انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 10 اردیبهشت1403 - 12:40am

پاسخ به موضوع  [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 17  بعدی
 جابجا کردن و انتقال اجسام در دفینه یابی به وسیله علوم غریبه! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و سپاس از توجه دوستان @};-
هدف از ایجاد این تاپیک " جابجا کردن اجسام بوسیلۀ علوم غریبه " هستش ولی بحثهایی که مطرح میشن، گاهی اوقات کمی فاصله پیدا میکنه و در تاپیک دیگری جای میگیره! ولی چون اینجا مطرح شده، کوتاه پاسخ میدم:
1 - در اسلام چیزی به نام پنهان کاری یا مخفی کاری نداریم! حتی زناشویی نیز پنهانکاری نیست! چون در منظر عموم عقد و عروسی شده و همه میدونن که عمل زناشویی انجام میشود یا شده است تا فرزندی تولید یابد یا غیره!
2 - در اسلام علمی به نام علم خفیه یا جفر و از این مسائل وجود ندارد! مثل این است که تا چند سال پبش تو ایران میگفتن قمه زنی جزء شعائر الله است و ثواب دارد و از این حرفا... و پانصد سال قمه زدن ولی بعدا حرام اعلام شد!!! در حالی که همه میدونن حلال خدا را هرکس حرام کند و حرامش را هر کس حلال کند از دین خارج شده است! تعداد شاید انگشت شماری بیان و به نام اسلام فتوا بدن که بله علوم خفیه هم در اسلام وجود داره و یکی از علوم اسلامیست و تلاش کنن دامن اسلامو آلوده کنن! ولی دامن اسلام از این اتهامات و خرافات کاملا بریست دوستان ارجمند!
سراسر قرآن فریاد میزند که: قرآن " کتاب مبین" است!" آیاة محکمات" است! مبین یعنی چه؟ یعنی مثل آفتاب روشن و درخشان است و همۀ قرآن آشکار و قابل فهم است و هیچ موضوع مخفی و پنهانی نداره دوست عزیز!
3 - آیا میشه گفت" یا حق---هیتلر" یا بگیم " یا حق---خودم" یا بگیم " یا حق---چنگیز مغول" یا بگیم " یا حق---پیامبر" و غیره؟ آیا قراردادن اسم خدا به هنگام استعانت همراه اسم دیگری، همراه و شریک ساختن آن اسم همراه با خدا نیست؟ آیا گفتن یا حق هیچ تفاوتی با گفتن ای پدر و مادر و جن و غقیائیل نداره؟! اگه جواب مثبت است، چرا قرار میدیم؟ اگر جواب منفیست، دلیل قرآنی لطفا؟ اگه یای خدا با یای پدر و مادر مساوی باشه، این شرک و کفر به خدا نیست، پس چیه؟ اصلا چه لزومی و منفعتی داره با اسم خدا چیزی را همراه کنیم؟ خیلی ممنون میشم اگه پاسخ اینها رو بدونم!
4 - این جملۀ آقا بینای عزیز " لذا در عالم مادی و فرامادی در دعوات و تسخیرات و عزایم و... خوندن اسماء موکلین با حروفی مثل یا و ای و ... موجوده " کاملا دارای اشکال اساسیه و شرع مقدس اسلام آنرا نهی کرده است و اساسا نه تنها در اسلام چنین مسائلی وجود نداره مهمتر اینکه مخالف شدید این مسائل نیز هست! شما یه آیه و یا حدیث از پیامبر اسلام ارائه بدید که ادعای شما رو اثبات کنه دوست عزیز، که مخالف آیات: 59 سورۀ نساء و 31 سورۀ آل عمران نباشه؟ سپاس!
5- منظور من از اعلام یه مکتب خاص یا گرایش فکری اینه که: ما بدونیم فردی که اظهار نظر میکنه، نظر خودشو میگه یا اینکه نظر یه مکتب و یا گرایش خاصی هست! چون اگه اصل بر اظهار نظر شخی باشه، ما باید نظر هفت میلیارد انسانو گوش کنیم بعد تصمیم بگیریم! میخواهیم با مکاتب و فرهنگهایی آشنا بشیم که دوستان احتمالا پیرو آنها هستند! چون من اجباری ندارم که فقط از در اسلام بیان تو و صحبت کنن و عملا هم اینگونه نیست! به همین دلیل وقتی من میگم مثلا فلان بحث در اسلام پشتوانه ای نداره، یکی میاد میگه داره! من از دیدگاه اسلام میگم. مخالف از کدام دیدگاه و یا مکتب و گرایش فکری میگه؟ این موضوع مجهوله!
6- اگه کلیۀ علوم از قوائد مشترکی تبعیت میکنن، پس چرا این همه اختلاف نظر و آراء بین فیزیکدانان و زیست شناسان و فیلسوفان و دینداران وجود داره؟ آیا موازین علمی و داده های آن قادر به اثبات خدا هست؟ اگه هست، پس این همه اختلاف بر سر چیه؟ اگه نیست، پس چرا میگی کلیۀ علوم از قوائد ثابتی تبعیت میکنه؟ آیا با علوم جدید میشه قیامت را اثبات کرد یا با علوم اسلامی؟ یا با علم فیزیک و شیمی میشه در مورد علم عروض و قافیۀ اشعار نظر داد؟
7- اینکه آقا بینا فرمودن که " همه علوم خواه ناخواه با همدیگه ارتباط مستقیم و غیر مستقیم دارن و این بستگی ه شخص داره که چطور این همگونی و ناهمگونی رو شناسایی و استفاده کنه " قابل دفاع نیست! چون بسیاری از قوانی اسلامی بخصوص بحث اصول و فروع دین کاملا توقیفی هستن و هیچ دخل و تصرفی در آن نمی توان کرد و نمیشه به میل خود ارتباط بین آنها را بهم زد ویا اینکه با سلیقۀ خودمون ازش استفاده کنیم! علوم غریبه هم هیچ ارتباطی با قرآن و سنت پاک پیامبر اسلام نداره و اعتقاد به این تفکر خطرناکه و مسئلۀ گمراهی و کفر مطرح میشه دوستان ارجمند! به نکتۀ مهم بدقت توجه فرمایید!
8- این انرژی مثبت م منفی برای همه چیز صادق نیست! مثلا: در مورد دعا که شما فرمودین، باید عرض کنم: دعا هیچ انرژی منفی نداره و سراسر مثبت و رحمت است. اگر اجابت شود، نعمت و رحمت است و اگر بنابر حکمتی اجابت نشود باز هم رحمت است چون از گناهان اسان بخشیده میشود!
9- در مورد فیزیک کوانتوم باید عرض کنم، بنیانگذار آن " پروفسور ماکس پلانگ" معتقد به دین و دیندار بود و هرگز دین و معلول بودن جهان هستی را رد نکرده! بلکه اعریفی درست و علمی به دین داده ! همان تعریفی را کرده که همۀ انبیاء می کردند و حقیر نیز همیشه همین دیدگاه رو دشتم! البته من قبلا در این مورد مطالعه نداشتم و از قرآن و سنت پیامبر این دیدگاه رو آموختم و پروفسور ماکس پلانگ نیز قطعا از قرآن یاد گرفته! اگه دلیل خواستین ارائه میدم!
در ثانی کسانی که پیدایش جهان را از ماده میدونن، فقط نظریه ارائه دادن نه قانون! در حالی که بسیار از دانشمندان فیزیک و زیست شناسی و غیره در دنیای غرب و شرق به اسلام گرویدن!
اساسا علوم تجربی توانایی ورود به دنیای ماوراءالطبیعه را ندارن. پس به وجه نمی تونن وجود یا عدم وجود خدا را اثبات کنن واگه در این زمینه اظهار نظر کنن، از حماقت آنهاست! من که نمیتونم وزنۀ 100 کیلویی را بلند کنم، چطور میدونم از بلاند کردن وزنۀ هزار کیلویی دو بزنم؟؟؟!!!
10- دوباره تکرار میکنم: برای اثبات ادعای اسلامی بودن علوم غریبه، از قرآن و سنت رسول الله سند ارائه بده دوست عزیز! با توجه با آیات: 59 سورۀ نساء و 31 سورۀ آل عمران نباشه؟ و گرنه توبه کن و این اتهامات را به اسلام نزن! سپاس!
شاد و خرم در پناه الله مستعان باشید ^:)^

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

چهارشنبه 12 آذر1393 - 11:44am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
افشین عزیز نمیخوام بگی هدفت از این مواردی که مطرح میکنی چیه چون ریشه اش قبلا هم بوده و قطعا خواهد بود و بازم عرض میکنم کسی حق نداره عقاید یکی دیگه رو تفتیش کنه.
حالا شما اینجا به غیر از جابجایی هزار تا مطلب بیمورد مطرح کردی و آخرش وقتی گریزگاهی پیدا نمیکنی پای قران و خدا و پیامبر و ائمه و ... رو پیش میکشی.
خوب داداش من با اجازه همه اساتید و کاربران اول از خود شما میخوام دقیق خودت رو و دین و مسلک و عقاید و ... رو بیان کنی و نظراتت رو بنابراون ارائه کنی.
در باب علوم غریبه هم عرض کنم منشاء این علوم از بدو آفرینش بوده و در زمان بنی اسرائیل قوت گرفته و حالا هم ادامه داره بنابراین با مثا ساده قرانی جوابتون رو میگم.
در سوره اعراف صراحتا در مورد ساحران و حضرت موسی و فرعون در آیات 104 الی ... بحث سحر و جادو بیان شده و قطعا قران کتابی مبین هست و اونجا هم کسی نمیبنه که خداوند این علوم رو نفی کرده باشه.
ولیکن در مورد پنهانکاری و مثالهایی که زدین نمیدونم کودمیک از دوستان مینونن مثلا مسائل زناشویی خودشون رو در ملا عام انجام بدن و یا بیان تعریف کنن و... آیا فکر میکنین با این مثال نابجا میتونین اذهان رو درگیر کنین ؟ شما نفر اول بسم ا...
بگذریم در باب غقیائیل و اینه ادعا میکنین بنده دارم از اون استمداد میکنم و با خدا در آمیختم و ... دوست بزرگوار بهتره کمی ادبیات مطالعه کنین و در باب استعاره و... ببینید اینکه یکی اسم مستعاری برای خودش داشته باشه دلیل بر مشارکت با خدا و ... هستش.
افشین خان قبلا هم تذکر دادم به شما و بعضی ها که آب رو گل آلود نکنین و ماهی نگیرین و اگه شما دوست دارین و علمش رو دارین بنده و بقیه دوستان اماده شاگردی شمائیم ولی به روش خودش.
امیدوارم دوستان بنده رو بخاطر این رک گویی ببخشن.
یاحق --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 12 آذر1393 - 12:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان عزیز @};-
با تشکر از استاد بینای عزیز!
ابتدا در مورد غقیائیل: اگه قبلا که سوال کردم می فرمودین که اسم مستعار شماست، دیگه سوال نمی کردم! میشه لطفا بفرمایید معنیش چیه؟ البته اگه معنی داره دوست داشتی، معنی کن!
استاد عزیز! شما که استاد علوم غریبه هستین باید حداقل قادر باشین یک دلیل قرآنی برای اثبات ادعاهای خودتون ارائه بدین تا ما هم قبول کنیم که در اسلام علمی به نام علم جفر یا غریبه و موکلات و احضارات و امثالهم وجود داره! خیلی از شما سپاسگذارم که این آیه 104 سورۀ اعراف و... را خودتون مطرح کردین :ymapplause:
در این آیات، آیا خدا گفته که در اسلام علم جفر و غریبه و احضارات و موکلات وجود داره و برید یاد بگیرید یا اینکه عامل بشید ویا اینکه آموزش بدید و اجازه بدید و اجازه بگیرید و از این حرفا؟؟؟
این آیه همون چیزی رو مطرح میکنه که من یه ساله مطرح میکنم ولی از پاسخ دادنش طفره میری که نشانۀ عجز و ناتوانیه! و دقیقا نهی کرده از این علوم و اونو عمل شیطانی خونده! بله این علوم از قبل از پیدایش آدم هم شاید بوده باشد، ولی آیا خداوند تأییدش کرده یا نهیش کرده؟! این مسئله مهمه استاد محترم!
حضرت موسی میگه: ای فرعون من پیامبر خدا هستم و دارای معجزه هستم! فرعون گفت اگه مردی و راست میگی، اثبات کن! حضرت موسی با انداختن عصا و ید بیضای خود، حقانیتش را اثبات کرد!
بحث من هم دقیقا همینه! من قبلا هم بارها گفتم و الآن هم عرض میکنم: استاد محترم اگه دلیل خواستن از نظر شما به انحراف کشوندن بحث و گریز از اصل موضوعه، پس آیا خدا هم بحثو به انحراف کشونده که به فرعون دلیل داده و یا با دلیل قاطع با منکرین صحبت کرده! چون منکرین حق نه تنها خود دلیلی نداشتن بلکه همیشه از پذیرش دلایل و براهین قاطع چون معجزات نیز عناد می ورزیدند! بحث اینه! خدا در قرآن می فرماید: " هاتوا برهانکم إن کنتم صادقین " دلایل خود را ارائه بدید اگه در ادعای خود صادق هستین!
همچنانکه حضرت موسی ادعا کرد و وقتی ازش دلیل خواستن، بلافاصله و بدون اینکه پا به فرار بزاره و این دست و اون دست کنه، فورا دلیل ارائه داد که کسی توانایی مقابله با آن را نداشت! حالا باز هم میخوای بگی گریزگاهی ندارم!
استاد محترم دلیل بیار واسه ادعاهات اگر صادق و راست گو هستی! دلیل میخوام از قرآن و سنت پیامبر صادق الامین حضرت محمد مصطفی ص!
در مورد زناشویی هم منظورم اینه که اصل موضوع زناشویی پنهانکاری و مخفی کاری نیست. چون اطرافیان میدونن که زوج شرعا و در ملا عام و در حضور شهود عقد و عروسی کردن و در نتیجه بحث زناشویی هم یک امر بدیهی است که از نظر هیچ کسی مخفی کاری و پنهان کاری نیست و اگه از زوجی بپرسی که شما زناشویی دارین، به شما جواب درست و منطقی میده! منظورم اینه!
ولی علوم خفیه و احضارات و امثالهم به قول خود شما و هم فکران شما، در خفا انجام میگیره و اگه این علمو داشته باشه واسه کسی ظاهر نمیکنه و از ان حرفا...! این علوم رو کسی شرعی میدونه که کلا از مخفی کاری و پنهان کاری خوشش میاد و عاشق مخفی کاریه! همینا هستن که صیغۀ موقتو رنگ و بوی شرعی دادن تا خلوتی و بدور از شاهد و مردم عشق و حال کنن! الحمدلله تو مجلس هم رأی نیاورد! :))
آنرا که حساب پاک است از محاسبه چه باک است! من بارها قبلا هم عرض کردم حالاهم عرض میکنم: من مسلمانم و تابع قرآن و سنت پاک پیامبر اسلام و هیچ مذهب خاصی هم ندارم و هر کس حرفی بزنه که در چهارچوب این دو منبع باشه، قطعا بدون تعصب قبول میکنم! هر کس هم حرفی بزنه که در چهار چوب این دو منبع قرار نگیره، به راحتی ردش میکنم! خیلی ساده است اگه مقلد و متعصب نباشم!
استاد محترم تذکرات شما به خاطر ترس و ضعف و عجز شما از ارائۀ دلیل قاطع و شرعیست! بجای این حرفا و این دست اون دست کردنها و اتهام وارد کردنها، یک دلیل واضح و روشن از قرآن بیار که این علوم خفیه و جفر و این چرندیات شیطانی و ضد قرآنی رو ثابت کنی! از سال پیش تا کنون منتظرم! :-w
به نظر شما سوال کردن و دلیل خواست گل آلود کردن موضوعه؟؟؟!!! پس چرا خدا در قرآن و امام علی ع در نهج البلاغه گفته اگر نمی دانید و اطلاع ندارید، سوال کنید؟ در ضمن در مسائلی که به شرع منتسب میشه،هر کس که هرچیزی رو بگه نباید که نسنجیده قبول کنیم استاد محترم! فکر کنم تا آخر عمرم باید منتظر بمونم :-w
صحبت و اظهار نظر در مورد این گونه علوم رو نهی نمی کنم ولی رنگ و بوی شرعی دادن به مسئله و اینگونه علوم رو جزو علوم شرعی دونستن، گناه بزرگیست استاد محترم و باید توبه کرد!
اینها اعمال شیطانی و انحرافات و القائات شیطانی هستن که خداوند در سورۀ مبارکۀ فصلت آنرا " قرناء " معرفی کرده که پیوسته همراه انسان هستن و انسانها را گمراه میکنن!
از الله هادی تمنا دارم همۀ ما را در صراط مستقیم خودش قرار بده.آمین! ^:)^
موفق و پیروز باشید @};-

چهارشنبه 12 آذر1393 - 2:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

افشين جان بنده نظرم را به کسى تحميل نخواهم کرد. سطح سواد اين حقير گرچه به پاى شما نميرسد اما خلبانم.از خانواده سيد نيز ميباشم.ببخشيد اگر سوادم کم است و اظهار نظر ميکنم ولى آن دوستانى که شما ميشناسيد و همگى ماشاالله معروف هستند همگى کلاهبردار و قطعا شياد هستند که سازمان محترم اطلاعات چون وضعيت آنها را ديده دلشان سوخته و کارى به کارشان ندارد.
اگر سطح اطلاعات شما بالا باشد قطعا بايد بدانيد استفاده از اين مسائل در جهت کشف و فروش اموال باستانى که جزو ميراث تاريخى کشور محسوب ميشود جرم بسيار سنگينى است و مجازات سنگين تر از جرم مربوطه را دارد.با اطمينان کامل عرض ميکنم اگر دوستان عزيز شما واقعا ادعاى آنها حقيقت داشت بدون شک از زندان براى شما به نامه نگارى مشغول بودند.
به اين دليل است که هويتشان هرگز فاش نخواهد شد پس مواظب باشيد گول حرف ها را نخوريد.در ضمن دوستانى که در اين انجمن اين حقير را ميشناسند خودشان قضاوت خواهند کرد.در هر صورت به نظرات همه برادرانم احترام قائلم و هرگز قصد تحميل نظرى را به هيچ کدام از عزيزان را نخواهم داشت.
شما به سطح سواد و سن اعضا کارى نداشته باشيد و نظرات خود را بيان کنيد.کسانى که داراى سطح هوش و درک کافى هستند (منظور همه برادران گلم است ) خود حقايق و نظرات درست را هضم و درک خواهند نمود.
در کل بايد عرض کنم که بنده خوشبختانه ميدانم چه مسائلى درست يا غلط ميباشد.
شما که اطلاعات فراوان داريد ميتوانيد قطعا به اين سوال بنده پاسخ دهيد.محض يادآورى بنده به تماميه اين مسائل اعتقاد دارم. دوستان اجنه از چه چيزى تغذيه ميکنند و چگونه؟ با تشکر از افشين عزيز

چهارشنبه 12 آذر1393 - 6:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزيزى که در اين تاپيک شرکت کرده اند هر کدام عقايد و نظرات خود را دارند. چه کسانى که ميگويند شيطانيست و چه کسانى که ميگويند الهيست.اين حقير خودم را مثال ميزنم که با توجه به خانواده ام پدرى و مادرى سيد هستند.آدم خشک مذهبى نيستم با اينکه پدربزرگ پدريم در استان مازندران داراى بارگاه است.سطح سوادم خيلى بالا نيست.خلبانم و 33 سال سن دارم بنابراين کوچک همه ى برادرانم در اين انجمن هستم.اگر اين حقير ميگويم که در اين مورد اطلاعات دارم چون از پدربزرگ مرحومم شنيده ام که در خانواده ايشان داشتن اين توانايى در زمينه هاى مختلف يک پديده موروثى ميباشد.
چون شاهد اين مسائل از آن مرحوم بودم با اطمينان ميگويم که امثال اين پديده ها الهى ميباشد نه شيطانى.حال اگر شخصى نظر غير نظر بنده را داشته باشد با کمال احترام به او گوش خواهم داد و قصد نفى او را هرگز نخواهم کرد.
افشين گرامى نميدانم شما از حرف هاى بنده چه برداشتى کرده ايد اما تماميه حرف هاى من هم از روى مشاهدات و شنيده هايم هست و هم از لحاظ علمى در مورد آن مطالعه کافى داشتم به دليل وجود آن در گذشتگان مرحومم.به هر حال دوستان عزيز اين انجمن براى تبادل اطلاعات است و نظرات نيز مختلف.پس سعى در اثبات حرف هاى خود نداشته باشيد چون اعتقادات به اين سادگى تغيير پذير نخواهند بود.
هر شخصى خود مسئول اعتقادات خود است.خواه درست باشد خواه نادرست و مضحک.
ايام به کام

چهارشنبه 12 آذر1393 - 6:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
سلام.
آقا افشین شما مثل اینکه قصد مسموم کردن جو انحمنو دارین. هرجند که از شخص معلوم الحالی چون شما اتتظاری بیش از این نمیره. تو برو اول یاد بگیر که تو قرن بیست و یکم آزاد اندیشی چه مفهومی داره ! بعد بیا دوستان رو به هوچی گری متهم کن و مث خاله زنکا خودتو پشت اسم دین و مذهب قایم کن. این انجمن مکانیه برای تبادل اطلاعات در موضاعات مختص بخود. لازم نیس شما نگران افکار و عقاید ما و دیگر دوستان باشی. هرکسی سود و زیان خودشو میدونه و راه رو از چاه ميتونه تشخیص بده. شما چیکاره هستین که بخواین درس دین شناسی به ما بدین؟ مرد حسابی اگه در زمینه علوم خفیه اطلاعاتی دارید خو هرچی در چنته داری رو کن. هرچند که نخوت و تکبری که شما از خودتون نشون دادین ثابت کردین که بویی از این حرفا مشامت نرسیده.از قدیم گفتن سنگ بزرگ برداشتن نشونه ی نزدنه. الی ماشاالله حرفاتم پر از تناقضه. یه جا حامی پر و پا قرص علوم غریبه هستی و جای دیگه با استناد به منابع دینی اونو در تضاد با فرامین و دستورات الهی میدونین! یه جایی میگین من فقط کتاب و سنت رو قبول دارم و غیر از این دو هرچیزی رو رد میکنم و جای دیگه حدیث از حضرت علی نقل میکنی !
آقا افشین اولاً من فاروق نیستم و فرخ پارسی اسم کاربریمه. در ثانی شما کی هستین که بخواین بنده رو به دروغگويی متهم کنین؟ تو منطقه ما عده ای از سادات هستن که نسبشون طبق شجره نامه معتبر به امام موسی کاظم میرسه. بیشتر این افراد به علت ساده زیستی و ایمان راستین قادر به روبت اجنه هستن و خودشون ارتباط با اجنه و درخواست هر کاری رو از اونا به مردم توصیه نمیکنن. برام مهم نیس که تو حرفای بنده رو دروغ حساب کنی یا راست. اونچه که برای بنده مبرهن شده رو گفتم. بنده هیچ کسی رو ملزم به قبول حرفم نمیکنم. شما هم به جای افترا زدن بهتره مطالبی رو که میدونین عنوان کنین. شاید از این رهگذر من و سایر دوستان که از لحاظ سن و سواد به پای حضرتعالی نمیرسیم چیزی یاد گرفتیم.
در ضمن اگه کمبود یا عقده ای دارین میتونین یه تاپیک علوم قرآنی و آموزش معارف اسلامی راه بندازین و اونجا ملت رو از گمراهی نجات بدین :D

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش
هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

چهارشنبه 12 آذر1393 - 7:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام
دوستان لطف کنید در چارچوب موصوع بحث کنید چرا بحث عقیده و مسلک میکنید اینکه آیا واقعا میشه اجسام رو توسط موجودی بنام جن جابجا کرد؟
اونایی که به قرآن اعتقاد دارن جواب مثبته چون خدا صراحتا در قرآن در مورد اجنه ای که در تسخیر حضرت سلیمان بودند و از اعماق دریا مروارید میاوردند بیان کرده و یا ماجرای جابجایی تخت بلقیس که اون هم در قرآن بیان شده اما آیا الان کسی هست که بتونه این کار رو انجام بده من بعید میدونم فی الحال هر چی هست مدعی کذاب ضمن اینکه بسیاری از علوم قدیم از بین رفته و در دسترس نیست بطور مثال حمامی که شیخ بهایی طراحی کرد و با یک شمع آبش گرم میشد و ....
البته ما در عصر معاصر اساتید علوم غریبه داشتیم که اعجوبه بودند وکرامات بسیاری ازشون نقل شده که بطور مثال میشه از مرحوم آیت الله شیخ حسنعلی نخودکی اصفهانی نام برد که در عین اینکه مجتهد بودند و در علم طب فلسفه و غیره تبحر و تخصص داشتند به علوم غریبه هم اشراف کامل داشتند که کتاب نشان از بی نشان ها شرح احوالات ایشون هست
در مجموع بهاین حرف ها و ادعا ها توجه نکنید اونایی که واقعا چیزی در چنته داشته باشند اهل بوق و کرنا نیستند حداقل تا اینجا که ما دیدیم اینطور بوده
یاعلی

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

چهارشنبه 12 آذر1393 - 8:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

افشین1 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیز @};-
با تشکر از استاد بینای عزیز!
ابتدا در مورد غقیائیل: اگه قبلا که سوال کردم می فرمودین که اسم مستعار شماست، دیگه سوال نمی کردم! میشه لطفا بفرمایید معنیش چیه؟ البته اگه معنی داره دوست داشتی، معنی کن!
استاد عزیز! شما که استاد علوم غریبه هستین باید حداقل قادر باشین یک دلیل قرآنی برای اثبات ادعاهای خودتون ارائه بدین تا ما هم قبول کنیم که در اسلام
از الله هادی تمنا دارم همۀ ما را در صراط مستقیم خودش قرار بده.آمین! ^:)^
موفق و پیروز باشید @};-

درود
یعنی که چی
من کسی نیستم که بخوام دخالت کنم
ولی این تاپیک موضوعش از قبل مشخص شده
شما اگر در رابطه با موضوع چیزی میدونید بسم الله..وگرنه هم که نگاه کنید شاید چیزی یاد گرفتین
شما چه کار به اعتقادات این اون یا دلایلشون داری از خودت بگو ببینیم چی تو مشتت هست نظر شما در رابطه با جابه جایی چیه ؟اگر نظری دارین بفرما
وگرنه هم که هیچ
اجب :-?
الکی دعوا درست میکنید B-) بدرود

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

چهارشنبه 12 آذر1393 - 9:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و سپاس از توجه دوستان @};-
در سورۀ مبارکۀ یس چند آیه وجود داره که در مورد فرستادگان حضرت عیسی ع حبیب نجار است! داستان از آیۀ 13 شروع میشه. در این آیات که طبق روایت، دو نفر از فرستادگان حضرت عیسی ع به شهر انطاکیۀ ترکیه رفتند تا مردم را به سوی خدا دعوت کنند . از اطراف شهر مردی به نام " حبیب نجار " با سرعت اومد و گفت ای مردم این دونفر راست میگن و فرستادگانی از سوی خداوند هستن و پیام آنها را بپذیرید. ولی مردم منطقه به جای تعقل و تفکر در اصل پیام، چون دلیل و برهانی در مقابل دعوتگران توحید نداشتند، آنها را تهدید و سپس شهید کردند! بحث اینجاست، که بنده هر زمان اومدم از زبان خدا و رسولش صحبت کردم، این اهالی انطاکیه به من هجوم آوردند! تهدید کردند و تهمت و افترا زدند! آقاجان، عزیزان، بخدا من قصدی جز خیر ندارم! اگر مسلمانید باید بفهمید من چی میگم و اگر غیر مسلمانید، پس حرفا و دلایل من شامل شما نمیشه. چرا مغرضانه با مسئله برخورد میکنید؟؟؟!!! آیا حرفای من خلاف قرآن و فرمایشات پیامبر اسلامه؟؟؟ اگر خلافه، دهها بار گفتم و باز هم میگم با یه آیه ثابت کنید! چرا کینه توزی و افترا و تهمت میزنید!
الحمدلله که مثل قوم انطاکیه و قریش و غیره، دستتون خالیه و جز استهزاء و تهمت و تهدید و غرض ورزی حرفی واسه گفتن ندارید! و نخواهید داشت! چون با کلام خدا صحبت میکنم و هیچ موجودی توان مقابله با کلام خدا رو نداره! خدا رو هزاران مرتبه شکر!
خداوند در قرآن شریفش می فرماید: وَ مَا يَأْتِيهِمْ مِنْ رَسُولٍ إِلاَّ کَانُوا بِهِ يَسْتَهْزِءُونَ‌. و هيچ پيامبرى برايشان نيامد جز آنكه او را به مسخره میگرفتند﴿الحجر، 11﴾
وَ مَا يَأْتِيهِمْ مِنْ نَبِيٍّ إِلاَّ کَانُوا بِهِ يَسْتَهْزِءُونَ‌. و هيچ پيامبرى به سوى ايشان نيامد ، مگر اينكه او را به ريشخند و مسخره میگرفتند.﴿الزخرف‏، 7﴾
عزیزان با مسخره و تهدید و ترور مشکلی حل نمیشه! لطفا به استادتون بفرمایید بیاد از آرا و عقاید خودش دفاع کنه!
کل حرف من اینه: علم جفر و علوم غربیه و احضارات و امثالهم هیچ ارتباطی به دین اسلام نداره و هیچ آیه ای در قرآن در تأییدش نیست! اصولا قرآن و اسلام مسئلۀ غریبه ای ندارد و قرآن " کتاب مبین" است! یعنی کتابی است مثل خورشید روشن و آشکار است!
یک مسلمان معتقد باید برای انجام اعمال منتسب به دین، از صاحب دین که خداست، اجازه و تأییدیه بگیره تا اعمال و افکارش در چارچوب دین قرار بگیره و گرنه، خارج از چاچوب دینه! به جای غرض ورزی اینو پاسخ بدین اگه در گفتار و اعمالتون صادق هستین!
من چند تا سوال واضح و قابل فهم از استاد شما، استاد بینای عزیز پرسیدم:
1- در بحث مجوز که استاد بینای عزیز گفتن که " ولي اونم شرايط و مجوز خاصي ميطلبه " ، من سوال کردم که : از کی باید مجوز اخذ شود و چگونه ؟ لطفا کوتاه توضیح بدین.
2- استاد بینای عزیز معتقدند که کلا علوم قریبه مورد تأیید دین اسلامه. من سوال پرسیدم که: دلیل شما از اساسنامۀ دین اسلام که قرآن است، چیست؟
3- برای چندمین بار تکرار میکنم: برای اثبات ادعای اسلامی بودن علوم غریبه، از قرآن و سنت رسول الله سند ارائه بده دوست عزیز! که مخالف آیات: 59 سورۀ نساء و 31 سورۀ آل عمران نباشه؟ و گرنه توبه کن و این اتهامات را به اسلام نزن! سپاس!
حالا فهمیدید بچه ها من چی میگفتم یا نه؟!
خدایا همۀ ما را در صراط مستقیم خودت قرار بده. آمین @};-
شاد باشید با دلی بی کینه! @};-

چهارشنبه 12 آذر1393 - 9:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت پاک اندیشان @};-
آقای " سید جواد " عزیز این فرمایش شما کاملا درسته. بنده در پستهای اولی خودم عرض کردم این موضوع را. حضرت امام عبدالقادر گیلانی و همچنین امام محمد غزالی نیز فرموند که کسی که به قرب الهی برسد، خداوند فرشتگان و که بالاتر از جن هستند و هم جنها را مطیع انسان میکند! یا حداقل ارتباط با آنها را برقرار میکند!
کلا عرض کنم که جنها مطیع حضرت سلیمان بودند چون خداوند آنها را مطیع حضرت سلیمان کرده بود! ولی ادعایی که بعضی دوستان نا آگاهانه مطرح کردند، من خواستم روشنگری کنم و قصد من جز خیر نبود و نیست! انحراف از اینجا شروع شد: در این صفحه بعضی اومدن از مسخره کردن دیگران صحبت کردن،من فقط پاسخشون رو دادم!
viewtopic.php?f=27&t=1951&start=40
بعدش بحثهایی که استاد بینای عزیز مطرح کردن و این علوم جفر و غریبه رو منتسب به دین اسلام کردن. من فقط دلیل خواستم. ولی متأسفانه چون دستش خالی بود و دلیلی نداشت و نداره، اومد بحث رو جنجالی کرد . به همین خاطر منم گفتم این علوم خارج از اسلامه و به القائات شیاطین و گمراهی منتهی میشه و باید توبه کرد ! بقیه هم از همه جا بی خبر می بینین که چگونه و با چه ادبیاتی دارن برخورد می کنن!
تازه هم وطنیم اینگونه برخورد میکنن والا هفتیر کشی میکردن!!!
اگه من اشتباه میکنم ، با پاسخهای مستدل راهنماییم کنید و گرنه رو حرفای من به دقت فکر کنید و تصمیم درست بگیرید!
شاد باشید با دلی بی کینه @};-

چهارشنبه 12 آذر1393 - 9:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure