انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 4:24pm

پاسخ به موضوع  [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 21  بعدی
 تجربه ای نزدیک به برونفکنی((پرواز روح)) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
دوستانیکه علاقه به این کار دارن میتونن به ایمیلم میل بزنند و یا بادادن یک اس ام اس با متن (کمک) وارد وب سایت قشنگ فلزجو شده و کمکتون میکنم ‏

دوست عزیز گذاشتن شماره تلفن و ایمیل یاهو در انجمن جزو قوانین نیست.خواهشا دیگه تکرار نکنید

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 5:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه
یکی از دوستان به ایمیلم پیامی داده بودن درمورد حالات درهنگام خروج از بدن - بنده میتونم با صراحت تمان اینگونه توضیح بدم برای مطمئن شدن از اینکه دارید خارج میشید شنیدن صدایی از کل بدنه مثل نماهنگ وصدایی مثل (لح کردن آرام نایلون فریزر)و حس کردن اون تو بدنتون که اول از سر شروع میشه و قشنگ صدای گفته شده به گوش میرسه و بعد از خروج روح از سر و جدا شدن قسمت گوش از سر(کله)صدای سوت شدیدی به گوش میرسه که انگار یکی محکم داره تو گوشتون فوت میکنه و همچنین صداهای دیگه مثلا من صدای روشن خاموش شدن چراغ مانیتور و صدای زیییییی کشیدن پشت مانیتور رو بلند میشنوم (مانیتورم ال جی تلویزیونی هستش،یعنی ال سی دی و ال ای دی نیست) و یه چیز دیگه اینکه وقتی داری خارج میشی دید چشمات چند صدبرابر بیشترمیشه مثلا فرض کنید تو یه اتاق ساکت فقط یه لامپ صد وات باشه و با خروج ازبدن نور لامپی صدهزار واتی رو ببینی و صدای شدیدی ازجمله سوت رو که باخروج کامل از بدن قطع میشه و فقط صداهای دیگه رو میشنوی

خداوندا چرا؟؟؟

پنج شنبه 29 خرداد1392 - 12:42am
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
خیلی ممنون از شما آرش 05550
اگه این مطالب رو تو رود میریختین و پی دی افش میکردین خیلی خوب تر می شد

الم یعلم بان الله یری

پنج شنبه 30 خرداد1392 - 10:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سالارجان سلام،یاشاسین آذربایجان
اگه مشگلی چیزی دارید بپرسید من قول شرف میدم که تاحد توان کمکتون میکنم و تا ثابت بشه عین حقیقته من سعی کردم وارد مقوله ای بشم که گناه توش نباشه مثل رسیدن به نیروهای شیطانی با انکار خدا و استفاده از قران کریم و بی احترامی به قرآن کریم که اسمش هست (اکنکار) که مقوله زشت و ناپسندی هستش ولی با ۹ ماه تحقیق تونستم به نتیجه ای برسم که ثابت شد علاوه بر واقعیت داشتن از بقیه روشها بهترو گناهی هم نداره،در هرصورت درخدمت سالار عزیز که گویا همشهریم هستن و بقیه دوستان هستم برای انجام و رسیدن به واقعیت این قضیه و استفاده از نیروهای درونی انسان برای کمک به خلق

خداوندا چرا؟؟؟

پنج شنبه 30 خرداد1392 - 2:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و یک مورد آزمایش رو هم انجام دادم تا به واقعیت برونفکنی و اینکه واقعا روح خارج میشه یا این دیدن و چرخیدن تو محیط زاده تخیل و توهمه که ثابت شد واقعیت داره و آزمایش به این صورت بود که کاغذو قلمی به یکی از دوستان دادم تا جمله ای روی اون بنویسه و در اتاقی بزازه که من نه اونجا رفتم و نه نوشته رو دیدم و در رو هم قفل کنه بعد از خروج وارد اتاق شدم و به اون نوشته نگاه کردم و برگشته و گفتم چی بوده ولی نکته اینجاست که نوشته هارو دقیق نمیگفتم مثل تو کاغذ نوشته بود آرش دوستت دارم ولی بانگاه کردن به کاغذ از اول نوشته بود دارم آرش دوست ،در هرصورت ماهییت نوشته هارو درست گفته بودم

خداوندا چرا؟؟؟

پنج شنبه 30 خرداد1392 - 3:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان سلامی دوباره
امروز میخوام یه داستان از زندگی خودم براتون بگم این قضیه هیچ وقت از زندگیم پاک نمیشه،شاید همه دوستان با اسباب بازی و ساخت اشیاء با کاغذ مثل موشک و قایق و پرنده وو خاطره داشته باشن ،ولی اتفاقی که برای من افتاد کمی غیرعادی بوده و تا زمانیکه با علم برونفکنی آشنا نشده بودم برام مبهم و گیج کننده بود قضیه این بود ،دقیق یادمه تو بچگی و درسن دوازده سیزده سالگی تو محل بازی میکردم و دوتا از بچه های محل که نسبت فامیلی هم با اونا داشتم و الان هم هستن داشتن با کاغذ موشک ،قایق ،و خروس درست میکردن و من هرچی اسرار کردم اجازه بدن نگاه کنم تایاد بگیرم نزاشتن و من با ناراحتی رفتم خونه ادامه...

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 30 خرداد1392 - 1:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله برگشتم خونه و چند تا برگه از وست دفتر نقاشیم کندم و شروع کردم به درست کردن قایق و موشک و خروس اما چون قبلا فقط موشک درست کرده بودم فقط تونستم موشک درست کنم ،خلاصه چند دقیقه تلاش کردم وقتی دیدم نشد دراز کشیدم و تو فکر ساختن قایق و خروس بودم که خوابم برد ،و متوجه نشدم چی شد و یه لحظه خودم رو جلوی اون دو نفر که داشتن باکاغذ وسایل درست میکردن دیدم یعنی انگارخودم بودم صداشون رو میشنیدم که میگفتن خوب شد یادش ندادیم ولی من هیچی نگفتم چون میترسیدم دوباره نزارن نگاه کنم و بادقت نگاه کردم و قشنگ یاد گرفتم و سری به طرف خونه دویدم بین راه بودم که باصدای خدابیامرز مادرم که آرش پاشو آرش چرا بدنت یخ کرده از خواب پریدم ،بادیدن مادرم تعجب کردم و گفتم من الان تو کوچه بودم که گفت ده بیست دقیقه پیش اومدی خونه با این کاغذا ور رفتی خوابت گرفت تازه یادم افتاد و سریع یکی پس از دیگری کاغذهارو تبدیل کردم به قایق و خروس و پیراهن ودویدم بیرون و به امین ونرگس نشون دادم که خودم بلدم لازم نیست یادم بدید

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 30 خرداد1392 - 1:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره دوستان انگار واقعا خودم بودم که اونجا حضور داشتم و به جز حس بویاییم همه حسهام سرجاش بود اینرو به خاطراین گفتم چون رو بروی کوچه و چند صدمتراون طرف تر یه مرغداری بود که بوی بدش همیشه با ما بود درهرصورت بعداز اون قضیه چندباری به مادرم توضیح دادم که گفت خواب دیدی ،اما خواب کجا و پرواز روح کجا،شاید که نه حتما همه تجربه کردن وقتی میخوابی و خواب میبینی بعداز بیداری بیشترجزئیات یادمون نمیاد اما اون حادثه ذهن و چشم و تمام جزئیات دقیق یادم بود و علنا داشتم میدیدم،خلاصه کلام دوستان دنبال دیگربحث ها نرن و بیان بنده مو به مو تجربیاتم رو دراختیارتون میزارم و حتی روشی ساده تر برای اثبات گفته هام فقط و فقط با یک عکس روی دیوار منتظره درخواست و ارسال کمک هستم

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 30 خرداد1392 - 1:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

اسلام خدمت اساتید گرامی بنده فقط قصد تشکر از اقا ارش گل و دارم خیلی بهم کمک میکنه واقعا جا داشت اینجا ازش تشکر کنم یا علی

جمعه 30 خرداد1392 - 3:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان سلام ممنون از دوستان به خاطر توجه به تایپیک ازجمله آقا امین عزیز،واقعیتش صبح که ایمیل هامو چک کردم متوجه شدم یکی از دوستان پیام دادن که اگه میشه روش عکس و دیوار رو توضیح بدم بنابراین توضیح میدم

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 31 خرداد1392 - 11:36am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure