انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 1:32am

پاسخ به موضوع  [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 17  بعدی
 کی دعا نویس خوب سراغ داره ؟ 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آرش جان نمیخوام ایراد گرفته باشم ولی بعضی قیاسهایی که میکنید اصلا درست نیست.
مثلا در مورد پزشکی ایران متخصصان زیادی داشته مثل ابن سینا و... ولیکن اینکه کسی بیاد بجای دارو از دعا استفاده کنه موضوعش فرق داره.
صراحت قرانی با آیه یا من اسمه الدوا و ذکره الشفا قابل اثباته ولیکن نه برای هر کسی بلکه برای اهلش.
اینکه باید به زبان عربی حتما از خدا بخوایم تا اجابت بشه درست نیست و حتی ممکنه خود شما هم بعضا که در تنگنا قرار گرفته باشین با زبان مراوده خودت با خدا حرف زدین و اجابت هم شده ولی موضوع زبان در دعا بخاطر وحدت رویه بین مسلمونا هستش .
مثلا اگر توی مجلسی قراره دعای ندبه خونده بشه قطعا اگه هرکی با یه زبونی بخونه همه چیز قاطی میشه و همه سردرگم.
نهایتا بقول بهرام عزیز برای کاری که دوستان در پیش گرفتن باید از امکانات خوب استفاده بشه بهمراه ایمانی قوی و درستی در فکر و عمل.
یاحق --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
سلام دوستان
آرش جان نمیخوام ایراد گرفته باشم ولی بعضی قیاسهایی که میکنید اصلا درست نیست.
مثلا در مورد پزشکی ایران متخصصان زیادی داشته مثل ابن سینا و... ولیکن اینکه کسی بیاد بجای دارو از دعا استفاده کنه موضوعش فرق داره.
صراحت قرانی با آیه یا من اسمه الدوا و ذکره الشفا قابل اثباته ولیکن نه برای هر کسی بلکه برای اهلش.
اینکه باید به زبان عربی حتما از خدا بخوایم تا اجابت بشه درست نیست و حتی ممکنه خود شما هم بعضا که در تنگنا قرار گرفته باشین با زبان مراوده خودت با خدا حرف زدین و اجابت هم شده ولی موضوع زبان در دعا بخاطر وحدت رویه بین مسلمونا هستش .
مثلا اگر توی مجلسی قراره دعای ندبه خونده بشه قطعا اگه هرکی با یه زبونی بخونه همه چیز قاطی میشه و همه سردرگم.
نهایتا بقول بهرام عزیز برای کاری که دوستان در پیش گرفتن باید از امکانات خوب استفاده بشه بهمراه ایمانی قوی و درستی در فکر و عمل.
یاحق --- غقیائیل

چرا نبابد ایراد بگیری مگه من خدا هستم که کسی نباید بالای حرف من حرف بزنه ، اصلا مشکل ما مسلمانها همینه که سوال نمیکنیم ، البته ایه ها کارکردشون شفا روح و اینگونه مسائل هست نه جسم . حتما دید که اونهایی که مریض هستن میرن امام زاده و از این جور جاها ، ولی همزمان چند تا پزشک هم میرن برای درمان دردشون ، انها به نظر من جاهلترین هستن چون شفا اگه به دعا باشه باید خدا بده نه بنده خدا اونم مرده اش .
به نظر من بهترین دعا اونی هست که با زبون خودت توی خلوت خودت بخونی هم به دل خودت میچسبه هم بدل خدای خودت . تاثیر این دعا ها روی روان انسان هست ، فقط باعث ایجاد نشاط درونی برای غلبه بر مریضی میشه نه اینکه درمان بکنه .
راستش خیلی وقتا اجابت نمیشه شاید ادم بدی هستم ، ولی سعی میکن یه ادم نصفه نیمه باشم ، بعدش اون دعای قضنفر بیادم میاد که میگه خدا یا گناهانم رو نادیده بگیر همونطور که دعاهام رو نشنیده میگیری

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 6:12am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آرش جان در مورد ايراد گرفتن بد متوجه شدي داداش منظورم اينه كه عقيده هر كشي واسه خودش حداقل محترمه و دليل بر رد يا تائيد نيست.
وليكن بازم عرض ميكنم سرچشمه علم خداونده و اوست كه ميتونه در يك آن هر امري رو اجابت بكنه ولي وقتي كسي از خدا چيزي طلب مبكنه اين نيست كه خدا بي واسطه اجابتش كنه نه برادر چرا كه ظرفيت انسانها نميتونه اونو درك كنه و هميشه خدا براي بندگانش واسطه هايي از جنس خودشون قرار داده تا مشكلحل بشه.
از طرفي قدرت روحي انسانها در قبول بسياري مسائل غير مادي خيلي موثره و اين ربطي به خرافه و ... نداره چراكه اسنان با تعالي روحي ميتونه خيلي چيزهاي مجهول رو درك يكنه كه افراد عادي از آن عاجزند .
يادمه چندسال پيش يكي از دانشمندان ژاپني در مورد كتب آسماني و اثراتش تحقيقي كرده بود و تلاوت قرآن و اثر اون بر روي آب و گياهان و غيره رو بررسي كرده بود كه خيلي جالب و متين بود.
ياحق --- غقيائيل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 9:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:
نقل قول:
طلسم که اگه وجود هم داشته باشه ما که ندیدم فعلا.اما حضرت محمد خب یک دونه بود گویشش هم که معلومه اگه ماهم یک حضرت محمد ایرانی داشتیم شاید ایات فارسی هم داشتیم کی میدونه :D اما خیلی حرفات رو قبول دارم اما هرچیزی سرجاش معنی داره.ما دنبال دفینه هستیم پس کارو سیستم خوب واسمون انجام میده اونی که ازدین ومذهب وقران پیروی میکنه دنبال عرفانیت میره نه طلا :D

مشکل از همین جا شروع میشه که اونهایی که مذهبی دو اتیشه هستن حرص وطمع دنیوی اونها چند برابر ما ادمهای عادی هست . من که هرکی رو دیدم اینطوری بوده ، انهایی که نبودند خیلی بی عرضه بودند هیچی از دستشون بر نمیومد وگرنه .....،

اخه میدونی ارش جان کار دنیا کلا عوض شده ما که دنبال دفینه هستیم باید بریم ریاضت بکشیم اونی که اهل کتاب ودین با دستگاه مدام توی بیابونن =))

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 12:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان @};-
در پاسخ به آقای " ارجمند " عزیز که فرمودند : میدونم حق با شماست ولی جادو و طلسم وجود داره نمیگم قبول دارم ...!
ولی آقا ارجمند شما یک نسخۀ مفصلی از دعاها را ارائه دادید و برای اون کلی هم شفا و خواص نجات و درمان قائل شدید!
اگه خودتون قبولش ندارین، پس چرا بیانش کردین و این خواص را براش قائل شدین ؟!
این خواصی که شما فرمودید، از قول پیامبر اثبات نشده است.
با توجه به اینکه قران بطور کلی شفا و وسیلۀ نجات است ولی ارائۀ یک نسخۀ خاص که اثبات نشده باشه، عالمانه نیست برادر ارجمند!
بحث وجود سحر و جادو در اینجا مطرح نیست. سحر و جادو یک مسئلۀ ثابت شده است که به سادگی میشه با قرآن باطلش کرد و نیاز به پیچاندن مردم نیست که بعضیها میگن هرکس نمیدونه یا نمیتونه و از این فرمایشات!!!

از دوستان انتظار میره مسائل غیبی را با مسائل علمی خلط نکنند که خلط مبحث ایجاد میشه!
مسائلی که از زبان خدا بیان میشن، یا باید در قرآن وجود داشته باشه ویا اینکه در احادیث قدسی توسط پیامبر اسلام ص بیان شده باشه!
مواردی را که من مطرح کردم و جواب می خوام، جزو عالم غیبند و اگر دقت کنید، من عرض کردم که از عالم غیب یا باید خدا خبر بده یا رسولش ولاغیر!!!
حالا علوم غیبی چه ارتباطی با علوم علمی دارن؟؟؟!!!
آیا قیامت جزو عالم غیب است یا نه؟ آیا با ابزارهای علمی می توان قیامت را اثبات کرد؟؟؟
آیا می توان با علوم علمی دنیای برزخ را اثبات کید؟
آیا می توان با ابزارها و علوم علمی بهشت و جهنم را اثبات کرد؟
آیا با معیارهای علمی میتوان تأثیر دنیوی و اخروی دعاها را اثبات کرد؟
آیا با روشهای علمی می توان میزان اجر و پاداش و اعمال انسان را اندازه گیری کرد؟
آیا می توانید مصونیت از بلایای فراگیر توسط قرائت 60قاف را با موازین علمی اثبات کنید؟ یعنی آیا اطمینان دارید که اگه در معرض چنین بلایی قرار گرفتید، محفوظ هستید؟ آیا این گفتۀ خدا است یا پیامبر؟ آیا این خبر از علوم غیبی است یا از روشهای علمی و آزمایشگاهی است؟
متأسفانه بعضی از دوستان نمی خوان فرق بین روشهای علمی را از عالم غیب تمییز بدهند و همش میگن اینها از مسلمات علمی هستند و هر کس نمی تونه بفهمه؟!
آیا خودت می تونی قیامت را با معیارهای علمی ثابت کنی؟ یا عالم برزخ را ؟ :-w
متأسفانه بعضی از مردم یک نوع بیماری روان پریشی و خود بزرگ بینی دارن که نوعی بیماری توهم خودبزرگ بینی است. فکر میکنن کسی اطلاع بیشتر از اون نداره و میان از همه ایراد میگیرن و میخوان نظر خودشون رو غالب کنن!!!
من چند تا سوال کردم. بجای پاسخ به سوال میگه: هر کس هرچیزی رو نمیدونه و از این حرفا.....!!!
موفق باشید @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

شنبه 11 اردیبهشت1394 - 12:20am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
افشین1 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان @};-
در پاسخ به آقای " ارجمند " عزیز که فرمودند : میدونم حق با شماست ولی جادو و طلسم وجود داره نمیگم قبول دارم ...!
ولی آقا ارجمند شما یک نسخۀ مفصلی از دعاها را ارائه دادید و برای اون کلی هم شفا و خواص نجات و درمان قائل شدید!
اگه خودتون قبولش ندارین، پس چرا بیانش کردین و این خواص را براش قائل شدین ؟!
این خواصی که شما فرمودید، از قول پیامبر اثبات نشده است.
با توجه به اینکه قران بطور کلی شفا و وسیلۀ نجات است ولی ارائۀ یک نسخۀ خاص که اثبات نشده باشه، عالمانه نیست برادر ارجمند!
بحث وجود سحر و جادو در اینجا مطرح نیست. سحر و جادو یک مسئلۀ ثابت شده است که به سادگی میشه با قرآن باطلش کرد و نیاز به پیچاندن مردم نیست که بعضیها میگن هرکس نمیدونه یا نمیتونه و از این فرمایشات!!!

از دوستان انتظار میره مسائل غیبی را با مسائل علمی خلط نکنند که خلط مبحث ایجاد میشه!
مسائلی که از زبان خدا بیان میشن، یا باید در قرآن وجود داشته باشه ویا اینکه در احادیث قدسی توسط پیامبر اسلام ص بیان شده باشه!
مواردی را که من مطرح کردم و جواب می خوام، جزو عالم غیبند و اگر دقت کنید، من عرض کردم که از عالم غیب یا باید خدا خبر بده یا رسولش ولاغیر!!!
حالا علوم غیبی چه ارتباطی با علوم علمی دارن؟؟؟!!!
آیا قیامت جزو عالم غیب است یا نه؟ آیا با ابزارهای علمی می توان قیامت را اثبات کرد؟؟؟
آیا می توان با علوم علمی دنیای برزخ را اثبات کید؟
آیا می توان با ابزارها و علوم علمی بهشت و جهنم را اثبات کرد؟
آیا با معیارهای علمی میتوان تأثیر دنیوی و اخروی دعاها را اثبات کرد؟
آیا با روشهای علمی می توان میزان اجر و پاداش و اعمال انسان را اندازه گیری کرد؟
آیا می توانید مصونیت از بلایای فراگیر توسط قرائت 60قاف را با موازین علمی اثبات کنید؟ یعنی آیا اطمینان دارید که اگه در معرض چنین بلایی قرار گرفتید، محفوظ هستید؟ آیا این گفتۀ خدا است یا پیامبر؟ آیا این خبر از علوم غیبی است یا از روشهای علمی و آزمایشگاهی است؟
متأسفانه بعضی از دوستان نمی خوان فرق بین روشهای علمی را از عالم غیب تمییز بدهند و همش میگن اینها از مسلمات علمی هستند و هر کس نمی تونه بفهمه؟!
آیا خودت می تونی قیامت را با معیارهای علمی ثابت کنی؟ یا عالم برزخ را ؟ :-w
متأسفانه بعضی از مردم یک نوع بیماری روان پریشی و خود بزرگ بینی دارن که نوعی بیماری توهم خودبزرگ بینی است. فکر میکنن کسی اطلاع بیشتر از اون نداره و میان از همه ایراد میگیرن و میخوان نظر خودشون رو غالب کنن!!!
من چند تا سوال کردم. بجای پاسخ به سوال میگه: هر کس هرچیزی رو نمیدونه و از این حرفا.....!!!
موفق باشید @};-

اقا افشن عزیز سلام والا چی بگم من حریف بچه های سایت نمیشم من کلا جادو ارواح همرو قبول دارم من خیلی راجب این موضوع تحقیق کردم کاری به طلسم گنج اینارو ندارم چون تو اون موضوع شک دارم از دوستان شنیدم ولی ما که به گنجی نخوردیم که علایمی جنی چیزی ببینیم ...

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 11:56am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سری به این مطلب هم بزنید ...
http://ebrat.ir/?part=news&inc=news&id=33058

ویر« ریگ جن» از صعب العبورترین نواحی دنیا، منطقه کویری و پر از تپه های شنی و باتلاق های نمکی است. مردم محلی معتقدند این سرزمین نفرین شده است. در قدیم کاروان ها و مسافران هرگز از این کویر عبور نمی کردند. در حال حاضر در این منطقه هیچ علایمی از حیات دیده نمی شود.

کویر «ریگ جن» در جنوب غربی و غرب دشت کویر، جنوب سمنان، جنوب شرق گرمسار، شرق منطقه حفاظت شده کویر، شمال انارک و غرب جندق قرار گرفته است و وسعتی برابر با ۳۸۰۰ کیلومتر مربع دارد. هیچ گونه چشمه یا چاه آبی در این منطقه وجود ندارد. در بیشتر نقشه ها نامی از این منطقه نبرده شده است.تنها دو کویر شناس اروپایی در گذشته در سفرنامه های خود به وجود چنین کویری در ایران اشاره ای کرده اند. محل زندگی جن و شیطان در جنوب سمنان!(+عکس) قدیمی ها معتقد بودند، این سرزمین نفرین شده و پایگاه شیطان ها و ارواح پلید است. مردمی که در اطراف این کویر زندگی می کنند بر همین باور هستند.این مردم محلی می گویند هر کسی که وارد این سرزمین شده زنده نمانده و ناپدید شده است.بعضی ها می گویند شاید این افراد درون باتلاق های نمکی گرفتار شده یا از تشنگی تلف شده اند. ” اسون هیدن ” کویرنورد معروف در سفر خود در سال ۱۹۰۰ به ایران از سفر به این ناحیه اجتناب کرد.” آلفرنس گابریل ” توانست در سال ۱۹۳۰ از عرض آن عبور کند. علی پارسا، فارغ التحصیل علوم رایانه از دانشگاه صنعتی شریف همراه با گروهش توانست از طول این کویر چند بار عبور کند. این منطقه بدون هرگونه پوشش گیاهی و جانوری است و تا به حال گزارشی درباره حیوانات احتمالی که امکان زندگی شان در این منطقه وجود دارد ارایه نشده است. محل زندگی جن و شیطان در جنوب سمنان!(+عکس) ریگ جن را مثلث برمودای ایران هم می نامند. شنزارهای گسترده این منطقه و باتلاق های این منطقه هر انسانی را به وحشت می اندازند.

اگر کسی به این منطقه سفر کند گرفتار گل و لجن های بیابان شده و به کسانی می پیوندد که در این بیابان ناپدید شده یا جان خود را از دست داده اند. با وجود اینکه محققان و کویرنوردانی توانسته اند از این منطقه عبور کنند، اما هنوز هم مردم محلی معتقدند این سرزمین نفرین شده است و هر کسی پا به این سرزمین بگذارد گرفتار شیاطین و ارواح می شود و دیگر هرگز از آن باز نمی گردد.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 12:15pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

صحرای جن ها در سمنان...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 12:58pm
YIM

#-o #-o #-o #-o #-o
:-B

در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند & گر تو نمی پسندی تغییر ده قضا را

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 6:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام @};-
آقا " ارجمند" عزیز؛ خدمت شما عرض کنم که طلسم دفینه رو من نمیتونم قبول کنم ولی این موضوع برای من ثابت شده است که اگه نگیم همۀ دفینه ها، بعضی یا خیلی از دفینه ها را جنها کنترل می کنند و ادعای مالکیت آنها را دارند!
میگن این دفینه ها مال ماست!!! و بچه های اونا با اون سکه ها بازی می کنند! به همین خاطر در خیلی از کاوشها می بینیم که اتفاقات بدی برای حفارها افتاده.
در مورد حفاریهای گسترده که توسط سازمان میراث فرهنگی انجام میشه؛ به نظر من بعلت عدم توان مقابلۀ جنها با یک گروه از انسانهاست،باعث میشه که موفق به شکست انسانها نمی شن! والله اعلم!
موفق باشید @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

دوشنبه 13 اردیبهشت1394 - 12:59am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure