انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 5:28am

پاسخ به موضوع  [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 21  بعدی
 تجربه ای نزدیک به برونفکنی((پرواز روح)) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
اژدهاجان سلام
در مورد توضیحاتت و اینکه بنده ۹ماه تمرین کردم شاید درست متوجه نشدی من گفتم ۹ الی ۱۰ماه تحقیق میکنم در این باره در طول این مدت یاحتی قبل از این هم به قول شما شکست خواب داشتم که اصطلاح اصلیش فلج خوابه و متافیزیک از اون به حالت خلسه نام میبره در هرصورت توضیحاتت قابل احترامه ولی درمورد تعطیل کردن کار فردا باید بگم حق باشماست چون بعداز هربار حالت خلسه دچارسردرد شدید میشی ولی اینکه میگن پرواز روح واقعا امکان داره و بنده بیش از هشتادبار به این نتیجه رسیدم و غیرقابل انکاره

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 1 تیر1392 - 1:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و درمورد کشف دفینه هم با انجام دفعات زیادی خروج روح ،البته البته رد کردن این قضیه از طرف تک تک دوستان باعث نمیشه از حرفی که زدم فاصله بگیرم ولی تائید این قضیه تنها با انجام و رسیدن به یقین ازطرف تک تک شما دوستان امکان داره بنده تجربه کردم و اسمش رو میزارم حقیقت ،در هرصورت گفته دوست خوبم اژدها رو تائید میکنم که این راه راه کشف دفینه نیست مگر اینکه بدونی دفینه کجاست و بری با لا سرش چادر بزنی و اگه خروج روح کردی بتونی بری زیرخاک

خداوندا چرا؟؟؟

شنبه 1 تیر1392 - 1:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و درمورد کشف دفینه هم با انجام دفعات زیادی خروج روح ،البته البته رد کردن این قضیه از طرف تک تک دوستان باعث نمیشه از حرفی که زدم فاصله بگیرم ولی تائید این قضیه تنها با انجام و رسیدن به یقین ازطرف تک تک شما دوستان امکان داره بنده تجربه کردم و اسمش رو میزارم حقیقت ،در هرصورت گفته دوست خوبم اژدها رو تائید میکنم که این راه راه کشف دفینه نیست مگر اینکه بدونی دفینه کجاست و بری با لا سرش چادر بزنی و اگه خروج روح کردی بتونی بری زیرخاک

خداوندا چرا؟؟؟

شنبه 1 تیر1392 - 1:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم یه بار این تجربه رو داشتم
تو مرز بین خواب وبیدار بودم که یهو احساس کردم دست و پام داره از هم جدا می شه و مغزم داره مچاله میشه. کلا ادم احساس میکنه ادم یه جوری توی یه جای مثل رحم هستش وحالت جنین داره .تجربه جالبی بود

دوشنبه 3 تیر1392 - 10:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تالار جان سلام به اون حالت میگن خلسه به طوریکه احساس میکنی ازهمه طرف یه چیزی داره بهت فشار میاره و این به خاطر اینه که ذهنت با کالبد اختری درحال دیدنه و بدن خاکی درحال خوابه و چون فشار هوا به طوری هست که نمیتواند به جسم خاکی فشار وارد کند هرچند فشارهست ولی احساس نمیشه اما درحالت خلسه این فشار هوای اطراف باعث فشردن و تحت فشار دادن کالبد اختری یا روح میشه و احساس فشار و خفگی میکنید و خلع بدی رو احساس میکنید

خداوندا چرا؟؟؟

دوشنبه 3 تیر1392 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تالارجان توصیه میکنم توضیحات بنده رو بخونی چون این اتفاقی که برای شما اتفاق افتاده نشون میده چاکراههای بدنت پرانرژی هستش و اگه تلاش کنی میتونی موفق به خروج روح کنی

خداوندا چرا؟؟؟

دوشنبه 3 تیر1392 - 4:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آرش جان . در مورد اون 2 نفر که نمیزارن از یه حدی جلوتر بری بیشتر توضیح بده و اینکه اونا کی و یا چی هستن و آیا در موقعی که روح از بدن خارج میشه آیا اشباح و یا جنها رو هم میتونی ببینی یا نه . ممنون میشم توضیح بدین .

...جواب ابلهان خاموشیست....

چهارشنبه 5 تیر1392 - 8:28pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
درود اگه بتونیم عمق خلسه رو افزایش بدیم میتونیم به مرحله برونفکنی دست پیدا کنیم...البته این کار بنظر من بدون یه استاد که بالای سرت باشه کاری غیر اصولی و مخربه...
بنده پارسال تو ماه رمضان که روزه بودم تمریناتی داشتم و نتایج تحقیقات بنده به این صورته:روش معکوس بهتر جواب میدهد-استفاده از بخور و عود در محل(به اندازه) باعث عمیق تر شدن عمق خلسه می شود3-در موقع برونفکنی تصویر و توهمات ذهنی بصورت اشباح و...برای آدم در ذهنش مجسم می شود که مانع برونفکنی میشه و باید جلویش را گرفت4-در این حالت دریافت و ادراکات فرا حسی مافوق حالت معمولی می باشد

الم یعلم بان الله یری

چهارشنبه 5 تیر1392 - 9:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معراج جان سلام
شرمنده دیرجواب دادم آخه مشگلی پیش اومده بود،باید بگم منظوراز اون دوطرف که گفتم بایه مثال توضیح میدم درنظر بگیر یه طناب به خودت بستی و سر دیگش رو هم به یه درختی و میخوای بری جلو و توی دومتر یه کیف پول گذاشتن و طول طناب فقط یک متره و هرچی میری جلو نمیشه به پول برسی و ایست میخوری وقتی برمیگردی بانگاه کردن متوجه کوتاهی طناب میشی

خداوندا چرا؟؟؟

چهارشنبه 5 تیر1392 - 11:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و اون دو نفرهم که عرض کردم کار همین طناب یک متری رو انجام میدن و برمیگردی و نگاه میکنی دو نفر شبیح خودت پشتت ایسادن و گویا با فکرو ذهنشون به ذهن و فکرشما اتصال دارن و حالت کشش دارن و تو بعضی ازکارها فاصله تردد کم و بعضی جهات زیاده

خداوندا چرا؟؟؟

چهارشنبه 5 تیر1392 - 11:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure