انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت1403 - 2:01am

پاسخ به موضوع  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 14  بعدی
 جن - روح - موکل - همزاد و ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب چرا؟!؟!!؟؟! :-\
داریم سوال میپرسیم و اطلاعاتمون رو به اشتراک میزاریم!
من دنبال چاره نبودم سوال پرسیده بودم!!! مثل اینه که شما به یه بچه بگی برو وقتی بزرگ شدی!!! :D

جمعه 21 تیر1392 - 12:40pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام داداش
تا حالا روح و جن دیدی؟ چند بار؟ بله وجود دارند ولی هر کدوم تو عالم مخصوص خودشون سیر میکنند روح در عالم ماورا /جن در عالمی متمایز از روح و بشر هم متمایز از ان دو
خوبه برای اطلاعات بالا بردن/ولی اگه بخواد عمر با این چیزا سیر بشه به مشکل میخوریم بهتره با همین واقعیات و همونجور که زندگی پیش میره بریم جلو

جمعه 21 تیر1392 - 12:53pm

SALAR نوشته است:
اجنه ها و پری ها هر کدام گروه هایی دارند فرشتگان نیز دارای عطری خاص و طرواتی و قداست خاصی برخوردارند و بنده 2 بار در عالم مادی وجودشان و عطرشان و نورشان را دیده و حس کرده ام.
از جن ها به آدم اکثرا ضرر میرسه چون انرژی آدم رو تخلیه می کنند و دچار ضعف جسمی و روحی و خسته شدن تن آدم میشند چرا در احضارات اجنه دچار خستگی و بیحالی میشویم دلیل همیت است که بنده عرض کردم
دائم الذکر بودن و طهارت تا انجایی که بنده تجربه کردم شرط اصلی کاراست.

با سلام خدمت کاربر گرامی
با توجه به اینکه فرمودید دو بار در عالم ماذه وجود فرشتگان را درک کردید بفرمایید برای اینکه برای همه ما روشن شود بگویید ایشان چه شکلی بودند؟ و ایا شما فقط نور ایشان را دیدید یا چیزهای دیگر هم دیدید....

دوشنبه 24 تیر1392 - 1:14pm

:ymblushing:
سلام دوستان
من تازه توسط یکی از دوستان عضو این سایت شدم و خوشحالم که چیزی رو که سالهاست دنبالش هستم رو اینجا بیان می کنین من هم با نظرات آقای بینا و دوستان دیگه موافقم و تو عالم خیلی چیزها هست که انسان از آن بی خبره حتی توی قرآن هم آمده که شما فقط چیزهایی را می دونین که می بینین خدا چیزهایی خلق کرده که نه بشر میتونه بفهمه و نه درک کنه من خودم هروقت به خدا فکر میکنم نمی دونم چرا یک عطر خوش و دلپذیری میاد که تا حالا اصلا اون بو را احساس نکردم

دوشنبه 28 مرداد1392 - 4:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه دوستان
من یه سوالی داشتم بهتر دونستم اینجا بیان کنم تا اساتید منو راهنمایی کنن
توی نت که بگردین چندین مورد فیلم میتونین گیر بیارین که دارن توی فیلم یه جن رو که بدن یه نفر رو تسخیر کرده از اون بدن بیرون میارن میشه درباره این فیلمها توضیح بدین ؟
آیا اجنه یا شیاطین جسم رو تسخیر میکنن؟

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 28 مرداد1392 - 10:17pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
حالا من كلي عرض ميكنم كه در صورت ضعف روحي و فكري و نهايتا ضعف جسمي ؛ جن و حتي بعضي ارواح در جسم حلول ميكنن و اونو تحت تاثير خودشون در ميارن.
و البته روشهاي زيادي براي دفع اون هم وجود داره.
و يك مورد هم بعضي ها با استفاده از سحر و جادو اين كار رو ميكنن و موجب آزار بعضي آدما ميشن.
ياعلي مدد --- غقيائيل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 29 مرداد1392 - 3:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام استاد بینا به نظر شما حالا ما هر جایی برای حفاری میریم برای این که اجنه نتوند مال را جابجا کنند چکار باید انجام دهیم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 27 شهریور1392 - 10:11am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
جعفر جان در مورد کلیه اعمال روحانی و یا هر عملی که ممکنه با عالم غیر مادی مرتبط بشه حتما باید اصطلاحا عمل ترخیص عامران مکان و اجانین و ... رو انجام بدین.
البته این عمل روشهای متعددی داره که ایشالا یکی از روشهای ساده رو اعلام خواهم کرد.
یاعلی --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 27 شهریور1392 - 1:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام استاد عزیز ممنون از اطلاعات ارزندتان اگه لطف کنید کتابی یا سایتی که اطلاعاتی دارن رابهم معرفی کنید

چهارشنبه 27 شهریور1392 - 3:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام استاد بینا اگر لطف کنید این روشی را که فرمودین را عنوان کنید ازتان ممنون میشوم

پنج شنبه 28 شهریور1392 - 7:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure