انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:10am

پاسخ به موضوع  [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 21  بعدی
 تجربه ای نزدیک به برونفکنی((پرواز روح)) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
دیدی که سخت نیست تنها بدون من
دیدی که صبح میشود شبها بدون من
این نبض روزگار بی وقفه میزند
فرقی نمیکند بامن یا بدون من
دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت
فرقی نمیکند فردا بدون من

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

دوشنبه 10 تیر1392 - 8:05pm

سلام
آقا آرش میشه بگی وقتی موفق به برون فکنی شدی زمان چطور میگذره؟؟؟ سریعتر از واقعیت یا مثل زمان بیداری؟؟؟
ممنون

دوشنبه 10 تیر1392 - 11:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز باید بگم چون اتفاق در زمان حال رخ میده (خروج) زمان همان زمانه ولی از لحاظ زیبایی و قشنگی به مراتب بیشتراز زمان بیداریه

خداوندا چرا؟؟؟

سه شنبه 11 تیر1392 - 9:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سایه ام امشب ز تنهایی مرا همراه نیست
گردراین غربت بمیرم هیچ کس آگاه نیست
من دراین دنیا به جزسایه ندارم همدمی
این رفیق نیمه راهم گاه هست و گاه نیست

آرش جون دوست داریم . درگیرتم ....

...جواب ابلهان خاموشیست....

سه شنبه 11 تیر1392 - 8:26pm

مرسی که سریع جواب دادی اقا آرش..یه سوال دیگه هم دارم
وقتی برون فکنی انجام میشه چشم ها بسته س یا بازه؟ یه راهکارم بدین که وسط کار خوابم نبره.. ممنون که اطلاعاتتون رو در اختیار ما میزارین :x

سه شنبه 11 تیر1392 - 8:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز سلام
باید عرض کنم وقتی از روش آرنج برای رفتن به خلسه استفاده میکنی یا هر روش دیگه درحالت خلسه قانون وحالت اینجوری هستش که بخوای نخوای پلکهات بازشده و باعث دید چشمها میشه و چشم حرکت داره اما به کندی و وقتی هم با روشهای گوناگون برای خروج آماده میشی بازهم چشمها بازه و ذهنت بیداره یعنی قشنگ میبینی و قشنگ با ذهن ودلت صحبت میکنی و عقل داری برای فکر کردن ولی بدنت خوابه ،نکته مهم : اینجاست که استادان بزرگ هم توصیه کردن بعداز خروج به جسم نگاه نکنید چون با دیدن جسم با چشمان باز که داره به شما نگاه میکنه ایجاد ترس شدید کرده و باعث انصراف کارمیشه

خداوندا چرا؟؟؟

پنج شنبه 12 تیر1392 - 1:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و دو نکته برای دوستان : اول اینکه لازمه رسیدن به خلسه خسته بودن بدن واحتیاج به خوابه اما چرا یه عده میخوابن ؟ و راه حلش چیه ؟ خیلی سادست دوستان قبل از خواب و در زمانیکه هنوز به شدت خوابشون نمیاد به مرحله خلسه فکرکنن به اینصورت که تو تصورشون روش آرنج رو انجام بدن و دست افتاده دوباره دست رو بلند کنند و چند بار تصور کنن وحتی میتونن اجرا کنن آزمایشی وتمرینی که به ذهن بمونه تا زمانیکه زمان خواب و اجرای واقعی برسه و ذهن آماده شده و تو ذهن مونده که چه کاری قراره بشه به همین سادگی و نکته بعد کنترل توهماته به اینصورت که کنترل کنید ذهن رو و متوجه بشید که دارید خروج روح میکنید و تو مرحله اول یعنی خلسه هستید اما اگه توهمات موجودات اجازه نداد و ترسیدید چشم ها رو بسته وباز نکنید چون اگه دوباره بازکنید توهم دیدن موجود رو تو چند سانتی صورت حس میکنید و بدتر میشه پس با تکان دادن انگشتان دست چپ با تلاش بیدار بشید و کار را بعد موکول کنید ،هرچند ترس از اتفاق شاید تاصبح نزاره بخوابید ولی کم کم عادت میشه ،و جالب اینجاست تاچند دقیقه یاحتی تو یک ساعت بعد از بیداری تا میخوای بخوابی ناخودآگاه کشیده میشی به خلسه وباید کنترل کنید

خداوندا چرا؟؟؟

پنج شنبه 12 تیر1392 - 1:41am

بازم مرسی آقا آرش ...خیلی خوب توضیح میدین اما من هرچی سعی میکنم موفق نمیشم ...
^:)^

پنج شنبه 13 تیر1392 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز همونطور که گفتم لازمه پرواز روح رسیدن به خلسه کامله که راحترین روش، روش آرنجه اما اگه با تلاش فراوان نتونستی از روش چشم سوم اینکار رو انجام بده هرچند خیلی سخته به این صورت که بعداز ریلکس کردن چشمهارو بسته و به نقطه تاریک بین دو ابرو تمرکز کن و افکارمزاحم رو دورکن بعدازچند ثانیه یا حتی دقیقه ،نقطه روشن سفیدی بین دو ابرو نمایان میشه که با تمرکز بیشتر به نقطه و دورکردن افکار مزاحم بعداز مدتی احساس میکنی بدنی نداری و فقط همون نقطه روشن رو که یواش یواش داره نزدیکتر میشه و این حالت همون خلسه هستش که با تمرکز بیشتر برای تلقین و خروج پرواز روح شکل میگیره

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 14 تیر1392 - 7:40pm

اقا ارش...چند وقت پیش خواب یه پیرمرد رو دیدم البته نمیشه بگی خواب بود چون عین واقعیت بود ...اون پیرمرد که شبیه درویش ها بود منو برد توی زیرزمین یه خونه و یه چاه نشونم داد و دستشو برد توی چاه و گنج در آورد ... من خیلی پافشاری کردم که این یه خواب معمولی نبوده رفتیم اون محل رو با شاقول تست کردیم و درست همون نقطه رو که من خواب دیدم نشون داد ... حالا میخوام از راه برون فکنی مطمئن شم به نظر شما ممکنه؟؟
ممنون

جمعه 14 تیر1392 - 9:00pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure