انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 3:18am

پاسخ به موضوع  [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 17  بعدی
 کی دعا نویس خوب سراغ داره ؟ 
نویسنده پیغام

گرچه میدونم اکثرا دوستان از ****** خوششان نمیاد اما حرفهای این ***** شنیدنی هست

http://s6.picofile.com/file/8184422468/10.mp4.html

روزگار غریبی است

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 9:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Tian نوشته است:
حق با جناب ایران هست ایشون کاملا آگاه به این مسائل هست

لطف شما هميشه شامل حال اين حقير است تيان عزيزم @};-

جمعه 3 اردیبهشت1394 - 1:20am
مدیر کل
مدیر کل

Tian نوشته است:
گرچه میدونم اکثرا دوستان از***** خوششان نمیاد اما حرفهای این **** شنیدنی هست

http://s6.picofile.com/file/8184422468/10.mp4.html

دوست من حواست به پستی که میزنه باشه برای ما خواهشا دردسر درست نکن اینجا محل اموزش الکترونیکه من پست شما رو ویرایش میکنم و دیگه نببینم از این مدل پستها بزنین .
ایا بجای نوشتن اخوند روحانی بنویسی بهتر نیست . لطفا فکر بد نکنین من طرف هیچکی نیستم و دوست هم ندارم وارد این بحثها بشم اینده

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 6:10am

مجتبی عزیز اگه برای شما دردسر ایجاد کردم معذرت میخوام
اما معنی واژه آخوند و ملا و روحانی تقریبا یکی هست
اگه یه سرچی تو اینترنت بزنی نوشته
http://adel-ashkboos.mihanblog.com/post/509

روزگار غریبی است

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 11:41am

*ايران* نوشته است:
Tian نوشته است:
حق با جناب ایران هست ایشون کاملا آگاه به این مسائل هست

لطف شما هميشه شامل حال اين حقير است تيان عزيزم @};-

ایران عزیز شکسته نفسی نفرمایید این لطف شما هست که شامل بنده شده

روزگار غریبی است

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 12:34pm

حرفهای این روحانی هم قابل تامل هست
تا آخر گوش کنید

http://s6.picofile.com/file/8184520450/11.mp4.html

روزگار غریبی است

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 12:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash22 نوشته است:
مجید عزیز سوال من اینه که چرا همه طلسمات به زبان عربی باید باطل بشن مگه این زبان چه چیزی داره که فارسی نداره ، اینها خرافاتی هستن که در ایین اسلامی وجود داره و بر اثر تکرار زیاد بصورت یک امر عادی در اومده ، چون گذشتگان ما زیاد به اینجور مسائل اعتقادی نداشتند اصلا پاییه ایین زرتشتی بر مبنای تفکر هست ،منظور من فقط کتاب گاتا ها هست اون چیزی رو که اخوندای زرتشتی بهش اضافه کردند رو کاری ندارم چون کار اخوند همینه دیگه ، ترویج خرافات . منهم به نکته شما اشاره کردم این نشانه ضعف درونی انسان هست کسانیکه ضعیف نفس هستن معمولا دچار این مسائل میشن چرا که اگه چیزی وجود داشته باشه باید برای همه بصورت یکسانی اثر بزاره مثلا سرما رو نمیشه دید اما همه ما اون رو حس میکنیم ولی طلسم رو یکی حس میکنه یکی دیگه نه . پس در این گونه موارد مشکل خود فرد هست .

ارش جان من وارد بحثتون نمیشم ولی اون قسمت سوال اولت رو تا حدودی میدونم
مجید عزیز سوال من اینه که چرا همه طلسمات به زبان عربی باید باطل بشن مگه این زبان چه چیزی داره که فارسی نداره

خداوند با حضرت محمد با زبان خودش که عربی بود صحبت کرد وایاتی هم نازل شدن به زبان عربی هست وبیشتر این ایات هم که برای راهنمایی ومحافظت جسم وروح بشریت فرستاده شدن هم همینطور واسه همین طلسماتی رو که مینویسن فقط ایات قران که کلام خدا هست وقدرتی بالاتر از اون وجود نداره میتونه از بین ببره..

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 5:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حالا اگه محمد زبانش یه چیز غیر عربی بود حالا باید ما به اون زبان مشکلات خودمون رو حل میکردیم ، در کل مشکل کشورهای اسلامی اینه که بجای اینکه اصل مشکل رو حل کنند یک مشکل دیکه روی اون ایجاد میکنن همون مثل معروف غوض بالای غوض . مثلا اگه شکم کسی درد بکنه یک ایه مینوشتن روی شکمش میزاشتن حالا چه ربطی به شکم درد داره ، هیچی. ولی اونا یه دلیلی برای ماس مالی پیدا میکردند این قضیه طلسم هم همینه اصلا وجود خارجی نداره ، ولی چون یک عده کاسبیشون بهم میخوره روی به این حرفه اوردند ، بجای اینکه خیلی راحت یک مساله بی اهمیت رو نفی کنند زوزها وسالها تلاش میکنن که یه جوری به اثباتش برسونن ،که به هیچ درد بشر نمیخوره . اروپایی ها هم دچار این مشکل بودند ولی بعد از رنسانس تصمیم گرفتند پایه علم رو مبنا قرار بدند ، و این مساله باعث شد بجای دعا بزارن روی شکم ، علت اصلی مرض رو پیدا کنن و داروی مناسب رو براش پیدا کنن اگه این رنسانس اتفاق نیفتاده بود وضع اروپا هم الان مثل کشورهای اسلامی بود ، یا بجون هم می افتادند یا بجون ادیان دیگه ، این میگه دین من قویتره اون میگه دین من ، مثل فیلمهای کره ای که همه ادعا میکنن کونگ فوی من قویتره بعد بجون هم می افتن. خلاصه اگه هر کی به نوعی وقتش رو روی ساخت دستگاه با خطای کمتر بزاره خیلی بیشتر به مردم میتونه خدمت کنه تا این بحث های بیهوده ، که اخرش هیچ نتیجه ای نداره .

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 7:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash22 نوشته است:
حالا اگه محمد زبانش یه چیز غیر عربی بود حالا باید ما به اون زبان مشکلات خودمون رو حل میکردیم ، در کل مشکل کشورهای اسلامی اینه که بجای اینکه اصل مشکل رو حل کنند یک مشکل دیکه روی اون ایجاد میکنن همون مثل معروف غوض بالای غوض . مثلا اگه شکم کسی درد بکنه یک ایه مینوشتن روی شکمش میزاشتن حالا چه ربطی به شکم درد داره ، هیچی. ولی اونا یه دلیلی برای ماس مالی پیدا میکردند این قضیه طلسم هم همینه اصلا وجود خارجی نداره ، ولی چون یک عده کاسبیشون بهم میخوره روی به این حرفه اوردند ، بجای اینکه خیلی راحت یک مساله بی اهمیت رو نفی کنند زوزها وسالها تلاش میکنن که یه جوری به اثباتش برسونن ،که به هیچ درد بشر نمیخوره . اروپایی ها هم دچار این مشکل بودند ولی بعد از رنسانس تصمیم گرفتند پایه علم رو مبنا قرار بدند ، و این مساله باعث شد بجای دعا بزارن روی شکم ، علت اصلی مرض رو پیدا کنن و داروی مناسب رو براش پیدا کنن اگه این رنسانس اتفاق نیفتاده بود وضع اروپا هم الان مثل کشورهای اسلامی بود ، یا بجون هم می افتادند یا بجون ادیان دیگه ، این میگه دین من قویتره اون میگه دین من ، مثل فیلمهای کره ای که همه ادعا میکنن کونگ فوی من قویتره بعد بجون هم می افتن. خلاصه اگه هر کی به نوعی وقتش رو روی ساخت دستگاه با خطای کمتر بزاره خیلی بیشتر به مردم میتونه خدمت کنه تا این بحث های بیهوده ، که اخرش هیچ نتیجه ای نداره .

طلسم که اگه وجود هم داشته باشه ما که ندیدم فعلا.اما حضرت محمد خب یک دونه بود گویشش هم که معلومه اگه ماهم یک حضرت محمد ایرانی داشتیم شاید ایات فارسی هم داشتیم کی میدونه :D اما خیلی حرفات رو قبول دارم اما هرچیزی سرجاش معنی داره.ما دنبال دفینه هستیم پس کارو سیستم خوب واسمون انجام میده اونی که ازدین ومذهب وقران پیروی میکنه دنبال عرفانیت میره نه طلا :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 7:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
arash22 نوشته است:

طلسم که اگه وجود هم داشته باشه ما که ندیدم فعلا.اما حضرت محمد خب یک دونه بود گویشش هم که معلومه اگه ماهم یک حضرت محمد ایرانی داشتیم شاید ایات فارسی هم داشتیم کی میدونه :D اما خیلی حرفات رو قبول دارم اما هرچیزی سرجاش معنی داره.ما دنبال دفینه هستیم پس کارو سیستم خوب واسمون انجام میده اونی که ازدین ومذهب وقران پیروی میکنه دنبال عرفانیت میره نه طلا :D

مشکل از همین جا شروع میشه که اونهایی که مذهبی دو اتیشه هستن حرص وطمع دنیوی اونها چند برابر ما ادمهای عادی هست . من که هرکی رو دیدم اینطوری بوده ، انهایی که نبودند خیلی بی عرضه بودند هیچی از دستشون بر نمیومد وگرنه .....،

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 8:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure