انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت1403 - 9:08pm

پاسخ به موضوع  [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی
 چرا جویندگان گنج پس از سالها جویندگی به گنج نمیرسن؟ 
نویسنده پیغام

jafar جان این مکان شما هم قطعا نگهبان داره و قبل از هر چیز و قبل از اینکه نگهبانها عصبانی بشن و دفینه رو به یه جای نامعلوم و دور تر از اونجا انتقال بدن اونها رو رام کنید و با آرامش دفینه زیباتون رو توی دستهاتون لمس کنید .

یکشنبه 20 مهر1393 - 3:31pm

نگهبانها یا به اصطلاح موکلین دفینه ها یکی از کارهاشون اینه که در حین حفاری یک نفر یا چند نفر از اعضای گروه رو از کندن پشیمون میکنن و دلسردش میکنن خوب بالاخره در حال حاضر اونها صاحب دفینه هستن و با تمام نیرو ازش محافظت میکنن

یکشنبه 20 مهر1393 - 3:35pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

dariush1384 نوشته است:
دوست عزیز mahmood51 قطعا همیشه این رو به خاطر داشته باشید که وقتی خزانه بزرگ و با ارزش هست تعداد نگهبانهاشون بیشتر و خطرناکتر هم هستن و به نظر من قبل از رسیدن به خزانه ابتدا طلسمش رو شناسایی و موکلین رو تسخیر کنید چون خدای ناکرده اگه بیش از حد بهش نزدیک بشین و اونها احساس خطر بکنن حتما بیکار نخواهند نشست و اونموقع رنجها و هزینه هاتون هدر میره پس حساب شده برین جلو و طلسم و نگهبانان خزانه رو هم نادیده نگیرید .

سلام دوستان
داریوش جان ممنون بابت مطالب جالبی که مطرح کردین.
لطفا روشهای شناسایی طلسم و موکلین و تسخیرشون رو هم توضیح بدین.
البته به زبان ساده و عمومی.
یاحق --- غقیائیل @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 20 مهر1393 - 3:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

dariush1384 نوشته است:
دوست عزیز mahmood51 قطعا همیشه این رو به خاطر داشته باشید که وقتی خزانه بزرگ و با ارزش هست تعداد نگهبانهاشون بیشتر و خطرناکتر هم هستن و به نظر من قبل از رسیدن به خزانه ابتدا طلسمش رو شناسایی و موکلین رو تسخیر کنید چون خدای ناکرده اگه بیش از حد بهش نزدیک بشین و اونها احساس خطر بکنن حتما بیکار نخواهند نشست و اونموقع رنجها و هزینه هاتون هدر میره پس حساب شده برین جلو و طلسم و نگهبانان خزانه رو هم نادیده نگیرید .

ممنون اقا داریوش. بله، حق با شماست.
والله قبلآها اصلاً طلسمو قبول نداشتم تااااااااااا وقتیکه سال 85 یا 86 بود که اونجارو زدیم. یادمه شبیکه با سیستم داشتم حدودای نقطه رو پیدا میکردم پشت سرم یه جور صدای غرّش درنده مانند شنیدم برگشتم و هیچی ندیدم(مهتاب هم بود) فکر کردم خیالاتی شدم. تاااااااا زمانیکه آماده شروع به کار شدیم. اونموقع که میخواستیم کلنگ کارو بزنیم یه مرتبه
دوستی بهم زنگ زد واز یک فرد خیلی بصیر که ما هیچوقت همدیگرو ندیده بودیم وبعداً هم ندیدیم ( که ایشان 2 سال پیش فوت کرد) پیامی داد که:" آقایونیکه(یعنی ما) قصد کاردر فلان جارو دارن(مشخصات رو هم خیلی قشنگ داده بود انگار با ما بوده) بدونن شدیداً طلسمه و خطرناکه و طلسم از نوع شیطانیه و .........." پرسیدیم یعنی چی داره که به ما گفت مراقبینی که از جنیانن. وگفت 23 مراقب داره که بزرگشون به شکل مار خیلی بزرگیه و این حرفا. این فردکه سیّد هم بود اصلاً اهل پول نبود و هیچوقت هم راضی نشد در این کار کمک کنه چه میدونم میگفت اجازه این کارهارو نداره، اینا کار طلسم شکنا و جادوگرا وایناست و( ظاهراً هم همیشه از طلسم شکنا با حالت محقّرانه یاد میکرده.)
........اخر هم نفهمیدیم چرا راضی میشد به ما یه کمکایی بکنه و اونم اینکه اگر لطف میکرد گاهی برامون آخرین وضعیت جارونگاه میکرد.(البته از 500 کیلومتر دورتر از ما)
سید صحت محلمون رو هم شدیداً تایید کرد.
خوب ما هم دیدیم اینی که اینقدر کارش درسته ممکنه حرفاش راجع به طلسم هم درست باشه. بنابر شرط عقل احتیاط کردیم و گشتیم و گشتیم تا خریدارمون یه باباییو معرفی کرد بردیمش سر کار. از نقطه اصلی شروع کرد به حرکت به طور منظم و شبیه به اشکال هندسی خاصی رو زمین دست میزد و...... خیلی جدّی از ما خواست که ازونجا تا یه فاصله ای که نشونمون داد دور بشیم. 5 دقیقه بیشتر کارش طول نکشید. اومد و گفت: " بریم تموم شد. ولی عجب سخت بود، عمرم نصف شد" هرچی هم از جزییات میپرسیدیم جوابی نمیداد و میخندید.
ما فکر کردیم یارو سرکار گذاشته و فیلم بازی کرده............
زنگ زدم به دوستم خواهش کردم که از سید بخواد جارو ببینه. که گفت سید میگه جادوگرتون کار کرده همه موکّلارو کشته به غیر از اون ماره که وحشتزده متواری شده الآنم موکلای خودش بالاسر کارن. اگر بجنبید بهش برسید مال شماست ........ ولی ای ی ی ی ی ی جیگرم خونه از بی همّتی و شلبازی شرکا. اونقدر لفت دادن(ماهی یه متر پیشرفت) که ظاهراً یه غول بیشاخ و دم اساسی اومد نشست روی کار که میدونی خیلی کارش سختتر میشه. عاقبت کارمون شد این که مدام بازیمون داد و خستمون کرد و رهاش کردیم.
راستی، اینم بگم بعدها که هی به طلسم شکنه اصرار میکردم بهم گفت اونجا بیشتر از 20 تا نگهبان بار داشت.(این فرد اصلاً از وجود اون سید و حرفاش هم خبری نداشت)
البته بعد از بسته شدن مجدد کار، طلسم شکنه کاملاً غیبش زد و رفت که رفت. فرد دیگه ای هم نیافتیم که قبلش امتحانشو خوب پس بده تا بتونه از پس کار بربیاد.

یکشنبه 20 مهر1393 - 10:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:-o :-o :-o :-o
من خودم تا به حال به طلسم برخورد نکردم ولی فکر میکنم بتونم در این مورد ( طلسم شکن قهار ) به شما کمک کنم :-BD
البته در صورت تایید گفتار جنابعالی ( حرف من را جسارت در نظر نگیرید دوست من ) @};-

دوشنبه 21 مهر1393 - 7:18am

با سلا به همه
دوست عزیز mahmood51 جناب جادوگری که آوردین بالای سر کار با از بین بردن موکلین که بر اساس گفته هاتون به احتمال زیاد طلسم شیطان روی بار بوده و نگهبانهاش هم شیطان بودن که کار بسیار مشکلی بوده از بین بردنشون به وسیله موکلین خودش الان صاحب بار ایشون هستن و کس دیگه ای جز جناب جادوگر نمیتونه به بار دسترسی پیدا کنه . ببین دوست من گنج و پول و اینجور چیزها طمع میاره و نباید به هرکسی که از راه میرسه اعتماد کنید ، اگه تونستید به مکانتون برگردید و با دستگاه یه اسکن بکنید ببینید بار اونجا مونده یا نه ، که البته من فکر نمیکنم بار اونجا مونده باشه

دوشنبه 21 مهر1393 - 11:49am

mahmood51 عزیز چون اون جادوگر رفته بالای سر کار حتی اگه همون لحظه هم میکندید بهش نمیرسیدید چون موکلای خودشو اونجا گذاشته بوده

دوشنبه 21 مهر1393 - 12:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
مفلس تر و بدبخت از این دعاگرا و بقول دوستان جادوگرا همون خودشون هستند.....

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

دوشنبه 21 مهر1393 - 1:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

dariush1384 نوشته است:
با سلا به همه
دوست عزیز mahmood51 جناب جادوگری که آوردین بالای سر کار با از بین بردن موکلین که بر اساس گفته هاتون به احتمال زیاد طلسم شیطان روی بار بوده و نگهبانهاش هم شیطان بودن که کار بسیار مشکلی بوده از بین بردنشون به وسیله موکلین خودش الان صاحب بار ایشون هستن و کس دیگه ای جز جناب جادوگر نمیتونه به بار دسترسی پیدا کنه . ببین دوست من گنج و پول و اینجور چیزها طمع میاره و نباید به هرکسی که از راه میرسه اعتماد کنید ، اگه تونستید به مکانتون برگردید و با دستگاه یه اسکن بکنید ببینید بار اونجا مونده یا نه ، که البته من فکر نمیکنم بار اونجا مونده باشه

سلام. آقا داریوش ما که هر دفعه بعد از اون داستان دستگاه بردیم بالا سر کار با همون شدّت اول زده و الآن هم میزنه. اصلاً این جا برای من یک استاندارد سنجش صحت کار دستگاهها در دفینه زنی شده.
ولی در داخل چاهی که حفر کردیم رفتارهای دستگاه در زمانهای مختلف متفاوت و عجیب بوده و داستانش واقعاً مفصّله و شاید خیلیها بخندن وشروع کنن به تکّه پرانی. کما اینکه ماها تا قبل از تجربه شخصی اگر میشندیدیم قبول نمیکردیم.
در یک مقطعی وقتی داخل چاهو میزدیم سیستم کاملاً ساکت بود ولی از بالای زمین (در اسکن افقی) مثل اول میزد. در حالیکه قبلش در اسکن داخل چاه(عمودی) هم دستگاهو میترکاند و به اصطلاح اورلود میشد. که خوب واقعاً غیر عادی بود. ازین داستان ماهها گذشت تا فردیو یافتم که پیر مردی نحیف و واقعاً خداترس و روحانی بود به سختی بردمش پای کار. ایشون هم کارش درست بود( که کاراش و اعمالش خودش داستانیه و مفصّل) ایشون هم کارمونو تایید کرد و جالب اینکه تمام چیزاییکه سید خدا بیامرز از آخرین جن نشسته بر روی بارو گفته بود عیناً گفت( هیکل و جنسیت و...) کارایی کرد و گفت برید دستگاتونو بزنید. رفتیم و در کمال ناباوری سیگنال عمودی هم برگشت.!!!!!!! هممون هنگ کرده بودیم. گفت الآن کار بازه ادامه بدید البته تا پای کار هم بردمش و اونجا نیز خیلی از کاراش هاج و واج مونده بودیم.یعنی نیاز نبود ببریمش خودش میگفت از کدوم سمت بریمو.... خودش رفت پای چاه و حتی به ما گفت که بار کدوم طرف مونده (طرفی که ما هم شک قوی کرده بودیم) و بر خلاف تمام افراد دیگه که تا اونزمان میگفتن ما بارو رد کردیم و در این عمقا جنسی نیست اون اولین فردی بود که گفت هنوز نرسیدید. عمق بارو هم گفت. بعدا که پایین رفتیم با دستگاه هم همون عمق تایید شد. اینجا بود که در دقایق آخر دستگاهمون واداد و خازناش و رگولاتوراش و... داغون شدن. ولی ما به طرف کار نقطه شده دالان زدیم که باز هم نشد برسیم به مطلب. چون بعدش باز هم دستگاه ساکت میشد. و هنوز از بالای زمین دستگاه با همون شدت سیگنال میزنه اگرچه قدرت دستگاه بعد از تعمیرتا حدی نیز کمتر شده.

راستی اینم بگم که قبل از فوت سید خدابیامرز شنیدم که سید به دوستم گفته بوده که تمام قدرت کار اون جادوگر رو گرفته بوده وتمام موکلاشو آزاد کرده بوده چرا که متوجه شده بود اون فرد از توانهاش استقاده های شیطانی میکرده. چیزیکه اون سید بهش خیلی حساس بوده.

سه شنبه 21 مهر1393 - 1:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام محمود جان میشه بفرمایید این دستگاه شما اسمش چیه که بیش از 16 متر عمق رو میزنه؟ با سپاس

سه شنبه 22 مهر1393 - 9:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure