انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت1403 - 3:04pm

پاسخ به موضوع  [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 10  بعدی
 چرا جویندگان گنج پس از سالها جویندگی به گنج نمیرسن؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگر بار خار است خود کشته ای
وگر پرنیان است خود رشته ای

چهارشنبه 23 مهر1393 - 9:45am

arash22 نوشته است:
دوست عزیز من در مثالی که زدید از ماشین نام بردید ماشین یک وسیله مکانیکی هست داخلش سوار میشی با ازمایش و خطا بالخره راش میندازی جن و طلسم وهمیات هستن شما طرفی روبروت نمی بینی که باهاش سر کله بزنی و بقول کشتی گیرا شونش رو بخاک بمالونی ، اینها تصورات ادمها از چیزای خیالی هست توی این کار با تله مواجه میشی . طلسم رو من جاهایی که ادعا میکردن جن دیدن دندون داشت 10 سانت ، من کار کردم هیچی ندیدم ، بستگی داره با چه نوع فکری جلو بری ، تله مکانیکی مثال همون ماشین هست مال هر دوره ای باشه دورهای بعد می تونن خنثاش کنن ، اما جن چیزی هست که از زمان ورود اعراب اومد یک چیز خیالی هست من بهش اعتقادی ندارم ، من یه بار گفتم به این چیزایی که با عقلم ساز گار نباشه قبول ندارم یکی گفت تو کافری این رو به شوخی گفتم ، هر کسی از زن خود شد یار من ، بهر حال هر کسی با یک روشی بسراغ گنج میره . منم دیدم ادمهایی که میدونست ما فلان جا کار کردیم غریبه بود چجوری فهمیده بود نمی دونم ولی جای جنس رو هرگز نمی تونست پیدا کنه بخاطر همین چیزایی که دیدم میگم علم وتجربه همراه با دستگاه منجر به موفقیت میشه البته نه اینکه یک بار بری برداری و لی با چند بار میشه درغیر این صورت ادمهایی دیدم که کل عمرشون رو روی این راه گذاشتن یک کوزه خالی هم بر نداشتن

سلام خدمت شما آرش عزیز
بالاخره این عقیده شماست و محترم و به قول خدا که توی قرآنش میفرماید ( لا اکراه فی الدین قد تبین الرشد من الغی ) هیچ اجباری در دین نیست راه درست از نادرست مشخص شده است و ما آنچه که شرط بلاغت بود گفتیم خواه پند گیر خواه ملال . حالا شما که میفرمایید جن از زمان عربها اومده و قبلش نبوده و واهی هست و اینجور چیزها هم بدون دلیل و پایه ی علمیه و برای ادعاتون باید دلیل بیارید و ما دلیلمون کتاب خداست که بهش اعتقاد داریم که توی اون نوشته شده که ما موجوداتی پیش از شما آفریدیم از آتش که اسمشون جن هست و اینکه ما باهاشون ارتباط داریم، حالا شما میگید وجود ندارن بالاخره عقیده ست دیگه هرکسی یه نظر و عقیده ای داره و محترمه .
در ضمن اگه بخوای جن رو هم میتونی ببینی و بهش دست هم بزنی و لمسش کنی .
شاد باشید

چهارشنبه 23 مهر1393 - 12:31pm

jafar نوشته است:
داریوش جان یه سوالی داشتم , من نمیخوام و توانایی شو ندارم که از روشی که شما استفاده میکنید , استفاده کنم . دارم با چندتا از دوستان کار میکنم. حالا شما میگی هر جایی که ما میریم جن دست گذاشته روش ( کاری به تلسم ندارم) حالا راه حل چیه ? دعایی دوایی... چه کار باید کرد? اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون شما میشم.

سلام دوست عزیز جعفر
ببین دوست من لزوما همه جا جن نداره ولی تقریبا به جرات میتونم بگم اکثر جاهایی که بارشون زیاد و ارزشمنده و عمقشون هم زیاده اینها میان و صاحبش میشن فقط میتونم بگم که قبرها و اموالش رو صاحب نمیشن مگه اینکه فردی اون رو طلسم کرده باشه وگرنه طرف قبر نمیرن و با اموالش هم کار ندارن ، ولی جاهایی مثل زاغه ها ، تپه هایی که پناهگاه بوده و محل مخفی کردن دفینه ها ، قلعه ها ، و جاهای دیگه که بارشون زیاد و توی عمق باشه رو صاحب میشن و لزوما طلسم ندارن مگر اینکه شخصی اونها رو طلسم کرده باشه. و این رو هم بدونین دوست من که اگه مکانتون خرابه و یا تپه های دست ساز و یا قلعه و زاغه و غار و اینها هست 100 درصد مالش رو صاحب میشن مخصوصا اگه نزدیک آبادیها بوده باشه یا قدیم محل زندگی بوده باشه . ضمنا دوست من بارهایی که سطحی هستند یعنی عمیق نیستند و عمقشون به 2 متر نمیرسه رو هم صاحب نمیشن .
راه حلش همینه که اونها رو از اونجا بیرون کنین حالا یا باید فراریشون بدید یا باید تسخیرشون کنید یا گولشون بزنید با یه طلایی چیزی یا به زور موکلین دیگه از دستشون دربیارید .
شاد باشید

چهارشنبه 23 مهر1393 - 12:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
داریوش جان ممنونم از لطفتآن که پاسخ دادین, میشه بگین چجوری باید فراریشان بدیم , تسخیرشان که کار ما نیست. در آوردن به شیوه ای که شما میگین هم که کار ما نیست , پس چکار کنیم .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 23 مهر1393 - 1:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داریوش جان ممنونم از لطفتآن که پاسخ دادین, میشه بگین چجوری باید فراریشان بدیم , تسخیرشان که کار ما نیست. در آوردن به شیوه ای که شما میگین هم که کار ما نیست , پس چکار کنیم . آیا سبند کارساز هست .? یا دعایی هست که جواب بده.,?

چهارشنبه 23 مهر1393 - 1:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود
اقا داریوش میشه بگید جنها از طلا چه استفاده ای میبرن که فرمودین صاحب میشن؟
از طریق احضار و موکل تا چه حد می شود به بار رسید؟
با نشکر

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

چهارشنبه 23 مهر1393 - 1:13pm

بنيامين1 نوشته است:
با درود
اقا داریوش میشه بگید جنها از طلا چه استفاده ای میبرن که فرمودین صاحب میشن؟
از طریق احضار و موکل تا چه حد می شود به بار رسید؟
با نشکر

سلام و درود به شما بنیامین عزیز
دوست من جنها کلاً در حد مرگ نسبت به اموالشون خصوصا طلا و نقره که براق و درخشان هستن حریص هستن و جوون میدن طلا نمیدن مگه اینکه واقعا مجبورشون کنی . و از طلا خوششون میاد و به همدیگه نشونش میدن و باهاش بازی میکنن همین . وگرنه به هیچ دردشون نمیخوره و از بوی طلا میفهمن که آیا طلا مال قدیمه یا جدید چون طلای امروزی که شما بزاری زیر خاک رو صاحب نمیشه تا سالیان بسیار زیادی بگذره و طلا کهنه بشه و میان و صاحبش میشن و مثل آدمها که میرن به مملکتهای دیگه حمله میکنن یا قاره های جدید رو کشف میکنن و صاحبش میشن اونها هم همینجوری هستن و دلخوشیشون طلا و جواهراتی هست که زیر زمین دفن شدن و حتی سر این طلاها با بقیه جنها دعواهای خطرناک هم میکنن که از چنگ هم درش بیارن .
اگر جایی موکل روی بار باشه و شما توانایی داشته باشید و موکل هم داشته باشید و صد البته فکرتون هم خوب کار بکنه میتونین بار رو از چنگ موکلین و صاحبهای بار دربیارین و مال خودتون بکنید . به خاطر این گفتم فکرتون کار بکنه چون جنها اصولا قدرت فکرشون خیلی خیلی پاینتر از انسانه و توی خیلی از موارد وقتی میرین روی بار میبینین که بار موکلین زیاد و قدرتمندی داره که به زور نمیشه از چنگشون درآورد پس اینجاست که با فکر باید گولشون بزنی .
شاد باشید .

چهارشنبه 23 مهر1393 - 1:25pm

jafar نوشته است:
داریوش جان ممنونم از لطفتآن که پاسخ دادین, میشه بگین چجوری باید فراریشان بدیم , تسخیرشان که کار ما نیست. در آوردن به شیوه ای که شما میگین هم که کار ما نیست , پس چکار کنیم . آیا سبند کارساز هست .? یا دعایی هست که جواب بده.,?

جعفر جان حقیقتش رو بخوای من تا حالا با دعا فراریشون ندادم و تجربه ای تو این مورد نداشتم که بگم ولی حتما با هر کسی هم که کار کردین که موکل داشت حتما آدم مطمینی باشه چون راحت میتونه گولتون بزنه .

چهارشنبه 23 مهر1393 - 1:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

dariush1384 نوشته است:
...قبرها و اموالش رو صاحب نمیشن ... ضمنا دوست من بارهایی که سطحی هستند یعنی عمیق نیستند و عمقشون به 2 متر نمیرسه رو هم صاحب نمیشن .........

آقا داريوش عزيز براي اين قسمتها چه دليل و يا توضيح منطقي وجود داره؟ بالأخره ميدونيم كه جنيان هم اجتماعات و نظم و سياق خودشونو دارن و اونطوريكه شنيده ام حسابي هم به قوانين و ضوابط اجتماعات خودشون احترام ميذارن و اونارو رعايت ميكنن. پس براي عدم تصرّف چنين اموالي دلايل و توضيحي وجود داره.

چهارشنبه 23 مهر1393 - 2:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

dariush1384 نوشته است:
jafar نوشته است:

جعفر جان حقیقتش رو بخوای من تا حالا با دعا فراریشون ندادم و تجربه ای تو این مورد نداشتم که بگم ولی حتما با هر کسی هم که کار کردین که موکل داشت حتما آدم مطمینی باشه چون راحت میتونه گولتون بزنه .

ممنونم داریوش جان لطف کردی.

چهارشنبه 23 مهر1393 - 3:00pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure