انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 اردیبهشت1403 - 2:04am

پاسخ به موضوع  [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9  بعدی
 وجود جن در مکان مربوط به گنج 
نویسنده پیغام

استاد جاوید از پاسخ و راهکارتون بسیار ممنون هستم
هم منطقی و هم قابل فهم جواب دادید زنده باد

دوشنبه 4 اسفند1393 - 9:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
چنگیز نوشته است:
سلام، میخوام یه ماجرابگم.... هفته گذشته من و رفقام سعی کردیم اون جایی رو که دستگاه زده بود رو حفاری کنیم که ناگهان همه مون یه نفر رودیدیم که داره به سمت ما میدود، ما هم گفتیم شاید سربازی یاپلیسی باشه خلاصه همه مون سینه خیزان از روی تپه اومدیم پایین وکمین کردیم پشت یه سنگ بزرگ ،وقتی دیدیم طرف داره نزدیک میشه همه مون یه دفعه لال شدیم وخشکمون زد چون طرف یه دم بلند داشت وقیافش خیلی ترسناک بود ناگهان دیدیم شیرجه زد توی زمین تقریبا 5 متر با مکان حفاری فاصله داشت، خلاصه گفتیم غلط کردیم دیگه اینجا نمیایم، ازاون روز تاحالا خواب ندارم همش قیافش توضهنمه.
خلاصه ببخشید که داستان طولانی شد.حالا دوستان نظرشون چیه، به نظر شما میتونه اون شخص نگهبان باشه .

درود بر شما
شما در روز به این موجود برخورد کردید یا در شب. معمولا 99 درصد توهمات در شب اتفاق می افتد اینکه شما و دوستانتون همه به طور مشترک یک نصویر دیدید بر میگرده به فیزیک کوانتوم که از طریق مغناطیس ذهن یک نفر از شما کنترل ذهن بقیه افراد را ناخوداگاه در دست گرفته. همچنانکه هوای یک نفر را میکنید که بهش پیام بدهید هنوز شروع به نوشتن پیام نکرده اون برای شما زنگ میزنه و اینکه در کنار دوستان ایستادید و از یه نفر نام می بریدکه پیشتون نیست دقیق همون نفر بعد از چند ثانیه سر و کله اش پیدا شده که به اصطلاح میگن حلال زاده هست که تا از اون یاد کردی پیش شما میاد
تا حالا سه مورد برای خودم پیش اومده که در دو مورد جرات کردم و رفتم جلو همون شبح یا توهم که ببینم واقعا چه غلطی میکنه اما به محضی که نزدیک اون رسیدم محو شد حتی در یه موردش حفاری یک گور بود که یک شب فبل از حفاری رفته بودیم ردیاب بزنیم و نقطه را تعیین کنیم که ظاهر شدند ولی دقیقا شب بعد حفاری کردیم کسی نبود و یه مورد دیگه هم که داشتیم از یه جاده توی باغ رد میشیدم که شبح در جلو ما از عرض جاده رد شد و رفت که هردو نفر مون این صحنه را دیدیم ولی دیگه حال حوصله پیاده شدن و برگشتن را نداشتیم
اینکه هستند واقعیت داره اما اینها فقط توهمات هستند که انسان خودش به اونها جون داده مثل یک کودک که عروسکش براش نفس میکشه دقیقا همین هم الگوی شده برای بزرگسالان منتهی با یک موجود خیالی
اینکه فلان کس چشم میزنه یه واقعیت هست و خودم یکیش را دم دست دارم اون طرف فقط میگه شما تعریف اون هدف را بدهید و به اصطلاح توپش را پر کنید حالا چه مستقیم با چشم و چه با دهن میتونه امواج مغناطیسی منفی بسیار قوی از همون طریف کوانتومی که نام بردم زوم روی یک هدف کنه و اون را متلاشی یا از کار بیندازه و اینکه میگن پر کنه در حقیقت اون فرد فقط کانال ارتباطی بین شما و اون هدف هست و در حقیقت خود شما بخاطر حسو.د بودنتون این انرزی منفی را ایجاد کردید و طرف فقط انتقال دهنده هست البته این اشخاص خودشون هم براحتی این کار را میکنندو مشخصه این افراد داشتن بخل و حسادت فراوان هست و اینکه افرادی ذعانویسی میکنند دقیقا مثل یک ریاضیدان هستند که میتونند یک معمای ریاضی را با اعداد حل کنند. اگر دقت کرده باشید میگن باید اعتقاد به این کارها داشته باشی تا یه دعانویس بتونه موفق بشه و کارش را به اثبات برسونه در حقیقت این دعا نویس از توان خود شما برای حل اون مشکل داره استفاده میکنه برای همین هم مذهبیون
میگن نوکل نر بود و اندیشه ماده
در صورتیکه اندیشه اساس خرد هست در حقیقت خرد یه چیز اثبات شده هست و توکل ریسک کردن. که تقریبا به حماقت نزدیک هست چون کاری را که نمیدانی سرانجامش چه چیزی هست و چه اندازه منفی یا مثبت نتیجه میدهد بدون هیچ اطلاعاتی استارت اون را بزنی

دوست عزیز و گرامی اقا جاوید جن و جهان ارواح و عالم مجردات توهم نیست بلکه واقعیت محضه ما در دنیای بی کران و بسیار بزرگی زندگی می کنیم که موجودات گوناگونی در ان زندگی می کنند بعضی از این موجودات از جنس آتش هستن جنیان هستند بعضی از جنس نور هستند که همون فرشتگان پاک خدا هستن و بعضی از جنس خاک و ماده که شامل انسانها و حیوانات
خداوند قبل از اينكه انسان را از خاك بيافرينه جن را از آتش آفريد كه تو قران جاهاي مختلف بهش اشاره كرده بطوري كه از ميان آنها پيمابراني را مبعوث كرد كه يكي از اونها شيطان بود كه تو قران هم بهش اشاره ميكنه كه مي فرمايد( وقتي به همه گفتم به انسان كه را كه از خاك آفريدم سجده كنيد و همه سجده كردند به غير از شيطان كه از طايفه جنيان بود) و شيطان قبل از اينكه از دستور خدا سرپيچي كند و رانده شود به حدي پيش خدا مقام داشت و عبادت كرده بود كه زماني حضرت محمد ص به معراج رفت در آسمان پنجم منبري را ديد كه از جبرييل امين پرسيد در جواب گفت اين منبر شيطان است كه از آن بالا مي رفت و براي هفتاد هزار هزار فرشه درگاه خدا موعظه مي كرد و سخنراني به طوري كه يه بار اتفاقي تسبيح بلند شيطان كه باهاش دايم ذكر مي گفت پاره شد و بر روي زمين ريخت و همه فرشتگان حمله ور شدند دانه هاي تسبيح شيطان را تبركي بر دارند و اين همه اين همه عبادت و بندگي رو شيطان به خاطر تكبر و سر پيچي از فرمان خداوند عظيم و خالق جهان هستي بزرگ و بي انتها از دست داد و باطل كرد و رانده شد چون گفت انسان از خاك آفريدي ولي مرا از آتش و مقام من از انسان بالا تر است و سجده نكرد و در كل قبل از خلقت انسان جنيان بر روي زمين زندگي مي كردند و چون خيلي به هم ديگه ظلم مي كردنند و جنگ و خون ريزي بينشان زياد شد بنابر اين خداوند انسان را از گل آفريد و موقعي كه انسان را آفريد و بر روي زمين قرار دا به جنيان دستور داد دو گروه شوند يك گروه در نقاط دور دست و بيابان ها سكني كنند و بين آنها و انسان پرده اي قرار داد كه همديگر را نبينند به غير از موارد و مواقع خواص و به گروه ديگر دستور داد كه به منظومه هاي خورشيدي و سيارات ديگر كوچ كنند و در آنجا زندگي رو آغاز كنند (موجودات فرا زميني) و در كل مي خواستم بگم از لحاظ علمي و متا فيزيكي ما انسان ها از خاك آفريده شديم و هم جنس خاكيم بنابر اين چون دفينه ها و گنج ها زير خاك مدفون شدند براي ما كه هم جنس خاكيم قابل رويت نيستند و جنيان چون از آتش خلق شدند به راحتي محل دفينه ها و گنج هاي كل زمين قابل مشاهده است به طور يكه در زمان پيامبر خضرت سليمان نبي موقعي كه مي خواست بيت المقدس رو بسازه تمام جنيان و شياطين رو كه چون جنسشون از خاك نبود و مي تونستن به راحتي جواهرات الماس ها طلا ها و .. رو ببينند و پيدا كنند را اجير خود كرد كه بروند كل گنج هاي عالم را از زير كوها و زير دريا ها و ... پيدا كنند نزد او بياورند تا با آنها بيت المقدس را زيبا و درخشان كند و موقعي هم كه سليمان نبي به رحمت خدا رفت به صورت ايستاده مرد تا جنيان و شياطين فكر كنند زنده است و ساختن بيت المقدس را كامل كنند و وقتي تموم شد خدا به موريانه دستور دا كه عصاي حضرت سليمان رو بخوره و افتاد زمين و جنيان و شياطين آزاد شدند و رفتند و بعد ها طي قرون متوالي و هزاران سال انسانهاي سود جو گنج ها و جواهرات بيت المقدس را به تاراج بردند حتي همونطور كه خودتون مي دونيد تو ايران يه فيلم سينمايي بسيار جذاب و پر هزينه در باره حضرت سليمان ساخته شد پس متوجه شديم كه اين چيزا دروغ نيست و حقيقت داره و انسان هاي خيلي پاك و مخلص درگاه خدا مي تونن از طريق جنيان به گنج هاي زمين دست پيدا كنند و در راه خدا و رضاي او خرج كنند

دوشنبه 4 اسفند1393 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان گل من که هنوز روی بود ونبود جن بحث میکنن.بیشتر انسانهایی که موجودیت جن رو قبول دارن در بعضی مواقع خیلی خاص حتی میتونن حسش کنن وببینن ودوستانی که باور ندارن واعتقاد ندارن حتی اگه ببینن هم باور نمیکنن.ما چه بخوایم چه نخوایم جن هم مثل ما موجود این سیاره هست وزندگی میکنه حتی جنگ میکنن باهم با طایفه های کوچیک وبزرگ وشکلهای مختلف.طلسم هم وجود داره ولی انتظار ما از وجود طلسم ی چیز فرا زمینی هست که با عقل بشر جور در نمیاد.من دقیقا جایی رفتم به گفته یکی از اشنایان که میگفت با بچه هاش رفتن حفاری وبا زدن اولین کلنگ هوا قمر در عقرب میشه ومیگفت من دقیقا میدیدم که یک تیکه ابر مانند مابین هوا زمین داره میاد طرف ما ماهم فرار کردیم همین که دور شدیم همه چی به حالت طبیعی برگشت ومیگفت که طلسمه ومن دقیقا همین ماجرا توی چند منطقه واسه من اتفاق افتاد وبا یکی از دوستام بودم وبروم نیاوردم تا بترسه.خلاصه واسه من جالب شد تا خودم برم ببینم چه خبره الان سه ساله هرچی توان دارم به کار گرفتم دستگاه میزنم تا حالا دوبار دستگام بدون هیچ مشکلی اونجا خراب شده یا ی شب نقطه زن بردم صدای گلوله شنیدم توی کوه در ست تو همون منطقه کمی به طرف کوه که خودمون اونجا شکارچی بحساب میایم ومن توی روز چیزی ندیدم حتی ادم وچندین بار دیگه که هر دفعه ی جوری نتونستم بزنم فقط این اخری تونستم که وسط کار ایسی سیستم دود شد. با این که شاید به نظر خیلی از دوستان مسخره بیاد ولی بوده هست وخواهد بود فقط نترس باشین حتی اگه برخورد جدی شد :YMPEACE:

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:35pm
استاد
استاد

درودبر شما
اینکه جن وجود داره فقط در کتابهای مذهبی به اون اشاره شده ولی در کتابهای علمی هیچ اشاره نشده و هیچ مدرکی هم دال بر وجود جن یافت نمیشه.اینکه در قران اشاره شده که انسان از خاک درست شده یه واقعیت هست ولی اسب الاغ و درخت و سنگ و قورباغه و دیگر موجودات روی زمین هم از خاک درست شده .کلا موجودات از مواد عالی درست شدند که این مواد در خاک وجود دارند و در هوا هم اکسیزن که در حقیقت راه اندز هر چی موحود روی زمین هست وجود دارد.ممکنه چیزهای باشه که در توان فکری ما نباشه ولی این دلیلی نمیشه که ما بدون تحقیق اون موضوع را بپذیریم.کلا انسان در جهل هست چون همیشه چیزهایی برای اکنشاف وجود داره و انسان با استفاده از زمان و تلاش خود یکی یکی مجهولات را برطرف میکنه
حضرت محمد اخرین فرستاده خدا به اعتقاد مسلمانان هست و کتاب قران اورده شکی هم در اون نیست ولی موقع حمله اعراب به ایران قاشق غذا خوری را نمی شناختند خوب این چه مذهبی هست که نتونسته برای رفاه حال جامعه خودش یه ابتکار در حد قاشق داشته باشه و بعدا که قاشق را شناختند چرا از اون کپی بردارذی نکردند و هنوز تا هنوز تمام سنی های در ایران و افغانستان و کشورهای عربی از جمله کویت که پولدارترین افرد هستند هنوز با دست غذا میخورند و به نظر شما ایا این دینی که نتونسته حتی این موضوع را به افراد جامعه خودش بفهمونه که با دست غذا خوردن احتمال ورود میکروب به بدن را زیاد میکنه دیگه چه توانایهایی میتونه داشته باشه
و یا اینکه رفتار این دین در جهان امروزی با افراد عیر دینی همونم رفتار 1400 سال پیش هست چرا هیچ پیشرفتی تا حالا نکرده و هنوز با شمشیر گردن میزنند و اجازه نمیدهند زن رانندگی کنه و هنوز حکم اعدام و انگشت قطع کردن و همینطور اگه پدر فرزند خود را بکشد هیچ کیفری از نظر این دین در دنیا برای او وجود ندارد و یا اینکه دیه زن نصف دیه مرد هست و تخم سمت راست یه مرد مساوی با دیگه کامل یک زن هست.کلا رفتارهای دین با افراد برای زیر سلطه بردن اون جامعه به اجبار اونها را داخل یه مدار بسته اجتماعی میکنه و با استفاده از جهل اونها به کار خودش ادامه میده
راستش منم دلم میخواد مثل دینداران فکر کنم اما هر چی تحقیق میکنم احساس میکنم از جامعه دیندارن دارم فاصله میگیرم.تجربه افراد عاقل که بیشتر زندگی اونها در بیابان بوده دربودن و دیدن جن همیشه مد نظر داشتم ولی از این افرد حتی یکبار هم نشده که بگه من جن را دیدم. هر کسی جن را ببینه از ترس اون هست ادمهای که نترس هستند هیچوقت جن براشون ظاهر نمیشه خوب این چه دلیلی میتونه داشته باشه. ادمهای که یه کمه مشکل روانی دارند حتی به طور دست جمعی هم جن را دیده اند و حتی باهاشون بازی کرده و حتی این افراد را مسخره کرده.اینکه به طور مطلق وجود ندارند نمیشه به اون رای مثبت داد ولی اینجوری هم نیست که جن مزاحم ادمی بشه

سه شنبه 5 اسفند1393 - 6:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد جاوید تمام حرفهاتون حساب کتاب داره دست مریزاد.ولی این اخری رو قبول ندارم من خودم بشخصه خیلی از شبها رو توی بیابون تنها میموندم و هیچ وقت هم ترسو نبودم اتفاقا بر عکس عاشق شب پیاده روی توی بیابون هستم وهیچ حسی به توهم ویا امثالش ندارم.ولی با این وجود من خودم دیدم اونم چندین بار به صورت اشکار واشکال غیر عادی.عرض شود من توی بیابون یکی رو دیدم که دقیقا قد حدود 2.5 نیم متر شاید بیشتر داشت ولاغر وسیاه پوش بود.یا یک جایی توی منطقه ما دقیقا بعد از دیدن یک تیکه ابر کوچیک که از بالای سرمون رد شد صدایی شبیه گوسفندی تنها میومد با اینکه اونجا گوسفندی نبود ودقیقا این صدا تا 20 متری من نزدیکتر شد ومن چیزی نمیدیدم با اینکه من خیلی رلکس داشتم چایی میل میکردم واز طبیعت لذت میبردم.در این مورد اختلاف نظرات زیادی هست وعلم هم هنوز نتونسته ثابت کنه ولی این دلیل نمیشه چون علم نتونسته پس وجود خارجی نداره..سیاراتی هستن که شاید چندین میلیون سال نوری از ما دور هستن و بشر حتی نتونسته نصف راه اون سیاره رو هم سفر کنه وبه ناچار با ماهواره رصد میشه واگه ماهواره نبود باید به وجود این سیارات انکار میشد. :)
با این اوصاف از نظر علمی خیلی چیزها مبهم مونده حالا کی ثابت میشه الله و اعلم :-?

سه شنبه 5 اسفند1393 - 3:03pm
استاد
استاد

بهرام نوشته است:
استاد جاوید تمام حرفهاتون حساب کتاب داره دست مریزاد.ولی این اخری رو قبول ندارم من خودم بشخصه خیلی از شبها رو توی بیابون تنها میموندم و هیچ وقت هم ترسو نبودم اتفاقا بر عکس عاشق شب پیاده روی توی بیابون هستم وهیچ حسی به توهم ویا امثالش ندارم.ولی با این وجود من خودم دیدم اونم چندین بار به صورت اشکار واشکال غیر عادی.عرض شود من توی بیابون یکی رو دیدم که دقیقا قد حدود 2.5 نیم متر شاید بیشتر داشت ولاغر وسیاه پوش بود.یا یک جایی توی منطقه ما دقیقا بعد از دیدن یک تیکه ابر کوچیک که از بالای سرمون رد شد صدایی شبیه گوسفندی تنها میومد با اینکه اونجا گوسفندی نبود ودقیقا این صدا تا 20 متری من نزدیکتر شد ومن چیزی نمیدیدم با اینکه من خیلی رلکس داشتم چایی میل میکردم واز طبیعت لذت میبردم.در این مورد اختلاف نظرات زیادی هست وعلم هم هنوز نتونسته ثابت کنه ولی این دلیل نمیشه چون علم نتونسته پس وجود خارجی نداره..سیاراتی هستن که شاید چندین میلیون سال نوری از ما دور هستن و بشر حتی نتونسته نصف راه اون سیاره رو هم سفر کنه وبه ناچار با ماهواره رصد میشه واگه ماهواره نبود باید به وجود این سیارات انکار میشد. :)
با این اوصاف از نظر علمی خیلی چیزها مبهم مونده حالا کی ثابت میشه الله و اعلم :-?

درود بر شما
بهرام جان همین موضوع گوسفند که می فرمایی برای چند تا از بچه هایی که کار با هم میکنیم اتفاق افتاده ماجرا به این صورت بود که موثع حفاری یک گوسفند می اومد تا 5 متری و اتفاقا یکی از بچه ها هوس گوشت کرده بود و شاید سه بار دنبال این گوسفند افتاد که اونرا بگیره و یه شکم سیر گوشت بخوره که هر بار موفق نشد اون را بگیره توی این جمع فقط راننده لودر بهم خورد که دیگه حاضر نشد شب های دیگه با لودر برای حفاری بیاد. بهرام جان فرد وفتی تنها در شب باشه و یا حتی روز چون در سکوت قرار میگیره ناخوداگاه ذهنش به یه چیز معطوف میشه هرچه فرد ترسوتر باشه هاله این موحودات سریعتر توی ذهنش شکل میگیره کسانی که به طور مطلق نمی ترسند هیچوقت دچار توهم ذهنی نمیشوند اگه حتی یک درصد هم احساس ترس کنی سکوت غالب میشه و دچار توهم میشوی به همین خاطر هم انسان در خواب هم میترسه و جنها را رویت میکنه پس ذهن انسان یک دنیای بی پایان از ناشناخته ها هست.دلیلی که یه نوزاد خواب می بینه و در خواب جیغ می کشه بخاطر ترسی هست که ذاتی می باشه و از پدر و مادر خودش به ارث برده و چه بسا همین افراد اگه ذهن منطقی داشته باشند و این ذهن رشد کنه بخاطر منطق حاکم بر ذهنش دیگه چیزی به اسم ترس بر اون غلبه نمی کنه که دچار توهم بشه
ترس ما بخاطر ناشناخته ها هست و اگه ناشناخته ها شناسایی شوند دیگر انسان از هیچ چیزی نخواهد ترسید
شاید 90 درصد موجوداتی که بعنوان جن ادمی حس میکنه بوسیله قدرت دیدن هست بعد شنیدن اما واقعا کسی از طریق های دیگه اندام حسی متوجه اون نشده
ما هم مثل دیگران دنبال شناخت حقیقت هستیم و عملا مذهب یا دین سنگی جلو این شناختها هست که باید اون را دور زد و به خال خود رها کرد.هر چند که صاحبان مذهب هر یک فقط مذهب خود را قبول دارن ولی ما باید عاقل باشیم راهی که منطقی هست و به حقیقت نزدیکتر میشویم انتخاب کنیم

سه شنبه 5 اسفند1393 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
بهرام نوشته است:

درود بر شما
بهرام جان همین موضوع گوسفند که می فرمایی برای چند تا از بچه هایی که کار با هم میکنیم اتفاق افتاده ماجرا به این صورت بود که موثع حفاری یک گوسفند می اومد تا 5 متری و اتفاقا یکی از بچه ها هوس گوشت کرده بود و شاید سه بار دنبال این گوسفند افتاد که اونرا بگیره و یه شکم سیر گوشت بخوره که هر بار موفق نشد اون را بگیره توی این جمع فقط راننده لودر بهم خورد که دیگه حاضر نشد شب های دیگه با لودر برای حفاری بیاد. بهرام جان فرد وفتی تنها در شب باشه و یا حتی روز چون در سکوت قرار میگیره ناخوداگاه ذهنش به یه چیز معطوف میشه هرچه فرد ترسوتر باشه هاله این موحودات سریعتر توی ذهنش شکل میگیره کسانی که به طور مطلق نمی ترسند هیچوقت دچار توهم ذهنی نمیشوند اگه حتی یک درصد هم احساس ترس کنی سکوت غالب میشه و دچار توهم میشوی به همین خاطر هم انسان در خواب هم میترسه و جنها را رویت میکنه پس ذهن انسان یک دنیای بی پایان از ناشناخته ها هست.دلیلی که یه نوزاد خواب می بینه و در خواب جیغ می کشه بخاطر ترسی هست که ذاتی می باشه و از پدر و مادر خودش به ارث برده و چه بسا همین افراد اگه ذهن منطقی داشته باشند و این ذهن رشد کنه بخاطر منطق حاکم بر ذهنش دیگه چیزی به اسم ترس بر اون غلبه نمی کنه که دچار توهم بشه
ترس ما بخاطر ناشناخته ها هست و اگه ناشناخته ها شناسایی شوند دیگر انسان از هیچ چیزی نخواهد ترسید
شاید 90 درصد موجوداتی که بعنوان جن ادمی حس میکنه بوسیله قدرت دیدن هست بعد شنیدن اما واقعا کسی از طریق های دیگه اندام حسی متوجه اون نشده
ما هم مثل دیگران دنبال شناخت حقیقت هستیم و عملا مذهب یا دین سنگی جلو این شناختها هست که باید اون را دور زد و به خال خود رها کرد.هر چند که صاحبان مذهب هر یک فقط مذهب خود را قبول دارن ولی ما باید عاقل باشیم راهی که منطقی هست و به حقیقت نزدیکتر میشویم انتخاب کنیم

استاد جان چی بگم به هر حال هر کسی نظری داره نه حرف من دورغ هست نه حرفهای شما نسنجیده.
نه استاد من اون روز تنها نبودم وکاملا روز بود وگوشت هم برده بودیم.ولی هردوتامون اونجا دیدیم که یک تیکه موج ابر مانند که نه باد بود نه چیز دیگه حتی یک گیاه هم تکون نخورد.وبعدش صدای گوسفندی تنها.این صدا دقیقا تا زمانی که ما از منطقه نرفتیم ساکت نشد.مذهب و ادیان مذهبی یک چیز میگن علم یک چیز دیگه ولی هیچکدوم موفق نشدن مبحث رو به نفع خودشون تموم کنن.حالا ما که کاری به وجود مخلوقات خدا نداریم اصل اینکه این توهمات اگه واقعا توهم باشه چرا بیشتر موقع کاوش بودن.یعنی قدرت ذهن میتونه واسه یک ادم عادی بدون اموزش اجسام یا اشکالی به وجود بیاره واگه این توهمات بیشتر در شب رخ میده چرا بعضیا منجمله خودم در روز هم شاهد ماجرا بودم بدون اینکه ذره ایی موج منفی یا مثبت ساطع کنم یا فکرم جایی بوده باشه به غیر از دیدن یک کوزه خوشکل :)
من همیشه در روز منطقه رو خوب نگاه میکنم تا ببینم عناصر طبیعی کجا قرار گرفتن اونوقت در شب میشه فهمید که اگه چیزی دیدم که به غییر ازاین باشه باید شک کنم.من صمیمانه بابت این تایپیک ماوراء طبیعه وحرفهای دیدنی شما در مورد مذهب تشکر میکنم استاد جاوید عزیز :ymhug:

سه شنبه 5 اسفند1393 - 10:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

من نمیخاستم توی این بحث بیام ولی برای بنده که چندیدن بار شاهد احضار جن بودم و طرف برای خود من هم ظاهر شد نمیتونم منکر وجود جن و امثالهم بشم ویا توی یک مورد حفاری یکی از دوستانم مورد حمله طلسم قرار گرفت و از طلسم ضربه هم خورد هر چیزی که دیده نمیشه دلیل بر عدم وجودش نیست یکی از اقوام که طلسم بنام اون بود و باید اون در رو باز میکرد و کرد هنوز که هنوزه دیونس و درمانی وجود نداره بزار بحثو باز کنم بزرگترین علت عدم کارایی ردیابها اینه که اجانین میتونن روی ذهن و بدن انسان تاثیر بزارن و خلل ایجاد کنن و اینم در نظر بگیریم که با هدف ثابتی سرو کار نداریم که بتونیم فرکانس ثابتی داشته باشیم مگنت بدن هم داستان خودشو داره

چون از دوستان یاد گرفته ام وظیفه خودم میدونم که یاد بدم هرچند اندک باشد

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 10:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
آمیتیست نوشته است:
من نمیخاستم توی این بحث بیام ولی برای بنده که چندیدن بار شاهد احضار جن بودم و طرف برای خود من هم ظاهر شد نمیتونم منکر وجود جن و امثالهم بشم ویا توی یک مورد حفاری یکی از دوستانم مورد حمله طلسم قرار گرفت و از طلسم ضربه هم خورد هر چیزی که دیده نمیشه دلیل بر عدم وجودش نیست یکی از اقوام که طلسم بنام اون بود و باید اون در رو باز میکرد و کرد هنوز که هنوزه دیونس و درمانی وجود نداره بزار بحثو باز کنم بزرگترین علت عدم کارایی ردیابها اینه که اجانین میتونن روی ذهن و بدن انسان تاثیر بزارن و خلل ایجاد کنن و اینم در نظر بگیریم که با هدف ثابتی سرو کار نداریم که بتونیم فرکانس ثابتی داشته باشیم مگنت بدن هم داستان خودشو داره

دوست عزیز میشه در مورد این که جن چطوری تو ردیابی کردن تاثیر میزاره بیشتر توضیح بدید و راهکارش را هم بگی , با تشکر فراوان.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جعفر جان اگه کاملا حرفهای دوستمون درست باشه پس نتیجه میگیریم تا الان هیچ کس نباید باری به دست اورده باشه.با این که خودم شخصا حرفهای امیتیست قبول دارم ولی نه اینقدر که بتونن توی کارهای بشر دخالت بکنن.امیتیست جان دوست عزیز شما اگه در حین کاوش فکرت رو متمرکز این قضیه بکنی هیچ وقت موفق نمیشی چون دیگه جن نیست که داره دخالت میکنه این ذهن خود شماست که درگیر شده @};-

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 3:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure