انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 4:10pm

پاسخ به موضوع  [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی
 جابجا کردن و انتقال اجسام در دفینه یابی به وسیله علوم غریبه! 
نویسنده پیغام

با سلام......عزیزان مسئله موکل در کشف دفینه به کل دروغ ٬غیر ممکن بوده و تنها از زبان افرادی ناآگاه٬ساده لوح و یا شیاد بیرون میاد....بنده شخصا خیلی افراد را دیدم که از این ادعاها دارند و میتوانم بدون شک بگویم تمامی ادعا کنندگان افرادی دارای مشکل روحی و یا معتاد بودند که فقط برای سرکیسه کردن افراد ساده لوح این حرفا رو میزنند و لا غیر و متأسفانه تعداد این افرادم روزبروز در حال افزایشه و جالب اینجاست که این افراد همیشه یه عده سیاهی لشگر و مبلغ هم همراه خود دارند...خداوکیلی گول این آدما رو نخورید ...یا علی

سه شنبه 11 فروردین1394 - 8:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

چرته گوش نكنيد
بيشتره اين عموامل خطايه اپراتوري ويا٩٠ درصدضعفه وسيله هاهستن

باعقل وعلم جلوبريدلذت ميبريددددد.

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 1:57pm

با سلام جابجایی کردن و انتقال اجسام در دفینه یابی به وسیله علوم غریبه دروغ محض است و بنده با آقای سید جواد هم عقیده هستم و اگر هم همچین شخصی باشد قید لذت دنیوی را زده و بالای هشتاد سال سن دارد و به فکر آخرتش هست. بچه های مردم را آواره کوه و بیابان نکنید. دستگاههای پیشرفته درست از بالای مکان اسکن می دن و نیازی به جابجایی و غیره نیست و دفینه یابی کار هر شخصی نیست و حرف اول را سرمایه می زند. برای یافتن طلا اول دوستان طلایی داشته باش و بعد اراده ای آهنین و سرمایه کافی تا کم نیاری. نکته جالب اینکه کسانی که سر دفینه آتش روشن می کنند از شیاطین کم می خواهند و کلاهبردارند و خودشان را سید جا می زنند برای عوام فریبی . ختم کلام اگر وقت اضافی داری واسه تفریح نقطه ای امن از روی نسخه وزیری که آثار کشاورزی و سکونت و آب هست را برای دفینه یابی انتخاب کن و حتما عضوی از یک گروه کارکشته و سرمایه دار باش که حتی الامکان یک خمره سکه پیدا کرده باشد. انشاء الله نتیجه می گیری.

چهارشنبه 27 خرداد1394 - 4:21pm

محل اقامت: ایران-تبریز
با سلام خدمت دوستان و استادان گرامی
تا جایی که من مطالعه دارم هرگونه دعا از لحاظ شرعی اشکالی نداره
ولی وقتی بحث میره رو طلسم و جادوگری به دو روش شیطانی و الهی تقسیم میشه
که روش الهی ش خیلی زحمت میخاد و باید انسانی کاملا پاک و پرهیزکار باشی
ولی روش شیطانیش رو همه می تونن باهاش به قدرت برسن و نسبت به روش الهی خیلی زمان کمتری میخاد
ولی تو این روش باید قید دنیا و آخرتتو بزنی چون اگه وارد بشی به این قضایا دیگه راه برگشتی نداره
اگه اشتباه میگم از اساتید راهنمایی و اصلاح کنن
یه سوال هم داشتم
اگه بخوایم از راه الهی وارد این قضایا بشیم اون استادان مربوطه رو از کجا باید پیدا کنیم؟
مثل کسایی که آیت الله شوشتری تربیت کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما به خدا اعقاد داریم

پنج شنبه 18 تیر1394 - 9:40am

سلام دوستان من احضار روح انجام دادم ولي اعتقاد ندارم و نميدونم چرا نلبكي تكون ميخوره و روي حروف ميره و جمله هاي زيادي مينويسه كه تا حدودي با حقيقت درست در مياد از عالمي پرسيدم ميگه روح نيستن و جن هستن كه از قدرت نترس بودن شما و تمركز يكي از افراد جمع استفاده ميكنن و جواب ميدن حالا اگه كسي در اين مورد چيزي ميدونه راهنمايي كنه ؟

جمعه 9 مرداد1394 - 7:03pm

خداهمرو ب راه راست هدایت کنه و قدرت استفاده از عقلو بهممون عنایت کنه...خدایا مارو ببخشو بیامرز...(جابجاییه دفینه)دوستان عزیز من خودم با این دوستان بظاهر درویش و موکل دارو دفینه جابجا کن و زیره زمین بینو کلی سروکله زدم و جز مزخرف چیزی نیستن و فقط ب فکر جیب خودشونن و از سادگیه بعضیا استفاده میکنن...کمی عقلانی فکر کنین...

پنج شنبه 15 مرداد1394 - 3:52am

فقط میتونم بگم متاسفم برای جمعیتی که خودشون خوششون میاد کسی گولشون بزنه

پنج شنبه 15 مرداد1394 - 5:54am

سلام خدمت اساتید بزرگوار .خواستم هزتون کمک بگیرم که بدونم که طلسم حرکتی داریم واگه داریم چه جوری باید باطلش کنم چون یه جا به مشگل خوردم که احتیاج به کمک شما دوستان رو دارم.ممنون میشم کمکم کنید

یکشنبه 31 مرداد1394 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
jafar10 نوشته است:
سلام خدمت اساتید بزرگوار .خواستم هزتون کمک بگیرم که بدونم که طلسم حرکتی داریم واگه داریم چه جوری باید باطلش کنم چون یه جا به مشگل خوردم که احتیاج به کمک شما دوستان رو دارم.ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوست گرامی
همچین چیزی وجود نداره این یک حرف عوامانه ست

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 1 شهریور1394 - 12:35pm

سلام . ببخشید بهتر نیست به جای پرداختن به چنین بحث هایی که هیچ پایه و اساس عقلی واسش متصور نیست کمی به علوم روز و جدید بها بدیم ؟

چهارشنبه 11 شهریور1394 - 11:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure