انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 8:46am

پاسخ به موضوع  [ 201 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 21  بعدی
 تجربه ای نزدیک به برونفکنی((پرواز روح)) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان عزیز
دوستان به پرواز دادن روح از بدن،برونفکنی میگویند/طوری که وقتی تو اینکار ماهر شدید میتونید وقتی که جسمتون رو به خواب مصنوعی بردید،روحتون رو به هر کجا که خواستید پرواز بدید.مثل خواب میمونه اما مثل خواب نیست مثل این میمونه که خوابتون رو کنترل کنید.در اینحالت عملا کاری نمیتونید بکنید و هیچ تغییری در مادیات نمیتونید انجام بدید...اما هر کجا رو که بخایید میتونید ببینید.../کسانی هستند که تجربه نزدیک به مرگ دارند...اینهم مثل همان حالت اما خیلی خطرش کمتره.
من پیارسال تو نت درمورد قدرتهای نهان انسان جستجو میکردم که به پرواز روح یا برونفکنی برخوردم...خیلی مشتاق شدم ببینم چه چیزی هست و ایا واقعیه یا یه چیز سرکاریه...یک مقاله ای دانلود کردم در مورد برونفکنی و 70 تکنیکگ ان...من خیلی سعی کردم در حدود 3 ماه اکثر شب ها منتمرین میکردم..اما نمیشد و گفتم که حتما سرکاریه...تا اینکه چند روز پیش توی روستامون تو خونه روستایی که همه میدونین چقدر ساکت و سوت و کور میشه شبها..خوابم نمیبرد و یکلحظه بفکرم رسید که سعی بر برونفکنی کنم...البته برای اینکه خوابم ببره..ساعت 1 شب به بعد شروع کردم به اینکار یعنی اول شروع به ریلکس و بعد خلا ذهنی...اما خوب خیلی سخته ایجاد خلا ذهنی اما بعد از دوساعت یا شاید خیلی بیشتر خلا ذهنی ایجاد شد...بعد روش طناب رو پیش گرفتم تا ببینم شاید بتونم انجام بدم...خیلی تمرکز کردم و بعد مدت زیادی حس کردم که بدنم داره متلاشی میشه و یکلحظه فکر کردم صورتم و انگشتهای پا و دستم دارن یکی یکی کج و کوله میشن یک مدتی همین حس و حالات ادامه داشت تا رسیدم به لحظه ای که مغز صوت خفیفی میکشه و احسا س میشه که کل بدن داره متلاشی میشه...کاملا قابل حس این حالات و شما هم میتونین انجامش بدین امکانش زیاده بشه انجامش داد...من خیلی پیشروی کردم و خیلی وقت و حوصله به خرج دادم تا به اینمرحله رسیدم اما صدای یک موتور سیکلت که با سرعت از کنار خونه رد شد همه چی رو پروند و همه چی صفر شد و تمرکزم از بین رفت...من تا اینمرحله رفتم...اما بدونید واقعا انسان میتونه تنها با فکر و مغزش کارهای عجیبی بکنه...فعلا شرایط مساعد نیست و همه مشغله هایی داریم اما در اولین فرصت اینکار رو دوباره انجام میدم و ایشالا نتیجه رو اعلام میکنم ;) :)

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 14 فروردین1392 - 1:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اینهم روشهایی برای برونفکنی ;)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 14 فروردین1392 - 1:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
با تشکر از دوست خوبم اقا ژنرال
ژنرال بیا یه قرار بزاریم روحمون رو پرواز بدیم بهم برسند دعوا کنند بعدم بروند زیر زمین ببینند کجا گنج داره :D :D :D

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

پنج شنبه 14 فروردین1392 - 2:33am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ظاهرا دیشب به پستی اینجا نوشتم ولی الان نیست؟
بهرحال میخواستم در خصوص پرواز روح در باب علوم غریبه یکی از اصول بالا بردن تمرکز گفتن ذکر با تعداد معین هستش.
این کار باعث سرعت در اعمال روحانی بویژه پرواز روح-برون فکنی- خلسه-هیپنوتیزم و ... میشه.
موفق باشین

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 10:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
ظاهرا دیشب به پستی اینجا نوشتم ولی الان نیست؟
بهرحال میخواستم در خصوص پرواز روح در باب علوم غریبه یکی از اصول بالا بردن تمرکز گفتن ذکر با تعداد معین هستش.
این کار باعث سرعت در اعمال روحانی بویژه پرواز روح-برون فکنی- خلسه-هیپنوتیزم و ... میشه.
موفق باشین

سلام بینا جان
می شه به ما بگی چه ذکری و با چه تعدادی
با تشکر

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 4:58pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام به همه
bantama عزیز توی بحث تمرکز و اثار آن مختصرا مستندی را نقل میکنم.
آیت ا... شوشتری از علمای معروف و استاد علوم غریبه بود . ایشان در مباحثه ای که با بعضی مخالفان علوم داشت موضوعی جالب مطرح کردند در باب قدرتهای انسان و اثبات خلیفه ا... بودن انسان.
ایشان فرمودند اگر یک شخصی با هر دین و آیین و بی دین و... به مدت 127 روز در اختیار او قرار بگیرد و هر چه ایشان میفرماید عمل نماید به مرحله ای میرسد که با اشارتی شب را روز - خشکی را دریا - کوه را دشت و ... و در کل قادر به انجام هر کاری میشود و قدرت الهی میگیرد.
یکی از مراحل مهم در این قضیه تمرکز فکر - روح و جسم بود که با استفاده از ذکر و تکرار آن انجام میشد و آیت ا... شوشتری تاکید کردن که منظور از ذکر این نیست که جتما ذکر خدا باشد بلکه هر کلمه ای حتی نان شیطان هم باشد موردی ندارد.
دوستان موفق باشید

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

شنبه 17 فروردین1392 - 10:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت

من خواب پرواز کردن زیاد میبینم بعضی وقتها آنقدر این خوابها واقعی هستند که رطوبت ابرهارو روی پوست صورتم احساس میکنم و وزش باد رو ، خیلی لذت بخش هست ، با دیدن همچین خوابی خیلی احساس سبکی میکنم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 23 فروردین1392 - 3:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام ژنرال جان
من هر شب اینا رو تمرین میکنم
اما هنوز به 5 دقیقه نشده خوابم برده و هیچ اتفاقی رخ نداده چکار می تونم بکنم همین که چراغ رو خاموش می کنم فوری خوابم برده خلاص
با تشکر

جمعه 29 فروردین1392 - 1:46am
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
اگر هرکسی بتونه به مرحله برونفکنی یا مرحله 7 هیپنوتیزم که همان برون فکنیه برسه یا کسی اون رو با علم هیپنوتیزم پله به پله به طبقه و مرحله هفتم برسونه به مرحله برونفکنی دست پیدا می کنه.
در این حالت ما می توانیم پاک ترین انرژی های اذکار رو جذب کنیم حالت خلسه یا حالت هیپنوز می گوییم به این حالت
انرژی هایی که این جسم کثیف و اثیری ما در حالت طبیعی یک صدم آن را جذب نمی کند.این تجربه چندین سالیانه بود که در خدمتتان قرار دادم

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 9:37pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
سالها دل طلب جام جم از ما میکرد
آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد
دوستان سالار عزیز واقعا اطلاعات خوبی در ابواب مختلف علوم فراحسی داره و نعمتی است در این باب که نصیب همه نمیشود مگر به طلب و اراده%
پیشنهاد میکنم از حضورشان بهره ببرید%
یاعلی مدد 000 غقیائیل

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

جمعه 19 اردیبهشت1392 - 2:34am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 201 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure