انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 2:45am

پاسخ به موضوع  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی
 جن - روح - موکل - همزاد و ... 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

merlin نوشته است:
دوستان زیاد ذهنتون را با این جور چیزا درگیر نکنید ارتباط باجن فضیلت نیست
کمک زیادی هم به انسان نمیکنن من چند نفر رو میشناسم که با اجنه در ارتباط هستن
اما همیشه یه جای کارشون میلنگه جن ها خودشون از لحاظ عقلی از انسان در مرتبه پایین تری هستن
انسانها اگر از لحاظ روحی خودشون رو قوی تر بکنن هزار برابر جن قوی تر میشن از هر لحاظ
در حالت عادی جن ها با انسان کاری ندارن فقط شیاطین در بعضی کارها انسان رو وسوسه میکنن
در کل بنظر من به این چیزا فکر نکنین بهتره

با نظر شما کاملا موافقم و در اثبات قدرت انسان قضیه سلیمان نبی و آوردن تخت بلقیس در قرآن یک دلیل قانع کننده هست به نظرم

اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید تا بهشت را در روی زمین تجربه کنید..

پنج شنبه 12 تیر1393 - 11:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان
ورجال من الناس یعوذون بالرجال من الجن و زادهم رهقا
انسان اشرف مخلوقات هست و به خصوص در مورد مسایل فکری و اعتقادی نباید به اجنه متکی و وابسته باشه
اگر چنین حالتی برای کسی پیش بیاد اجنه بر او مسلط خواهند شد و باعث پررویی اجنه میشه

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 9:52am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ :
ﺑﻨﻈﺮ ﺑﻨﺪﻩ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺍﺯ ﺍﺟﻨﻪ ﻗﺪﺭﺕ ﺑﻴﺸﺘﺮﯼ ﺩﺍﺭﻩ و ﺍﺷﺮﻑ ﻣﺨﻠﻮﻗﺎﺕ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺷﺪﻩ ﺍﺯ ﻃﺮﻑ ﺧﺪﺍ وﻟﯽ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﺑﺎ ﭘﺮﻭﺭﺵ ﻗﺪﺭی ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﺑﻬﻤﻮﻥ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺳﺮﺗﺮ و ﺑﺮﺗﺮﻳﻢ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺿﺮﺑﻪ ﭘﺬﻳﺮ و ﺿﻌﻴﻔﻴﻢ و ﺑﺎﻳﺪ ﮐﺎﺭﺍﻳﯽ ﺭﻭ ﺭﻋﺎﻳﺖ ﻳﺎ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻳﻢ ﮐﻪ ﻣﺜﻞ ﻳﻪ ﺩﻳﻮﺍﺭ ﻧﺎﻣﺮﻋﯽ و ﺁﻫﻨﯽ ﺟﻠﻮﯼ ﻣﻮﺟﻮﺩﺍﺗﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﭼﺸﻢ ﺩﻳﺪﻩ ﻧﻤﻴﺸﻦ ﺭﻭ ﺑﮕﻴﺮﻳﻢ . و ﺍﻳﻦ ﺑﺎ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﻳﻪ ﺩﻋﺎ ﻳﺎ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻳﮏ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺍﺯ ﻓﻼﻥ ﻣﻼ ﻳﺎ ﻣﺮﺗﺎﺽ ﺑﺪﺳﺖ ﻧﻤﯽ ﻳﺎﺩ.

گاهی وقتها باید دیدو رد شد باید با سکوت تاثیر گذاشت شاید این سکوت ما امیدی باشد برای ناامیدی :-)

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 8:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ﺑﻠﮑﻪ ﺑﺎ ﺭﻭﺷﯽ ﮐﻪ خﻭﺩ ﺧﺪﺍ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﺩﺭﺟﻪ از ﻗﺪﺭﺕ ﺑﺮﺳﻴﻢ ﺳﻌﯽ ﺑﺸﻪ ﺑﺎ ﺍﻃﻤﻴﻨﺎﻥ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﭘﺮ ﺧﻄﺮﯼ ﮐﻪ ﺍﺟﻨﻪ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺍﺭﻥ و ﺍﺯ ﺩﻓﻴﻨﻪ ﺑﻘﻮﻟﯽ ﻣﺤﺎﻓﻈﺖ ﻣﻴﮑﻨﻦ ﺑﺮﻳﻢ ﺍﻭﻧﺎ ﻗﺪﺭﺗﺎﯼ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﺍﺭﻥ ﻭﻟﯽ ﺭﻭﯼ ﻫﺮﮐﺴﯽ ﻗﺪﺭﺗﺸﻮﻥ ﺍﺛﺮ ﻧﻤﻴﺰﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﺎﻳﯽ ﮐﻪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﮐﺎﻓﯽ و ﻳﺎ ﻣﺤﺎﻓﻈﺖ و ﺁﮔﺎﻫﯽ ﮐﺎﻓﯽ ﻧﺪﺍﺭﻥ ﺑﺎ ﮐﻤﺎﻝ ﭘﺮﻭﯼ ﻧﺰﺩﻳﮏ ﻣﻴﺸﻦ و ﻣﻴﮕﻦ ﻣﻴﺨﻮﺭﻣﺖ ﻃﺮﻑ ﺳﮑﺘﻪ ﻧﺎﻗﺺ ﻣﯽ ﺯﻧﻪ ﻭﻟﯽ ﺍﮔﻪ ﮐﺴﯽ ﺑﺪﻭﻧﻪ ﺍﺟﻨﻪ ﭼﻴﻪ از ﭼﯽ ﻣﻴﺘﺮﺳﻪ و ﻧﻬﺎﻳﺖ ﻗﺪﺭﺗﺶ ﮐﺠﺎﺳﺖ و ﺍﺯ ﭼﯽ ﻭﺣﺸﺖ ﺩﺍﺭﻥ و ... ﺍﺟﻨﻪ ﮐﺎﺭﯼ ﺑﻬﺶ ﻧﺪﺍﺭﻥ و ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺣﺴﺎﺏ ﮐﺎﺭ ﺩﺳﺘﺸﻮﻥ ﻣﯽ ﻳﺎﺩ

گاهی وقتها باید دیدو رد شد باید با سکوت تاثیر گذاشت شاید این سکوت ما امیدی باشد برای ناامیدی :-)

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 8:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

و ﺗﺎ ﺍﻼﻥ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻓﮑﺮ ﻣﻴﮑﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺭﺳﻴﺪﻡ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺍﻣﺮ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺧﻮﺷﺶ ﻣﯽ ﻳﺎﺩ و ﻧﻬﯽ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﺑﺪﺵ ﻣﯽ ﻳﺎﺩ و ﺍﻳﻨﮑﻪ ﺧﻮﺩ ﺷﺨﺺ ﻫﻢ ﺭﻋﺎﻳﺖ ﮐﻨﻪ ( ﻧﻤﺎﺯ . ﺭﻭﺯﻩ . ﻻ ﻏﻴﺒﺖ . ﻻ ﺗﻬﻤﺖ .ﻻ ﺩﺭﻭغ . ﻻ ﺩﺯﺩﯼ . ﻻ ﻣﻨﺎﻓﻖ ﺑﻮﺩﻥ (ﺍﺧﺘﻼﻑ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻦ ﻣﻴﺎﻥ ﺍﺷﺨﺎﺹ) .ﻻ ﺯﻧﺎ .ﺩﺭ ﮐﻞ ﮐﺎﺭﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺪﻩ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﻧﻬﯽ ﮐﺮﺩﻩ . ﺯﺑﺎﻥ ﺑﺪ )ﺍﻳﻦ ﻗﺪﺭﺕ ﻧﺎﻣﺮﻋﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﻴﺸﻪ ﻣﻮﺟﻮﺩﺍﺗﯽ ﻣﺜﻞ ﺟﻦ ﻧﺘﻮﻧﻦ ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻧﺰﺩﻳﮏ ﺑﺸﻦ ﺩﺭ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﺜﻞ ﻳﮏ ﻧﻮر ﺭﻭﺷﻦ و ﺭﻭﺷﻦ ﺗﺮ ﻣﻴﺸﻪ و ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺧﺪﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺣﻤﺎﻳﺖ ﻣﻴﮑﻨﻪ و ﻫﻴﭻ ﻣﻮﺟﻮﺩﯼ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻪ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺿﺮﺭ ﺑﺮﺳﻮﻧﻪ و ﻣﻦ و ﺗﻮ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﻢ ﺍﺯ ﺷﺮ ﺍﺟﻨﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﻴﻢ :-*

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 9:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

iranian171 نوشته است:
و ﺗﺎ ﺍﻼﻥ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻓﮑﺮ ﻣﻴﮑﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺭﺳﻴﺪﻡ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺍﻣﺮ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺧﻮﺷﺶ ﻣﯽ ﻳﺎﺩ و ﻧﻬﯽ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﺑﺪﺵ ﻣﯽ ﻳﺎﺩ و ﺍﻳﻨﮑﻪ ﺧﻮﺩ ﺷﺨﺺ ﻫﻢ ﺭﻋﺎﻳﺖ ﮐﻨﻪ ( ﻧﻤﺎﺯ . ﺭﻭﺯﻩ . ﻻ ﻏﻴﺒﺖ . ﻻ ﺗﻬﻤﺖ .ﻻ ﺩﺭﻭغ . ﻻ ﺩﺯﺩﯼ . ﻻ ﻣﻨﺎﻓﻖ ﺑﻮﺩﻥ (ﺍﺧﺘﻼﻑ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻦ ﻣﻴﺎﻥ ﺍﺷﺨﺎﺹ) .ﻻ ﺯﻧﺎ .ﺩﺭ ﮐﻞ ﮐﺎﺭﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺪﻩ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﻧﻬﯽ ﮐﺮﺩﻩ . ﺯﺑﺎﻥ ﺑﺪ )ﺍﻳﻦ ﻗﺪﺭﺕ ﻧﺎﻣﺮﻋﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﻴﺸﻪ ﻣﻮﺟﻮﺩﺍﺗﯽ ﻣﺜﻞ ﺟﻦ ﻧﺘﻮﻧﻦ ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻧﺰﺩﻳﮏ ﺑﺸﻦ ﺩﺭ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﺜﻞ ﻳﮏ ﻧﻮر ﺭﻭﺷﻦ و ﺭﻭﺷﻦ ﺗﺮ ﻣﻴﺸﻪ و ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺧﺪﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺣﻤﺎﻳﺖ ﻣﻴﮑﻨﻪ و ﻫﻴﭻ ﻣﻮﺟﻮﺩﯼ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻪ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺿﺮﺭ ﺑﺮﺳﻮﻧﻪ و ﻣﻦ و ﺗﻮ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﻢ ﺍﺯ ﺷﺮ ﺍﺟﻨﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﻴﻢ :-*

سلام به همگی دوستان
دوست عزیز ایرانیان حرف شما متین ولی بهتره اطلاعات عمومیتون رو کمی بیشتر کنید :-BD
چندتا سوال از شما داشتم به نظر شما هدف از خلقت و افرینش چی هست؟
فکر میکنی خداوند از اینده ما خبر داره؟
کمی در مورد این دو مورد تحقیق کنید
موفق باشید :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

پنج شنبه 16 مرداد1393 - 11:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ﺗﻼی ﻋﺰﻳﺰ ﻣﻨﻈﻮﺭﺗﻮﻥ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﮑﻪ ﮔﻔﺘﻴﻦ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﻋﻤﻮﻣﻴﻢ ﺑﺎﻼ ﺑﺮﻩ ﻳﻌﻨﯽ ﭼﯽ ؟
ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﻫﺪﻑ ﺍﺯ ﺧﻠﻘﺖ و ﺁﻓﺮﻳﻨﺶ : ﺇﺛﺒﺎﺕ ﺫﺍﺕ ﺧﺪﺍﺳﺖ .
ﺑﺎ ﻓﮑﺮ و ﺗﺪﺑﺮ ﺩﺭ ﻓﺮﺻﺘﯽ ﮐﻪ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﻣﺪﺕ ﻋﻤﺮ ﻣﺤﺪﻭﺩﺷﻮﻥ ﺩﺭ ﺯﻣﻴﻦ ﺑﻪ ﺍﻭﻧﻬﺎ ﺩﺍﺩﻩ ﺗﺎ ﺑﺎﺍﺧﺘﻴﺎﺭ ﮐﺎﻣﻞ ﺩﺭ ﺷﺮﺍﻳﻂ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻭﺍﮐﻨﺶ ﺩﺭﺳﺘﻮ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻥ .
ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺩﻧﻴﺎ ﺑﺎ ﺍﺧﺘﻴﺎﺭ ﮐﺎﻣﻞ ﺗﻮﺍﻧﺎﻳﯽ ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻳﻢ . ﻭﻟﯽ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﺎ ﻧﺸﻮﻥ ﺩﺍﺩﻥ ﻣﺴﻴﺮ و ﺭﺍﻩ ﻣﻴﮕﻪ ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﻣﻦ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺧﺪﺍﻳﯽ ﻗﺒﻮﻝ ﺩﺍﺭﻳﺪ ﻣﻦ ﺷﻤﺎﺭﻭ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ و ﺑﻬﺸﺖ ﺍﺑﺪﯼ ﻣﻴﺮﺳﻮﻧﻢ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﻃﺒﻖ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ و ﺍﻣﺮ ﻣﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﻧﻴﺎﺗﻮﻧﻮ ﺑﮕﺬﺭﻭﻧﻴﺪ ﻭﻟﯽ ﺍﮔﺮ ﻃﺒﻖ ﺧﻮﺍﺳﺖ و ﺭﻭﺵ ﻣﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻧﮑﻨﻴﺪﺑﺎﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺗﻮﻥ ﺩﺭ ﺧﺪﺍﻳﯽ ﻣﻦ ﺷﮏ ﮐﺮﺩﻳﻦ و ﺗﻮﻗﻊ ﺩﺍﺭﻳﺪ ﮐﺲ ﺩﻳﮕﻪ ﺍﯼ ﻣﺰﺩﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺪﻩ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﺰﺩ ﺧﻮﺑﯽ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻧﻤﻴﺪﻡ ﺑﻠﮑﻪ ﺷﻤﺎﺭﻭ ﺗﻨﺒﻴﻪ ﻫﻢ ﻣﻴﮑﻨﻢ .
ﺧﺪﺍ ﺍﻳﻦ ﻣﻨﻈﻮﺭﺷﻮ ﻫﻢ ﮐﺘﺒﯽ ﺑﺎ ﮐﺘﺎﺑﻬﺎﯼ ﺁﺳﻤﺎﻧﯽ ﻫﻢ ﺷﻔﺎﻫﯽ ﺑﺎ ﺯﺑﺎﻥ ﭘﻴﻐﺒﺮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻣﻴﻮﻥ ﺧﻮﺩ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺭﺳﻮﻧﺪﻩ .
ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺳﺎﺩﻩ ﻧﻮﺷﺘﻢ ﻫﺪﻑ ﺍﺯ ﺧﻠﻘﺖ و ﺁﻓﺮﻳﻨﺶ ﭼﻴﻪ .
ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺁﻳﻨﺪﻩ ﻣﺎ ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺭﻩ ﻭﻟﯽ ﺑﺪﻭﻥ ﻫﻴﭻ ﻧﻴﺮﻭﻳﯽ ﺗﻮ ﺑﺎﻳﺪ ﺭﺍﻫﺘﻮ ﭘﻴﺪﺍ ﮐﻨﯽ ﺑﺎ ﻗﺪﺭﺕ ﻳﮏ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ . ﻫﻤﻮﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻗﺮﺁﻥ ﺍﻭﻣﺪﻩﭘﻴﺎﻣﺒﺮﺍﻧﯽ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﺗﮑﻪ ﺗﮑﻪ ﺷﺪﻥ ﻳﺎ ﺩﺭ ﺁﺗﻴﺶ ﺳﻮﺯﻭﻧﺪﻩ ﺷﺪﻥ .
و ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺧﺎﺭﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩﮐﻤﮑﺸﻮﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ و ﻣﺜﻞ ﻳﮏ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﮐﺸﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﻭﻟﯽ ﻋﻤﻠﺸﻮﻥ ﻧﻤﺎﺩﻳﻦ ﻣﻮﻧﺪﻩ و ﻣﺰﺩﺷﻮﻥ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﻬﺸﺘﻴﻪ. ﻣﺜﻞ ﺍﻣﺎﻡ ﺣﺴﻴﻦ(ع) .
ﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺭ ﺍﻣﺎﻥ ﻣﻮﻧﺪﻥ ﺍﺯ ﺷﺮ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ و ﺧﻄﺮﺍﺕ ﺑﺎﻳﺪ ﭘﻴﺸﮕﻴﺮﯼ ﮐﻨﻴﻢ ﻣﺜﻼ ﮐﻔﺶ ﻣﻴﭙﻮﺷﻴﻢ ﺗﺎ ﭘﺎﻣﻮﻥ ﺯﺧﻢ ﻧﺸﻪ ، ﻣﻦ ﻫﻢ ﭼﻴﺰﺍﻳﯽ ﮐﻪ ﻗﺒﻼ ﮔﻔﺘﻢ ﺑﺎﺑﺖ ﭘﻴﺸﮕﻴﺮﯼ و ﺩﺭ ﺍﻣﺎﻥ ﻣﻮﻧﺪﻥ ﺍﺯ ﺷﻴﺎﻃﻴﻦ و ﺍﺟﻨﻪ ﺑﻮﺩ و ﺩﺭ ﺣﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ و ﺩﺍﻧﺎﻳﯽ ﺧﻮﺩﻡ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﮐﻤﮑﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ و ﻣﻨﻈﻮﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﺍﯼ ﻧﻴﺴﺖ .
ﻣﻮﻓﻖ و ﺳﺮﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﺷﻴﺪ. :-BD ;)

جمعه 17 مرداد1393 - 10:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

iranian171 نوشته است:
ﺗﻼی ﻋﺰﻳﺰ ﻣﻨﻈﻮﺭﺗﻮﻥ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﮑﻪ ﮔﻔﺘﻴﻦ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﻋﻤﻮﻣﻴﻢ ﺑﺎﻼ ﺑﺮﻩ ﻳﻌﻨﯽ ﭼﯽ ؟
ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﻫﺪﻑ ﺍﺯ ﺧﻠﻘﺖ و ﺁﻓﺮﻳﻨﺶ : ﺇﺛﺒﺎﺕ ﺫﺍﺕ ﺧﺪﺍﺳﺖ .
ﺑﺎ ﻓﮑﺮ و ﺗﺪﺑﺮ ﺩﺭ ﻓﺮﺻﺘﯽ ﮐﻪ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﻣﺪﺕ ﻋﻤﺮ ﻣﺤﺪﻭﺩﺷﻮﻥ ﺩﺭ ﺯﻣﻴﻦ ﺑﻪ ﺍﻭﻧﻬﺎ ﺩﺍﺩﻩ ﺗﺎ ﺑﺎﺍﺧﺘﻴﺎﺭ ﮐﺎﻣﻞ ﺩﺭ ﺷﺮﺍﻳﻂ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻭﺍﮐﻨﺶ ﺩﺭﺳﺘﻮ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻥ .
ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺁﻳﻨﺪﻩ ﻣﺎ ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺭﻩ ﻭﻟﯽ ﺑﺪﻭﻥ ﻫﻴﭻ ﻧﻴﺮﻭﻳﯽ ﺗﻮ ﺑﺎﻳﺪ ﺭﺍﻫﺘﻮ ﭘﻴﺪﺍ ﮐﻨﯽ ﺑﺎ ﻗﺪﺭﺕ ﻳﮏ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ .
ﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺭ ﺍﻣﺎﻥ ﻣﻮﻧﺪﻥ ﺍﺯ ﺷﺮ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ و ﺧﻄﺮﺍﺕ ﺑﺎﻳﺪ ﭘﻴﺸﮕﻴﺮﯼ ﮐﻨﻴﻢ ﻣﺜﻼ ﮐﻔﺶ ﻣﻴﭙﻮﺷﻴﻢ ﺗﺎ ﭘﺎﻣﻮﻥ ﺯﺧﻢ ﻧﺸﻪ ، ﻣﻦ ﻫﻢ ﭼﻴﺰﺍﻳﯽ ﮐﻪ ﻗﺒﻼ ﮔﻔﺘﻢ ﺑﺎﺑﺖ ﭘﻴﺸﮕﻴﺮﯼ و ﺩﺭ ﺍﻣﺎﻥ ﻣﻮﻧﺪﻥ ﺍﺯ ﺷﻴﺎﻃﻴﻦ و ﺍﺟﻨﻪ ﺑﻮﺩ و ﺩﺭ ﺣﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ و ﺩﺍﻧﺎﻳﯽ ﺧﻮﺩﻡ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﮐﻤﮑﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ و ﻣﻨﻈﻮﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﺍﯼ ﻧﻴﺴﺖ .
ﻣﻮﻓﻖ و ﺳﺮﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﺷﻴﺪ. :-BD ;)

بسیار سپاس گذارم دوست عزیز
پس من اینطور متوجه شدم که خداوند از اینده انسان ها خبر داره
همان طورکه روایت شده پیامبر(ص) وقتی که امام حسین کودک بود یه لباس قرمز بهش میده بعد یه لباس به رنگ دیگه میده به یه نفر دیگه که فکر کنم امام حسن بوده ازش میپرسند چرا به این یکی لباس قرمز دادی میگه چون دراینده سختی زیاد میکشه در خون از دنیا میره البته من یه کمی داستان دستو پا شکسته بلدم باید ببخشیدولی منظور رسوندم
پس این سرنوشت امام حسین بوده که از قبل براش نوشته شده بوده
پس این سرنوشت شمر یزید بوده که از قبل براش نوشته شده بوده
پس من و شما سرنوشتمون از قبل نوشته شده که قراره به جهنم بریم یا به بهشت درنتیجه الان خدا وند از اینده ما خبر داره که قراره بریم جهنم یا بهشت خداوند از فردای ما خبر داره که قرار چه کارهای خوب و چه کارهای زشتی انجام بدیم
که دیگه زندگی ما معنایی نداره این یه راهشه
یه راه دیگه هم هست که میگه خداوند سرنوشت انسان به دست خودش داده و میتونه هر لحظه مسیر زندگیش رو تغییر بده اینم راه دومشه که از این نظر نتیجه میگیریم که خداوند از اینده ما خبر نداره قضیه اون لباس قرمز هم به کلا منتفی میشه چون امکان داره شمر یزید توبه کنندپس صحبت پیامبر کاملا اشتباه درمیاد
هردو راه یه جوری درسته ولی وقتی تا اخر هرکدوم را ادامه میدی میرسی فقط و فقط به یک چیز(تناقض)
حالا من از همگی دوستان خواهشی که دارم اینه بگویند خداوند از اینده انسان خبر داره یانه بعدا منم نظر خودم میگم:-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

شنبه 18 مرداد1393 - 12:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان گرامي

بله خبر داره در اينكه شكي نيست . و اين خود انسانه كه خودش رو جهنمي ميكنه يا بهشتي چون اگه اينجوري نبودخداوند در كتابش و توسط پيامبران خود مردم را از اتش جهنم ترسانيده و به كارهاي نيك توصيه نميكرد.

پس وقتي گفته فلان كا رو نكنيد يعني اينكه حق انتخاب داريم و طبق همين قانون ( انتخاب ) بشر ميتونه خودش رو جهنمي يا بهشتي كنه.

شنبه 8 شهریور1393 - 7:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام از این سوالات بی پاسخ من هم دو تا بپرسم. ما در نماز و سوره حمد روزی چند بار میخونیم "اهدنا صراط المستقیم" یعنی ما را به راه راست هدایت کن. و خدا در قران در چند جا گفته که "خدا هر کس را که بخواهد به راه راست هدایت میکند" پس با این تفاسیر هدایت ما به راه راست دست خودمان نیست. حال چرا خداوند همه را به راه راست هدایت نمیکند و خلاص؟. . .
سوال دوم اینه که وقتی ما به چیزی یا موفقیتی دست پیدا نمیکنیم خیلی راحت میگیم به مصلحت من نبود یا اینکه خداوند به صلاح ندانست به این موفقیت دست پیدا کنیم.! حال آیا خداوند (با عرض پوزش از محضر خداوند بزرگ و زبانم لال) نمیتوانست کاری کند که آن موفقیت به صلاح ما هم باشد و مشکلی برامون پیش نیاد؟ حال اگر کسی نظری دارد بفرماید. ممنون

شنبه 8 شهریور1393 - 8:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure