انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 6:27pm

پاسخ به موضوع  [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی
 جابجا کردن و انتقال اجسام در دفینه یابی به وسیله علوم غریبه! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با عرض سلام و احترام خدمت تمامی دوستان @};-
به نظر من عقیده و نظر شخصی خود را نمیشه بر مبنای خدا و پیغمبر به افراد دیگه القا کرد
یادمون نره که کسانی تو این دنیا هستن که حتی اسم حضرت محمد و علی و حتی اسلام و قرآن را هم نشنیده اند و اگر هم شنیده باشند اصلا قبول ندارند
پس زمانی که وارد یه بحث میشیم سعی کنیم جوری دلیل و استنباط بیاریم که شخص ثالثی که شنونده میباشد بر پایه عقل و خرد خود بتواند تصمیم بگیرد
و خواهش میکنم بر پایه و مبنای دین سعی در مجبور کردن نظرات شخصی نباشیم [-X
و در هر صورت و حتی بر خلاف میل شخصی خودمان به نظرات دیگران نیز احترام بگذاریم [-X

چهارشنبه 24 دی1393 - 6:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان اینکه می گن زمینو احضار بزنن اجاین بفهمن جنسو جا بجا می کنند راسته؟

شنبه 4 بهمن1393 - 3:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

badboy نوشته است:
سلام دوستان اینکه می گن زمینو احضار بزنن اجاین بفهمن جنسو جا بجا می کنند راسته؟

به نظر من چیزی رو قبول کن که به عقل خودت جور دربیاد

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 4:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
مسعود جان خیلب چیزارو با علم نمی شه ثابت کرد از جمله این هنوز مبهمه که ایا این یک حرف بوده که اونایی که نمی تونستن دفینه رو در بیارن از خودشون در اوردن یا نه چون تعدادی از دوستان گفتن این اتفاق براشون پیش اومده

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 7:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مواد توهم زايى که جناب داريوش عزيز مصرف کرده اند مثل اينکه بسيار قوى بوده و فشارخونشان را بسيار بالا برده و تاثير بسيار قوى روى سرتونين مغزشان داشته است.
داستان هايى که ايشان تعريف کرده اند بسيار مضحک بوده و کاملا روياييست.از لفظ بيانم و طرز گفته ها عذر خواهى ميکنم خدمت برادران عزيز.در اين امر بنده استاد نيستم و به مرحله عرفان اعلا نرسيدم ولى اين کارها به اين سادگى که ايشان اظهار دارند راحت و آسان نيست.افرادى که چنين موهبتى از طرف خداوند متعال نصيبشان گشته هويتشان فاش نخواهد شد و دنبال ماديات بى ارزش نيستند و تنها جهت حل مشکلات خلق خدا اقدام مينمايند,بدون چشم داشتى و حتما هم نبايد از خانواده سادات باشند.داستان بسيار پيچيده ايست.
فريب اين مسائل را نخوريد دوستان گلم و دنباله اين داستان ها را نگيريد زيرا جز تباهى و نابودى خود و خانواده محترم چيزى به دنبال نخواهد داشت.
هيچ چيزى جاى علم را نخواهد گرفت......

شنبه 18 بهمن1393 - 7:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان لازم دونستم چند کلامی هم من اینجا بیان کنم. من نه وجود خدا و اینها رو نهی میکنم نه موافق این دین بازی های شدید هستم. به نظر من زبون خدا مو در اورده از بس گفته که برید تفکر کنید و پی ببرید . و من دین اسلام شیعه رو خودم قلبا قبول دارم و امثالی مثل افشین هم فقط تفکرات سطحی دارند . ولی مایه شرم هست که مسلمانان در دنیا اینجوری خون هم رو میریزند که اکثرا همشون از سنی های تند و وهابیونی هستند که تو گمراهی اشکار هستند . اگه کسی اتم و‌حرکت الکترون ها و به دور هسته دید منم اون موقع خدا رو بهش نشون میدم . چون همیشه بیشتر موارد که عقل انسان نمیتونه کامل به اساس چیزی پی ببره مجبوره نظریه بگه و میبینید بعد از نظریه حرکت دورانی اوربتالی الکترون ها الان نظریه کوانتومی بحث میشه که خیلی دقیق تر هست . کلا کنار دین خودمون باید همیشه دنبال علم باشیم نه مثل اغلب کش.ر های سنی که فقط تمام فکرشان معطوف به دین بازی و این اراجیف کردن.

شنبه 18 بهمن1393 - 8:25pm
استادیار
استادیار

shekastkhorde نوشته است:
دوستان لازم دونستم چند کلامی هم من اینجا بیان کنم. من نه وجود خدا و اینها رو نهی میکنم نه موافق این دین بازی های شدید هستم. به نظر من زبون خدا مو در اورده از بس گفته که برید تفکر کنید و پی ببرید . و من دین اسلام شیعه رو خودم قلبا قبول دارم و امثالی مثل افشین هم فقط تفکرات سطحی دارند . ولی مایه شرم هست که مسلمانان در دنیا اینجوری خون هم رو میریزند که اکثرا همشون از سنی های تند و وهابیونی هستند که تو گمراهی اشکار هستند . اگه کسی اتم و‌حرکت الکترون ها و به دور هسته دید منم اون موقع خدا رو بهش نشون میدم . چون همیشه بیشتر موارد که عقل انسان نمیتونه کامل به اساس چیزی پی ببره مجبوره نظریه بگه و میبینید بعد از نظریه حرکت دورانی اوربتالی الکترون ها الان نظریه کوانتومی بحث میشه که خیلی دقیق تر هست . کلا کنار دین خودمون باید همیشه دنبال علم باشیم نه مثل اغلب کش.ر های سنی که فقط تمام فکرشان معطوف به دین بازی و این اراجیف کردن.

احسنت
:ymapplause:

یکشنبه 18 بهمن1393 - 1:22am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان
دوستان عزیزم یه تجربه شخصی میخوام براتون بگم که شاید اونایی که موفقیت توی کار زیرخاکی رو با جن گیری و جادوگری مربوط میدونن یه کم نظرشون برگرده
یکی از اشنایان من پیر مرد 70 -75 ساله ایه که تا حدود بیست سال پیش دعا مینویشت بعد از اینکه پسرش دیوونه شد دیگه دعا نویسی رو گذاشت کنار
یه زمانی توی استان اصفهان مثلش وجود نداشته کسی بوده که روح مرده احضار کرده و ازش ادرس جنسای دزدیده شده رو پرسیده و دقیقا هم درست بوده
اما همه اینا رو گفتم که یه نکته رو دقیقا از زبونش براتون بگم:
میگفت باباجون دستگاه(فلزیاب)بزنید بار در میاد دنبال دعا نرید که کار خراب میشه
دوستان علمی پیش رفتن موفقیت به همراه داره اما با جادو و رمال و دعا نویسی و این چیزا باور کنید غیر ناامیدی و برباد رفتن پول هیچی نداره

بنده آنیم که در بند آنیم

سه شنبه 4 فروردین1394 - 9:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

در جواب دوستانی که میگند احظار و جن وجود نداره باید بگم سخت در اشتباه بزرگی هستید و ..
من نه کاری به قران دارم نه کاری به ترس و نه کاری به شنیده ها و گفته ها! دیگه چیزی که برای خودم اتفاق افتاده رو چطور بیخیال شم ؟

دوستان گرام اگر هم به دین خودتون احترام نمیذارید به دین بقیه احترام بذارید ، قران دروغی نداره و نداشته که حالا دور همی دارید مسئله ای به این مهمی رو حل میکنید و چیزی که خدا گفته وجود داره رو قایم میکنید!
توهمات و... بسیار‌زیاده تو داستان گنج یابی اما جن نه توهمه نه غیر واقعی و اکثر جاها به شکل انرژی ظاهر میشه و به جز گوشه چشم قادر به دیدنش نیست.

و الله و اعلم

سه شنبه 4 فروردین1394 - 10:02am

داریوش من که اعتعقادی به موکل ندارم چون چند بار گفتن فلان جا هست ولی کلی حفر کردیم حتی یه قاشق هم پیدا نکردیم

جمعه 7 فروردین1394 - 4:17am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure