انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 11:25am

پاسخ به موضوع  [ 28 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 نظرتون راجع به کارهای کریس آنجل چیه؟ واقعیه یا دروغه؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دیو سپید نوشته است:
chalak نوشته است:
همین یارو تو یه شوی تلویزیونی ،مجسمه ازادی رو غیب میکنه
تا حالا از سایتی دیدید که شاهد عینی بگه من دیدم که مجسمه غیب شده
حالا با ترفند دوربین یا تماشاگر نما یا با هر چیز دیگه ای ،ظاهرا که داره این کارو میکنه.
ولی صد در صد واقعیت نداره.
ترفند ه

من یه رفیق دارم جلوی چشمات طرفو از هوا بلند میکنه حدود 3 ثانیه اینم طرفنده؟
میتونید کلمه (قدرت ذهن) رو تو گوگل سرچ کنید و حداقل 1 ساعت مطالعه کنید خیلی چیزا دستگیرتون میشه..
شاید متوجه بشید اجنه و جادو حقه هست نه استفاده از نیروی ذهنی..! [-X

از دیوها هر کاری بر میاد مخصوصا اگه سفید باشن :D

...جواب ابلهان خاموشیست....

دوشنبه 19 مرداد1394 - 4:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

معراج نوشته است:
دیو سپید نوشته است:
chalak نوشته است:
همین یارو تو یه شوی تلویزیونی ،مجسمه ازادی رو غیب میکنه
تا حالا از سایتی دیدید که شاهد عینی بگه من دیدم که مجسمه غیب شده
حالا با ترفند دوربین یا تماشاگر نما یا با هر چیز دیگه ای ،ظاهرا که داره این کارو میکنه.
ولی صد در صد واقعیت نداره.
ترفند ه

من یه رفیق دارم جلوی چشمات طرفو از هوا بلند میکنه حدود 3 ثانیه اینم طرفنده؟
میتونید کلمه (قدرت ذهن) رو تو گوگل سرچ کنید و حداقل 1 ساعت مطالعه کنید خیلی چیزا دستگیرتون میشه..
شاید متوجه بشید اجنه و جادو حقه هست نه استفاده از نیروی ذهنی..! [-X

از دیوها هر کاری بر میاد مخصوصا اگه سفید باشن :D

:D
ای دیو سپید پای در بند ای گنبد گیتی ای.... :-w

دوشنبه 19 مرداد1394 - 10:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ای گنبد گیتی ای دماوند

دوشنبه 19 مرداد1394 - 10:53pm
آواتار کاربر

786
سلام کارهای کریس انجل واقعیه یا دروغ بی معنی به معنی کامل در کل همچین فردی چون کریس با سن 48 سال بهتر از یک جوان 20 ساله است راسته یا دروغ اینجاست که به جواب های خود کریس میرسیم که در مصاحباتش می گفت من چندین و چند بار بوست انداختم تا به اینجا رسیدم یعنی ریاضت های شدید مثلا حضرت عیسی 40 شبانه روز غذا نخورد تا به او مقام داده شد شاید بنظر اسان بیاید ولی بی که کردی می فهمی 40 روز بی عذا مثل یک عمره و از طرفی با مرابقات که ایشان کرده چی اینا همه راز بماند یکی بیاد بگه کلا با تیب و ابهت این مرد مرد دیگری سراغ دارید شعبده بله همگی کار ها راسته چون بخشی از علوم غریبه هست مثالی میدم همین بو علی سینا در کتابش که در باب طلسمات بود در همان کتاب می گفت بعد از اجراع نوعی طلسم را در بین موها بنهان می کرد و دست هارا باز و به هوا معلق می شد کاری که کریس با ان معرف شد اینجور چیزا را یک شبه نمیشه فهمید چی برسه که شد مثل ان یا بو علی در جایی توضیح میده در مورد نوعی از علم الرجال که یک نوجوان را میشه به هر سنی مثل 40 یا 60 یا 80 تبدیل کرد گفته بود اگر من عمرم صرف این علم یا علوم که در بخش خود جای خود دارد طرف می کرد هنوز هم نمی رسید یا انواع عجایب که مثلا میشه تمامی ملاهک زیر مجموعه اسرافیل جبرهیل میکاهیل ازازیل که البته ملک نیستو تسخیر کرد البته لازمه بگم کسایی که این کارا را می کردنند تمامی کتب خود را بعد از کسب فیض می سوزاندند تا سود جویی نشه چند کلام از بزرگان میگم در زندگی به هر چیزی که می خواهی هر چیز مادی و معنوی می توانی به معنای واقعی دست بیدا کنی هر چیز در ابعاد بالا تر از 2 بعد زندگی ممکن است و بقول حضرت علی ع اگر تمام عمر خود را هم صرف رسیدن به خدا بکنی باز هم کم است شاد البته باید تاکید کنم مقاله کاستی های بسیار داره به بزرگی خودتون عفو کنید شاد باشید .

میان آرزوی تو ومعجزه خداوند، دیواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن. هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد. ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم.

دوشنبه 25 مرداد1394 - 1:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

بعضی از کاراش واقعی هستش بعضی هم نه

جمعه 20 شهریور1394 - 5:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کار هاى اين شخص تماما تردستى بوده و تمام حقه هاى ايشان برملا شده است.تماميه شعبده بازان باور دارند که همگى فريب است.چرا عده اى باور دارند که قدرت هاى جادويى بوده براى بنده سوال است.
تماميه تماشاچيان و مردم همگى هماهنگ شده هستند و تنها براى سرگرمى برنامه ريزى شده اند.در تمام دنيا به اثبات رسيده است که همگى کارهاى شعبده بازان حقه است پس چرا آنها را باور ميکنيد دوستان؟
ساده نباشيد و مسائلى را که وجود ندارند را باور نکنيد.اين شخص هيچ قدرت جادويى ندارد.در يک برنامه زنده ايشان بيان کرده اند که کارهايشان جنبه سرگرمى داشته و اکثرا از خطاى ديد انسان و تردستى استفاده ميکند که در شبکه Home tv امريکا مصاحبه ايشان پخش شد که يکى ديگر از شعبده بازان بزرگ دنيا David blain نيز حضور داشتند.
باور نکنيد.....

جمعه 20 شهریور1394 - 8:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من که میگم خیر خالی بندی است بد تر به تفکر ادم فشار میاره

چهارشنبه 15 مهر1394 - 5:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

http://jadoogarepars.persianblog.ir
http://asrarmavara.ir

چهارشنبه 27 بهمن1395 - 2:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 28 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure