

دوشنبه 31 فروردین1394 - 8:28am

این چیزی که شما میگید دوستان بنده هم در نبش قبر شبانه ای که توی بیابون داشتن باهاش مواجه شدن که متاسفانه نتونسته بودن فراری بدن و تا خونه همراه اینا اومده بود و سه شبانه روز خواب و خوراک رو از اینا گرفته بوده نصفه شب در باز میشده میومده توی درگاهی وایمیستاده اینا رو نگاه میکرده اینا فقط قفل میشدن نگاش میکردن :D

دوشنبه 31 فروردین1394 - 9:15am

ziro2201 جان اقای توس و خانم پرستو و دیگر منکران رو ببر ببینند بلکه باور کنند و از تلقین ملقین بیان بیرون ;)

دوشنبه 31 فروردین1394 - 10:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure