انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت1403 - 9:27am

پاسخ به موضوع  [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 10  بعدی
 چرا جویندگان گنج پس از سالها جویندگی به گنج نمیرسن؟ 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

امیدوار نوشته است:
سلام دوست عزیز بحث جالبی هست اگه سایرین هم شرکت کنن ممنون. ولی عجیب تر شد شما داری این مسله رو به سمت علوم غریبه سوق میدی نمیدونم چرا . بیشتر کسانی که موفق نمیشن تو این کار دلیلش توهم موجود در این صنف هست همون داستان یک شبه پولدارشدن خیلی وسوسه کننده است . ولی باور کن درصد افرادی که بدون دستگاه بدون نقشه قبلی و علوم غریبه و اینچیزها موفق شدن بیشتره تو اینکار من بشخصه خیلیها رو دیدم. حالا دلیلش چیه نمیدونم. حکیم بزرگ سعدی میگه

بخت و دولت به کاردانی نیست --------- جز به تایید آسمانی نیست

کیمیاگر به غصه مرده و رنج ---------- ابله اندر خرابه یافته گنج

و یا اینکه
صیاد بی روزی در دجله ماهی نگیرد و ماهی بی اجل در خشکی نمیرد

چهارشنبه 23 مهر1393 - 8:14pm

mahmood51 نوشته است:
dariush1384 نوشته است:
...قبرها و اموالش رو صاحب نمیشن ... ضمنا دوست من بارهایی که سطحی هستند یعنی عمیق نیستند و عمقشون به 2 متر نمیرسه رو هم صاحب نمیشن .........

آقا داريوش عزيز براي اين قسمتها چه دليل و يا توضيح منطقي وجود داره؟ بالأخره ميدونيم كه جنيان هم اجتماعات و نظم و سياق خودشونو دارن و اونطوريكه شنيده ام حسابي هم به قوانين و ضوابط اجتماعات خودشون احترام ميذارن و اونارو رعايت ميكنن. پس براي عدم تصرّف چنين اموالي دلايل و توضيحي وجود داره.

سلام محمود عزیز
دوست من همونطور که گفتی اونها قوانین و مقررات خاصی دارن و خطوط قرمزی که حق ندارن ازش تجاوز کنن و اکثرشون به صورت خیلی خوب این حریم رو رعایت میکنن واسه قبرها هم همینجوریه لا اقل بر حسب تجربه زیادی که باهاشون داشتم با قبر کاری نداشتن و حریمش رو حفظ کردن هرچند تعدادیشون هم مستثنی هستند و اگه سمت قبر هم برن (مخصوصا مومیاییها) صرفا برای بازی باهاش میرن و صاحب اموالش نمیشن و حتی اگه توی جامعه گنج پژوهان خودمون هم نگاه کنی میبینی اکثر دفینه های استخراج شده مربوط به قبور بودن که تقریباً بدون دردسر بدستشون آوردن . دفینه های کم عمق هم اون امنیت لازم رو نداره براشون و مثل چیزی که دم دست آدمها باشه بهش نگاه میکنن که ممکنه هر لحظه براش از طرف آدمها مزاحمت ایجاد بشه .

چهارشنبه 23 مهر1393 - 11:43pm

yoldash عزیز سلام
دقیقاً درست میفرمایید تا خدا نخواد هیچ چیز انجام نمیشه در کنار این حرف این آیه 11 سوره رعد است که می فرماید «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم» (خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمیدهد تا هنگامی که خودشان با دست خودشان تغییر بدهند ) هردو مورد باهم میشه نتیجه ای عالی و به یاد ماندنی . خواست خدا و تلاش و اراده :-BD

چهارشنبه 23 مهر1393 - 11:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داریوش جان، ممنونم بابت توضیحات و جوابت. ولی باید به یه موردی اشاره کنم از دوستی که دروغگو نیست. ایشون چند سال پیش با یه فلزیاب وی ال اف در جایی یه تعداد سکه طلا رو در سطح میزنه به این شکل که اولی رو میزنه بعد با فاصله دومی ............همینطور تا فکر کنم 11 تا دونه پیدا میکنه طوریکه قشنگ در یه خط یا مسیر ریخته شده بودن تا میرسه جایی که سیگنال خیلی قوی و بزرگی داشته انگاریکه وقتی داشتن ظرف اصلی سکه هارو میبردن اون سکه ها در مسیر ازش ریخته بودن.
خوب، وی ال افشون هم نمیتونسته بیشتر از 5/1 متر زده باشه یه کمی اونجارو میکنن و باز دستگاه میزنه که قویتر میزده. به کندن ادامه میدن به هیچی نمیرسن دستگاه میزنن ساکت ساکت بوده و هیچی نمیزده که هاج و واج میمونن. اصلاً چیزی که باعث اون سیگنال شده بوده رو پیدا نمیکنن که نمیکنن و بر میگردن. بعدها که با واقعیت طلسم آشنا میشه بهش میگن که جنی اونو پوشونده و شما رو پرت ومنصرف کرده.

پنج شنبه 23 مهر1393 - 12:40am

mahmood51 نوشته است:
داریوش جان، ممنونم بابت توضیحات و جوابت. ولی باید به یه موردی اشاره کنم از دوستی که دروغگو نیست. ایشون چند سال پیش با یه فلزیاب وی ال اف در جایی یه تعداد سکه طلا رو در سطح میزنه به این شکل که اولی رو میزنه بعد با فاصله دومی ............همینطور تا فکر کنم 11 تا دونه پیدا میکنه طوریکه قشنگ در یه خط یا مسیر ریخته شده بودن تا میرسه جایی که سیگنال خیلی قوی و بزرگی داشته انگاریکه وقتی داشتن ظرف اصلی سکه هارو میبردن اون سکه ها در مسیر ازش ریخته بودن.
خوب، وی ال افشون هم نمیتونسته بیشتر از 5/1 متر زده باشه یه کمی اونجارو میکنن و باز دستگاه میزنه که قویتر میزده. به کندن ادامه میدن به هیچی نمیرسن دستگاه میزنن ساکت ساکت بوده و هیچی نمیزده که هاج و واج میمونن. اصلاً چیزی که باعث اون سیگنال شده بوده رو پیدا نمیکنن که نمیکنن و بر میگردن. بعدها که با واقعیت طلسم آشنا میشه بهش میگن که جنی اونو پوشونده و شما رو پرت ومنصرف کرده.

وظیفه ست محمود جان
ببین دوست من ما وقتی بحث از موکلین رو پیش میاریم با یه موجود طرفیم که عقل و شعور و فهم داره ( در حد خودش ) یعنی اونهم بلده که مارو گول بزنه این فقط ما نیستیم که اونهارو گول میزنیم حتی وقتی که میری برای دیدن جا و مکان بعضیهاشون جارو اشتباهی بهت میگن . چه بسا سکه ها و مقدار طلایی که باعث ایجاد سیگنال هم شده رو برای منحرف کردن دوستتون از گنجینه اصلی اونجا برده و جابجا کرده باشن ، اینکارها رو برای منحرف کردن از گنجینه اصلی که خیلی بزرگتره و همون حوالی هست انجام میدن تا شما بعد از کندن که به هیچ نتیجه ای نرسیدین هم به دستگاه و هم به ذهن خودتون که خیالاتی شدم و اینها شک کنین و اونموقع ست که به صورت کامل از خیر محل میگذرین.

پنج شنبه 23 مهر1393 - 12:54am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

arash22 نوشته است:
دوست عزیز من در مثالی که زدید از ماشین نام بردید ماشین یک وسیله مکانیکی هست داخلش سوار میشی با ازمایش و خطا بالخره راش میندازی جن و طلسم وهمیات هستن شما طرفی روبروت نمی بینی که باهاش سر کله بزنی و بقول کشتی گیرا شونش رو بخاک بمالونی ، اینها تصورات ادمها از چیزای خیالی هست توی این کار با تله مواجه میشی . طلسم رو من جاهایی که ادعا میکردن جن دیدن دندون داشت 10 سانت ، من کار کردم هیچی ندیدم ، بستگی داره با چه نوع فکری جلو بری ، تله مکانیکی مثال همون ماشین هست مال هر دوره ای باشه دورهای بعد می تونن خنثاش کنن ، اما جن چیزی هست که از زمان ورود اعراب اومد یک چیز خیالی هست من بهش اعتقادی ندارم ، من یه بار گفتم به این چیزایی که با عقلم ساز گار نباشه قبول ندارم یکی گفت تو کافری این رو به شوخی گفتم ، هر کسی از زن خود شد یار من ، بهر حال هر کسی با یک روشی بسراغ گنج میره . منم دیدم ادمهایی که میدونست ما فلان جا کار کردیم غریبه بود چجوری فهمیده بود نمی دونم ولی جای جنس رو هرگز نمی تونست پیدا کنه بخاطر همین چیزایی که دیدم میگم علم وتجربه همراه با دستگاه منجر به موفقیت میشه البته نه اینکه یک بار بری برداری و لی با چند بار میشه درغیر این صورت ادمهایی دیدم که کل عمرشون رو روی این راه گذاشتن یک کوزه خالی هم بر نداشتن

سلام دوستان
آرش 22 عزیز همونطور که داریوش عزیز گفتن نظر شما محترمه ولیکن بهتره که منطقی - مستند و بدور از تخیل و توهم بحث بشه.
قبل از اعراب ادیان زیادی در جهان و ایران ساکن شدن و بازم هستن و از همون ابتدا همیشه صحبت از نیروهای خیر و نیروهای شر وجود داشته و موضوع جادو و طلسم و سحر و ... در بیشتر ادیان بخصوص در یهودیت وجود داشته و بحث جن و روح و موکل و ... هم جزوی از این علوم هستن .
البته سمت و روش هر دوره و زمونه ای با هم فرق میکنه اما تهایتا مبدا و منشاء مشترکی دارن.
یاحق --- غقیائیل @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 24 مهر1393 - 9:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان برگردید سر اصل موضوع تایپیک
واقعا اگه اینطور هم باشه که دوستان میگن ،تنها درصد ناچیزی از بارها هستند که بگیم طلسم شدن.

فقط در مورد موضوع صحبت کنید ،خواهشا.

تا از تجربیات همدیگه استفاده کنیم.پیشرفت کنیم.

پنج شنبه 24 مهر1393 - 12:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
kamal857 نوشته است:
دوستان برگردید سر اصل موضوع تایپیک
واقعا اگه اینطور هم باشه که دوستان میگن ،تنها درصد ناچیزی از بارها هستند که بگیم طلسم شدن.

فقط در مورد موضوع صحبت کنید ،خواهشا.

تا از تجربیات همدیگه استفاده کنیم.پیشرفت کنیم.

سلام
دوست من طلسم واقعیت داره و کسی نمیتونه منکر این قضیه بشه ببینید کسی که نسخه و طومار خونده باشه خوب میدونه من چی میگم
طلسمات بر دو دسته ست یا شیطانیه یا رحمانی
طلسمات رحمانی مدت دار هست به قولی انقضا داره و بعد از مدتی خود به خود ازبین میره که غریب به اکثرش از بین رفته اما طلسمات شیطانی اینطور نیست طولانی مدته و اینو هم بهتون اطمینان بدم باطل کردنش هم کار این مدعیان توخالی نیست
از طرفی طلسمات رحمانی عمومیت بیشتری داره و مربوط به بعد از اسلام هست اما شیطانی ها بر سر خزائن سنگین و حکومتی بکار گرفته میشد و اکثرش مربوط به قبل از ظهور اسلام هست
نتیجه: اکثر طلسمات باطل شده اند به خاطر همینه که خیلیا نتیجه میگیرن بار خوب هم میزنن ککشونم نمیگزه دوستان بهتره به فاکتورهای مهمتر توجه کنند
برای نتیجه گرفتن دو تا چیز مهمه: 1- نسخه صحیح 2- دستگاه خوب
موفق باشید

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

پنج شنبه 24 مهر1393 - 2:18pm

سلام به دوستان عزیز
درسته که میشه طلسم مدت دار هم ساخت و وجود داره ولی حتی اگه دفینه ای طلسم مدت دار هم داشته باشه و مدت زمانش به سر بیاد بعد یه مدت کوتاه موکلین کنجکاو و فضول میان و روی دفینه جا خوش میکنن . در ضمن طلسم رحمانی و شیطانی توی دفینه معنای آنچنانی نمیده چون اصولا وقتی یه چیزی مثل دفینه رو طلسم میکنن نمیان موکلش رو یه جن خوب قرار بدن اونها طلسم رو به جن شرور میدن که بتونه اذیت کنه حالا بماند از طلسمی که به جنهای شیطانی داده میشه که واقعا مصیبت میشه . در ضمن بازم میگم دوستان اگه جایی موکل داشته باشه که بیشتر جاها دارن حتی اگه خاک اونجا رو الک هم بکنید یک گرم طلا از توش بیرون نمیاد حالا میخواد با دستگاه 5میلیونی بزنید یا با دستگاه یک میلیاردی .
شاد باشید

پنج شنبه 24 مهر1393 - 4:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
دوست عزیز
کسی که واسه یک دفینه طلسم مینوشت اون نوع رو مجبور به حفاظت از اون دفینه میکرد برای مدت مشخص بالطبع راهی هم برای بطلانش وجود داره
بیشتر این طلسمات از بین رفته خیلی خیلی معدود جاهایی مونده که طلسمش باقی باشه بقول یکی از دوستان که میگفت شما کار کن برس به اونجایی که اینا بخوان فراریت بدن ما یه چاره ای میکنیم...
این رو باید در نظر داشته باشید که اینها نوع پایین تر از انسان هستند و حق آسیب زدن ندارند فقط میترسونند و فراری میدند اونم زمانی که شما بخواید دست دراز کنید دفینه رو بگیرید اونم تازه واسه بارهایی که طلسمش مونده باشه..... که من هنوز ندیدم بچه هایی بودند که بانسخه رفتند بار زدند تو نسخه هم نوشته بود که مثلا طلسم داره و دعای قدح رو بخوان و این اشکال را با پشم شتر بسوزان ولی کو طلسم از بین رفته بود رفتند بار رو هم زدند گردنشون هم الان دوبرابر قبل هست نوش جانشون
بار جابجا میشه و این حرفا دیگه قدیمی شده اصلا نقل این حرفا نیست....
آقا پیغمبری من اگر حرفی میزنم از رو دلسوزیه قصد اسائه ی ادب به هیچکس رو ندارم اگر چیزی میگیم حاصل اندک تجربه ایه که کسب کردیم الانم پیش اساتید انجمن درس پس میدیم سوال چرا جویندگان گنج به گنج نمیرسند؟
1- چون نسخه ی درست ندارند یک مشت کاغذ نوشته دست گرفتند میگن آدرس داریم
نسخه درست عموجان نسخه ی درست.... حتی اگر اصل مدرک نسخه رو هم داشته باشید درست نباشه و بارش رو جابجا کرده باشند میری میبینی آثار و علایم همه درسته ولی بار نیست فایده نداره باید استاد دید رفقایی که کتاب نسخه خونده باشند میدونند بسیاری از دفینه ها بعد از امیر تیمور گورانی تخلیه شده ست و بارها جابجا شده ست بسیاری از آثار ازبین رفته ست ما در 2000 سال گذشته دو دوره کوهزایی داشتیم باز میبینی طرف تو انجمن یک سنگ رو گذاشته میگه شتره فلانه.... آقای پارسی کجا رو بکنیم؟ مرز بین توهم و واقعیت باید مشخص باشه
2- دستگاه درست ندارند تا مادامی که سیستم خوب با اپراتور خوب نباشه اصلا نباید کار کرد فقط صرف هزینه هست و وقت دستگاه خوب باید باشه که از حفاری بی مورد اجتناب بشه
و بسیاری از عوامل دیگه که این دو مورد بنظر بنده از همه مهمتر بودند
موفق باشید @};-

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

پنج شنبه 24 مهر1393 - 11:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure