انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 11:45am

پاسخ به موضوع  [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 وجود جن در مکان مربوط به گنج 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

*ايران* نوشته است:
خير ساخته ذهن نبوده و قطع به يقين وجود دارند....

با تشکر از جناب ایران
عرض کنم که اگر کسی نحوه ارتباط با اونهارو بلد نباشه اونها از انرژی بدن ما هم براحتی استفاده میکنن !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 18 فروردین1394 - 1:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
*ايران* نوشته است:
خير ساخته ذهن نبوده و قطع به يقين وجود دارند....

با تشکر از جناب ایران
عرض کنم که اگر کسی نحوه ارتباط با اونهارو بلد نباشه اونها از انرژی بدن ما هم براحتی استفاده میکنن !

دقيقا بيانات شما درست است مهدى خان عزيز.بسيارى از افراد سعى دارند با شنيده ها و گفته هايى که از يک سرى افراد مثلا استاد که تماما بى اساس است به ارتباط دست پيدا کنند.کاملا اشتباست و شخص را به مشکلات روحى و روانى بسيارى دچار خواهد کرد.
توانايى ارتباط يک موهبت خدا دادى و ارثى ميباشد که در کل با مسائل مادى و مخصوصا نفع شخصى کاملا منافات دارد.موارد ارتباط اکتسابى به شدت خطرناک بوده و نتيجه اى جز تباهى ندارد و با دعا نويسى و رمالى نيز کاملا متفاوت بوده و مکمل و يا عجين نخواهند بود.ادعاى ارتباط توسط بسيارى از افراد کذب محض بوده و افراد با چنين توانايى به طور قطعى هويتشان مخفى مانده و فاش نخواهد شد.
و اينکه حتما شخص بايد سيد و پير باشد نيز از داستان ها سرچشمه ميگيرد.بنده خودم سيد علوى هستم و ميگويم ربط به اينکه طرف حتما بايد سيد و پير و دعانويس و......باشد ندارد.

سه شنبه 18 فروردین1394 - 8:01pm

محل اقامت: ایران-تبریز
آقا بالاخره کی از بین این همه آدم تونسته دفینه در بیاره؟؟؟
هیشکی نمیگه رفتم کندم در آوردم
همه یه جورایی آخر کار پشیمون شدن و در رفتن ~X( ~X( ~X(

ما به خدا اعقاد داریم

سه شنبه 16 تیر1394 - 9:45pm

با سلام
حدود ده سال پیش هرشب موقع خواب متوجه میشدم که کسی با من حرف میزنه و منو اذیت میکنه هرشب با چاقو قران میخابیدم هرکی کنارم میخابید میترسید سه تا خونه عوض کردم فکر میکردم
این خونه ها همشون جن داره دقیقا وقتی مواد توهم زایی که مصرف میکردم و قط کردم دیگه هیچوقت هیچکسیو ندیدم ....من فکر میکنم ترس و توهم و جریانات فشار خون و اثار روانی شخص باعث ایجاد توهم میشه وچیزی وجود نداره
در یه قبرستانی مشغول کار بودیم همه دوستانم سر وصدا و خش خش و همهمه میشنیدن ولی من چیزی پیدا نمیکردم یا نمشنیدم
من فکر میکنم اکثرکسایی که دنبال دفینه هستن ودنبال یک فرمول معجزه اسا برای زندگیشون میگردند دچار توهم میشن

شنبه 18 مهر1394 - 2:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته این موضوع قرصهای روان گردان کلا با توهم همراه هست اما اینکه بخوایم وجود جن رو انکار کنیم باید دلیل محکمتری داشته باشیم .خب این رو هم همه میدونن که ریشه توهم میتونه ترس باشه که این دوتا هیچ وقت از هم جدا نبودن وریشه روانی داره.اما خیلی ادمها بودن که من خودم یکیشونو میشناسم هفته ها توی کوه بود حتی اتیش درست کردنش جوری بود که نه دود داشت نه حرارت و در عرض چند دقیقه چای ونونش حاظر بود وتنها چیزی که این اقا رو میترسوند خدا بود اما تاحالا چند بار برام صحب کرده در مورد این چیزها وقسم میخورد که دیده بود نونش رو با پلاستیک کشیدن وبردن وخیلی چیزای دیگه من فکر میکنم بحث روی این مسائل کلا غیر معقول باشه چون نه ما میتونیم ثابت کنیم نه علم ونه میتونیم منکر بشیم که تنها موجودات روی زمین هستیم :) البته بحث کلا سر جن واشباح نیست کلا سر موجوداتی در کرات دیگر هم هست که بشر دنبال اونها میگرده تا از تنهایی در بیاد :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 18 مهر1394 - 3:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ولی واقعا توهمه پس چرا میبینیم ما که دنبال هدف گنجیم چرا جن میبینیم ما هدفمون یه چیز دیگس ما فکرمون دفینه است اما نا خدا اگاه متوجه ی سر صدایی میشیم

یکشنبه 18 مهر1394 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب این دیگه مشخصه که توهمه ارش جان موقع حفاری هم ترس داریم وهیجانات اون باعث پدیده های عجیب وغریب واسه هر فردی میشن اما باز هم نمیتونه وجود جن رو انکار کنه شاید در بعضی حفاریها واقعا بوده باشن وما به اشتباه توهم بگیریمشون خلاصه به این راحتیا نمیشه فهمید.من که میگم به اسم اعمه شروع کنید و فکرتون رو فقط باید چیزای خوب پر کنید تا کمتر هیجانی بشین شاید کمتر تاثیر بزاره.نمونش من توی بیابون تنها بودم وشب حدودای ساعت 2 رفتم سر چشمه و اب بردارم عادت هم ندارم چراغ قوه روشن کنم بیشتر تمرکز منو بهم میریزه و واقعا احساس تنهایی بهم دست میده اما تو تاریکی احساس میکنم با طبیعت یکی هستم وتنها نیستم خلاصه سر چشمه بدون اینکه ترس به دلم راه بدم یا بترسم احساس میکردم کنار من چند قدم اونورتر صدای حرف زدن یک زن با صدای زیر وصدای یک مرد با صدای بم به گوشم میخوره اقا اون منطقه رو خراب کردم چیزی ندیدم گفتم شاید من تنها ادم اونجا نیستم وکسی اونجا هست چیزی دستگیرم نشد واب برداشتم سریع برگشتم جای خودم حدود یک ساعت نشستم تا که بالاخره دیدم روی همون تپه که چشمه هست با فاصله حدود 50 متر از من یک چیزی حرکت میکرد اما نمفهمیدم چی هست با اونکه شب مهتابی هم بود نه ادم بود نه حیوون بود نه به جنیا میخورد خلاصه ابش رو خورد رفت منم بعدش رفتم تو یکی از خونه ها درو محکم کردم جاتون خالی چای رو زدم.تو هر شرایطی که هستین سعی کنین نترسین وگرنه کارتون تمومه اگه یک گربه از جلوتون در بیاد تا یک ماه همه چیزو جن میبینین :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

یکشنبه 19 مهر1394 - 6:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله حق ب شماست

یکشنبه 19 مهر1394 - 8:22pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
آقای کنجکاو نوشته است:
آقا بالاخره کی از بین این همه آدم تونسته دفینه در بیاره؟؟؟
هیشکی نمیگه رفتم کندم در آوردم
همه یه جورایی آخر کار پشیمون شدن و در رفتن ~X( ~X( ~X(

----------------------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز فکر میکنی کسی دفینه پیدا کنه ، میاد اینجا میگه ؟ :-s
مطمئن باش کسانی همینجا هستند که پیدا کردن ، اما نمیتونن که بگن یعنی مجبور نیستن بگن . پیش همه خودشونو لو بدن که چی ؟ گفتنش خیر نداره اما ضرر داره . گفتن برای خودنمایی هم که نمیگن ، کسی پیدا کنه خودنمایی میخواد چکار ؟
کسانی هستن که مفرغ و جنسای معمولی پیدا کردن و عکس گذاشتن اما اونایی که طلا پیدا میکنن YMWHISTLE
همینقدر میتونن بگن که فلان مدار واقعا کار میکنه ، تازه اگه اونم بگن باید شکر خدا رو بجا بیاری
معمولا هرکی پیدا کنه B-)

لا اله الا هو

یکشنبه 19 مهر1394 - 8:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز فکر میکنی کسی دفینه پیدا کنه ، میاد اینجا میگه ؟ :-s
مطمئن باش کسانی همینجا هستند که پیدا کردن ، اما نمیتونن که بگن یعنی مجبور نیستن بگن . پیش همه خودشونو لو بدن که چی ؟ گفتنش خیر نداره اما ضرر داره . گفتن برای خودنمایی هم که نمیگن ، کسی پیدا کنه خودنمایی میخواد چکار ؟
کسانی هستن که مفرغ و جنسای معمولی پیدا کردن و عکس گذاشتن اما اونایی که طلا پیدا میکنن YMWHISTLE
همینقدر میتونن بگن که فلان مدار واقعا کار میکنه ، تازه اگه اونم بگن باید شکر خدا رو بجا بیاری
معمولا هرکی پیدا کنه B-)

بله دوست عزیز منم باشما موافقم همین که مدارو تایید کنن خدش کلیه

سه شنبه 21 مهر1394 - 11:59am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure