انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 11:32pm

پاسخ به موضوع  [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 چرا جویندگان گنج پس از سالها جویندگی به گنج نمیرسن؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

badboy نوشته است:
ممنون ارش جان درست می گید اما یه عده ای از دوستان می گن راسته یه عدع هم می گن نه ادمو تو دودلی می اندازه که راست می گن یا نه خدا می دونه ولی بعضی چیزا روو نمی شه عقلی ثابت کرد اخه درست نمی گم ؟؟ نمی دونم قضیه احضار راسته یا نه اخه تو انجمن هم در موردشش هست از این جهت سخته قبولش کرد؟

نمیدونم شما حضورا با این رمالها برخورد داشتید یا نه اما من با چند تایی برخورد داشتم اینها فقط فکرت رو می خونن چجوری نمیدونم اما هرگز جای دفینه رو بهت نمی تونن بگن ، تا همین 10 سال قبل دستگاه کم پیدا میشد به فراوانی الان نبود چه شرکتیش چه دست سازش که خیلی فراوانه ، مردم هم همیشه دنبال این مسائل بودند بنابراین به اینجور رمالها متوصل میشدند و 99 درصد مواقع کارشون به شکست می انجامید ، من سن سالی نداشتم ولی توی جمعشون مینشستم یکی میگفت میتونم اگه چوب فلان درخت رو داشتم طلا رو بصورت زنبور میکردم پرواز میدادم این اقایون خیلی هم مذهبی مثلا تشریف دارن ، من توی دلم میگفتم این اقا از الله هم قویتر چون اون با گل موجود زنده ساخت این با فلز میسازه پس قدرتش از خدا بیشتره ، یکی گفت من شما رو غیب میکنم شما کار کنید کسی شما رو نمی بینه بازم گفتم این دست کمی از خدا نداره ، بعد گفتم شما ما رو قیب کنی صدای کلنگ رو چکار میکنی ، به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... دوست عزیز باور نکن نگرد ما جستجو کردیم نبود ....این زمانه دیگه جای این جور چیزا نیست ، یک عده هم هستن خودشون رو درگیر این قضایا کردند ولی به همه جوانب فکر نمی کنند اینها با قبول این دقل بازیها باید بپذیرند کسانی هستند که در افرینش از خدا بیشتر قدرت دارند ، در مثال بالا توضیح دادم . برادر عزیز بچسب به دستگاه . ....

شنبه 4 بهمن1393 - 2:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون ارش جان همین دستگاه FPL35 که اثا مجتبی زحمتشو کشیدن خوبه برا مکانی که شک داریم جواب می ده به نظز شما؟

شنبه 4 بهمن1393 - 2:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

badboy نوشته است:
ممنون ارش جان همین دستگاه FPL35 که اثا مجتبی زحمتشو کشیدن خوبه برا مکانی که شک داریم جواب می ده به نظز شما؟

من با این ردیاب کار نکردم اما در کل استفاده تنها از ردیاب جواب نمیده ردیاب مث نقطه زن صوتی نیست باید 1-2 سال باهاش کار کنی تا قلقش دستت بیاد و بتونی تا حدی خطا ها رو حذف کنی همینطوری نمی تونی برداری بری حفاری. ردیاب درد سرهای خودش رو داره.

شنبه 4 بهمن1393 - 9:20pm

کسی که میخواد با ردیاب کار کنه باید اول بسیار نابغه باشه یعنی درکش خیلی بالا باشه البته با پشت کاردوم باید به قانون دفن بار و علایم واثار شناسی اشنایی داشته باشه و در حد عالی بلد باشه از نقاطی که دفینه واقعی داشت و بردن تست بگیره تا یاد بگیره زرات چیه وراه حذفش وتا به اینجا برسه چند سالی گذشته حالا پشت کار باعث موندن میشه و تازه میفهمه بدون نقطه زن هیچه و تا بره بگرده یه نقطه زن خوب پیدا کنه یه چند سالی گذشته ودلیل این چند سالها دروغ و رویا پردازی دور بریها ونداشتن علم و اگاهیه و تازه میفهمه دستگاه خوب چیه که عمرش پولش واز همه بیشتر انگیزش از دست رفته این تازه میشه یه ادم با تجربه واگه هنوز حال داشته باشه ورمقی مونده باشه موفق میشه این داستان یه سیر گنج یابیه من از هفده سالگی تو این راه استخون ترکوندم همه این چیزایی که مطرح شد تو این تایپیکو خوندم و با همه اینا دستو پنجه نرم کردم والان با ۳۳سال سن فهمیدم گنج حقیقط مطلقه و کسی بهش میرسه که اول شریک دوم دستگاه سوم ظرفیت بقیه فقط حاشیه است تو توحم سیر نکنید دوستان اینا که گفتم حاصل تجربه خودم وپیری که شش سل پیش بهم گفت و بعد چهار سال درکش کردم و الان نتیجشو یه ساله دارم مبینم با ارزوی موفقیت برا همه.

کسی که اهل تدبیر است نام اشتباهش را تقدیر نمیگذارد.....

شنبه 4 بهمن1393 - 10:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون دوست عزیز مطالبت کاملو جامع بود یعنی به این سیدا اعتماد نکنیم؟

یکشنبه 5 بهمن1393 - 11:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali gol نوشته است:
کسی که میخواد با ردیاب کار کنه باید اول بسیار نابغه باشه یعنی درکش خیلی بالا باشه البته با پشت کاردوم باید به قانون دفن بار و علایم واثار شناسی اشنایی داشته باشه و در حد عالی بلد باشه از نقاطی که دفینه واقعی داشت و بردن تست بگیره تا یاد بگیره زرات چیه وراه حذفش وتا به اینجا برسه چند سالی گذشته حالا پشت کار باعث موندن میشه و تازه میفهمه بدون نقطه زن هیچه و تا بره بگرده یه نقطه زن خوب پیدا کنه یه چند سالی گذشته ودلیل این چند سالها دروغ و رویا پردازی دور بریها ونداشتن علم و اگاهیه و تازه میفهمه دستگاه خوب چیه که عمرش پولش واز همه بیشتر انگیزش از دست رفته این تازه میشه یه ادم با تجربه واگه هنوز حال داشته باشه ورمقی مونده باشه موفق میشه این داستان یه سیر گنج یابیه من از هفده سالگی تو این راه استخون ترکوندم همه این چیزایی که مطرح شد تو این تایپیکو خوندم و با همه اینا دستو پنجه نرم کردم والان با ۳۳سال سن فهمیدم گنج حقیقط مطلقه و کسی بهش میرسه که اول شریک دوم دستگاه سوم ظرفیت بقیه فقط حاشیه است تو توحم سیر نکنید دوستان اینا که گفتم حاصل تجربه خودم وپیری که شش سل پیش بهم گفت و بعد چهار سال درکش کردم و الان نتیجشو یه ساله دارم مبینم با ارزوی موفقیت برا همه.

ای ول داداش. گل گفتی . شروع کارت مثل خودم بوده :) و البته از اینور یه 10 سالی از بنده جوونتری.
ولی به صورت آماتور این کارو شاید از 6-5 سالگی شروع کردم. :D خوب یادمه همیشه عاشق کنده کاری رو زمین بودم و همیشه خاکی میرفتم خونه و مادرم دعوام میکرد همیشه گل بازی و....... تا یه روز یه چاله شاید 30-20 سانتی میشد کندم خوردم به یه انگشتر که رنگ طلایی و پاته های روشو کاملاً یادمه. دوان دوان بردم نزد مادرم و گفتم ببین چی پیدا کردم. اونم گرفت و دقیق نگاش کرد و پرسید از کجا ومنم گفتم از تو خاک بهم گفت: " پسر تو بزرگ بشی گنج پیدا میکنی"
و اینطور بود که مهرش خورد رو پیشونیم. :D فکر نکنید شوخی بودا خدایی همش واقعی و عین همون چیزی بود که برام گذشته..... ای ی ی ی یاد اون دوران واقعاً به خیر :ymsigh:
گنج هم وجود داره 100% ولی محدودیتای فنی، قانونی، آگاهی، عرفی- اجتماعی و و و و و و و اکثراً علل عقیم موندن کار هستن.

یکشنبه 5 بهمن1393 - 4:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

spook_mer نوشته است:
سلام به همه دوستان . در مورد طلسم یه مطلبی بگم نقل قول از پدر بزرگ مادریم که سید بود و در بچه گی شاهد ماجرا بوده و الان عمرش رو به دوستان داده

تو منطقه شمال جایی هست به اسمه چهار محل سمته دیلمان ( دوستانی که اهل گیلان هستن بلدند .من خودم نرفتم ) تو اون منطقه جایی هست به اسمه درگاه(دگاه)
اون محل یه کوه سنگی هست که نقش یه در خیلی بزرگ روی اونه و به همون دلیل بهش میگن درگاه. یه روز یه چوپان تو اون محل گوسفند میچرونده و یه هو میبینه یکی از بز هاش از بقیه جدا شد و سمت دیگه رفت . دنبال بز میکنه و بز داخل یه شیار زیر اون کوه میره که اب خیلی زلالی ازش بیرون میومده. طرف تعجب میکنه چون اونجا هیچ وقت ابی نبوده .رد اب رو دنبال میکنه وارد شکاف میشه و بعد طی مسیری به یه تالار میرسه که با کوهی از طلا پر بوده . طرف میترسه فرار میکنه میاد به روستا تا به بقیه بگه . اما سه روز طب میکنه و لال میشه . بعد سه روز داستان رو برا بقیه میگه . . با تعدادی از اهالی میرن اونجا اما هر چی میگردن نه ابی بوده نه شکافی . هنوز هم اون محل میگن بکر و دست نخورده مونده . این داستان رو پدر بزرگم تعریف میکرد . خودش در بچگی شاهد اون بوده. بعضی میگن طلسم باز شده بوده . بعضی میگن دروغ چوپان بوده . الله وعلم

سلام. بله منم این داستانو شنیدم...واز نزدیک محلشو دیدم. سمت پره سره. ولی در مورد صحتش نمیتونم چیزی بگم. کلا اون منطقه داستانهایه عجیب زیاد داره.... مثل داستان ادم 4 متری ک زیره یه سنگ بزرگ بنام پنجه گرگ زندگی میکنه ک ورودیه قلعه کوتی بحساب میاد و نگهبانی میده. .حدود 2 سال پیش 2 تا پسر جوان ک دنبال رسیدن ب گنجه قلعه بودن درون همون پنجه گرگ مرده بودن... بعلت خفگی. و خدود 80% مردم اونجا این داستانو میدونن. وباز هم من صحتشو تایید نمیکنم. و خیلی از داستانهایه دیگه.......

یکشنبه 5 بهمن1393 - 11:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان یعنی سیدی که ادعاذمی کنه می تونه زیر زمین رو ببینه راست می گه؟ ومی تونه محل دقیق جنس رو بگه؟؟

دوشنبه 6 بهمن1393 - 7:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

badboy نوشته است:
سلام دوستان یعنی سیدی که ادعاذمی کنه می تونه زیر زمین رو ببینه راست می گه؟ ومی تونه محل دقیق جنس رو بگه؟؟

جناب bsdboy شما برخلاف اسمی که انتخاب کردی حتما پسر خوبی هستی حالا میخوای بچه ها رو امتحان کنی یا از روی کنجکاوی این سوالات رو میپرسی کاری نداره دوست عزیز شما اگر همچین سیدی داری برای شناخت ماهیتش یک انگشتر بزار توی یکی از جیب هات به این اقای سید بگو بهت بگه انگشتر توی کدام جیب هست اگه تونست تشخیص بده داخل زمین رو هم تشخیص میده .
من به همراه یکی از دوستانم این کار رو کردیم یک سیده خانم که مردم برای این جور چیزها به خانه اش میرفتن رفتیم یک سنگ از جلوی خانه این سیده برداشتیم ویک سنگ هم از جایی که شک داشتیم بهش دادیم گفتیم کجا دفینه داره اونی که جلوی خونش برداشته بودیم رو گفت اینجا دفینه داره ، این کارها رو حدود 15 سال پیش انجام میدایم دیگه این کارها کهنه شده و خنده دار .

دوشنبه 6 بهمن1393 - 11:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون دوست عزیز برای حس کنجکاوی هستش اخه برایکی این قضیه پیش اومده و گفته که خاک بیار تا برات تست کنمجالب اینه که گفته می اد مکانو از نزدیگم می بینه بنظر شما راست میگه ؟ من که خودمم می گم سرکاذیه

دوشنبه 6 بهمن1393 - 12:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure