انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 7:55am

پاسخ به موضوع  [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 چرا جویندگان گنج پس از سالها جویندگی به گنج نمیرسن؟ 
نویسنده پیغام
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Re: چرا جویندگان گنج پس از سالها جویندگی به گنج نمیرسن؟؟
چون احتمال پیدا کردن گنج 1 هزارم درصده و 99.9 درصد با شکست همراهه و اونهایم که تو این کار موفق شدن تو دنیا انگشت شمارند و بیشتر توی فیلم های هالیوودی و جزیره گنج و... باید پیداشون کرد X_X =(( =(( :ymsick: :-o

پنج شنبه 14 آبان1393 - 2:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممکنه هر کدوم از ما یکی از به قول شما یک هزارم درصد باشیم .

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

پنج شنبه 15 آبان1393 - 10:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bad tiger نوشته است:
dariush1384 نوشته است:
arash22 نوشته است:
به نظر من نداشتن علم کافی و وسیله مناسب باعث عدم موفقیت میشه رمالی طلسم وجادو گری این حرفا نقطه انحرافی این قضایا هستند برید خونه این رمالها و دعا نویس ها زندگی شون رو ببینید از نظر مادی جزو ضعیف ترین طبقه هستن
خیلی ها هم معرفی میشن همه عنوان مهندس دارن خیلی ادعا دارن که مثلا خیلی حالیشونه خیلی راحت می تونید بفهمید چکار ه هست ببینید وضع ملیش چجوریه مثلا توی سن 45 - 50 سالگیش طرف حتی یه ماشین پراید هم نداره. بدونید اون امده از طرف شما یه نونی بخوره نه بهت نونی برسونی هیچی حالیش نیست ، معمولا این جور ادمها اگر توجه کرده باشید به طلسم و رمالی و موهومات خیلی اعتقاد دارن چون می خوان یک راه فرار برای خودشون بزارن ، شما رو به بیگاری میکشن که یه جایی رو بکنید چیزی بیرون اومد شانسی که چه خوب ، که معمولا 95 درصد مواقع هیچی بیرون نمیاد بعد به موهومات متوسل میشن که موکل داشت پا در اورد .و حرکت کرد .
علم و تجربه در این کار خیلی مهمه ، البته همراه با دستگاه خوب .
یه نکته دیگه رو هم اضافه کنم در مورد طلسم واین حرفهای بی خود ، بار مال مثلا 2000 سال پیش هست اگر اون موقع طلسم میکردند قاعدتا باید طبق ایین زرتشتی و به زبان خودشون طلم میکردن و راه باطل کردنش هم به زبون خودشون بود الان یکی میاد میگه برو فلان ایه رو بخون مثلا کافور رو اتیش بزن جن ها میرن اخه مرد عاقل توی ایین زرتشت چیزی بنام جن نیست اصلا اعتقادی به جن نداشتن که با هاش طلسم کرده باشن و تو بخوای با ایه فلان باطلش کنی یکم فکر کن ، بعد با یه زبان دیگه باطلش کنن خلاصه طلسم یعنی چرت پرت .

با سلام خدمت شما دوست عزیز آرش
تشکر عمیق من رو بابت اظهار نظرتون بپذیرید و نظرتون کاملا محترمه
آرش جان علم کافی و وسیله مناسب دقیقاً درسته ، خوب چیزی که ما اینجا داریم بحث میکنیم یه علمه که وجود داره و این علم جزء جدایی ناپذیر دفینه یابیه دوست من ولی چون باهاش برخورد نداشتین و لمسش نکردین به همین خاطره که قبول کردنش یکم سخته و من کاملا بهتون حق میدم .
راجع به رمالها و غیره هم باید بگم موافقم باهاتون ولی کسایی که واقعا رمالی نمیکنن و دعا هم نمینویسن و صرفاً دانسته هاشون رو توی کارهای پر ارزشی مثل دفینه یابی مورد استفاده قرار میدن و صد البته از دانش واقعی برخوردارن یعنی توانا هستن واقعا وضع مالیشون بسیار عالیه نمونه زندش استاد خود بنده که همین الان توی یکی از کشورهای اروپایی زندگی میکنه و توی ویلای شخصیش یه موزه کامل داره از اشیایی که با همین روش بدست آورده که توی چندتا از کارهاش ما هم دستیار بودیم و اگه ببینید که اشیایی رو که دارن هیچ کدوم از موزه های دنیا حتی نمونش رو هم ندیدن چقدر باارزش هستن اونموقع واقعا کارکرد و واقعیتش رو لمس میکنید .
دوست من در مورد طلسمهای قبل از اسلام باید بگم که با روشهای بعد از اسلام هم میشه طلسمهای قبل از اسلام رو خنثی کرد ولی اکثر قریب به اتفاق دفینه ها طلسم ندارن و فقط به وسیله جنها نگهبانی میشن و خودشون رو صاحب دفینه میدونن ،همین
راجع به طلسم هم یه مثال میزنم که امیدوارم منظورم رو برسونم : شما یک اتومبیل خارجی میخرید که یه آدم با زبان متفاوت از زبان شما اون رو درست کرده و برنامه ریزی کرده و الان داره کار میکنه حالا اتومبیل شما خراب میشه پس چرا مکانیک محلتون میتونن تعمیرش کنن اون که درستش نکرده و راهش ننداخته !!!!!! ببین طلسمهایی که توی زمانهای متفاوت همشکل و دارای یک ساز و کار همسان هستن رو با شیوه خودت که امروز یادگرفتی میتونی از بین ببریش . در ضمن یادت نره طلسم رو هم جنها پیش میبرن و راهش میندازن و از بین بردنشون هم به وسیله اونهاست و اونها هم زبون همدیگه رو میفهمن دوست من .
شاد باشید

دوست عزیز استادتون که دیگه تشریف بردن
و یه موزه هم که دارن
میشه اسم استادتون و یا نام موزه ی شخصی ایشون
شهری که ایشون زندگی میکنن
و یا یک عکس از یکی از اجناس استادتون رو به ما نشون بدید؟؟

آقای داریوش خان این سوال و خواهش بنده از شما هم هست اگه آدرسی عکسی ایمیلی از استادتون در اونور آبها نزارین قضیه یه جورایی درست نیست ....

جمعه 16 آبان1393 - 6:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mnbvcxzaqwsx جان دوست عزيز نميدانم دليل اين نااميدى شما در زمينه دستيابى به موفقيت چيست اما مسئله اى که کاملا مشخص و عيان است،رسيدن به موفقيت نيازمند يک سرى عوامل بسيار مهم ميباشد که متاسفانه اکثر برادران عزيزم فاقد آن هستند.به عنوان برادر کوچکتر آنها را کوتاه بيان مى کنم.
اول داشتن وضعيت مالى مناسب و پشتوانه مالى حال نه بصورت بسيار عالى.دوم داشتن دستگاه نقطه زن خوب که امتحانش را پس داده باشد.با ردياب وقت خود را تلف نکنيد.داشتن بينش و علم کافى در اين کار.دشمن شما يأس و نا اميديست.با داشتن اين عوامل احتمال موفقيت بسيار بالا ميرود تنها مسئله زمان است.فکر يک شبه پولدار شدن را از سر خود بيرون کنيد.

با آرزوى موفقيت براى همه ى برادران عزيزم.

شنبه 17 آبان1393 - 1:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
*ايران* نوشته است:
mnbvcxzaqwsx جان دوست عزيز نميدانم دليل اين نااميدى شما در زمينه دستيابى به موفقيت چيست اما مسئله اى که کاملا مشخص و عيان است،رسيدن به موفقيت نيازمند يک سرى عوامل بسيار مهم ميباشد که متاسفانه اکثر برادران عزيزم فاقد آن هستند.به عنوان برادر کوچکتر آنها را کوتاه بيان مى کنم.
اول داشتن وضعيت مالى مناسب و پشتوانه مالى حال نه بصورت بسيار عالى.دوم داشتن دستگاه نقطه زن خوب که امتحانش را پس داده باشد.با ردياب وقت خود را تلف نکنيد.داشتن بينش و علم کافى در اين کار.دشمن شما يأس و نا اميديست.با داشتن اين عوامل احتمال موفقيت بسيار بالا ميرود تنها مسئله زمان است.فکر يک شبه پولدار شدن را از سر خود بيرون کنيد.

دوست عزیز با گفته شما در مورد نقطه زن موافق هستم اما در مورد تلف کردن عمر با ردیاب کاملا مخالف هستم . این مدل حرف زدن شما هم باعث یاس و ناامیدی بیشتر میشه .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 17 آبان1393 - 1:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

*ايران* نوشته است:

دوست عزیز ردیاب زدن مهارت میخواد
وگرنه عمر تلف کردن نیست
همه جا هم نقطه زن به کارت نمیاد که فقط به نقطه زن اکتفا کنی

این نیز بگذرد

یکشنبه 17 آبان1393 - 1:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من در مورد حرفم کاملا مطمئن هستم.در انجمن هاى خارجى نيز عضويت دارم و دوستانى حرفه اى و با تجربه که از طريق همان انجمن ها آشنا شده ام نيز حضورى بحث هاى جالبى داشتم.به اتفاق با نظر اين حقير موافق بودند و کسى هيچ گونه فعاليتى با ردياب نداشتند.در ايران نيز اگر کارايى خوبى داشت سازمان ميراث به کارمندانش تعدادى ردياب ميداد و شروع به جارو زدن منطقه ميکردند و چيزى براى دوستان باقى نميماند.کمى فکر کنيد.من تا کنون کسى را نديده ام که با ردياب به موفقيت رسيده باشد اما در مورد نقطه زن برعکس...به هر حال به نظر ساير دوستان نيز احترام ميگذارم و کامنت ها را با حوصله ميخوانم و آرزوى موفقيت براى دوستان خوبم دارم....
پيروز باشيد

یکشنبه 17 آبان1393 - 2:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

*ايران* نوشته است:
من در مورد حرفم کاملا مطمئن هستم.در انجمن هاى خارجى نيز عضويت دارم و دوستانى حرفه اى و با تجربه که از طريق همان انجمن ها آشنا شده ام نيز حضورى بحث هاى جالبى داشتم.به اتفاق با نظر اين حقير موافق بودند و کسى هيچ گونه فعاليتى با ردياب نداشتند.در ايران نيز اگر کارايى خوبى داشت سازمان ميراث به کارمندانش تعدادى ردياب ميداد و شروع به جارو زدن منطقه ميکردند و چيزى براى دوستان باقى نميماند.کمى فکر کنيد.من تا کنون کسى را نديده ام که با ردياب به موفقيت رسيده باشد اما در مورد نقطه زن برعکس...به هر حال به نظر ساير دوستان نيز احترام ميگذارم و کامنت ها را با حوصله ميخوانم و آرزوى موفقيت براى دوستان خوبم دارم....
پيروز باشيد

دوست عزیز اول در باره ی میراث که کارش جارو کردن نیست
و اینکه وقتی میراث یک منطقه رو بخواد تجسس کنه بهترین دستگاه ها رو دارن
و در ثانی دوست عزیز فک کنم شما کاربرد ردیاب رو نمیدونید
و دوست عزیز در باره ی موفقیت اگر پیدا کردن یک اتاقک پلمپ به وسیله ی ردیاب موفقیته من جمله ی شما رو تکذیب میکنم

این نیز بگذرد

یکشنبه 18 آبان1393 - 6:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جالب اين است که خود سازمان ميراث فرهنگى به هيچ عنوان از ردياب استفاده نميکنند.اگر از کارشناسان بخش حفارى آشنا داشته باشيد و بپرسيد قطعا شما را قانع خواهند ساخت. چرا اتفاقا روش کار ردياب را ميدانم که با آن مخالف هستم تايگر گرامى.ردياب يک وسيله قديميست که در گذشته از آن استفاده ميشده است و برخى از شرکت ها آن را بصورت امروزى درآورده اند براى فروش بيشتر.ردياب بر اساس ذرات کار ميکند که در شعاع وسيع رد ذرات را زده و شما را هدايت ميکند و اين خود يعنى ضعف در صورتى که دستگاه شما بايد هر آنچه در خاک موجود است را آشکار کند نه ذرات.مثل اين است که نقطه زن شخصى فقط ذرات را ميزند و پس از کلى حفارى به پوچى ميرسد.همگى حفاران سعى دارند که ذرات را حذف کنند تا به موفقيت برسند حال شما ميخواهيد بر اساس ذرات کار کنيد؟کار کردن در خزانه ،سفيد خانه و يا مقبره هاى سردارى که در عمق بالاى 15 متر حتى 10 متر هستند شک نکنيد کار امثال ماها نيست.البته ذرات فقط براى طلا نميباشد.هيچ رديابى تفکيک نخواهد کرد پس چگونه ميخواهيد تنها به ردياب تکيه و اعتماد کنيد؟شما ريسک کرده و خطر ميکنيد در کوهستان با آنهمه خطرات و اتفاقات و سختى تنها براى احتمالات؟ در صورتى که روش صحيح اين کار به اين شکل است که شما نقطه اى مشکوک مد نظر داريد يا اينکه قبرى را قصد کاوش کردن داريد بدون صرف وقت زياد به حفارى بپردازيد نه اينکه تمام وقت و زندگى خود را صرف گشتن در کوهستان کرده و زندگى خود را تباه سازيد.عذر خواهى ميکنم از دوستان عزيزم که طولانى شد

یکشنبه 18 آبان1393 - 1:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نقل قول:
جالب اين است که خود سازمان ميراث فرهنگى به هيچ عنوان از ردياب استفاده نميکنند.اگر از کارشناسان بخش حفارى آشنا داشته باشيد و بپرسيد قطعا شما را قانع خواهند ساخت. چرا اتفاقا روش کار ردياب را ميدانم که با آن مخالف هستم تايگر گرامى.ردياب يک وسيله قديميست که در گذشته از آن استفاده ميشده است و برخى از شرکت ها آن را بصورت امروزى درآورده اند براى فروش بيشتر.ردياب بر اساس ذرات کار ميکند که در شعاع وسيع رد ذرات را زده و شما را هدايت ميکند و اين خود يعنى ضعف در صورتى که دستگاه شما بايد هر آنچه در خاک موجود است را آشکار کند نه ذرات.مثل اين است که نقطه زن شخصى فقط ذرات را ميزند و پس از کلى حفارى به پوچى ميرسد.همگى حفاران سعى دارند که ذرات را حذف کنند تا به موفقيت برسند حال شما ميخواهيد بر اساس ذرات کار کنيد؟کار کردن در خزانه ،سفيد خانه و يا مقبره هاى سردارى که در عمق بالاى 15 متر حتى 10 متر هستند شک نکنيد کار امثال ماها نيست.البته ذرات فقط براى طلا نميباشد.هيچ رديابى تفکيک نخواهد کرد پس چگونه ميخواهيد تنها به ردياب تکيه و اعتماد کنيد؟شما ريسک کرده و خطر ميکنيد در کوهستان با آنهمه خطرات و اتفاقات و سختى تنها براى احتمالات؟ در صورتى که روش صحيح اين کار به اين شکل است که شما نقطه اى مشکوک مد نظر داريد يا اينکه قبرى را قصد کاوش کردن داريد بدون صرف وقت زياد به حفارى بپردازيد نه اينکه تمام وقت و زندگى خود را صرف گشتن در کوهستان کرده و زندگى خود را تباه سازيد.عذر خواهى ميکنم از دوستان عزيزم که طولانى شد

سلام دوست عزیز
اگر شما آشنایی خوبی با ردیاب دارید واز طرز کارش مطمئن هستید
اگرلطف کنید توضیحات بیشتر و کالبد شکافی بیشتر از کار ردیاب ها
داشته باشید ممنون میشوم تا همه از تاریکی در بیایند چون هیچ کس
به صورت علمی از کار ردیاب سر در نیاورده و به خاطر ارزان بودن نسبت
به سایر فلزیاب ها و غیره همه در وحله اول ردیاب میخرند وبعداز کلی کار کردن
به نتیجه ای نمیرسند جز یک عده خاص حالا شما لطف کنید و اطلاعات ارزنده ای
در این مورد دارید ارائه دهید تا هیچ کس متحمل ضرر و زیان حداقل در این مورد نشود

دوشنبه 19 آبان1393 - 11:36am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure