انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 اردیبهشت1403 - 1:40am

پاسخ به موضوع  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 14  بعدی
 جن - روح - موکل - همزاد و ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درمورد عمرشون دقیق نمیدونم ولی شنیدم خیلی زیاد عمر میکنند و از خودشون عقل ندارند مثل بقیه هیوون ها هستند اگرم کاری میکنند از روی انسان تقلید میکنند به طوری که یه 4ساله انسان عقلش برابری داره با یه 15ساله اجنه
انسان میتونه با اوراد یا همون ورد های خاصی اون رو تسخیرش کنه ولی اگر فقط یک بار و کوچک ترین اشتباهی در تسخیرش بکنه نتیجه عکس میده یعنی اون شمارو تسخیر میکنه یا اگر مرحله تسخیرو کامل انجام ندید اجنه دچار یک دوگانگی خاصی میشن و شدیدا ازیتتون میکنند
مطلب مهمی که باید بدونید فقط شیطان نبوده که رانده شده ما فرشته های دیگه ایهم داشتیم خدا وقتی که شیطان جلوی انسان زانو نزد بهش گفت برو ای نفرین شده و شیطان گفت من همه این انسان هایی که تو افریدی روبه فرمان خودم در میاورم خداهم گفت من دوزخی فراهم میکنم و تو و هر که باتو همراه شد را برایش عذابی درد ناک قرار میدهم :-s زیاد شدمطلب 8-|
این مهم ترین مطلبی هست که میخوام بیان کنم قبول کردنشون به عهده خودتون شیطان وکلیه موجودات نفرین شده الان ازاد نیستند ولی فقط و فقط به کمک انسان میتونند به دنیای ما وارد بشند و کلیه موجودات رو در تسخیر خودشون در بیارند که الان دارند برنامش رو پایه ریزی میکنندپول امریکا دلار خودش یک طلسم هست اگر به هرم نگاه کنید چهار طرف هرم به یک حرف اشاره میکنه منظور خدای روی دلار خدای یکتا نیست زیر اون عدد یک یه شکل جغد کشیده شده اگر پول به طور خاصی تا بزنید شکل عقاب میشه که این ماجرا خیلی خیلی طولانی هست اگر بخوام توضیح بدم که چه نمادی چه مفهومی میده خودش10تا پست میشه در حال حاضر خیلی از این طلسم ها رو ما در فیلم ها مشاهده میکنیم که حالا من همین پول دلار رو مثال میزنم ببینید وقتی شما به پول نگاه میکنیدانرژی مثبت شمارو میگیره وبه شما یه انرژی منفی میده این پول یه چیزی میشه برای زخیره انرژی که در یک سال خاص و در یک زمان خاصی که سیاره ها ماه زمین خورشید در یک زاویه خاصی قرار میگیرند دروازه هایی باز میشوند به صوی این دنیا و جهان دیگر به یا همون دنیای ما و مردگان که شیاطین به کمک انسان به این جهان وارد میشن و تازه از اونجا فرمان رواییشون شروع میشه این اتفاق فقط چندین هزار سال یک بار اتفاق میافتد که هنوز خدارو شکر اتفاق نیفتاده درکا اگر بخوام واستون توضیح بدم طول میکشه ااگر علاقه مند بودید بشنوید ادامه رو کامل براتون میگم اگر هم فکر میکنید که منم دارم مثل بقیه دروغ تحویلتون میدو که هیچ تموم ولی این رو بدونید که یه کلمه از حرف هام رو از روی تخیل نگفتم
موفق باشید

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

جمعه 12 اردیبهشت1393 - 2:13pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
tola17 عزیز ممنون از بیان مطالبتون.
سورنای عزیز در مورد تعلقات و خواسته های اجانین و سایر موجودات قبلا هم صحبت شده .
ولیکن مختصر عرض میکنم که انسان اشرف مخلوقات و خلیفه خدا در زمینه ولی به شرط و شروطی.
بهرحال در مورد اون خونه که فرمودین و اینکه چه موجودی اونجا ساکنه باید بیشتر بررسی بشه.
در هر حال چه اجنه و چه موکل و ... میشه از اونجا دورشون کرد .
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 13 اردیبهشت1393 - 8:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
سلام دوستان
سورنای عزیز در مورد تعلقات و خواسته های اجانین و سایر موجودات قبلا هم صحبت شده .
ولیکن مختصر عرض میکنم که انسان اشرف مخلوقات و خلیفه خدا در زمینه ولی به شرط و شروطی.
بهرحال در مورد اون خونه که فرمودین و اینکه چه موجودی اونجا ساکنه باید بیشتر بررسی بشه.
یاحق

استاد عزیز توی بخش دیگه نتیجشو گفتم. رفتیم واقعا هم ترسناک بود. مسیرو زدم شب بود مارو برد زیرزمین .. یکی از دوستان مسئول قرآن خوندن شد.. خلاصه بگم صداهای بسیار تابلویی از داخل حیاط میومد ولی من خودمو کرده بودم کر و نشنیده.. یکی از دوستان خیلی ترسیده بود بهش قوت قلب میدادم ک ترس بهش قلبه نکنه.. خلاصه ما شده بودیم قرص ضداسترسو ترس :D کارو انجام دادیمو با دلهره برگشتیم البته خودمم یکم ترس داشتم ولی خب سعی بر این بود بهش غلبه کنم.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 13 اردیبهشت1393 - 10:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
یاحق

دوست عزيز بينا جون ببخشيد اما يه نكته رو بايد بهش اشاره كنم كه فرمايش شما مبني بر اين كه انسان اشرف مخلوقات هست كاملا درست ولي جانشين خدا نيست و الله نياز به جانشين نداره و نخواهد داشت اگه منظورتون از آيه مباركه سوره بقره هست در اون جا الله سبحان و تعالي فرموده اعوذ بالله من شيطان رجيم . اني جاعل في الارض الخليفته . يعني ميخوام در زمين جانشيني قرار بدم نه كه جانشين خودش اگه اينجوري بود بايد ميفرمود .اني جاعل وفي الارض الخليفتي . نه الخليفه ممنونم از دوستان

صدور هيچ ويزا و گذر نامه اي لازم نيست وقتي به الله پناهنده ميشويد

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 11:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tola17 نوشته است:
درمورد عمرشون دقیق نمیدونم ولی شنیدم خیلی زیاد عمر میکنند و از خودشون عقل ندارند مثل بقیه هیوون ها هستند اگرم کاری میکنند از روی انسان تقلید میکنند به طوری که یه 4ساله انسان عقلش برابری داره با یه 15ساله اجنه
انسان میتونه با اوراد یا همون ورد های خاصی اون رو تسخیرش کنه ولی اگر فقط یک بار و کوچک ترین اشتباهی در تسخیرش بکنه نتیجه عکس میده یعنی اون شمارو تسخیر میکنه یا اگر مرحله تسخیرو کامل انجام ندید اجنه دچار یک دوگانگی خاصی میشن و شدیدا ازیتتون میکنند
مطلب مهمی که باید بدونید فقط شیطان نبوده که رانده شده ما فرشته های دیگه ایهم داشتیم خدا وقتی که شیطان جلوی انسان زانو نزد بهش گفت برو ای نفرین شده و شیطان گفت من همه این انسان هایی که تو افریدی روبه فرمان خودم در میاورم خداهم گفت من دوزخی فراهم میکنم و تو و هر که باتو همراه شد را برایش عذابی درد ناک قرار میدهم :-s زیاد شدمطلب 8-|
این مهم ترین مطلبی هست که میخوام بیان کنم قبول کردنشون به عهده خودتون شیطان وکلیه موجودات نفرین شده الان ازاد نیستند ولی فقط و فقط به کمک انسان میتونند به دنیای ما وارد بشند و کلیه موجودات رو در تسخیر خودشون در بیارند که الان دارند برنامش رو پایه ریزی میکنندپول امریکا دلار خودش یک طلسم هست اگر به هرم نگاه کنید چهار طرف هرم به یک حرف اشاره میکنه منظور خدای روی دلار خدای یکتا نیست زیر اون عدد یک یه شکل جغد کشیده شده اگر پول به طور خاصی تا بزنید شکل عقاب میشه که این ماجرا خیلی خیلی طولانی هست اگر بخوام توضیح بدم که چه نمادی چه مفهومی میده خودش10تا پست میشه در حال حاضر خیلی از این طلسم ها رو ما در فیلم ها مشاهده میکنیم که حالا من همین پول دلار رو مثال میزنم ببینید وقتی شما به پول نگاه میکنیدانرژی مثبت شمارو میگیره وبه شما یه انرژی منفی میده این پول یه چیزی میشه برای زخیره انرژی که در یک سال خاص و در یک زمان خاصی که سیاره ها ماه زمین خورشید در یک زاویه خاصی قرار میگیرند دروازه هایی باز میشوند به صوی این دنیا و جهان دیگر به یا همون دنیای ما و مردگان که شیاطین به کمک انسان به این جهان وارد میشن و تازه از اونجا فرمان رواییشون شروع میشه این اتفاق فقط چندین هزار سال یک بار اتفاق میافتد که هنوز خدارو شکر اتفاق نیفتاده درکا اگر بخوام واستون توضیح بدم طول میکشه ااگر علاقه مند بودید بشنوید ادامه رو کامل براتون میگم اگر هم فکر میکنید که منم دارم مثل بقیه دروغ تحویلتون میدو که هیچ تموم ولی این رو بدونید که یه کلمه از حرف هام رو از روی تخیل نگفتم
موفق باشید

دوست من ممنون از فرمايشاتتون با اجازه شما دو نكته رو ميخواستم اشاره كنم يكي اينكه مواردي كه درباره اجنه گفتيد درستن بغير از يك مورد كه گفتين از خودشون عقل ندارن و مثل حيوانات ديگه هستن بايد بگم كه غلطه و عقل دارن و مثل انسان از اختيار برخوردارن و درك ميكنن دين دارن بي دين هم هستند زاد و ولد ميكنن عين انسانن فقط ماهيت ساختاريشون از آتش هست و انسان از خاك و فقط شيطان رانده شد و دوستاني كه الله بهش اشاره كرد در واقع لشكر فريب خورده شيطان بعد از رانده شدن خود او بوده و اينكه شما به دلار اشاره كردين درسته ولي مسلمان بايد زرنگ باشه و فريب اين افكار رو نخوره چون علايم در زير گوشمون هم زياده اسكناس و آرم و نشانه هاي اين وري هم اينچنينين چون همگي از يه قماشن اما شروع سلطه شيطان به شكلي كه شما گفتين نيست چون همينكه داريم استفاده ميكنيم خودش شروع شده و اگه دقت كرده باشين اين اواخر بحث فراماسوني خيلي داغ شده از طرف يه نهاد فراماسوني ديگه كه باز اينها نقشه هاي از پيش تعين شده هستند كه با يه كم فكر ميشه فهميد چه خبره هر دو مسير اشتباست و اين كار مثل اينه كه يك نيروي واحد داره جهت ميده به افكار روشن كه در تاريكي بمونن اما اينبار با تخريب يكي از نقاب هاشون يعني شما رو از مسير اشتباه به مسير اشتباه ديگه اي هدايت ميكنن ممنون و موفق باشين

صدور هيچ ويزا و گذر نامه اي لازم نيست وقتي به الله پناهنده ميشويد

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 11:28am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

Kaniii نوشته است:
bina نوشته است:
سلام دوستان
یاحق

دوست عزيز بينا جون ببخشيد اما يه نكته رو بايد بهش اشاره كنم كه فرمايش شما مبني بر اين كه انسان اشرف مخلوقات هست كاملا درست ولي جانشين خدا نيست و الله نياز به جانشين نداره و نخواهد داشت اگه منظورتون از آيه مباركه سوره بقره هست در اون جا الله سبحان و تعالي فرموده اعوذ بالله من شيطان رجيم . اني جاعل في الارض الخليفته . يعني ميخوام در زمين جانشيني قرار بدم نه كه جانشين خودش اگه اينجوري بود بايد ميفرمود .اني جاعل وفي الارض الخليفتي . نه الخليفه ممنونم از دوستان

سلام دوستان
کانیی عزیز ممنون از نکته سنجی شما.
البته منظور بنده هم خلافت محض نبود و اونجا هم عرض کردم تحت شرایط. و مطالب زیر رو در تکمیل فرمایشات شما جهت تفهیم عمومی عرض میکنم.
بنابراین خداوند قطعا باید بتونه خودش رو بشناسونه و این کار از طریق پیامبران و آیات دیگری که در عالم هست باید صورت بگیره.
و اگر در آیات قرانی و تفاسیر و معانی اون بپردازیم بارها بحث خلیفه قرار دادن مطرح گردیده و... از جمله آیه 30 سوره بقره - 165 سوره انعام - 39 سوره فاطر - 26 سوره ص و بسیاری ایات و نشانه های دیگر.
نهایتا امیدوارم مفید فایده باشه .
یاحق --- غقیائیل
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 2:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kaniii نوشته است:
tola17 نوشته است:
درمورد عمرشون دقیق نمیدونم ولی شنیدم خیلی زیاد عمر میکنند و از خودشون عقل ندارند مثل بقیه هیوون ها هستندد

بغير از يك مورد كه گفتين از خودشون عقل ندارن و مثل حيوانات ديگه هستن بايد بگم كه غلطه و عقل دارن و مثل انسان از اختيار برخوردارن و درك ميكنن و فقط شيطان رانده شد و دوستاني كه الله بهش اشاره كرد در واقع لشكر فريب خورده شيطان بعد از رانده شدن خود او بوده و اينكه شما به دلار اشاره كردين درسته ولي مسلمان بايد زرنگ باشه و فريب اين افكار رو نخوره چون علايم در زير گوشمون هم زياده اسكناس و آرم و نشانه هاي اين وري هم اينچنينين چون همگي از يه قماشن اما شروع سلطه شيطان به شكلي كه شما گفتين نيست چون همينكه داريم استفاده ميكنيم خودش شروع شده و اگه دقت كرده باشين اين اواخر بحث فراماسوني خيلي داغ شدهيكي از نقاب هاشون يعني شما رو از مسير اشتباه به مسير اشتباه ديگه اي هدايت ميكنن ممنون و موفق باشين

دوست عزیز فرمایشات شما درست در مورد عقل و منطقشون گفتم دقیق نمیدونم ولی شنیدم :-BD
اینکه مسلمان باید عاقل باشه درسته ولی خوب شما خیلی چیز هارو در زندگی مشاهده میکنیدمثلا غیر ممکنه شما تا حالا دلار رو ندیده باشیداین دیدن خودش یه فلسفه جداداره مثلا یه سری از نقش ها هستند که ازاپیغمبر و حضرت سلیمان و.. خیلی های دیگه هستند اگر دقت کرده باشید مثلا من یکیشون رو میگم که به نقل از امام علی میگم که دیدن این نقش هر روز بعد از نماز صبح فواید بسیار داردکه شمارو از جمیع بلایا دور میکند و خیلی های دیگه که نمیشه انکارشون کرد پس باید همهگی قبول کنند که یه حکمتی در دیدن هست که ما در حال حاضر خیلی از اون هارو روزانه مشاهده میکنیم

ودر مورد شروع سلطه شیطان فکر کنم کمی اشتباه میکنید در حال حاضر هیچ چیزی شروع نشده و این اطفاق هایی که دراطراف ما میافتد همه و همه فقط زمینه ای هستند برای شروع
که به صورت کلی دموردشون بحث بسیار زیاده ;;)
درهرصورت ممنون از فرمایشاتتون
;) موفق باشید ;)

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 3:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان امروز من با یه شخصی ملاقات داشتم و حرف هایی زدن که من رو خیلی تو فکر برد این شخص با علم خیلی اشنایی داشت و حتی میگفت میتونه طلسم رو هم از بین ببره خلاصه خیلی حرف زد برام و گفت شما چطوری حفاری میکنید من جواب دادم اگه دستگاه جایی رو بگیره ما شروع به کار میکنیم بعدش خندید و گفت اشتباه هستش این کار گفت زمین صاحب داره شما چطور اینکار رو میکنید ؟ گفت قبل از حفاری اول باید یه دعایی رو بخونید و بعد چهار طرف زمین رو با یه دعا ببندید تا از شر هر نوع طلسمی خلاص بشید و اگه این کار رو نکنید زمین به شما بار نمیده گفتش امکان داره مفرغ یا اهن پیدا کنید ولی هرگذ نمیتونید طلا پیدا کنید خیلی با من حرف زد بعد من پرسیدم ازش پس چرا این همه افراد پیدا کردن گفت اگه نیت شما حفاری و پیدا کردن طلا باشه هرگذ زمین به شما بار نمیده اگه دستگاه هم درست بزنه و اونجا جنس هم باشه باز شما نمیرسید بهش ولی کسی که اتفاقی داره چاه میکنه یا پی میکنه پیدا میکنه اون نیتش اینکار نبوده خیلی ذهنم مشغول حرفاش شده ایا راسته این حرفاش یا نه ؟ ولی ادم کار کشته و سن بالایی بود از اثار و خط میخی هم خیلی حرف زد و خط میخی رو هم میخوند

یکشنبه 18 خرداد1393 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هدایتی نوشته است:
سلام خدمت دوستان امروز من با یه شخصی ملاقات داشتم و حرف هایی زدن که من رو خیلی تو فکر برد این شخص با علم خیلی اشنایی داشت و حتی میگفت میتونه طلسم رو هم از بین ببره خلاصه خیلی حرف زد برام و گفت شما چطوری حفاری میکنید من جواب دادم اگه دستگاه جایی رو بگیره ما شروع به کار میکنیم بعدش خندید و گفت اشتباه هستش این کار گفت زمین صاحب داره شما چطور اینکار رو میکنید ؟ گفت قبل از حفاری اول باید یه دعایی رو بخونید و بعد چهار طرف زمین رو با یه دعا ببندید تا از شر هر نوع طلسمی خلاص بشید و اگه این کار رو نکنید زمین به شما بار نمیده گفتش امکان داره مفرغ یا اهن پیدا کنید ولی هرگذ نمیتونید طلا پیدا کنید خیلی با من حرف زد بعد من پرسیدم ازش پس چرا این همه افراد پیدا کردن گفت اگه نیت شما حفاری و پیدا کردن طلا باشه هرگذ زمین به شما بار نمیده اگه دستگاه هم درست بزنه و اونجا جنس هم باشه باز شما نمیرسید بهش ولی کسی که اتفاقی داره چاه میکنه یا پی میکنه پیدا میکنه اون نیتش اینکار نبوده خیلی ذهنم مشغول حرفاش شده ایا راسته این حرفاش یا نه ؟ ولی ادم کار کشته و سن بالایی بود از اثار و خط میخی هم خیلی حرف زد و خط میخی رو هم میخوند

سلام دوست عزیز حقیقتش من هم بردین تو فکر :-\
یه جورایی میشه گفت حرفش درست بوده ولی نه شما حساب کنید ببینید روزانه چند نفر به قصد دنباله این طور مسایل میروند درسته خیلی ها یا میشه گفت99درصدشون موفق نبودن ولی خوب حداقلاگر از این همه 1نفرهم بتونه با فلزیاب و به نیت پیدا کردن طلا بره و پیدا کنه حرف این دوست شمارو نقض میکنه
چون اگر قراره قانونی باشه برای همه هست خیلی ها بودند که تونستند موفق بشند بدونه داشتن طلسم شکن این جور مسایل
ولی نه اگر برای اون بار یا اون طلا مد نظر از قبل طلسمی خونده باشند که کسی نتونه درش بیاره اون موقع حرف دوست شما حقیقت پیدا میکنه و ما باید بریم طلسم از بین ببریم اگر هم قراره از قبل طلسمی خونده بشه فرق نمیکنه طلا باشه یا چیز دیگه ای بر همه چیز دلالت میکنه حتی یک تیکه چوب
فکر کنم شما بالاخره یک نفرو دیدید که بتونه با فلزیاب بدونه طلسم شکن موفق بشه پس حرف دوست شما باطل هست ;)
زمین و هرچی در روی اون قرار داره از نعمت ها و برکات خداوند هست مطعلق به کسی نیست که بخواد صاحب یا موکلی داشته باشه
مراقب طلسمات هم باشید دوستان در این یه مورد مطمعا هستم که اگر نتونید درست اجرا کنید یا اینکه خودتون برای خودتون اجرا کنید دقیقا نتیجه برعکس میده برمیگرده به خودتون ومیشه گفت: طلسمات همگی مطعلق به غیر از خدا هستند دعا مال مسلمان ها میشه
:( موفق باشید ;)

یکشنبه 18 خرداد1393 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این حرف شما که درسته ولی خیلی ها بهش زنگ میزدن و کمک میخواستن برای من هم خیلی این حرفش جدید بود ولی هر چقدر فکر میکنم نمیتونم حرفشو باور کنم چون خیلی ها هستن که بدون این دعاها به نتیجه رسیدن نمیدونم چرا این حرف ها رو میزد چون ادمی هم نبود که دنبال پول باشه ولی خیلی تو فکر منو برد

یکشنبه 18 خرداد1393 - 11:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure