انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 2:42am

پاسخ به موضوع  [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 وجود جن در مکان مربوط به گنج 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان نت خسته شدم چند سالی هست تو زهنم ی صدایی میاد میگه گنج گنج تو ی گنجی پیدا میکنی با این همه خطراتش اصلا نمیتونم دل بکنم ولی نمدونم انقد تو زهنم تکرار میکنه این صدا که تنمیدونم دلیلش چیه باید چی کار کنم یا سر به بیابابان بزنم

دوشنبه 9 فروردین1394 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
arash111 نوشته است:
دوستان نت خسته شدم چند سالی هست تو زهنم ی صدایی میاد میگه گنج گنج تو ی گنجی پیدا میکنی با این همه خطراتش اصلا نمیتونم دل بکنم ولی نمدونم انقد تو زهنم تکرار میکنه این صدا که تنمیدونم دلیلش چیه باید چی کار کنم یا سر به بیابابان بزنم

سلام دوست عزیز
سر به بیابون نزاری که بدتر میشی :D
اونجا جنا گنج رو میارن بهت نشون میدن ولی بهت نمیدن بعد همش حرس میخوری =)) =))
شوخی بود دوست من ;)

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 10 فروردین1394 - 11:27am
YIM

arash111 نوشته است:

سلام شما که متخصص علائم شناسی هستید شما چرا!!!!!!!شوخی بود ;)

دوشنبه 10 فروردین1394 - 11:29am
استادیار
استادیار

جن تخیلاته!

دوشنبه 10 فروردین1394 - 12:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
arash111 نوشته است:

سلام دوست عزیز.
پی صداها رو بگیر.و راهی بیابون شو. یا به گنج میرسی. یا هم عارف و شوریده میشی. یا هم دور از جون شما گرفتار غولهای بیابونی میشی. که این مورد آخری بعید به نظر میرسه.
احتمال خیلی زیاد داره که عارف بشی و از دنیا و مافیها و تعلقات دل ببری.
موفق باشی

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

دوشنبه 10 فروردین1394 - 2:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تشکر دوست عزیز

سه شنبه 10 فروردین1394 - 12:19am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان نصیحت بنده رو قبول کنید ، برای اینکه در مکان خودتون دچار توهم و ترس نشید به گوشتون هندزفری بگذارید تا صدای باد و شاخ و برگ اطراف شمارو فریب نده و هم از قرصهای آرام بخش استفاده کنید تا طپش قلبتون آروم باشه و آدرنالین کمتری به خون ترشح بشه و باعث ترسیدنهای بی مورد نشه ، بهترین کاری بود که عرض کردم ، قرصهای گیاهی ژینکوتیدی هم هست که اشخاص ترسو و کسانی که مقداری کم حافظه میشن در اثر استرس زندگی با مصرف موقت یک ماهه روزی یک عدد قرص خیلی تغیر میکنن که خودشون بخوبی متوجه میشن و در ضمن ترسشون هم خیلی خیلی کمتر میشه !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 11 فروردین1394 - 12:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
اقا مهدی خوب شد گفتید برای فصل امتحانات خیلی مفیده.. دوستان نظرتون درباره قرص جینکوبیلوبا چیه میگن این هم خوبه.!

سه شنبه 11 فروردین1394 - 5:51pm
مدیر سایت
مدیر سایت

بهرام نوشته است:
استاد جاوید تمام حرفهاتون حساب کتاب داره دست مریزاد.ولی این اخری رو قبول ندارم من خودم بشخصه خیلی از شبها رو توی بیابون تنها میموندم و هیچ وقت هم ترسو نبودم اتفاقا بر عکس عاشق شب پیاده روی توی بیابون هستم وهیچ حسی به توهم ویا امثالش ندارم.ولی با این وجود من خودم دیدم اونم چندین بار به صورت اشکار واشکال غیر عادی.عرض شود من توی بیابون یکی رو دیدم که دقیقا قد حدود 2.5 نیم متر شاید بیشتر داشت ولاغر وسیاه پوش بود.یا یک جایی توی منطقه ما دقیقا بعد از دیدن یک تیکه ابر کوچیک که از بالای سرمون رد شد صدایی شبیه گوسفندی تنها میومد با اینکه اونجا گوسفندی نبود ودقیقا این صدا تا 20 متری من نزدیکتر شد ومن چیزی نمیدیدم با اینکه من خیلی رلکس داشتم چایی میل میکردم واز طبیعت لذت میبردم.در این مورد اختلاف نظرات زیادی هست وعلم هم هنوز نتونسته ثابت کنه ولی این دلیل نمیشه چون علم نتونسته پس وجود خارجی نداره..سیاراتی هستن که شاید چندین میلیون سال نوری از ما دور هستن و بشر حتی نتونسته نصف راه اون سیاره رو هم سفر کنه وبه ناچار با ماهواره رصد میشه واگه ماهواره نبود باید به وجود این سیارات انکار میشد. :)
با این اوصاف از نظر علمی خیلی چیزها مبهم مونده حالا کی ثابت میشه الله و اعلم :-?

با سلام
علم رو کی بوجود آورده ؟ ! علم و تجربیات علمی و کشفیات علمی زاده ی تحقیقات بشری هست و در عالم روحانی علم کاری نمیتونه بکنه و هنوز هم عاجز هست ! که از فرمایشات استاد جاوید به صراحت اشاره شده ! وقتی علم از رسیدن به عالم روحانی عاجز بود خداوند تصمیم به ارسال آیات الهی کرد تا راه رو بهتر به انسان بشناسونه ، و در آیات الهی به وجود جن و زندگی در کنار انسانها نیز اشاره شده که به دلایلی بعد از گذشت سالها جنیان که از آتش ساخته شدن از دیده ها پنهان شدن به اذن و قوه ی خداوند ، این هم تحلیل بنده بود .. یاحق @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

آخرین بار توسط مهدی در سه شنبه 18 فروردین1394 - 1:17pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 18 فروردین1394 - 1:08pm
مدیر سایت
مدیر سایت

tamashah نوشته است:
اقا مهدی خوب شد گفتید برای فصل امتحانات خیلی مفیده.. دوستان نظرتون درباره قرص جینکوبیلوبا چیه میگن این هم خوبه.!

تماشا جان
قرص جینکو تیدی که زرد رنگ و گیاهی هست برای کم کردن استرس و ترس خیلی خیلی خوبه ، مخصوصاً ترس از تاریکی شب ، ولی بعد از سه الی چهار روز که مصرف بشه کمکم تغیرات خودش رو نشون میده ، بنده خودم هر وقت از نظر اعصاب و گرفتاریهای زندگی کم حافظه و مقداری افسرده میشم مصرف میکنم ، واقعاً عالیه البته برای کسانی که افسردگی شدید دارن اثری نداره ، این قرص فقط برای ادمهای عادی که مقداری در اثر استرس برای انجام کاری میترسن و عصبی میشن خوبه @};- اگر افسردگی حاد باشه باید به پزشک مراجعه بشه تا دز مناسبی از داروهای مخصوص تجویز بشه ، خیلی ها برای از بین رفتن ترس و استرس به مصرف مشروبات الکلی رو میارن و یا مواد مخدر که خوب راه بدی رو انتخاب میکنن و آخرش نابودی خواهد بود که انشاا.. دوستان با فرهنگ ما اینکاره نیستن ؛ یاعلی مدد

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 18 فروردین1394 - 1:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure