انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 6:32am

پاسخ به موضوع  [ 81 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9  بعدی
 وجود جن در مکان مربوط به گنج 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام، میخوام یه ماجرابگم.... هفته گذشته من و رفقام سعی کردیم اون جایی رو که دستگاه زده بود رو حفاری کنیم که ناگهان همه مون یه نفر رودیدیم که داره به سمت ما میدود، ما هم گفتیم شاید سربازی یاپلیسی باشه خلاصه همه مون سینه خیزان از روی تپه اومدیم پایین وکمین کردیم پشت یه سنگ بزرگ ،وقتی دیدیم طرف داره نزدیک میشه همه مون یه دفعه لال شدیم وخشکمون زد چون طرف یه دم بلند داشت وقیافش خیلی ترسناک بود ناگهان دیدیم شیرجه زد توی زمین تقریبا 5 متر با مکان حفاری فاصله داشت، خلاصه گفتیم غلط کردیم دیگه اینجا نمیایم، ازاون روز تاحالا خواب ندارم همش قیافش توضهنمه.
خلاصه ببخشید که داستان طولانی شد.حالا دوستان نظرشون چیه، به نظر شما میتونه اون شخص نگهبان باشه .

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

یکشنبه 3 اسفند1393 - 9:47pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
چنگيز جان اين مسائل روي زمين خيلي اتفاق ميفته و دلايل متعددي ميتونه داشته باشه.
بهرحال اينم تجربه جالبي بود .
موفق باشين
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 3 اسفند1393 - 9:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیزمیگن همونطورکه میشه برای انسانها موکل اختیارکردبرای اجناس قدیمی هم موکل میگرفتن ازشانس بدشماجنس صاحب داشته.

یکشنبه 3 اسفند1393 - 10:11pm

آره من هم شنیده ام که دو نفر میروند برای حفاری یک منطقه که کنارش یک درخت کهنسال بود یکیشون حفاری میکرد که ناگهان صدایی میشنود که بهش میگوید: اینجا رو نکن بهت اخطار میدم که اینجا رو حفاری نکن و....
اون دوستش هم که کنار چاله ایستاده بود متوجه میشه که رفیقش پشت یر هم میگوید به توچه من اینجا رو باید حفاری کنم دست از سرم بردار و..... که دریک لحظه همین رفیقی که کنار چاله واستاده بود میبیند که دوستش غش کرد وافتاد زود اون رو به در مانگاه میبرد بعد از معاینه بدنی میبینند که بدن دوستش از چندین جا کبود شده گویی مثل اینکه یک ضربه محکمی به بدنش وارد شده از اون روز به بعد هر ردز یک جای بدنش کوفتگی و زخم جدیدی برمیدارد حتی موقعی که خواب بود هم این آثار کتک کاری وزخم در بدن اون شخص ظاهر میشه
تا اینکه این آقا رو میبرند پیش دعانویس
دعا نویس میگه این جای زخمها ماله یک جن هست که قصد تلافی دارد گویا مثل اینکه طرف در حین حفاری زده یکی از بچه های جن رو کشته والان هم جن دست از سرش برنمیداره
طرف خودش میگه دعانویس گفت که یک کاسه آب بیارند و کمی دانه جو ریخت روی زمین
بعد شروع به خواندن دعا میکنه که طرف که دچار جن زدگی شده بود میبینه که دانه های جو دارند حرکت میکنند وبه آرامی از از روی زمین به طرف دیوار کشیده میشند و سپس به طرف سقف خانه حرکت کرده و از سقف به طرف ظرف آب آویزان میشند بعد دعا نویس میگه این آب رو بخور
طرف بعد از خوردن آب دیگه جن دست از سرش برمیداره ومیره پی کارش و اینچنین میشه که اون آقا که سالیان سال دنبال گنج وحفاری میشه چنان از این کار منصرف میشه که اگه الان بهش بگی فلان جا گنج هست وبرو بکن واسه خودت میگه من نمیخوامش :D

و اما شما دوست عزیز برو دعا کن حفاری نکردی وگرنه اگه بچه جن رو میکشتی ببین چه عواقبی در انتظارت بود :)) :ymsmug:

یکشنبه 3 اسفند1393 - 11:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چنگیز نوشته است:
سلام، میخوام یه ماجرابگم.... هفته گذشته من و رفقام سعی کردیم اون جایی رو که دستگاه زده بود رو حفاری کنیم که ناگهان همه مون یه نفر رودیدیم که داره به سمت ما میدود، ما هم گفتیم شاید سربازی یاپلیسی باشه خلاصه همه مون سینه خیزان از روی تپه اومدیم پایین وکمین کردیم پشت یه سنگ بزرگ ،وقتی دیدیم طرف داره نزدیک میشه همه مون یه دفعه لال شدیم وخشکمون زد چون طرف یه دم بلند داشت وقیافش خیلی ترسناک بود ناگهان دیدیم شیرجه زد توی زمین تقریبا 5 متر با مکان حفاری فاصله داشت، خلاصه گفتیم غلط کردیم دیگه اینجا نمیایم، ازاون روز تاحالا خواب ندارم همش قیافش توضهنمه.
خلاصه ببخشید که داستان طولانی شد.حالا دوستان نظرشون چیه، به نظر شما میتونه اون شخص نگهبان باشه .

تو این کار لعنتی همه چیز ممکنه، همه چیز. محال-پحال نداره. البته با عرض معذرت ازوناییکه شدیداً منکر وجود طلسم و موکلن و اونقدریکه از شنیدن گنج طلسمدار ناراحت میشن از ناسزا به دین و مقدساتشون نمیشن. ;)

یکشنبه 3 اسفند1393 - 11:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من دیگه واقا میترسم برم دنبال گنج . با این چیزایی که دیدم دیگه توبه کردم... اگر هم. دنبال مدارات فلزیاب هستم فقط برای تفریح هست،خواهشم از دوستانی که دنبال گنج هستند اینه که حتما حتما درباره ی اون مکانشون تحقیقات لازمه روبکنن وبعدش شروع به حفاری کنند.

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

دوشنبه 3 اسفند1393 - 12:28am
استاد
استاد

چنگیز نوشته است:

درود بر شما
شما در روز به این موجود برخورد کردید یا در شب. معمولا 99 درصد توهمات در شب اتفاق می افتد اینکه شما و دوستانتون همه به طور مشترک یک نصویر دیدید بر میگرده به فیزیک کوانتوم که از طریق مغناطیس ذهن یک نفر از شما کنترل ذهن بقیه افراد را ناخوداگاه در دست گرفته. همچنانکه هوای یک نفر را میکنید که بهش پیام بدهید هنوز شروع به نوشتن پیام نکرده اون برای شما زنگ میزنه و اینکه در کنار دوستان ایستادید و از یه نفر نام می بریدکه پیشتون نیست دقیق همون نفر بعد از چند ثانیه سر و کله اش پیدا شده که به اصطلاح میگن حلال زاده هست که تا از اون یاد کردی پیش شما میاد
تا حالا سه مورد برای خودم پیش اومده که در دو مورد جرات کردم و رفتم جلو همون شبح یا توهم که ببینم واقعا چه غلطی میکنه اما به محضی که نزدیک اون رسیدم محو شد حتی در یه موردش حفاری یک گور بود که یک شب فبل از حفاری رفته بودیم ردیاب بزنیم و نقطه را تعیین کنیم که ظاهر شدند ولی دقیقا شب بعد حفاری کردیم کسی نبود و یه مورد دیگه هم که داشتیم از یه جاده توی باغ رد میشیدم که شبح در جلو ما از عرض جاده رد شد و رفت که هردو نفر مون این صحنه را دیدیم ولی دیگه حال حوصله پیاده شدن و برگشتن را نداشتیم
اینکه هستند واقعیت داره اما اینها فقط توهمات هستند که انسان خودش به اونها جون داده مثل یک کودک که عروسکش براش نفس میکشه دقیقا همین هم الگوی شده برای بزرگسالان منتهی با یک موجود خیالی
اینکه فلان کس چشم میزنه یه واقعیت هست و خودم یکیش را دم دست دارم اون طرف فقط میگه شما تعریف اون هدف را بدهید و به اصطلاح توپش را پر کنید حالا چه مستقیم با چشم و چه با دهن میتونه امواج مغناطیسی منفی بسیار قوی از همون طریف کوانتومی که نام بردم زوم روی یک هدف کنه و اون را متلاشی یا از کار بیندازه و اینکه میگن پر کنه در حقیقت اون فرد فقط کانال ارتباطی بین شما و اون هدف هست و در حقیقت خود شما بخاطر حسو.د بودنتون این انرزی منفی را ایجاد کردید و طرف فقط انتقال دهنده هست البته این اشخاص خودشون هم براحتی این کار را میکنندو مشخصه این افراد داشتن بخل و حسادت فراوان هست و اینکه افرادی ذعانویسی میکنند دقیقا مثل یک ریاضیدان هستند که میتونند یک معمای ریاضی را با اعداد حل کنند. اگر دقت کرده باشید میگن باید اعتقاد به این کارها داشته باشی تا یه دعانویس بتونه موفق بشه و کارش را به اثبات برسونه در حقیقت این دعا نویس از توان خود شما برای حل اون مشکل داره استفاده میکنه برای همین هم مذهبیون
میگن نوکل نر بود و اندیشه ماده
در صورتیکه اندیشه اساس خرد هست در حقیقت خرد یه چیز اثبات شده هست و توکل ریسک کردن. که تقریبا به حماقت نزدیک هست چون کاری را که نمیدانی سرانجامش چه چیزی هست و چه اندازه منفی یا مثبت نتیجه میدهد بدون هیچ اطلاعاتی استارت اون را بزنی

دوشنبه 4 اسفند1393 - 8:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
درود بر استاد جاوید عزیز
کاملا با حرفهای شما موافقم.
یکی از عواملی هم که باعث دیدن این چیزا میشه ترس هستش.

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا جاوید ممنونم از توضیحاتتون.. تقریبا ساعت 6 بعدازظهر بود. به نظر شما روشی هست تا بشه باچنین حالاتی مقابله کرد.

دوشنبه 4 اسفند1393 - 6:31pm
استاد
استاد

چنگیز نوشته است:
اقا جاوید ممنونم از توضیحاتتون.. تقریبا ساعت 6 بعدازظهر بود. به نظر شما روشی هست تا بشه باچنین حالاتی مقابله کرد.

درود بر شما
تنها راه شما این هست که با یه نفر که از شب ترسی نداره و یا شکارچی در همون منطقه در این کار همکاری کنی و چند شب بری بیرون و ترست بریزه. کلا انسان بخاطر جهل میترسه حالا چه اون جهل طبیعی باشه و چه خیالی.مطمعنا ادمهایی که در بیابون و کلا مجیط بیرون از خونه بیشتر رفت امد دارند این چیزهای که شما دیدید براش خنده اور هست.کسی که هر شب میره کوه و کمر برای شکار یا ماهیگیری یا شب نشینی در بیابون هیچوقت دچار این توهم نمیشوند تنها راهش عادت دادن خود به رفت امد در شب هست.مطمعنا اگه کسی در حونه و در شب وقتی تنها هست میترسه دیگه توی بیابون که همه جانور داره رفتاری غیر از ترس مطلق نداره

دوشنبه 4 اسفند1393 - 7:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 81 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure