انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 12:33pm

پاسخ به موضوع  [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 21  بعدی
 تجربه ای نزدیک به برونفکنی((پرواز روح)) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
این روش از نظر من فقط جنبه ثابت کردنه خروج روح رو داره هرچند با تمرین بیشتر و تمرکز بیشتر میشه از این روش برای پرواز روح استفاده کرد- برای این کار ابتدا رو نیمکت نشسته و بدن رو آرام کنید یعنی کل بدن رو چندبار منقبض و رها کنید و چند نفس عمیق کشیده و روی مبل رها بشید فاصله مبل تا دیوار که یک عکس به اندازه آ چهار از هرچیز(اختیاری)دو مترو ونیم الی سه متر باشه و درادامه

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 31 خرداد1392 - 11:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ابتدا یه مبل آماده کنید و روبروی دیوار درفاصله سه متری قراربدید و روی دیوار عکسی به اندازه سرتون بچسبانید و روی مبل نشسته و بدن رو آرام کنید

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 31 خرداد1392 - 1:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بعداز آرام کردن بدن با منقبض کردن و رها کردن چند نفس عمیق کشیده و به عکس خیره بشید بدون پلک زدن و تکان خوردن بعداز چندثانیه و حتی چند دقیقه خیره شدن آرام آرام بدنتون رو حس نمیکنید ولی لازمه رسیدن به این حالت که خلسه ناقص نامیده میشه دورکردن افکارمزاحمه یعنه درهنگام خیره شدن به هیچ چیز فکرنکنید جز به تصویر

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 31 خرداد1392 - 1:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیشنهاد میکنم وقتی به عکس خیره میشید اگه گاهی پلک ناقص هم بزنید ایراد نداره اما چند ثانیه یا یکی دو دقیقه بیشتر طول نمیکشه بعداز اینکه تصویر رو گم کردید همه جا روشن تر شده و بدن رو اصلا حس نمیکنید که رسیدید به خلسه کامل که در یک لحظه احساس میکنید دارید به طرف عکس کشیده میشید

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 31 خرداد1392 - 1:36pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
درود شما اهل میاندواب هستید؟؟؟

الم یعلم بان الله یری

جمعه 31 خرداد1392 - 2:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سالار جان بنده بچه تبریزم چهارراه شهناز قدیم به دنیا اومدم و بزرگ شده تهرانم و یک ماهه دیگه به سلامتی میشم بیست و پنج ساله ،در هرصورت اصلیت مهم نیست ،ریشه مهمه و افتخار میکنم یه ایرانی هستم

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 31 خرداد1392 - 4:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

لازم به ذکره که اگه چاکراههای بدن یعنی نقاطی از بدن که انرژی در آن منطقه بیشتر جمع میشه ضعیف باشن روح هنگام خروج با جسم مادی درگیر شده و باعث کشیده شدن جسم به همراه روح به سمت عکس روی دیوار میشه و بعداز انصراف خواهید دید که جسمتون از مبل حرکت کرده و نیم متری از مبل فاصله دارید

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 31 خرداد1392 - 4:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برای تقویت چاکراههای ارتباتی انجام تمرینهای زیراجباریست : دو روز قبل از انجام پرواز روح خوردن سبزیجات و ورزش لازمه و همچنین پاک بودن بدن شرط اوله خروجه، یعنی بدن تمیز باشه (جنوب) نباشید و قبل از انجام پرواز روح نیت کردن خیلی مفیده مثلا بگی خدایا من اینکار را نه برای سوء استفاده بلکه برای پی بردن به اسرار آفرینش و نزدیکی به تو انجام میدهم

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 31 خرداد1392 - 4:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و یکی از دوستان درمورد مبهم بودن حالت خروج سوال کرد ،لازم دونستم دوباره با یه مثال ساده حالت و چگونگی خروج رو بگم هرچند تو پست های قبلی هم گفتم - این تست رو بر روی خودتون انجام بدید => درهمون حالت که هستید با دست راست وبا انگشت شصت و اشاره از وسط پیراهن بگیرید و اگه لباس زیر داشتید هر دو رو با نوک انگشتان بگیرید و به آرامی به طرف جلو بکشید ،در این هنگام احساس میکنید چیزی از بدنتون داره خارج میشه و این حالت درست شبیحه زمانی هست که روح داره خارج میشه و اما صدای لح شدن نایلون فریزر رو نیز بهش اضافه کنید دقیقا مثل خروج،اون چیزیکه هر دفعه تجربه میکنم

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 31 خرداد1392 - 4:55pm

يا سلام
تجربياتي كه در حالت خلسه كه به اشتباه و به اصطلاخ برونفكني يا خروج روح از بدن ناميده ميشه در اصل هيچ ارتباطي با روح نداره !
حتي گفتن خروج كالبد اثيري و يا خروج جسم فلكي هم غلط هستش چه برسه بگيم روح !! تجربه كردن اين موضوع به صورت اكتسابي و غير اكتسابي ميباشد .
براي انجام اين تجربه به اصطلاح غلط و عاميانه برونفكني احتياجي به نه ماه تمرين هم نيست .! همين امشب هم ميشه اين كارو انجام داد . بهترين روش، روش شكستن خوابه. البته به اين شرط كه احتمالا مجبوريد كه فردا سركار نريد . يعني بايد فردارو تعطيل كنبد . و از ديگر روشها ميشه با انجام خودهيپنوتيزم ويا ريلكسيشن به اين امر رسيد و البته احتياجي به عميق شدن حالت هيپنوز هم نداريد . فقط بايد با ساعات خوابيدن وفق داده بشه .
و اما در مورد ادعاهائي كه افراد ميكنند كه بالا سر خودشان هستند .!!!! ويا اينكه حياط خانه خودشان يا آينده را ميبينند و يا موجوداتي را مشاهده ميكنند و يا صداهائي را ميشنوند هيچ گونه تعبير و تعريف و توجيه ائي وجود نداره . گرچه برخي از تجربيات اصلا قابل فهم نيست . به عنوان مثال حدود 21 سال پيش براي دفعات اول كه اين اتفاق براي من مي افتاد در حالت خلسه و خواب و بيدار شديد قرار گرفتم و ناگهان ديدم در خيابان هستم و يك موتور سيكلت مشاهده كردم كه تا ْاون موقع نديده بودم و وقتي از حالت خلسه خارج شدم مدل موتور سيكلت را كه از روي باكش خوانده بودم نوشتم . بعد از دو سال همان موتور را كه تازه از اكراين وارد ايران شده بود به صورت اتفاقي در خبايان ديدم sr ساخت مينسك اكراين بود . از تعجب خشكم زده بود .
والبته هزاران تجربه ديگه هم داشتم و تجاربي ديگه هم دارم . و البته بگم هيچ گونه كاربردي براي يافتن زير خاكي نداره . جز اينكه اتفاقي رخ بده
و در كل اينكه بعنوان كسي كه 21 سال در اين زمينه تجربياتي دارد اعلام ميكنم به هيچ عنوان دنبال چنين تجربياتي دوستان نباشند كه ضرر آن بيشتر از منفعتش هست . البته گرچه جذابيتهائي هم داشته باشه . @};- [-X

جمعه 31 خرداد1392 - 11:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure