انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:09am

پاسخ به موضوع  [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 21  بعدی
 تجربه ای نزدیک به برونفکنی((پرواز روح)) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سبحان الله . ....... خدا بزرگه ....

...جواب ابلهان خاموشیست....

پنج شنبه 6 تیر1392 - 7:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان خبری ازت نیست . تجربه جدید چی داری ؟

شنبه 8 تیر1392 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان خبری ازت نیست . تجربه جدید چی داری ؟

شنبه 8 تیر1392 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
معراج جان سلام
راستشو بخوای من دوست داشتم با همفکری با هم و با آموزشهای بنده شما دوستان نیز به این مهم دست پیدا کنید تا بشه راهی برای ورود به خاک و فرورفتن تو محیط زمین پیدا کرد اما انگارکسی پی گیر حرفهام نبوده حتی امتحان نکرده تا ببینه عین حقیقت رو گفتم افسوس....،راستش برای تجربه جدیدم باید بگم از شهرستان زنگ زدن و گفتن که برم اونجا برای کاری دراین مورد پرواز روح ،قضیه این بود : تو تویله یکی از فامیل دیوار آخوری فرو ریخته و ضخره ای پیدا شده که انگار دری روش حکاکی شده و دارای شیاره و ناگفته نمونه تویله تو دامنه کوهی سنگی هستش و دیوار ریخته شده مماس با تن کوهه

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 8 تیر1392 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معراج جان خلاصش کنم،هرکاری کردن نشد این به اصطلاح در رو که به صورت مستطیل به پهلو هست و شیاری پنجاه سانتی از چهارطرف داره رو که با خط کش استیل داخلش میشه چرخش داد رو بازکنن ،دست به دامن پرواز روح شدن ،وچون روح از هرجسمی رد میشه اینکارو کردم ولی هرچی جلو رفتم فقط صخره بود و صخره ای کاش همه دفینه ها بالاتراز سطح زمین بودن تابشه داخل شد،بازم توصیه میکنم انجام بدید بعداز حصول اطمینان تو مشگلات کمکتون میکنم

خداوندا چرا؟؟؟

شنبه 8 تیر1392 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اخطار اخطار :بازهم توصیه میکنم کسانیکه ناراحتی قلبی دارن یا بدنشون ضعیفه اینکار رو انجام ندن چرا؟چون انرژی زیادی میخواد و انسانیکه اینکارو میکنه باید نترس باشه چون تو حالت خلسه که شروع پرواز روحه ترس شدید همراه با توهمات عجیب باعثه ترس و در نهایت تشنج بعداز بیداری میشه ازجمله توهمات میشه به شباهت دادن اشیاء منزل به موجودات خبیث اشاره کرد مثلا وقتی چشمات بازشدو ذهنت بیدار و رسیدی به خلسه احساس میکنی البته بگم واقعا میبینی بهتره ،بله میبینی که موجودی تند تند به طرف تو میاد و در دوسانتی صورتت وا میسته که حاصل توهماته و ادامه داره تا زمان خروج که دیگه موجودات واقعی دربعد روحی رو مشاهده میکنی و بازهم اگه بر ترس غلبه نشه به بیداری سریع و فلجی قسمتی از بدن منجرمیشه که دربیشتر موارد فلجی باگذشت چند ساعت رفع میشه درهرصورت عواقبش پای خودتونه اگه به نصیحتهام توجه نشه ‏‎‎

خداوندا چرا؟؟؟

شنبه 8 تیر1392 - 11:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان واقعا ازت ممنونم . در یکی از شهرها یه بنده خدایی بود که چند سالیه فوت کرده . این خدابیامرز نیروهای عجیبی داشت . از جمله اینکه کلی موکل داشت و همچنین اگه کسی بصورت خدادادی موکل بدست میاورد میتونست موکلها رو واسش ردیف کنه تا بفرمان طرف در بیان . خلاصه یکی دیگه از تواناییاش این بود که مثلا اگه در جایی دفینه بود یا اتاقکی بود فرض کن با آقای x میرفت بالای دفینه و روح اون شخص رو میفرستاد توی زمین و تمام جزییات دفینه و حتی اگه اتاقک باشه در ورودیش کجاست و طلسم داره یا نه و.... رو اونجا میفهمید . خلاصه من همچین چیزی رو شنیدم . نظرتون چیه . واقعیت داره یا نه .

یکشنبه 9 تیر1392 - 9:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معراج جان سلام
بایدعرض کنم دراین دنیا چیزی غیرممکن نیست ، اینجوری میتونم توضیح بدم که پرواز روح امکان داره و حقیقته محضه،اما اینکه میشه برای کشف دفینه روی زمین استفاده کرد من که نتونستم و فقط زمانی میشه درخاک فرو رفت که اول خلسه باشه و با ترسی که حاصل از خلا ذهنی هست و روح به صورت ناقص خارج شده و یا شناور در هواست یا به خاطر پریشانی فقط پنجاه سانتی زیر جسم فرو میره ولی درصورت خروج کامل به هر دری زدم نشد که نش

خداوندا چرا؟؟؟

یکشنبه 9 تیر1392 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
گویا کسی علاقه ای به این بحث نداره و بنده هربار که آن شدم نه پیامی داشتم نه سوالی هرچند چندنفری ایمیل دادند و سوال پرسیدن اما انتظارم بیشتراز اینها بود در هرصورت شاید این آخرین پستم باشه
خوش باشید اما رک،و رک زندگی کنید

خداوندا چرا؟؟؟

دوشنبه 10 تیر1392 - 7:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سایه ام امشب ز تنهایی مرا همراه نیست
گردراین غربت بمیرم هیچ کس آگاه نیست
من دراین دنیا به جزسایه ندارم همدمی
این رفیق نیمه راهم گاه هست و گاه نیست

خداوندا چرا؟؟؟

دوشنبه 10 تیر1392 - 7:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure