انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 7:30am

پاسخ به موضوع  [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 21  بعدی
 تجربه ای نزدیک به برونفکنی((پرواز روح)) 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ساسان عزیز ممنون بخاطر تجربه خوبتون.
لطفا اگه میشه ادامه بدین تا همه استفاده کنن.
یاعلی --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 17 شهریور1392 - 9:55am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از توجه شما بینا جان.
مورد بعدی بدین صورت است که شما اگر قسمت قبلی پیشرفت کنید میتونید تصمیم بگیرید که خواب خود رو تغییر بدید و به زمان ویا مکانی که میخواهید ببرید.
به عنوان مثال من در حال خواب دیدن بودم که به اون حالت رسیدم که اسمش رو گذاشتم بیداری در خواب.
وخواستم برم در یک باغ زیبا .
همین که اراده کردم خودم رو دریک باغ بسیار زیبا دیدم فصل بهار بود رنگهای اونجا واقعا چندین برابر رنگهای واقعی شفاف و زیبا بودن پروانه های زیبا گلهای رنگارنگ یعنی تو عمرم چنین جایی ندیده بودم وخیلی جالب بود که فصل زمستان بود ولی اونجا فصل بهار بود. همچنین در این حالت اگه میخواستم صدای اطراف بدنم رو هم میتونستم بشنوم . اون زمان مشغول خدمت بودم وحرفهای بچه های آسایشگاه رو هم میفهمیدم ولی توی باغ هم بودم وتمام زیبایی اونجا رو درک میکردم.
در مورد شروع این حالت(بیداری درخواب) باید بگم که پس از تلقین کردن در موقع خواب بعد از مدتی تو بعضی خوابها اتفاق میوفته یعنی چند ثانیه یا بیشتر توخواب بیدار میشیم وبا تمرین بیشتر هم زمانش بیشتر میشه و هم تو بیشتر خوابهامون اتفاق میفته و قدرت کنترلمون هم یواش یواش بیشتر میشه.
نکته قابل ذکر دیگه اینه که شما میتونید قدرتتون رو هم در خواب بیشتر کنید ونسبت به کسانی که اونجا هستن قدرت بیشتری پیدا کنید و کارهای زیادی انجام بدید.

یکشنبه 17 شهریور1392 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام عرض ميكنم خدمت همه دوستان و عذرميخوام به خاطر سر نزدن به تايپيك برونفكني " چون براساس گفته هام كه ميتونم برونفكني كنم با تماس و تمسخر چند تن از اشخاصي قرار گرفتم كه با دوستان بنده در ارتباط بودن و بنده به خاطرحفظ آبرو براي اثبات حرفهام مجبور به آموزش و اجراي پرواز روح از طرف خودشون شدم كه موفق شدم پوزبندي از حيرت به دهنشون ببندم " و همچنين سرگرم ساخت فلزياب بودم اما الان درخدمت دوستان هستم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

دوشنبه 14 مهر1392 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درضمن دوست و استاد عزيزم آقا حامد روشي رو چند صفحه پيش قرار دادن كه روش جالب و قشنگي هست كه واقعا جواب ميده اما لطف و قشنگي خروج روح ديدن محيط مه شكل و دودي مانندو ديدن موجوداته اثيري و عجيبه اما لازمه خروج همونطور كه ميدونيد رسيدن به خلسه و رد شدن از بحران ترسه(توهمات واقعي) يعني چشمات بازه و بدنت رو حس نميكني و احساس ميكني مردي و يواش يواش بحران ترس شروع شده و اشياء اطرافت رو به معناي واقعي موجود زنده مشاهده ميكني ترسناك و يا زيبا اما تنها راه فرار از بحران ترس بستن چشمها و تمركز به دروغ بودن ديده چشمهاته و دوباره باز كردن چشمهاست اما نكته ديوانه كننده اي كه باعث تنش شديد بدن و تكان خوردن و بيداري ميشه اينه كه اشياء رو به شكل موجود ميبيني كه بهت نزديك ميشه درست توي يك وجبي صورتت بعداز ترس و بستن چشم تنش شديد ذهني باعث ميشه ذهنت براي موجود ايست ميده درست تو يه وجبي صورت كه اگه تنش خنثي نشه (آرامش حفظ نشه) با باز كردن و ديدن موجوده ساخته توهم تو يكي دو وجبي صورت تنش تشديد " تپش قلب تند و خروج رو با بيداري و حتي جيغ تمام ميشه

خداوندا چرا؟؟؟

دوشنبه 14 مهر1392 - 12:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

يكي از دوستان عرض كردن با خروج روح طنابهاي نوراني ميبينن كه به بدن وصله . حقيقت نداره اما ميشه گفت طنابي موسوم به طناب نقره اي هست كه از چاكراه قلب متساعد ميشه و قابليت ارتجاعي داره همانطور كه ميدونيد ايست كامل قلب باعث مرگ ميشه ؛ اما هنگام خواب روح از بدن خارج ميشه(ناخوداگاه) ولي مرگي صورت نميگيره و دليلش به واسطه اين طناب هست كه علم متافيزيك(ايجاد و اثبات فرضيه) از اون به طناب نقره اي يا چاكراه قلب ياد ميكنه و درصورت پاره شدن اين طناب مرگ به وقوع ميپيونده

خداوندا چرا؟؟؟

دوشنبه 14 مهر1392 - 12:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از دوستانيكه علاقمند به برونفكني هستن از از اين سايت نرم افزار موزات چت رو دانلود كنند(جاوا-سيمبين-اندروئيد ) همه ورژن هارو داره دانلود و نصب كنيد تو گوشيتون تا علاوه بر اينجا اونجاهم باسرعت بالايي به تبادل اطلاعات پرداخته بشه
Www.mozat.com

خداوندا چرا؟؟؟

دوشنبه 14 مهر1392 - 12:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سوالي بود درخدمتم:-*;-)
درضمن آيديه بنده در موزات حافظ و در نيمبوز فريدون 22و در وي چت آرش 22 و در چتي ميتي آرش 23

خداوندا چرا؟؟؟

دوشنبه 14 مهر1392 - 1:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما
خیلی وقت بود که اینجا رو ندیده بودم حالا یکی ای تایپ رو بالا اورد و ازش ممنون و اینکه از اساتید گرانقدر نهایت تشکر رو دارم
بنده هم به جمع شما پیوستم و بزودی برونفکنی خواهم کرد
و اینکه مهمترین نکته ای که فهمیدم نباید ترس بدل راه دهیم و گمان کنم من یک فرد استثنایی باشم که از هیچ چیزی ترسی ندارم کلا مقوله ترس در من خاموشه :ymsmug: ;;)
پس بزودی ;)

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 14 مهر1392 - 1:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز اینا همه واقعی هستند من ده سال رو این موضوع کار کردم یه چیزایی دیدم الان فکر میکنم گریه ام میگیره من اول از خودهیپنوتیزم شروع کردم اگه با خود هیپنوتیزم شروع کنید بهتره راحتتره

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 18 مهر1392 - 2:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارش جان اون کسی که شما رو مسخره میکنه میخوایی ادرس منو بهش بده بیاد پیشم هر چقدر بخواد شرط میبندم روحش رو جدا کنم کاری کنم دیگه کسی رو مسخره نکنه بعدش دیدش نسبت به زندگی کلا عوض شه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 18 مهر1392 - 2:52am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure