انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت1403 - 1:27am

پاسخ به موضوع  [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 9  بعدی
 وجود جن در مکان مربوط به گنج 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود به دوستان
ضمن تایید فرمایشات استاد جاوید عزیز باید عرض کنم تمامی این توهمات اکتسابی و تاثیر پذیر از ذهن (ضمیر) ناخود آگاه انسان داره، یعنی انسان چیزهایی رو در ذهن خودش بطور ناخودآگاه پرورش میده که در اون لحظه زمانی اصلا بهش فکر هم نمیکنه و چون در گذشته خیلی دور راجع به اون مطلبی شنیده یا حتی دیده به طور ناخودآگاه در شرایط خاصی که ضمینه اون مطلب فراهم هست اون پدیده جلوش ظاهر میشه و دلیل همزمانی برای چند نفر هم دقیقا همون چیزیست که استاد جاوید فرمودن و یا بهتر بگوییم حالت تله پاتی که در اون زمان بین چند نفر اتفاق میافتد! برای مثال اگر شخصی توی دنیا وجود داشته باشد که اصلا از بچگی تا بزرگسالی اسمی یا مطلبی از جن و موکل و این چیزها نشنیده باشه به هیچ عنوان نه جنی رویت میکند نه اصلا میتواند اونو تخیل کند [-X دوستان خودتون تصور کنید تا بحال چقدر راجع به جن و موکل و ایندست حرفها تا بحال از زمان بچگی تا بحال شنیده اید، خب طبیعیست دقیقا آنها در ضمیر ناخودآگاهتان حک شده و روزی جلوی چشمتان چه در خواب و چه در بیداری اون هم بطور ناخواسته بدون اینکه حتی به اون فکر کنید پدیدار خواهد شد، در ضمن اشخاصی هم که از لحاظ ذهنی برای این پدیداری مستعد ترند زودتر و بیشتر برایشان اتفاق میافتد بخصوص انسانهایی که کمی ترس در عمق وجودشان نهفته است ولو اینکه بنظر خیلی شجاع میایند :-ss برای درک بهتر دوستان یک سوال تامل بر انگیز مطرح میکنم شاید خود عزیزان با تفکر بر روی اون به عمق مطلب پی ببرند:
دوستان تا بحال شنیدید یا دیده اید شخصی که در جای دیگری از این جهان هستی مثلا گینه یا آمریکای جنوبی و یا قبایل آفریقایی که با دین و فرهنگ متفاوتی از ما ایرانی ها زندگی میکند و تا به حال چیزی از دین اسلام ، تشیع ،امام حسین و یا امام رضا و یا حضرت معصومه نشنیده باشد، بتواند مثلا خواب امام رضا و یا امثالوهم را ببیند [-X [-X [-X

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 4:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

کوروش عزیز کسانی هم که شیعه هستند اکثرا نمیتونن امام ها رو تو خواب ببینن به جز عده معدود

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 5:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shavan نوشته است:
کوروش عزیز کسانی هم که شیعه هستند اکثرا نمیتونن امام ها رو تو خواب ببینن به جز عده معدود

درود بر شما دوست عزیز
منظور بنده رفتارها و یا سنتها در فرهنگها و دینهای متفاوت در اقلیمهای متفاوت بود دوست گرامی و یا اسامی اشخاص و بزرگانشان یا خود آنها یا داستانهایی در باره آنها مثل داستان یا واقعه کربلا که در اقلیمهای مختلف دیگر، اسمی از آنها برده نشده و بلعکس مثلا در ایران در یک کوره دهات دور افتاده اگر کسی چیزی از مذهب بودا یا بودایسم یا حتی مسیحیت و حواریون و جزییات آنها نداند هیچ وقت نمیتواند نه آنها را تخیل کند و یا در خواب ببیند واز آنها حرفی بزند چون چیزی در ضمیر ناخودآگاهش در مورد آنها وجود ندارد ولی بلعکس تا دلتان بخواهد راجع به اسلام و تشیع و حواشی آن خواب و رویا میبینند چون از همان بچگی توسط اجتماع و خانواده خواسته و یا ناخواسته در ذهن و ضمیر ناخودآگاهشان حک شده است :)
امیدوارم منظورم را بهتر رسانده باشم دوست گرامی @};-

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 7:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

کوروش عزیز منظور شما را کاملا درک میکنم اما ضمیر ناخودآگاه انسان خیلی پیچیده است
وتمامی مسائل آن هنوز کشف نشده است مثلا یک عده هستند که ارتباط آنها با ضمیر ناخودآگاه شان
قوی هست وبراحتی میتوانند فکر اشخاص رو بخونن یا فکرشان رو القا کنن که در اصطلاح تله پاتی میگویند
در خواب هم یک چنین اتفاقی میفته اما چون فکر ما محدود به خود ما واطراف ماست فقط خوابهایی رو میبینیم که
به این موارد مربوط میشه اما بعضی مواقع خوابهایی رو میبینیم که به آینده مربوط میشه که هنوز اتفاق نیفتاده
وبرای خودم هم این اتفاق چند بار افتاده
واما در مورد اجنه این رو هم عرض کنم که دنیای اجنه ها ازلحاظ ابعاد زمانی و مکانی موازی دنیای ما قرار دارند
و براحتی نمیتوانن در دنیای ما تردد کنن واین انسانها هستند که با تسخیرات اونها رو مجبور میکنن که قدم به
دنیای ما بزارن (این حرف رو از یک جادوگر شنیدم )

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 8:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام بنده رقته بودم محلی دستگاه بزنم دیدم ی بخاری مایع سفید از داخل زمین امده بیرون به شکل گرد باد و بخار گرد باد تبدیل شد به ی ادم قدبلد بخار مایع سفید و دست راستش رو برد بالا و هب صدای وحشت ناک دادو با سرعت زیاد رفت توی در ی خونه قدیمی که پنجر هاش همنطور که معلوم بود هب هب هب صدا میداد با فاصصله میخاستم ببینم این چه جور طلسمی بوده

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 8:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
طلسم موقعی فعال میشه که شروع بکار کرده باشید ولی شما فقط خواستی دستگاه بزنی پس طلسم نیست شاید موکل اون مکان باشه ویا محل مورد نظر محل زندگی اجانین باشه که حفاری شما موجب تخریب محیط زندگی اونا بشه

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 9:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

شما داعایی دارید چرا دستگاه میزنی جن ها متوجه میشن استاد دلیلش چیه من هنوز صدای هب تو گوشمه مووهای سرم از باد شدید تکون خورد

جمعه 7 اسفند1393 - 12:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
*ايران* نوشته است:
چيزى به نام موکل دفينه وجود ندارد.البته منکر وجود موجوداتى مانند جن نيستم و به شدت اعتقاد دارم.
چيزى که برايم جالب است و البته سوال که دوستان چگونه بدون ديده ى باطن توانايى رويت جنيان را دارند ؟
باز هم ميگويم چيزى به اسم موکل دفينه وجود ندارد دوستان عزيز.طلسمى هم در کار نيست.
پيروز و موفق باشيد.....

ایران جان این ما ودوستان نیستیم که بخوایم جن ببینیم اونا دوست دارن ما ببینیمشون :D

عین صحبتهای دوستان که گفتن در خونه عروسی بوده من در بیابون همچین صحنه ایی واسم اتفاق افتاد وخیلی هم تابلو بود من تنها داشتم پیاده روی میکردم وحدودای ساعت 9 شب بود وباید 2 کیلومتری راه میرفتم تا برسم به یک خونه گلی.وخیلی عادی توی راه کمی دورتر به سمت کوه صدا شروع شد مکث کردم وخوب گوش کردم دیدم صدا صدای سازه اونجا هم که رسیدم نه ادمی بود نه نوری نه هیچ چیز دیگه.ولی به جرات میتونم بگم صدا واقعی بود.فکر کنم عروسی دعوت بودم خبر نداشتم =))

راستی حتما از قدیمیا بپرسین یکی دو مورد دارن واسه گفتن اونم چه صحبتهایی ادم موهای تنش سیخ میشه اهل توهم و ترس هم نبودن اما خیلی ساده بودن.شاید دلیل رویت اونا پاک بودنه :-?

بهرام عزيزم حتما چيزى ميدانم که خدمتتان عرض ميکنم. تنها راه ديدن و ارتباط داشتن ديده باطن است.در غير اين صورت امکان رويت به هيچ وجه وجود ندارد.و اينکه چرا نسانهاى پاک ارتباط درست بدون هيچ خطرى دارند آن به دليل موروثى بودن اين مسئله است.
همچنين انسانهاى بسيار درستکار و پاکى نيز هستند که خداوند به آنها عنايت ميفرمايد.
غير از اين دو هرکسى قصد مثلا تسخير را دارند جنون محض است و نتيجه اى نخواهد داشت. پايانش آسيب هاى روحى شديد,ضعف,بيمارى و در حالت حاد به جنون کشيده خواهد شد.....
بنابراين دور روش سوم و آخرين بند که خدمتتان عرض کردم را خط بکشيد....
پيروز باشيد.....مسائلى که عرض کردم را جدى گرفته و ايمان داشته باشيد که صحيح است.
گذشتگان داستان تعريف ميکردند بهرام جان.داستان ها دهان به دهان از گذشته دور ميچرخيده.بنابراين جدى نگيريد.اسمشان رويش است...داستان........

جمعه 8 اسفند1393 - 8:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان ی ماجرا بگم شاید خیلی جالب باشه چون ما ی صفی کوچکی داریم بالای پارکینگ موقع رفت بودم بخدا هیچ گربه ایی بالای پارکینگمون نبود میگن اینا طلسمه وقتی برگشتم در خونرو باز کردم بالای صقف پارکینگمون یک گربه دیدم که خیلی وحشت ناک نگاه میکرد میرفتم جولو زوزه میکشید سوال پرسیدم از خدم گفتم خدایا ن موقع رفت الان این جا گربه ندیدم چرا موقع برگشت یک گربه دیدم بهولاه دست هیچ گربه ایی اونجا نمیرسه
من ترسیدم از نره کشیش دستمو بردم بالا گفتم بسملاه و دیدم گربه پرید بالای اون یکی دیوار همسایه بقلیمون قیب شد هر کار کردم بالای دیوار همسایمو ببینمش ندیدمش ولی اونجایی که دیدم بالای صف پارکینگ اومده و یک نگاهیی بدی بهم میکنه معنی داره اولش خیلی ترسیدم گفتم خدایا گربه اینجا چه جوری اماده دهنم 2 متر وا مونده بود جهت الاع دوستان

شنبه 9 اسفند1393 - 3:00pm

سلام دوستان
جن وجود داره و همه جا هستن همین الان در کنار ما پر است از جن :ymdevil: ولی چون در عالم دیگه ای زندگی می کنند نمی تونیم اونها رو ببینیم. جن ها دو نژاد هستند جن های سفید و جن های سیاه. جن های سیاه بسیار شرور هستند و اگر آسیبی به انسان برسد قطعا از جانب جن های سیاه است.
چیزایی که میگم رو از یه کتاب خطی خوندم .
خلاصه داستان این کتاب رو براتون بگم
حدود دو سال پیش رفتم به دوستی سر بزنم که پدربزرگش فوت کرده بود و... چند روز گذشت و ما برای جابجایی یکسری وسایل به خونه پدر بزرگش رفتیم و بعد از بالا و پایین کردن کلی خرت وپرت دوستم گفت که باید تمام این کتاب هارو ببریم خونه. حدود 70 تا کتاب قدیمی بود که همه رو تو دو تا تاقچه چیده بودند. خلاصه منم چندتا کارتن آوردم وشروع کردم به چیدن کتابها همینطوری که کتابهارو داخل کارتن قرار می دادم یهو چشمم به یه کتاب افتاد که جلدش چوبی بود و روش نوشته بود "و ه ه و" . کلا علاقه ای به کتاب ندارم ولی شکل و شمایل این کتاب خیلی جالب بود جالبتر اینکه از پشت جلد چوپی مطالب کتاب آغاز شده بود و نه اسم نویسنده ای هیچی نداشت! کتابو به دوستم نشون دادم ولی اصلا اعتنایی و نکرد و فکر کنم اصلا تا به حال ندیده بودش! گفتم من این کتابو میبرم خونه بعدا برات میارمش. اهل خوندن اون کتاب که نبودم ولی دوست داشتم به همه نشونش بدم :D
خلاصه بعد از مدتی که کتاب دستم بود تصمیم گرفتم یکمی بخونمش ولی چه خوندنی یه خط رو میخوندی باید 2 ساعت فکر می کردی ببینی طرف چی گفته! یه روز همینطوری کتاب رو ورق میزدم و جدولها و حروف عجیب غریبی که داشت رو نگاه میکردم بعد از چند دقیقه حوصلم سر رفت کتاب رو گذاشتم روی میز پشت پنجره و از اتاقم رفتم بیرون توی حیاط یه اب و هوایی عوض کنم که یهو دیدم سرو صدایی از اتاقم بلند شد اومدم پشت پنجره توی اتاقم رو ببینم که دیدم وای ی ی ی X_X کتاب داره روی هوا میچرخه و میخوره به درو دیوار خلاصه سریع اومدم جلوی در اتاق و به محض اینکه پامو گذاشتم تو یهو کتاب تالاپی افتاد روی زمین :-?? جرات دست زدن به کتاب رو نداشتم بعد از حدود نیم ساعتی که هاج و واج بودم رفتم کتاب رو برداشتم با اینکه خیلی خورده بود به در و دیوار ولی کاملا سالم بود! خلاصه دیگه لای کتاب رو باز نکردم و فقط فکر این بودم که کتاب رو بدم به دوستم و از شرش راحت بشم! بالاخره کتاب امانت بود میترسیدم فرار کنه :-ss کتاب و یکهفته بعدش بردم دادم به دوستم ولی چیزی از ماجرا براش نگفتم تا اینکه چند روز بعد زنگ زد و گفت چی کار گذاشتی داخل کتاب! گفتم منظورت چیه؟؟؟ گفت کتاب رو بردم بزارم توی کارتن توی انباری ولی کتاب چسبید به قفسه آهنی و با یه مصیبتی کندمش! شده مثل آهنربا! منم خودمو زدم به اون راه و گفتم نمیدونم من که همچین چیزی ندیدم! :-o X_X راستش تا زمانی که کتاب دست من بود آهنربا نشده بود!؟!؟! و...
خلاصه تا دوماه خواب کتاب پرنده می دیدم! :D

شنبه 9 اسفند1393 - 6:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure