انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 2:13pm

پاسخ به موضوع  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 14  بعدی
 جن - روح - موکل - همزاد و ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

موجوداتی که دارای اختیار هستند و میتونن یکی از راههای خوب وبد رو اختیار کنن بهشت و جهنم دارن
جناب سعفر هم حالش خوبه وسلام میرسونه خدمت شما

شنبه 11 خرداد1392 - 9:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اجنه اگر دارای اختیار بودند دیگه ادمی روی زمین باقی نمیموند =)) :YMPEACE:

شنبه 11 خرداد1392 - 10:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کافر همه را به کیش خود پندارد :))

شنبه 11 خرداد1392 - 10:56pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

parsi نوشته است:
اجنه اگر دارای اختیار بودند دیگه ادمی روی زمین باقی نمیموند =)) :YMPEACE:

سلام جناب پارسی عزیز
دوست عزیز نظر شخصی بنده این هست که مطالب شما کم کم داره جنبه استهزاء دوستان رو پیدا میکنه [-X
ببینید شما مرتبا تو پاسخهاتون و اثباتهاتون از آیات شریفه کمک میگیرید.
مگر تو همین کتاب نوشته نشده که شیطان فرمان خدا رو نپذیرفت و به انسان سجده نکرد؟
مگه تو همین کتاب نوشته نشده که جنها مکلف هستن؟
مگه تو همین کتاب نوشته نشده که جنیان نیکو کار و گنه کار دارند؟
خداوند در سوره جن از قول خود آنها نقل فرموده كه گفته اند:و انا لما سمعنا الهدى امنا به فمن يومن بربه فلايخاف بخسا و لارهقا و انا منا المسلمون و منا القاسطون فمن اسلم فاولئك تحروا رشدا و اما القاسطون فكانوا لجهنم حطبا
و ما چون آيان قرآن را گوش فرا داديم ، برخى هدايت يافته ايمان آورديم . و هر كس به خداى خود ايمان آورد، ديگر از نقصان خير و ثواب و از احاطه رنج و عذاب ، بر خود هيچ نترسد
(نیازمند منبع آیات بودید در خدمتم)
اینها اثبات بر هیچ چیز نیست جز "اختیار اجنه"
راستی مثلا اگه تکنولوژی یه زمانی به ما اجازه داد که بریم تو دنیای اجنه(که قطعا یه روزی ممکن میشه) چون "اختیار داریم" دلیلی هست که بزنیم همشون رو از رو زمین ساقط کنیم؟ :-\

شنبه 11 خرداد1392 - 10:57pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان شب همه بخیر
mahdi عزیز ممنون از توضیحاتتون.
در ادامه فرمایشات دوستان باید عرض کنم توی دنیا همه موجودات مکلف و دارای اختیار هستن ولیکن نسبت و درجه تفویضی هر یک متفاوته .
شاید بعضی موجودات در یک بعد اختیاراتی داشته باشن و بقیه اونو نداشته باشن.
اجانین مثل انسانها صاحب شریعت و مختار هستند و نهایتا مکلف و براساس تکالیفشان بازخواست خواهند شد.
یاعلی مدد --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 11 خرداد1392 - 11:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان چرا فکر میکنند ما کسی رو به استهزا گرفتیم برداشت دوستان اشتباه هست هر چند قبول داریم بعضی حرفهامونم دوپهلوست :( دوما ما منظورمون در مورد مسئله ای که گفتیم حریمی است که خدا در بین انسان و اجنه قرار داده که قدرت تسلط یکی بر دیگری محال باشد هر چند که تسخیراتی وجود دارد و امامان بر اجنه هایی که از ایشان تبعیت میکنند رهبری میکنند وگرنه ما هم بر حرف صحیح شما دوستان واقفیم و کاملا درست میباشند هر چند که بعضیا مارو کافر خوندن :-s :YMPEACE:

یکشنبه 11 خرداد1392 - 12:20am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان شب بخیر
پارسی عزیز لطفا ناراحت نشین و صبور باشین%
این انجمن محل به اشتراک گذاشتن تجربیات و اطلاعات جهت بالا بردن سطح کیفی معلومات همه هستش بنابراین بهتره انرژی خودمون رو صرف مسائل حاشیه ای نکنیم .
فقط دوستان همگی باید حرمت همدیگرو نگه داریم تا خدای ناکرده کسی از کسی ارزذه خاطر نشه که غیرقابل جبرانه%
یاعلی مدد --- غقیائبل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 11 خرداد1392 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
سلام دوستان شب بخیر
پارسی عزیز لطفا ناراحت نشین و صبور باشین%
این انجمن محل به اشتراک گذاشتن تجربیات و اطلاعات جهت بالا بردن سطح کیفی معلومات همه هستش بنابراین بهتره انرژی خودمون رو صرف مسائل حاشیه ای نکنیم .
فقط دوستان همگی باید حرمت همدیگرو نگه داریم تا خدای ناکرده کسی از کسی ارزذه خاطر نشه که غیرقابل جبرانه%
یاعلی مدد --- غقیائبل

بابا دمت گرم بینا جان بابا شما دیگه کی هستی الان یه پستی برای اعتراف میزنم چاکر همه دوستان هم هستیم :-*

یکشنبه 11 خرداد1392 - 12:36am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

parsi نوشته است:
سلام دوستان چرا فکر میکنند ما کسی رو به استهزا گرفتیم برداشت دوستان اشتباه هست هر چند قبول داریم بعضی حرفهامونم دوپهلوست :( دوما ما منظورمون در مورد مسئله ای که گفتیم حریمی است که خدا در بین انسان و اجنه قرار داده که قدرت تسلط یکی بر دیگری محال باشد هر چند که تسخیراتی وجود دارد و امامان بر اجنه هایی که از ایشان تبعیت میکنند رهبری میکنند وگرنه ما هم بر حرف صحیح شما دوستان واقفیم و کاملا درست میباشند هر چند که بعضیا مارو کافر خوندن :-s :YMPEACE:

دوست عزیز بنده خیلی جاها زمانی پستی از شما میبینم توش یا یه کنایه هست و یا زیر سوال بردن اطلاعات و معلومات یه استاد با حوصله (که بنده خدا حتی ممکنه موی خودش رو تو این کار سفید کرده باشه).اگه در غیر این صورت هست و شما هدف دیگه ای دارید بنده رو عفو بفرمایید
به شخصه ترجیح میدم تو تاپیکهایی که در زمینش اطلاعی ندارم و یا اطلاعاتم ناقص هست شرکتی نداشته باشم و یا لااقل ایرادی به کار استارترش نگیرم.اگه هم بخوام اظهار نظری کنم و یا ایرادی بگیرم و یا سوالی بپرسم ترجیح میدم تو پی.ام باشه.از چیزی هم اطلاع نداشته باشم (حتی تو زمینه کاری خودم) خیلی راحت میگم "نمیدونم"
والا من که توی این انجمن کاره ای نیستم.ولی تا جایی که میدونم اینجا همه اطلاعاتشون رو بی منت در اختیار دیگران میذارن و تا الان کسی رو هم غرور نگرفته که بگه فلان چیز رو من به صورت قطعی میدونم و چیزی رو که شما تمام مدت زندگیتون دنبالش کردید و در بارش اطلاع و تجربه کسب کردید اشتباه هست.
هر کسی یه چیزهایی رو میدونه پارسی جان.ممکنه اشتباهاتی داشته باشه.اشتباهات رو به روش خودش باید گوشزد کرد.طعنه و کنایه خیلی راحته.همه میتونن

"استاد واقعی اونه که ساعتها جواب شما(آدم) و پستهایی رو که میزنی(میزنه) بده بدون اینکه به شما(آدم) توهینی بکنه و یا غر بزنه و یا منتی سرتون(سر آدم) داشته باشه(این مطلب دو پهلو هست)"

در کل قصد و غرضی نیست عزیز.من یکی مخلص تمام آدم های با معرفت هم هستم.با خود آدم هست که تو این لیست باشه یا نه

یکشنبه 11 خرداد1392 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahdi نوشته است:
parsi نوشته است:

دوست عزیز بنده خیلی جاها زمانی پستی از شما میبینم توش یا یه کنایه هست و یا زیر سوال بردن اطلاعات و معلومات یه استاد با حوصله (که بنده خدا حتی ممکنه موی خودش رو تو این کار سفید کرده باشه).اگه در غیر این صورت هست و شما هدف دیگه ای دارید بنده رو عفو بفرمایید
به شخصه ترجیح میدم تو تاپیکهایی که در زمینش اطلاعی ندارم و یا اطلاعاتم ناقص هست شرکتی نداشته باشم و یا لااقل ایرادی به کار استارترش نگیرم.اگه هم بخوام اظهار نظری کنم و یا ایرادی بگیرم و یا سوالی بپرسم ترجیح میدم تو پی.ام باشه.از چیزی هم اطلاع نداشته باشم (حتی تو زمینه کاری خودم) خیلی راحت میگم "نمیدونم"
والا من که توی این انجمن کاره ای نیستم.ولی تا جایی که میدونم اینجا همه اطلاعاتشون رو بی منت در اختیار دیگران میذارن و تا الان کسی رو هم غرور نگرفته که بگه فلان چیز رو من به صورت قطعی میدونم و چیزی رو که شما تمام مدت زندگیتون دنبالش کردید و در بارش اطلاع و تجربه کسب کردید اشتباه هست.
هر کسی یه چیزهایی رو میدونه پارسی جان.ممکنه اشتباهاتی داشته باشه.اشتباهات رو به روش خودش باید گوشزد کرد.طعنه و کنایه خیلی راحته.همه میتونن

"استاد واقعی اونه که ساعتها جواب شما(آدم) و پستهایی رو که میزنی(میزنه) بده بدون اینکه به شما(آدم) توهینی بکنه و یا غر بزنه و یا منتی سرتون(سر آدم) داشته باشه(این مطلب دو پهلو هست)"

در کل قصد و غرضی نیست عزیز.من یکی مخلص تمام آدم های با معرفت هم هستم.با خود آدم هست که تو این لیست باشه یا نه

شما هم دمت گرم داداش سالاری :-*

یکشنبه 11 خرداد1392 - 1:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure