انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:31pm

پاسخ به موضوع  [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21  بعدی
 تجربه ای نزدیک به برونفکنی((پرواز روح)) 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

haloo نوشته است:
سلام به همگی ....یه سوال داشتم ..از دوستان ایا کسی هست بتونه تو خوابش تغیر ایجاد کنه؟
من خودم هر بار خواب میبینم یه جورایی خوابم رو تغیر میدم و انگار دارم تو واقعیت این کار رو میکنم

این خیلی عالیه هالو جان :) اگه تمرین کنی میتونی کلا آیندتو تغییر بدی و به هر چیزی دلت میخاد برسی!!!

یکشنبه 22 دی1392 - 2:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
ارش جان کجاش عالیه ...بابا خواب برام لذت نداره اخه خودم زود تغیرش میدم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 22 دی1392 - 2:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فقط تمرین کنید از مرگ هم نترسید بلاخره روزی خهواهیم مرد ولی خیلی لذت بخشه به یه قدرتهایی میرسید مثل قدرت پیشگویی و دیدن اتفافات اینده چیزایی می بینید که خیلی تعجب میکنید من همه اینا رو تجربه کردم دیگه الان حوصله اش رو ندارم فقط پاک باشید صادق باشید برای امیال دنیوی اینکار رو انجام ندید نه اینکه برای کشف دفینه اینکار رو بکنید چون به خواسته خود نمیرسید

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 22 دی1392 - 8:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از دوستان عزیز کسی نبود مثل من باشه و بتونه خوابش رو تغیر بده و چیزایی رو تو خواب اضافه کنه یا ازشون کم کنه والا خودم موندم چکار کنم ...تازه وقتی از خوابم میبرم با اینکه چشمام رو بستم میتونم همون خواب رو ادامه بدم

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 22 دی1392 - 8:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
هالوجان بحث رويا بينى خيلى جالب و درعين حال پرفرازو نشيب و در بيشتر مواقع به گمراهى دوچار ميشه - اصل كلى رويا بينى اينطور صورت ميگيره كه وقتى شخصى ميخوابه در حين خواب كه درحال مشاهده و سيرو سلوكه به شك و شبه اى دچار ميشه كه من تو اين محيط چكار ميكنم و احساس ميكنه غيرعاديه يه عده با اين تصور به هوشيارى رسيده و از خواب ميپرن و عده اى از جمله شما كه انشاالله حقيقت گفته باشيد به سرعت متوجه ميشن كه خوابند و براى اثبات خواب بودن دست به تغيير و تحوحل درخواب زده و يقين حاصل ميشه كه خوابند -مثلا پسر عموى كوچيك من دچار رويا بينى شده و در خواب دست به شنا زده بود گرچه از شنا چيزى بلد نبود و توى 1مترآب خفه ميشد اما با ديدن و انجام دادن شنا و تقين بر اينكه خوابه دقيقا شنارو ياد گرفت اين شد جنبه مثبت رويا بينى - و اما از ديگر حسنهاى ديگر رويا بينى (تصور به ايجاد و حذف) هستش كه ميشه ساخت يا خراب كرد يعنى مسيرخوابتو خودت تعيين و ادامه ميدى به اين معنا كه بعد از اطمينان از اينكه خواب ميبينى با حركت به جلو ميتونى پلان به پلان براى صحنه كاركتر بسازى از آدمها گرفته تا كوچه و خيابان فقط با جلو رفتن و باذهن ساختن - اماجنبه بدشم هست كه ترجيح ميدم نگم هرچند جنبه خوبشم مختصرتوضيح دادم واسه مقدمه چيستى رويا بينى

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 24 دی1392 - 2:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
ولى خيلى لذت بخشه كه بتونى تو خواب به هر آنچه كه ميخواى دست پيدا كنى - و همون لذتى رو ببرى كه اگه تو بيدارى مثلا با داشتن يه ماشين ميبردى ببرى ، اما جنبه بده رويا بينى افتادن به بعضى از گناهانه كه به زندگى فردى و اجتماعى فرد رويا بين در بيدارى هم
تاثير ميزاره و شخص رو دچار نابسامانى ميكنه و بايد كنترل بشه و درمان قطعى نداره ولى ميشه با كم كردن مشغله ذهنى و فكرى و اجتناب از بو دست گرفتن تغييرات درخواب از اين مسئله تا حدودى فاصله گرفت

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 24 دی1392 - 3:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارش شو جان..همانطور که در بیغام خصوصی گفتم من علاوه بر اینکه در خوابم میتونم بعضی کارا بکنم چیزی زیاد کنم یا کم کنم ....من چندین شب بیش یه خواب بد دیدم و خودم تو خواب یه گوشه ایستاده بودم و داشتم مردم رو تو خوابم میاوردم یعنی اینکه خوابم خیلی ترسناک بود و تنها خودم تو خوابم چیزیم نمیشد و میتونستم انسانهایی که تو خوابم هستند رو خودم براشون تعین تکلیف کنم یعنی اینکه هرچی رو در ذهنم میاوردم اونجا همونطوری میشد این کارا تو همه ی خواب های من هستند ..و ایا این به حس ششمم ادم بر میگرده یا نه/

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 25 دی1392 - 3:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
سلام چطوریدبچه ها :D
هالوجان همه افراددرهنگام خواب وقتی به مرز بین خواب وبیدارواردمیشن میتونن خواب مورددلخواه خودشون روببینن یعنی استارت خوابشون روبایه شخص شروع میکنن ووقتی خواب کامل شروع بشه دیگه نمیشه اونوبه دلخواه تغییربدی مگه اینکه درمراحل بالاتری ازهوشیاری باشید.
یااینکه برونفکنی انجام دادیو متوجه نشدی ;)

Be The Change You Want To See In The World

دوشنبه 30 دی1392 - 7:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

والا خودم که سر از کار خودم در نمیارم و این بحث رو اینجا کردم گفتم شاید واسه همه اینطوری باشه حالا که میبینم انگار من خودم تنها هستم..

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 30 دی1392 - 9:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حامد خان خیلی جالبه مگه شما تو انجمن اقای ((مهدی قاسمی لطیفی )) راحتتر نبودین؟؟
چون دیدم بیشتر از هر کس شما از وجود من ناراحت بودی :D ;;)
درضمن تو قسمت نمادها اقای تیتانیوم گقت که به اساتید زنگ میزنم و خواهش میکنم بیان دوباره انجمن رو شلوغ کنن...یعنی الان نیازمند همیاری هستش؟؟ :-?
:-? :-\

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

سه شنبه 30 دی1392 - 2:21am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure