انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 3:11am

پاسخ به موضوع  [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 17  بعدی
 کی دعا نویس خوب سراغ داره ؟ 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
افشین1 نوشته است:
با سلام @};-
آقا " ارجمند" عزیز؛ خدمت شما عرض کنم که طلسم دفینه رو من نمیتونم قبول کنم ولی این موضوع برای من ثابت شده است که اگه نگیم همۀ دفینه ها، بعضی یا خیلی از دفینه ها را جنها کنترل می کنند و ادعای مالکیت آنها را دارند!
میگن این دفینه ها مال ماست!!! و بچه های اونا با اون سکه ها بازی می کنند! به همین خاطر در خیلی از کاوشها می بینیم که اتفاقات بدی برای حفارها افتاده.
در مورد حفاریهای گسترده که توسط سازمان میراث فرهنگی انجام میشه؛ به نظر من بعلت عدم توان مقابلۀ جنها با یک گروه از انسانهاست،باعث میشه که موفق به شکست انسانها نمی شن! والله اعلم!
موفق باشید @};-

آقای عزیز تورا به خدا بس کنید خواهش میکنم مقداری تعقل و درک موضوع کنید جامعه را با این حرفها به بیراهه نکشید! چنان با اطمینان میگید و چنان خود سوال و خود جواب میدی که انگار دقیقا براتون اتفاق افتاده و موقعی هم که میراث جنسهارو درمیاره شما اونجا بودید و دیدید که اجنه پا به فرار گذاشتن! هرچی میراث دربیاره جنها باهاشون کاری ندارند و هرچی ملت دربیارند جنها ممانعت میکنند؟؟ مگه کارمندهای میراث فرازمینی تشریف دارند قربان؟!
از نظر بنده این پست شما مهمل و مغلطه ای بیش نیست و این افکار از آنجا برمیخیزد که انسان یک کتاب دارد و میخواهد همه را با آن کتاب نادرست جلوه دهد و فقط حرفهای خود و کتابش را حق بداند!

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 4:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام.
با تشکر از آقا رامزین عزیز.
بخش اول حرفم اثبات شده است ولی بخش دومش رو اگه خوب دقت کنی ، احتمالی گفتم!
در ضمن هیچ اجبار و الزامی در پذیرش یا عدم پذیرش حرهای من وجود نداره برادر ! خودتو زیاد ناراحت و عصبی نکن!!!
اینجا یه بحثه دوستانه و تبادل اطلاعاته نه واسه جنگ و دعوا و پرخاشگری!!!
خدا نگهدارتون!

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

شنبه 25 اردیبهشت1394 - 3:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
رامزین نوشته است:
افشین1 نوشته است:
با سلام @};-
آقا " ارجمند" عزیز؛ خدمت شما عرض کنم که طلسم دفینه رو من نمیتونم قبول کنم ولی این موضوع برای من ثابت شده است که اگه نگیم همۀ دفینه ها، بعضی یا خیلی از دفینه ها را جنها کنترل می کنند و ادعای مالکیت آنها را دارند!
میگن این دفینه ها مال ماست!!! و بچه های اونا با اون سکه ها بازی می کنند! به همین خاطر در خیلی از کاوشها می بینیم که اتفاقات بدی برای حفارها افتاده.
در مورد حفاریهای گسترده که توسط سازمان میراث فرهنگی انجام میشه؛ به نظر من بعلت عدم توان مقابلۀ جنها با یک گروه از انسانهاست،باعث میشه که موفق به شکست انسانها نمی شن! والله اعلم!
موفق باشید @};-

آقای عزیز تورا به خدا بس کنید خواهش میکنم مقداری تعقل و درک موضوع کنید جامعه را با این حرفها به بیراهه نکشید! چنان با اطمینان میگید و چنان خود سوال و خود جواب میدی که انگار دقیقا براتون اتفاق افتاده و موقعی هم که میراث جنسهارو درمیاره شما اونجا بودید و دیدید که اجنه پا به فرار گذاشتن! هرچی میراث دربیاره جنها باهاشون کاری ندارند و هرچی ملت دربیارند جنها ممانعت میکنند؟؟ مگه کارمندهای میراث فرازمینی تشریف دارند قربان؟!
از نظر بنده این پست شما مهمل و مغلطه ای بیش نیست و این افکار از آنجا برمیخیزد که انسان یک کتاب دارد و میخواهد همه را با آن کتاب نادرست جلوه دهد و فقط حرفهای خود و کتابش را حق بداند!

سلام
دوست عزیز صحبتهات کاملا بی پایه و اساسه
خیلی کم پیش میاد که کسی برخورد کنه به دفینه که تلسم داشته باشه و در بیشتر موارد تلسمی وجود نداره
بله من برخورد کردم با تلسم و دوستم رو از دست دادم
لطفا اگاهانه نظر بدید نه اینکه نظرشخصی خود را بدین

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 27 اردیبهشت1394 - 9:47am
YIM

keyhanjam نوشته است:
رامزین نوشته است:
افشین1 نوشته است:
با سلام @};-
موفق باشید @};-

سلام
خیلی کم پیش میاد که کسی برخورد کنه به دفینه که تلسم داشته باشه و در بیشتر موارد تلسمی وجود نداره

تشکر از نظرات دوستان
آقا کیهان میشه کمی در مورد اتفاقی که افتاد توضیح بدین
ممنون

یکشنبه 27 اردیبهشت1394 - 11:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
فقط اینو میتونم بگم وقتی بردنش پزشکیه قانونی تشخیص مرگ رو زدن به علت برق گرفتگی

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 27 اردیبهشت1394 - 1:56pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

keyhanjam نوشته است:
فقط اینو میتونم بگم وقتی بردنش پزشکیه قانونی تشخیص مرگ رو زدن به علت برق گرفتگی

با شما کاری نداشتن (پلیس)؟

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

یکشنبه 27 اردیبهشت1394 - 8:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
keyhanjam نوشته است:
رامزین نوشته است:
افشین1 نوشته است:
با سلام @};-
موفق باشید @};-

سلام

درود بر شما. اولا دقت کن ببین چی نوشتم و نقل از چه صحبت و بحثی بوده و بعد بفرمایید صحبتهای بنده بی پایه و اساسه!!!
بنده فقط پاسخ صحبتهای بی پایه و اساس رو داده ام که اجنه اگر مردم عادی بخواهند دفینه ای کهن رو از زمین بردارند مزاحم آنها شده و ممانعت به عمل میاورند و اگر عوامل اداره میراث فرهنگی بخواهند اون دفینه را بردارند اجنه و موکل ها کاری با آنها ندارند!!! این صحبت را بنده بنکل نقض کردم و میکنم! :|
وگرنه بنده ی نوعی، وجود طلسم ، روح، اجنه، موکل و و و ....را نقض نمیکنم چون علم ماورایی و مافوق عقل بسیاریست و بشر از درک بسیاری از رموز آن عاجز هست و هر احتمالی را میشه داد.
روح دوست گرامیان در آرامش باد.
اگر توضیحاتی هم در خصوص اتفاقی که برای شما و دوستتان افتاده بدهید محبت میکنید و ما رو هم آگاهتر :-?

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 10:56am

محل اقامت: ایران-تبریز
ارجمند نوشته است:
اینم کتاب جادو و سحر...
لینک دانلود کتاب...
http://www.shegeftiha.com/13198-%D8%AF% ... %B9%D8%A7/
عزیزان نمیدونم سریال اخر زمانو دیدین یا نه حتما نگاه کنید 54 قسنته ..
فیلم دیگه دیگر حتما نگاه کنید بر اساس واقعیت ساخته شده 11-11-2012 دروازه جهنم به این دنیا باز شد و شیطان وارد این دنیا شد ضمنا یک نمونه همون داعشه
که به همین راحتی داره انسان میکشه ...

آقای ارجمند اگه میشه لینک رو اصلاح کنید تا بتونیم دانلود کنیم با تشکر :x

ما به خدا اعقاد داریم

پنج شنبه 18 تیر1394 - 12:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان .من در مورد وجود دفینه تو یه مکان از یه ملا کمک خاستم ملا هم بدون اینکه مکانو دیده باشه یه قسمتو با مشخصات دقیق آدرس داد بعد از اون قضیه چون به این آدما اعتماد نداشتم دو تا ردیاب آوردم هردوتا همون نقطه رو نشون داد حالا به شک افتادم به نظرتون میشه به این افراد اعتماد کرد؟

شنبه 11 مهر1394 - 10:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دعا برای یافتن دفینه میخاستم که نشونه پیدا کنم کسی راهنمایی میکنه دعایی دارین بفرستین ممنون

سه شنبه 14 مهر1394 - 9:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure