انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 7:03pm

پاسخ به موضوع  [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 17  بعدی
 جابجا کردن و انتقال اجسام در دفینه یابی به وسیله علوم غریبه! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود خدا بر برادر عزیز هالو جان
و سپاس فراوان به خاطر گوش زد هایی که فرمودید
و گلایه دارم از دوستان به خاطر این برخورد های بدشون
دوستان عزیز اینجا یک انجمن هستش و اعضا مثل یک برادر
دوستان روزی که به این انجمن اومدم روزهای اوج نا امیدیه من بود و جو این انجمن هر بار امیدی در دل من تنین انداز کرد
و گله ی من به خاطر این هست که وقتی چیزی رو نمیدونیم سعی در تخریب و انکار اون داریم و بعضا سعی در تحمیل عقایدمون به دیگران
برادران عزیز ابتدا از خودم شروع میکنم و از همه ی عزیزان پوزش میطلبم
دوستان سوالات من و اینکه من طلسم _جابجایی و خیلی چیزهای دیگه رو انکار کردم به خاطر این بود که عزیزان هر جایی که موفقیت کسب نشد اون رو طلسم میدونن
هر مبحثی علمی داره و باستان شناسی یک علم بزرگ و پر رمز و رازیست
دوستان خواهش من اینه که ابتدا علم باستان شناسی و مقوله ی حفاری صحیح رو کمی بدونن و بعد به فکر علوم غریبه و طلسم و...باشند
دوستان عزیز برادر بنده با پسر داییم در خانه ای زندگی میکردند
برادر من به خاطر وجود جن در اون خونه مجبور به ترک اون خونه شد
اما پسر دایی من موند و بع از مدتها کم کم ارتباطی با اون جن پیدا کرد
اما ارتباط با اون به خواست اون جن بوده نه به خواست پسر دایی من
و هر وقت که اون جن دوست داشته با کارهایی وجود خودش رو در اون خونه ثابت میکرده
مثلا روزی پسر دایی من فلاسک و استکان رو در پذیرایی گذاشته بود
گوشیش زنگ میخوره میره تو اتاقش گوشی رو برداره اومده دیده براش چایی ریخته
این کار بارها و بارها تکرار شده
چندین و چند مورد ارتباط اجنه ها با اقوام مادری من بوده که در بین فامیل همیشه نقل میشه
حتی مهمترین اون برکتی بوده که به خونه ی یکی از اقوام می اومده و ماجرایی بس طولانی دارد
و یا حتی در بین اقوام همه وجود یک مار در خانه ی یکی از اقوام رو میدونن
و حتی میدونن که اون شخص با اون مار حرف میزنه
چنین داستان هایی در بین اقوام مادری من زیاده
اما دوستان هیچ گاه در مورد دفینه این اجنه ها کاری انجام ندادند
دوستان کتمان من به خاطر مبحث دفینه و جابجایی هایی واقعا بچه گویانست
وگرنه ....

این نیز بگذرد

جمعه 14 آذر1393 - 5:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب خدمت آزاد اندیشان @};-
خدمت دوستان عرض شود که مطالب پستها را اجمالا مطالعه کردم نه بطور کامل!
خدمت دوستمون آقا " تولا " عرض شود که : خیلی ممنون که مطالب بنده را جمع آوری کردی، ولی ای کاش منصفانه جمع آوری میکردی و منصفانه تحلیل میکردی! بنده در مورد هر موضوعی که بحثی ارائه دادم، قبل از من کسی اظهار نظر کرده و حرفی زده سپس من در موردش توضیح دادم. خیرخواهانه نه کینه توزانه برادر!!!
همین آقا جواد که بحث مذهب و سنی بودن و ولایت امیرالمومنین و و بعدش اون تربیت ندیدۀ خیابونی اومد و بحث وهابیت رو کشوند وسط! چرا پاسخ اونارو نمیدی آقای با انصاف؟؟؟!!!
و اما آقا جواد عزیز، و بقیۀ هم فکرانت که فرهنگ مکتب خودتونو به نمایش گذاشتین، شما از یه جای دیگه میسوزین و افکار پوسیده و گندیدۀ خودتونو هنوز هم نتونستین اصلاح کنین! با این همه اطلاعات و اینترنت و ماهواره و غیره موفق به ویرایش افکار و آرای گندیدۀ خود نشدین متأسفانه!
من چند بار هشدار دادم که از زندان جهالت و کینه توزی بیایین بیرون و فکرتونو آزاد بذارین تا رشد کنه! هرچه سعی در بقای آنچه داری بکنی، مطمئن باش نور الهی را نخواهی دید عزیز! بیا بیرون تا نور الهی به چشم و فکرت بتابه!
اون مسائلی که مطرح کردی، نشان از ناپختگی و سواری دادنته! تو و امثال تو تا زمانیکه فکرتونو آزاد نکنین، همش در حال سواری دادن خواهید بود بیچاره ها!!!
البته هدایت دست خداست و من مطمئنم هر کس که طالب هدایت باشه قطعا خدا هدایتش میکنه!
اون بحثی که اینجا مطرحش کردی، نشان از آخرین درجۀ ترس و ضعفته!
خدمت آقا تولا و بقیۀ دوستان عرض کنم: من گفتم با روشهای شرعی میشه با جنها ارتباط برقرار کرده و یا بر آنها غلبه کرد! آیا گفتم که مسلمان مومن این کارها رو از طریق علوم جفر و غریبه باید انجام بده؟؟؟ یا گفتم که علوم غریبه و جفر و امثالهم شرعیست بعدا انکارش کردم؟؟؟ عرض من اینه: علوم جفر و غریبه و امثالهم شرعی نیستن. اینها اعمال و علوم ضد شرعی هستن برادر. چرا دقت نمی کنی! :-o تحلیلت از اظهارات من اگه مغرضانه نباشه، حداقل اشتباهه برادر!
در جواب آقا جواد و بقیۀ هم فکرانش که خیلی ناراحتی دارن از اصحاب کرام پیامبر و همچنین خانوادۀ پیامبر، چند تا لینک قرار میدم تا با دقت تمام مطالعه کنن و بفهمند کجای کارن! چون این تاپیک محل پاسخ این افراد و عقاید اونا نیست! من لینک میذارم مطالعه کنن!
ببین حضرت سعدی چه زیبا سروده: البته همۀ شعرای ایران در این زمینه اشعار بسیار گوهر باری دارن!
http://ganjoor.net/ferdousi/shahname/aghaz/sh7/
ببین تفاوت بین فرهنگ کینه توزی و فحاشی و افترا و حتاکی و انحراف و گمراهی با فرهنگ نور و هدایت را ، عزیز دل برادر! هدایت دست خداست و گمراهی از شیطانه! شما میتونی خلاف اینو ثابت کنی؟ آیا یک مسلمان اهل سنت، چنین ایده ای داشته و داره؟؟؟!!!
http://www.mohtadeen.com/fa/show_content.php?rid=3004
http://www.islamtxt.net/?q=last/articles
http://www.islamtxt.net/?q=question/504
http://www.islamtxt.net/?q=question/406
http://www.islamtxt.net/?q=article/616
اگه سایتهای فوق رو خوب مطالعه کنین، به همۀ شبهات و جواب هاتون میرسین! فرهنگ نور و هدایت در انتظار نور خواهان است. فقط کافیست بیدار شوی و سواری دادنو خاتمه بدی عزیز دل برادر!
چه زیبا سروده است حکیم فرزانۀ ایران زمین فردوسی طوسی. خدا رحمتش کند:
بشکست عمر پشت دلیران عجم را -- بر باد فنا داد رگ و ریشه جم را
آورد شبیخون ز مدینه به مداین ---- بگرفت ز شاهان عجم تخت و علم را
این عربده بر غصب خلافت ز علی نیست ---- با آل عمر کینه قدیمیست عجم را
چه گفت آن خداوند تنزیل و وحی ----- خداوند امر و خداوند نهی
که خورشید بعد از رسولان مه ----- نتابید بر کس ز بوبکر به
عمر کرد اسلام را آشکار ---- بیاراست گیتی چو باغ بهار
پس از هر دوان بود عثمان گزین ----- خداوند شرم و خداوند دین
چهارم علی بود جفت بتول ----- که او را به خوبی ستاید رسول

اگه حضرت عمر بد بود، چرا دینی که این بزرگ مرد تاریخ بشریت آورده پذیرفتی؟ چرا میرید مکه پشت امامی نماز میخونید و اقتدا میکنید که تابع آرای حضرت عمر است؟؟؟!!! آیا با ریاکاری میخوای بری بهشت؟ مگه بهشت طویله است ؟! واسه تو امثال تو چنگیز مغول خوبه که با توجه به جنایاتی که در ایران انجام داد و ایران را به ویرانی کشید، هر شب یه دختر ایرانی براش میبردن که بهش ... کنه! بعدش اسم بچه هاتونو با عزت و افتخار میذارین، چنگیز! ثبت احوال هم افتخار میکنه! ولی کدوم یک از شما اسم بچه هاتونو گذاشتین عمر؟؟؟ در حالی که اسم سه تا از فرزندان حضرت علی عمر بود! عمر اکبر، عمر اوسط، عمر اصغر، اسم پسرش ابوبکر بود و عثمان بود! آیا تو و امثال تو اینکاو کردین؟ آیا تو و امثال تو تابع علی هستین؟ به خودت دروغ نگو و به خودت خیانت نکن برادر بیدار شو از جهالت و کینه توزی دست بردار!
از مدیریت سایت و بقیۀ دوستان عذر خواهی میکنم که منو وادار کردن اینگونه پاسخ بدم!
شعر زیبا از رباعیات حضرت شمس رحمت الله علیه:
اي ظلمت شب مانع خورشيد مشو --- اي ابر حجاب روز اميد مشو
اي مدت يک ساعته لذت جسم --- اصل الم حاصل جاويد مشو
خدا همۀ مارا به راه راست خودت هدایت فرما.آمین. ^:)^
شاد باشید @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

جمعه 14 آذر1393 - 7:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب مجدد @};-
اصلاح میکنم. اون لینک اولی که گذاشتم، از اشعار حکیم فرزانۀ ایران زمین فردوسی است نه سعدی. رحمت خدا بر آنان!
این هم هدیۀ دوستان:
ما ز محبان علي و عمر ------ هيچ نگوييم ز خير و ز شر
اجر محبان علي با علی ---- اجر محبان عمر با عمر
البته اجر دهنده فقط خداست. اینجا شاعر کنایه آورده! هدف محبت است!
در پناه خدای مهربان باشید @};-

جمعه 14 آذر1393 - 7:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب @};-
روشنگری:
دوستان یه موضوعی که خیلی مهمه و باید روشن کنم اینه که: وقتی بنده میگم از راه شرعی میشه ارتباط برقرار کرد به این معنی نیست که دین اسلام روشهایی برای ارتباط با جنها داره،نخیر. بلکه منظور من اینه که: امکان ارتباط با جنها برای یک شخص مسلمان وجود داره که خلاف شرع نیست اگه روش کار و جرأت و جسارت اینکار رو داشته باشه!البته من اینکار رو انجام ندادم ولی از شخص معتمدی شنیدم و به من گفت فلانی که یک عالم بود اینکار رو کرد ولی چون جرأتش رو نداشت و ترسید، نتونست ادامه بده و ارتباطش قطع شد! لطفا به نکته توجه داشته باشین! فکر کنم نحوۀ بیان بنده خوب واضح نبوده یا برداشت اشتباه شده! چون از ابتدا گفتم که در قرآن و سنت چیزی به نام علوم غریبه و جفر و این مسائل وجود نداره و تعلیم و تعلم این علوم گناه بزرگ و شیطانیست از دیدگاه اسلام!
ولی اگر شخصی تابع قرآن و سنت رسول پاکش باشه و پاکدامن باشه و اهل علم باشه، این امکان وجود داره که خداوند وی را معلم جن و انس قرار بده! یعنی جنها نیز نزد وی آموزش دین می بینن! بحث حضرت سلیمان روشنترین مثالیست که خداوند در کلام نورانیش زده!
اون دوستمون که فرمودن در مورد جن کفار بگم، جنهای کفار هم از علمای کفار انسی آموزش می بینن و در کل این علوم غریبه بخش بزگش کفریاته برادر! این سحر و جادو و طلسمات و امثلهم کلا جزء علوم غریبه و جفر و امثالهمه که تعلیم و تعلم آنها گناه و کفرآمیزه! اگه یک درصدش هم کفر آمیز باشه، بر مسلمان مومن واجب است که از این علوم خودداری کنه تا به سعادت و کمال برسه!
در مورد جابجایی یه نکتۀ بسیار مهم باید عرض کنم اینه که:
جنها قدرت فوق العاده ای دارن! مثلا نوع شیطانی آنها انسانها را مسخر خودشون میکنن و میبرن فحشاخونه، میبرن دزدی، میبرن آدم کشی، مسکرت به آنها می نوشانند، وادار میکنن تهمت بزنن، دروغ بگن، به انبیاء و اولیاء بی حرمتی کنن، به اصحاب انبیاء و خانودۀ آنها بی حرمتی کنن، نفاق دو چند دستگی بین انسانها ایجاد میکنن، افکار آنها را زندانی میکنن و هزاران کار زشت دیگر را در نزد انسانهایی که از مسیر الهی دور میشن، زیبا جلوه میدن و این دسته انسانها را تشویق میکنن به انجام کارهای بد و افکار پلید! اگر کسی هم پیدا بشه که به نفع اونا صحبت کنه و خیر خواه اونا باشه، این جنهای شیطانی اجازه نمیدن و فکرشونو آزاد نمیکنه! مثل ابوجهل و ابولهب!
داستان حضرت موسی را یادآوری میکنم که یک نفر قبطی را کشت:
وَ دَخَلَ الْمَدِينَةَ عَلَى حِينِ غَفْلَةٍ مِنْ أَهْلِهَا فَوَجَدَ فِيهَا رَجُلَيْنِ يَقْتَتِلاَنِ هٰذَا مِنْ شِيعَتِهِ وَ هٰذَا مِنْ عَدُوِّهِ فَاسْتَغَاثَهُ الَّذِي مِنْ شِيعَتِهِ عَلَى الَّذِي مِنْ عَدُوِّهِ فَوَکَزَهُ مُوسَى فَقَضَى عَلَيْهِ قَالَ هٰذَا مِنْ عَمَلِ الشَّيْطَانِ إِنَّهُ عَدُوٌّ مُضِلٌّ مُبِينٌ‌ -- و (موسی ع)داخل شهر شد بى‏آنكه مردمش متوجّه باشند . پس دو مرد را با هم در زدوخورد يافت : يكى ، از پيروان او و ديگرى از دشمنانش [ بود ] . آن كس كه از پيروانش بود ، بر ضدّ كسى كه دشمن وى بود ، از او يارى خواست . پس موسى مشتى بدو زد و او را كشت . گفت : « اين كار شيطان است ، چرا كه او دشمنى گمراه‏كننده [ و ] آشكار است . »﴿القصص‏، 15﴾
واقعیتی دیگر که شیاطین انسانها را وادار به کارهای زشت از جمله شراب خواری وا میدارن:
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنَّمَا الْخَمْرُ وَ الْمَيْسِرُ وَ الْأَنْصَابُ وَ الْأَزْلاَمُ رِجْسٌ مِنْ عَمَلِ الشَّيْطَانِ فَاجْتَنِبُوهُ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ‌ -- اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد ، شراب و قمار و بتها و تيرهاى قرعه پليدند [ و ] از عمل شيطانند . پس ، از آنها دورى گزينيد ، باشد كه رستگار شويد .﴿المائدة، 90﴾
علت فراموشی در این آیه :
فَلَمَّا جَاوَزَا قَالَ لِفَتَاهُ آتِنَا غَدَاءَنَا لَقَدْ لَقِينَا مِنْ سَفَرِنَا هٰذَا نَصَباً-- و هنگامى كه [ از آنجا ] گذشتند [ موسى ] به جوان خود گفت : « غذايمان را بياور كه راستى ما از اين سفر رنج بسيار ديديم . »﴿الكهف‏، 62﴾
قَالَ أَ رَأَيْتَ إِذْ أَوَيْنَا إِلَى الصَّخْرَةِ فَإِنِّي نَسِيتُ الْحُوتَ وَ مَا أَنْسَانِيهُ إِلاَّ الشَّيْطَانُ أَنْ أَذْکُرَهُ وَ اتَّخَذَ سَبِيلَهُ فِي الْبَحْرِ عَجَباً -- گفت : « ديدى ؟ وقتى به سوى آن صخره پناه جستيم ، من ماهى را فراموش كردم ، و جز شيطان ، [ كسى ] آن را از ياد من نبرد ، تا به يادش باشم ، و به طور عجيبى راه خود را در دريا پيش گرفت . »﴿الكهف‏، 63﴾
این آیه هم برای کسانی که از روی جهالت و لجاجت حق را نمی پذیرند :
وَ مَا نُرْسِلُ الْمُرْسَلِينَ إِلاَّ مُبَشِّرِينَ وَ مُنْذِرِينَ وَ يُجَادِلُ الَّذِينَ کَفَرُوا بِالْبَاطِلِ لِيُدْحِضُوا بِهِ الْحَقَّ وَ اتَّخَذُوا آيَاتِي وَ مَا أُنْذِرُوا هُزُواً -- و پيامبران [ خود ] را جز بشارت‏دهنده و بيم‏ دهنده نمی فرستیم ، و كسانى كه كافر شده ‏اند ، به باطل مجادله مى‏كنند تا به وسيله آن ، حق را پايمال گردانند ، و نشانه‏هاى من و آنچه را [ بدان ] بيم داده شده‏اند به ريشخند گرفتند .﴿الكهف‏، 56﴾
جنهای مومن هم خلاف جنهای قبل را انجام میدن!
حالا آزاد اندیشان قضاوت کنن. وقتی که انسان با همۀ تواناییش اسیر و مطیع جنها میشه، آیا جابجا کردن اشیاء توسط جنها کار سختیست؟؟؟!!!
موفق باشید @};-

جمعه 14 آذر1393 - 9:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
آقای پاک سیرت نیک اندیش بهشتی که شیش دنگ بهشت رو به اسم خودت زدی
چرا سفسته میکنی؟که چی مثلا میگی افکار شما پوسیده ست؟
گفتی من از صحیح بخاری و مسلم و قرآن مطلب قبول دارم بقه همه ش تحریف شده منم از کتاب خودتون برات گفتم!؟ مرد و مردونه بیا جواب بده تو معنی کلمه اطیعوا رو میدونی؟ نکنه اینا هم در شان اصحاب کبار نازل شده؟
اینکه خلیفه دوم آبروی اسلام رو برد و به ایران حمله کرد اونطور وحشیگری کرد یک کتاب باقی نزاشت بخاطر عقیده کثیفی که قرآن ما رو کفاف میکنه!!!
البته از کسی که به پیامبر نسبت هذیان میده و میگه ما رو قرآن کفاف میکنه بیش از این انتظار نیست (کتاب خودتون صحیح بخاری و مسلم)
ما کینه ورزیم و اختلاف میکنیم؟ 60 ساله الان تو فلسطین جنگه یهودی های افراطی صغیر و کبیر نمیکنن کدوم یک از کشورهای مسلمان اهل سنت پا پیش گذاشتن؟ ولی ما علنا کمک میکنیم این همه داد میزنیم میگیم اتحاد باشه وحدت کلمه باشه بعد میای میگه ما اختلاف افکن هستیم و ریاکار و.....
برو پسر جان برو تاریخ رو خوب بخون همون کتابای خودتون رو بخون ببین در مورد علی چی نوشته دو خط تاریخ طبری بخون کتب معتبره رو بخون کجا علی اسم بچه هاش رو عمر گرفت؟ دل خوش داشت ازش؟ این همونی بود که در خونه ش رو آتیش زد به دختر پیامبر بی احترامی کرد دستاشو بست برد مسجد که بیعت بگیره! میخوای همه اینا رو از کتب معتبره خودتون اثبات کنم؟ بابا تمام گندکاری های این آقایون تو کتابای خودتون هست نمیخوای قبول کنی من چیکار کنم تو همین تعصب بمون تا بری بهشت!!!!
ایرانی ها اونقدر بدبخت نیستن که اسم بچه هاشون رو عمر بگیرن قحط الرجال نیست اسم این آدم رو بزارن خیلی هم دل خوش ازش ندارن
افتخار من اینه که اهل طبرستان هستم مازندران جایی که دیرتر از همه و نه به زور شمشیر اسلام آوردیم افتخار میکنم به امام صادق که پیام دین و تشیع رو با قاصد و نامه به طبرستان فرستاد نه شمشیر و آتیش ملامجدالدین مکی که با استقبال با شکوه مردم طبرستان مواجه شد و الان مدفنش در مرکز استان هست
الهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک
یامولا علی

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

جمعه 14 آذر1393 - 10:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
من تا آخر ایستادم افشین
پای حقایق دین وسط بیاد وسط من تا لحظه آخر می ایستم و باهات بحث میکنم
دوست داری چند تا مطلب از نسب و اصالت خانوادگی خلیفه دوم بنویسم از کتابای خودتون.....!!!

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

آخرین بار توسط سید جواد در جمعه 14 آذر1393 - 11:10am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 14 آذر1393 - 10:50am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ببخشيد بنده چندروزي نبودم.
افشين1 عزيز متاسفانه شما همش دارين سفسطه ميكني و البته با مهارت خيلي بالا و مثل قوم بني اسرائيل به زمين و زمان و خدا هم ايراد ميگيري.
من دوست داشتم خودت مردونه و با منطق و به دور از تفرقه جوابات رو بگي تا ماهم ياد بگيريم ولي ...
بنده ماهها قبل هم كه چنين آشوبي براه انداختي بهتون پاسخهايي دادم ولي انگار شما قدرت قبول و پذيرش ندارين.
شما فقط از اسلام و قرآن چندتا سوره و آيه رو ياد گرفتين و هميشه دستاويز خودتون قرار ميدنشون در حاليكه قران كتاب خداست براي خوندن و عمل به اون نه فقط استناد خشك و خالي و...
دوست عزيز علم مسلمان و غير مسلمان نداره برادر.
پيامبر اكرم فرمودن كه به دنبال علم برويد حتي اگر در چين باشد با يك تفسير ساده ميشه فهميد كه چين كه سرزميني با عقايد غير اسلامي و بيشتر بودايي و... بود لذ رسول خدا آموختن علم از اونا رو جايز شمرده و جاي اشكالي نداره.
يا في المثل ايا علومي مثل پزشكي - مهندسي- استادي و .... مربوط به دين خاصي بايد باشه؟ مثلا مسلمونا نبايد مهندس بشن ؟ يا مثلا مسيحي نبايد دكتر بشن و... در باب علوم غريبه هم مشابه همينه .
يعني علوم غريبه زمان و مكان و دين و ... نميشناسد . حالا شما اگر مهندسي آيا ميتوني پزشكي بكني ؟ قطعا نميتوني و بيماريكه درمونش ميكني مداوا كه نميشه بلكه ممكنه بدتر هم بشه و شايد بميره.
برادر عزيز اسم علوم غريبه در مفهوم ساده غريب هستش و اگر قرار بود همه مثل شما ازش مطلع باشن و سردر بيارن بايد اسمشو عوض ميكردن و اسمش ميشد علوم آشنا .
هرچند دوستان كم و بيش پاسخ شما رو دادن و بنده هم عرايضم رو گفتم ولي ميدونم كه شما همچنان در عناد خود خواهيد ماند و سعي در سفسطه و بهانه هاي بني اسرائيلي خواهيد داشت.
شما از بنده مستند قراني از علوم غريبه خواستين و حالا ميگين قران چنين چيزي رو تائيد نكرده . شما اگر سوره بقره رو ببينين و موضوع هاروت و ماروت رو مطالعه كنين بازهم بهانه خواهيد آورد و...
برام جالب بود كه شما خودت رو با پيامبران مقايسه كردي و ادعا ميكني مثل پيامبران مورد هجمه كفار قرار گرفتين ولي واي به حال ملتي كه پيامبري مثل شما داشته باشه.
شما ميگي من مسلمانم ولي هيچ مذهب و مسلكي ندارم و اين دليل كافيه كه خودت خودت رو متهم كني .
اگر مسلماني بايد طبق اصول دين اسلام پيش بري . شما بگو از چه مرجعي تقليد شرعي ميكني ؟ شما ميتوني بهش مراجعه كرده و جواب سوالات خودت رو بگيري اگه اينجا قانع نميشي.
شعار همه اديان الهي و پيامبران و امامان يكتا پرستي و معرفت بود در همه جوانب و معرفت كسب نميشود مگر با شعور و واقع بيني.
فقط يادمون باشه هيچ كسي حق نداره عقايد خوب و بدش رو به ديگران تحميل كنه و اينجا يك محيط آموزشي و محل اشتراك انديشه و تجربه هست.
دوستان عزيز ببخشيد بنده زياده گويي كردم.
ياحق --- غقيائيل @};- @};- @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 14 آذر1393 - 10:51am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام مجدد خدمت دوستان
ببخشيد فراموش كردم ظاهرا آقاي افشين1 از انبيا بودن و ما نميدونستيم چرا كه ايشون همش دارن امام تراشي ميكنن و ظاهرا بعد از امام زمان(عج) بايد منتظر اماماي ديگه اي هم باشيم.
دوستان لطفا در باب موضوع تاپيك اگر حرفي ندارين به بهانه دين و پيغمبر و ... مطالب بيمورد ننويسين.
قطعا در باب دين و دينداري و... همه چيه مشخصه و همون كسي كه كتب اسماني رو فرستاده به تبعش پيامبران رو انتخاب كرده و نهايتا همه ما همه چيز رو ميدونيم و لازم نيست كسي بياد و بخواد برامون دانسته هامون رو ياد بده.
ضمن اينكه از سيد جواد و بقيه دوستان عزيز هم ممنونم كه پاسخ منطقي و درخور دادن.
ياحق --- غقيائيل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 14 آذر1393 - 11:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب خدمت آزاد اندیشان @};-
در مورد آقا جواد و همفکرانش: هر چه جلوتر میریم، عقده های 1400 سالۀ تفکر پوسیده و گندیدۀ جهالت و عداوت و حتاکی بیشتر و بهتر خودشو رو میکنه! قبلا هم گفتم برای تو و همفرانت چنگیز مغول بهتره، چون پیامبر و ناجی همفکرانته! دربارۀ آقای خواجه نصیرالدین تحقیق کن که چه کسی بود و چه خدماتی به اسلام، ایران و مغولان کرد! ( اما پس از یورش هلاکوی مغول و پایان یافتن فرمانروایی اسماعیلیان(۶۳۵ ه. خ) هلاکو نصیرالدین را مشاور و وزیر خود ساخت، تا جایی که هلاکو را به تازش به بغداد و سرنگونی عباسیان یاری نمود.(ویکی پدیا)! بله عزیز! اینم از خیانتهای تاریخی همفکرانت. مغولان در مقابل این خدمات به خواجه نصیر وعدۀ حکومت داده بودند. ولی مغولان باهوشتر از خواجه نصیر بودن و فهمیدن که: آنکه با مادرش زنا کند با دگری چها کند! به همین دلیل برای همیشه استخدام نیروی زمینیش کردند! افتخار کن! مغولانی که هرشب به یه دختر باکره... میکردند، این خواجۀ شما چه خدماتی بهش کرد! آیا این عمل آزار دهنده است یا سوزاندن کتاب؟ مثلا: اگه خانواده و کتابهای تو در معرض تعرض قرار بگیره، کتابو نجات میدی یا خانوادتو؟ ظاهرا که کتابو انتخاب کردی که تو و همفکرات هرگز از مغولان حتی انتقادی هم نکردی و همش به حضرت عمر آن بزرگ مرد تاریخ بشریت حتاکی و بی حرمتی کردین!
کتاب تاریخی " ایران در زمان ساسانیان" که شاهکار" پروفسور آرتور کریستین سن"، را خوب بخون اگه بتونی گیرش بیاری! نوشته: ایرانیان در آن زمان، ماه پرست، خورشید پرست و بت پرست بودند و پادشاهان مردم را وادار به خورشید و ستاره پرستی میکردن! حتی شیطان پرستی هم میکردن! بخش " آیین زردشتی" رو بدقت مطالعه کن! خشایارشاه با دست خودش گردن سران مانی و مزک رو در کاخ خودش زد! ولی مکتب اسلام هرگز به خاطر عقیده، به کسی آزاری نرسونده و اجباری نکرده!
قبل از ورود اسلام به ایران، جامعۀ ایران طبقاتی بود و طبقۀ بی سواد و کشاورز همیشه بیسواد و کشاورز باقی میموند ولی با ورود اسلام به ایران توسط ابر مرد تاریخ بشریت حضرت عمر سلام و درود خدا براو، فرهنگ ظلم و بت پرستی ایران دگرگون شد و خداوند بوسیلۀ ان ابرمرد تاریخ به ایرانیان عزت و سربلندی عطا کرد و از بند جهل و ظلم نجات داد! ولی شخص کوردل پیرو شیطان اینهارو نمیتونه ببینه و بفهمه و بیان کنه! گفتن حقایق ایمان به خدا میخواد. شهامت و صداقت میخواد!
بجای تشکر از آن مرد بزرگ، داری بهش توهین میکنی بعد دم از وحدت میزنی؟؟؟!!! تو اگه دم از وحدت میزنی چرا به محبوب بش از 95 درصد مسلمانان اهانت و حتاکی میکنی ای منافق کوردل؟؟؟!!! پیامبر اسلام فرموده است: ای عمر، هرگز شیطان در مسیری که تو هستی، نمی تواند قدم بردارد! این فرمدۀ پیامبر دلیل محکمیست بر اینکه، جز پیروان شیطان، کسی به حضرت عمر اهانت نمیکنه!!!
محض اطلاع تو و همفکرانت عرض کنم: شایعۀ کتاب سوزی ایرانیان توسط مسلمانان را اولین بار یک شخص یهودی به نام " ابن عبری" اندلسی در قرن ششم مطرح کرد و هیچ منبع و مرجعی هم برای این گفته اش ارائه نداد! حالا کوردلانی مثل تو و امثال تو شدین پیرو یک یهودی ضد اسلام! به خودت افتخار کن ! من سنگ کسی رو به سینه میزنم که پدر زن مادر مومنان و داماد حضرت علی و عزت دهندۀ ایرانیان و مردم جهانه ! ولی تو چی؟ سنگ یک یهودی شکست خوردۀ اسلام ستیز وچنگیز مغول رو به سینه میزنی ! واقعا افتخار کن به خودت و همفکرانت!
آقا جواد پیرو مغول، بهتر بود اسمتو " چنگیز " میذاشتی چون پیامبرته! چون این اسم خیلی بهتر برازندۀ شماهاست! :))
در مورد تاریخ عرض کردم که تاریخ زیاد قابل اعتماد نیست! خود امام طبری (رح) در مقدمۀ کتابش گفته: هر چه که شنیده، یا دیده، تو کتابش آورده و کتابش رو غربال نکرده! قرار بود مطالب صحیح رو از ناصحیح جدا کنه، ولی اجل امونش نمیده و رحلت میکنه! روحش شاد!
پس نتیجه اینکه تاریخ طبری جزو کتب تاریخی 100 درصد معتبر نیست!
اما در مورد شایعه و تهمت کینه توزان یهودی شکست خوردۀ قبایل بنی قریظه و بنی قینقاع به حضرت عمر در مورد حضرت فاطمه س و بحث هذیان، لینکهای زیر رو قرار میدم تا از کوردلی و جهالت به روشن دلی و آگاهی برسی! چون نمیخوام این بحثها رو اینجا مطرح کنم و اولین بار هم خودت و همفکرانت مطرح کردن!
http://www.islamtxt.net/?q=article/563--- http://www.islamtxt.net/?q=article/564 --- http://www.islamtxt.net/?q=article/564 --- http://www.islamtxt.net/?q=article/616 --- http://www.islamtxt.net/?q=question/485 ---- http://www.islamtxt.net/?q=question/486
در مورد فلسطین هم اگه سرتو از زیر برف دربیاری، حقیقت رو کشف میکنی!
در مورد بحث غدیر هم لینک زیر رو قرار میدم:
http://www.islamtxt.net/?q=question/368 ---
در مورد بحث امامت و فدک و تولد حضرت علی ( ع )هم لینک زیر:
http://www.islamtxt.net/?q=question/417
ببین عقل که از زندان جهالت و کوردلی خارج شد و نور ایمان را دریافت، چگونه عزت می یابد به معبود و معشوقش میرسد! در لینک زیر همفکرانتو و روشن ضمیران رو ببین و درس عبرت بگیر و از زندان جهالت و کوردلی و لجاجت بیا بیرون!!!
http://www.mohtadeen.com/fa/show_content.php?rid=3004
چه عاملی باعث تفرقه است؟
http://www.islamtxt.net/?q=question/451
ایرانیها اگه بدبخت بودن، دین اسلام رو قبول نمی کردن! تو و امثال تو بدبختین که پیرو چنگیز مغول شدین و با عزت و افتخار اسم بچه هاتونو میذارین چنگیز، همون کسی به ..... تجاوز میکرد! ولی از اسم حضرت عمر وحشت دارین و حتاکی میکنین، همون کسی به ایرانیها عزت داد! اونم به پیروی از گفته های یک یهودی اسلام ستیز! به خودت افتخار کن!
بعد از ورود اسلام بود که جامعۀ ایران از زندان طبقاتی بودن نجات یافت. در ایران علم و آموزش علم فراگیر شد و علوم مختلف در ایران رشد کرد و به شکوفایی رسید و دانشمندان بزرگی مثل: ابوریحان بیرونی، عمر خیام، زکریای رازی، سعدی، فردوسی و هزاران دانشمند دیگر پدیدار شدند! آیا میتونی چند نفر از دانشمندان ایرانی قبل از اسلامو نام ببری؟؟؟ تا قیامت هم نمیتونی! :D
پس در مورد مطالب من با دقت و بدون کوردلی و لجاجت و عناد تفکر و تأمل کن و لینکهایی که برای تو و همفکرات گذاشتم رو با دقت و با حسن نیت بررسی کن تا نور حقیقت رو دریابی! وانگهی، حضرت عمر و غیره، جزو دین نیستند بلکه تابع دین هستن و اگه اشتباهی هم کردن باشن، به دین برنمی گرده. این مسدله رو خوب بفهم و درک کن! دین یک دستور و قانون الهیست که حتی انبیاء هم تابع آن بودن! رو این موضوع بسیار مهم خوب فکر کن و بفهم! آیا نمایندگان مجلس که خودشون قانون گذارن، مرتکب اشتباه یا تخلف و یا جرم نمی شن؟ آیا مرتکب جرم شدن نباید مجازات بشن؟ به این بهانه که خودشون قانونو مصوب کردن؟!
در مورد علی هم خودت جوابتو دای! یا مولا علی!
به خدا قسم میخورم اگه به درگاه خدا دعا کنی و خودت هم با حوصله و صبر مطالبی که گفتم رو با حسن نیت بررسی کنی، به حقیقت میرسی! سایتهایی که دادم رو با حسن نیت و با دقت بررسی کن! نور هدایت را خواهی یافت! اگه نماز تهجد بخونی و دعا کنی، بهتر و سریعتر جواب میگیری!
و اما استاد علوم غریبه: برداشت من اینه که برداشت و تحلیل شما از آیۀ مذکور اشتباهه و قصد لجاجت و هناد نداری! من انشاءالله این آیه را شرح میدم! البته قبلا میخواستم این کارو بکنم ولی گفتم شاید من پیشقدم نشم بهتره! حالا که شما مطرح کردین، با توکل بر خدا پاسخ ساده و روشنی ارائه خواهم داد انشاالله!
خدایا همۀ ما را به راه راست خودت هدایت فرما.آمین! ^:)^
دنبالۀ لینکها رو در پست بعدی قرار میدم چون بیش از 10 لینک را نمیشه ارسال کرد. ولی شما میتونید هر سوال یا شبه ای داشته باشین، در این سایتها بیابین و تحقیق کنین!
همگی در پناه خدای مهربون باشید @};-

جمعه 14 آذر1393 - 5:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام مجدد @};-
http://www.islamtxt.net/?q=question/502
http://www.islamtxt.net/?q=question/503
http://www.islamtxt.net/?q=question/484
http://www.islamtxt.net/?q=question/483
http://www.islamtxt.net/?q=question/451
http://www.islamtxt.net/?q=question/406
http://www.islamtxt.net/?q=article/607
http://www.mohtadeen.com/fa/
هر سوال یا شبه ای که دارین، با حسن نیت در این سایتها تحقیق و بررسی کنین!
موفق باشید @};-

جمعه 14 آذر1393 - 5:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure