انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 28 فروردین1403 - 1:17am

پاسخ به موضوع  [ 28 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 نظرتون راجع به کارهای کریس آنجل چیه؟ واقعیه یا دروغه؟ 
نویسنده پیغام

بازم سلام به همگی
اینم یه تاپیک جدید که به ذهنم رسید درست کنم ، شاید خیلی از دوستان برنامه های کریس آنجل همون شعبده باز یا هرچی که اسمشو میزارین خودتون (من اسمشو جادوگر گذاشتم ) رو دیده باشید و باعث تعجب هم شده باشه که چه جوری توی مکانهای عمومی و جلوی چشم اون همه آدم اون کارهای عجیب رو انجام میده !
حالا لطفا بیاین و نظراتتون رو راجع بهش به اشتراک بزارین ببینیم برداشتتون از کارهاش چیه ؟
با تشکر از همه شما عزیزان

شنبه 19 مهر1393 - 10:41pm

حالا من نظرم رو بگم تا دوستان هم بیان و نظراتشون رو بگن
از دیدگاه من کارهای کریس آنجل واقعی هستن و واقعا انجام میپذیرن و کارهاش رو جادوگری میدونم که همون علوم غریبه خودمون در بعد بسیار پیشرفته تر هست. این نظر من

شنبه 19 مهر1393 - 10:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عجب حتما کارهای رو که مرد آهنی یا ایکس من یا کاپیتان آمریکایی هم میکنه واقعی باشه درسته . داداش قصد جسارت ندارم انگار تو آسمانها هستی بیا زمین بابا
حتما اون برنامه رو هم ندیدی . یکی هست دستشون رو رو میکنه با تمام حقه های که میزنن. یکم تحقیق کن متوجه میشی

یکشنبه 19 مهر1393 - 3:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
کریس آنجل تمام کارهاش با حقه است. خودش هم قبول داده و خیلی از آنها رو توضیح داده.

یکشنبه 20 مهر1393 - 1:23pm

بازم سلام دوستای گل
دوستان عزیز این تاپیک رو برای اظهار نظر درست کردیم و هرکسی آزاده هر نظری که بده حالا چه موافق ، چه مخالف .
پس همیشه شاد و شادتر باشید

یکشنبه 20 مهر1393 - 1:47pm

محمد رضا جان کریس آنجل گفت کارهام حقه است و اعتراف کرد و شما هم باور کردین ؟ خوب معلومه که همین رو میگه > اون هیچوقت نمیاد بگه که من دارم جادوگری میکنم چون دیگه شهرت و اعتباری براش نمیمونه ، اون میاد و به مردم این رو القا میکنه که این کارها رو با استفاده از نیروی ذهنم انجام میدم که دروغی بیش نیست و واقعیت یه چیز دیگه است و اون هم جادو ست .

یکشنبه 20 مهر1393 - 1:52pm

امیدوار جان تحقیقات رو راجع بهش کامل کردم ، یکی از جادوگرهای قدرتمند توی دنیاست . بنده خودم شاهد کارهایی از این دست بودم دوست من .

یکشنبه 20 مهر1393 - 1:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

توی یکی از کانال های ماهواره یه شعبده باز نقاب داره که راز این شعبده بازی ها رو لو میده
دوست عزیز این کارهای ایشون یک شعبده بازی هستش بر پایی منحرف کردن ذهن بیننده
مثلا ایشون میان توی یک استخر عمومی که مردم دارن شنا میکنن بعد شروع میکنه به راه رفتن روی اب
شما باور میکنید
چرا؟؟
چون کفشش میره تو اب اما کامل نه
بعد گه گاهی یک شناگر میاد جلوی مسیری که کریس میخواد راه بره پس شما فک میکنید که توی اب چیزی نیست که پاشو بزاره روش
اما واقعیت اینه که اون پاشو میزاره روی شیشه
اما بعضی قسمت هایی که اون شنا گر میاد بیرون اونجا ازاده و شیشه ای وجود نداره
و اون شناگر ها مردم عادی نیستن و افراد همدست کریس هستند
فقط جیغ و داد میکنن که فک کنید اونا مردم عادی هستند

این نیز بگذرد

جمعه 9 آبان1393 - 6:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام و عرض ارادت خدمت دوستان عزيز مخصوصا داريوش عزيز
تمام كارهاي كريس انجل و حتي ديويد كاپرفيلد با اين همه شهرت و مقبوليت تماما كلك و حيله گريست
يك بار اقاي كاپرفيلد بزرگ در حضور مردم فكر كنم مجسمه ازادي رو غيب كرده بود (يا له العجب)بعدها مشخص شد كه ساختماني كه محل تجمع حضار بوده گردان بوده است و لو رفتن بقيه ماجرا.......
من منكر قدرتهاي عجيب انسان نيستم ولي اكثر مشاهدات اين جوري دروغ و شعبده بازي بيش نيست باكمال تشكر

یکشنبه 11 آبان1393 - 5:03am
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این آقا داریوش هم خیلی با حاله خدایی...آقا اسمت داریوش کبیره ...اطلاعاتت کمه ...معذرت میخوام ..من آدم رکی هستم .

دوشنبه 12 آبان1393 - 5:55am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 28 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure