انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 9:58pm

پاسخ به موضوع  [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 17  بعدی
 جابجا کردن و انتقال اجسام در دفینه یابی به وسیله علوم غریبه! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نویسنده:dariush1384
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید بزرگوار ،
احساس کردم شاید این تاپیک برای دوستانی که به دنبال دفینه و طلسمهای اون و جابجا کردنش هستن مفید باشه به همین خاطر ایجادش کردم تا دوستان تجربیات و مسایل و مشکلاتشون رو اینجا به اشتراک بگذارن و برای همه مفید واقع بشه . پس لطفا همکاری کنید تا تاپیک راه بیفته .
با تشکر از همه دوستان واساتید
.................................................................................................
هویژوری یه هویی
نویسنده:افشین1
با توجه به اینکه تجربۀ خوبی از این بحثها ندارم و ....ها هوچی گری میکنن!!!
و بسیار مسائل دیگر که خارج از حوصلۀ این تاپیکه!
ولی اگر خودمان مؤمن باشیم و اصول و قواعد شرعی در ارتباط با اجنه را خوب بدانیم و عمل کنیم، میتونیم جنها را به خدمت بگیریم و از آنها استفادۀ درست کنیم! همچنان که خداوند جنها را مسخر حضرت سلیمان کرده بود!
در مورد مطلب دوستمون باید بگم که : بله جنها دزدی هم میکنند. آدم میکشن! دروغ تا دلت بخواد میگن! و هزاران کار دیگر...
.تمام انسانهایی که این اعمال (دزدی، قتل، زنا و...) را انجام میدن، در حقیقت تحت سلطه و تأثیر این دسته از جنها هستند که شیطان نامیده میشن!

جنها را با روشهای شرعی میتوان دعوت کرد و یا عذاب داد و حتی میشه اونارو سوزاند! البته این بحثها ممکنه برای بعضیها بسیار سنگین و غیر قابل فهم باشه!
فقط امیدواریم ...ها جن زده نشن و هوچی گری نکنن!حالا ما منتظر نتایج فعالیتهای آقا داریوش عزیز می مونیم!
معمولا روزا اجنه زیر زمین زندگی میکنند و شبا بیرونن!
لطفا توجه بفرمایید: بحثی که در این زمینه بنده ارائه میدم در چارچوب شرع مقدس اسلام است!از دوستانی که اظهار نظر میکنن، تقاضا دارم مستند افکار و اظهارات خودشون رو بیان بفرمایند!.........اعتقادات تحمیلی :-s
.................................................................
کسی چیزی نگفتا همین جوری دو هویی شروع شد والله ;;)
دوستانی که دچار خنده میشن، بهتره کمی جلوی آینه قرار بگیرن و صحبت کنن و بعد بخندن!
آقا farokh. parsi عزیز! لطفا یه بار دیگه پست خودتو خوب بخون! خودت ابتدا گفتی اصلا این مسائل را قبول نداشتی ، بعدش گفتی در حیرت موندی!!! پس چرا نوشتی که از این مسائل خندت میگیره؟ فکر نمیکنی که مسخره به دیگران، در حقیقت مسخره به خود است؟چون اگه ما ارزش خودمون رو حفظ نکنیم و به دیگران بخندیم و مسخره کنیم و طرف مقابل نیز این رفتار را با ما بکنه، چه کسی باعث بی حرمتی و مسخرۀ ما شده؟ بله، شخصی که در ابتدا مسخره و توهین میکنه باعث بی حرمتی به خودش شده! ..................
همچنین از آقایان payan و " ایران " با توجه به کدام مکتب ویا گرایش فکری اظهار نظر نمودید؟ \:d/ ......نمیدونم این با کدوم علم ثابت کرد گفت :-?
یه دوستی دارم که گفت وقتی رسیدیم به بار و دستۀ کوزه رو که گرفتم، هر زور زدم نتونستم بردارم و دستۀ کوزه شکست و موند تو دستم و کوزه در زیر زمین غیب شد!!! ( حالا مسخره گرا بیان و خوب بخندن تا عقده و کینه هاشون بترکه )!
لطفا پستهای قبلی منو مطالعه کنین! متوجه میشین که دیدگاه اسلام در مورد جنها چیست! .....اعتقادات تحمیلی :-s
..........................................
نویسنده:افشینههه:کوتاه پاسخ میدم:
آیا شما به دیگران خندیدید و مسخرش کردین یا من؟ آیا حتما باید به من بخندین و مسخره کنین؟خودت فرمودی تا چندی پیش به این مسائل اعتقاد نداشتی، خوب لابد قبل از اون هرکی یه صحبتی دراین مورد میکرد بهش میخندیدی! حالا هم مطمئن باش مسائلی وجود داره که برای شما غریب است و شاید بعدها به اون برسی. پس بهتره در جلوی هفتاد میلیون انسان به دیگری نخندی و مسخره نکنی برادر عزیز!
........................اولا شما خودت شروع کردی دوما این سایت واقعا هفتاد میلیون جمعیت داره 8-|
...................دوستان بزرگوار،: هر کس مقدس مئابی کرد و خودش رو برتر از دیگرن بدونه و کلا مقدس بازی دربیاره، این شخص مغرور شده و غرور از فریبکاریهای شیطانه .
این اصطلاحات سید و ملا و امثالهم بر اثر جهل عوام بوجود اومدن و گرنه هر انسان مذکر به زبان عربی میشه سید و فارسی میشه آقا و به انگلیسی میشه مستر و ...!
اصطلاح درویش هم بر اثر جهل عوام مردم رایج شده
...............................................................................................همین جوری سه هویی درجواب ایران::::
دوست من ما باید یاد بگیریم که دستوری صحبت نکنیم و تلاش نکنیم که افکارمونو به دیگران تحمیل کنیم ! ای کاش میدونستم که این دوستان چند ساله اند و سطح سوادشون چقدره!هرچه من میگم دوستانه صحبت کنیم ، به نظر میرسه به این مسئلۀ مهم توجه نمیشه!!!
از اول این تاپیک تا اینجا همش داریم هشدار میدیم که آقاجان برادرجان بیاییم ابتدا صحبت کردن بیاموزیم سپس اظهار نظر کنیم!تقریبا تو تمام پستها این جنگ روانی و مسخره و اتهام و متلکها را میتونی ببینی!
این نشون میده که هنوز مدنیت را بدرستی یاد نگرفتیم!
خواهش میکنم بعد از این پست، هر کدوم از دوستان اطلاعات درستی نداره و جنبۀ اظهار نظر در این مورد رو نداره، به این تاپیک مراجعه نکنه!اگه مسئله ای از دید کسی غیر ممکنه ویا مبهمه، لطفا فقط سوال کنه و از طرف مدعی جواب بخواد نه اینکه تلاش کنه نظر خودمونو تحمیل کنه!
چون از بچگی بعضی از ماها رو توسری خور و مقلد بار آوردن، به همین خاطر فکرمیکنیم که از بقیه کمتریم و مسائل کوچیک برامون هیولا جلوه میکنه!!
! نماز جنازه که سه خط بیشتر نیست، هنوز کسی بلد نیست جز چند نفری که ظاهرا از بقیه متمایزند!!!یه سوال از آقا بینای عزیز کرده بودم و منتظر پاسخ ایشون هستم! ( چون نظر ایشونو من نمی پذیرم)! میشه لطفا بفرمایید: غقیائیل کیست؟ یا حق یا غقیائیل یعنی چه؟ و آیا از دیدگاه شرع مقدس اسلام اعتقاد به چنین جمله ای جایز شمرده شده است؟
........خوب عزیز دل برادر شما درجواب ایران به همه کنایه زدید تا چیزی میشه خودتون میکشین کنار [-X
خودتون میگین در مورد تاپیک بحث بشه سوال شما از جناب بینا جان چه ربطی به این تاپیک داشت
چرا بحث خودتون سه هویی کشیدی به اعتقادات درصورتی که خودت میگی نباید افکارمون به دیگران تحمیل کنیم
این پستت همش بیاحترامی بود همش توهین به اعتقادات بودهمش کنایه بود هر انسانی که بخونه متوجه این مسایل میشه اره دادا این جوریاس
:-Q
...............................................
صفحه 8هدف از ایجاد این تاپیک " جابجا کردن اجسام بوسیلۀ علوم غریبه " هستش ولی بحثهایی که مطرح میشن، گاهی اوقات کمی فاصله پیدا میکنه و در تاپیک دیگری جای میگیره! ولی چون اینجا مطرح شده، کوتاه پاسخ میدم:
1.در اسلام...2دراسلام... 3آیا میشه گفت" یا حق---هیتلر" یا بگیم " یا حق---خودم" یا بگیم " یا حق---چنگیز مغول" یا بگیم " یا حق---پیامبر" و غیره؟ ......
4اسلام.... 5منظور من از اعلام یه مکتب خاص یا گرایش فکری اینه که: ما بدونیم فردی که اظهار نظر میکنه، نظر خودشو میگه یا اینکه نظر یه مکتب و یا گرایش خاصی هست! چون اگه اصل بر اظهار نظر شخی باشه، ما باید نظر هفت میلیارد انسانو گوش کنیم بعد تصمیم بگیریم! میخواهیم با مکاتب و فرهنگهایی آشنا بشیم که دوستان احتمالا پیرو آنها هستند! چون من اجباری ندارم که فقط از در اسلام بیان تو و صحبت کنن و عملا هم اینگونه نیست! به همین دلیل وقتی من میگم مثلا فلان بحث در اسلام پشتوانه ای نداره، یکی میاد میگه داره! من از دیدگاه اسلام میگم. مخالف از کدام دیدگاه و یا مکتب و گرایش فکری میگه؟ این موضوع مجهوله!
6اسلامی...7اسلامی...89پروفسور از دین گفتهاسلامی پس به وجه نمی تونن وجود یا عدم وجود خدا را اثبات کنن واگه در این زمینه اظهار نظر کنن، از حماقت آنهاست!
..................................– آیا جنها حیوان دارند؟ اگه دارن، کدومه و غذاشون چیه؟
2 – پیامبر از نماز خواندن در خوابگاه کدام حیوان را منع کرده و چرا؟
البته سندش هم بفرمایید لطفا!
.............................بله عموجون یه چیزی شنیدی هاااا بد نیست گفتن تنها حیوانی که به جن سواری میده شتر هست پس به همین دلیل نماز خوندن در کنارشم منع شده منبعشم خود پیامبر ص هستش
.................................................
.با سلام
آقای سید جواد عزیز! از شما انتظار این مطالبو نداشتم!
خواهشمندم در نظراتت منصف باش! ابتدا بررسی کن و ببین موضوعی که من درباره اش بحث کردم، آیا من در اون مورد پیشقدم بودم و من شروع کردم یا اینکه دیگری قبلا در اون مورد مطلبی ارائه کرده و من اصلاحش کردم؟! تازه با این عصبانیت و خشونت با من برخورد کردین، آیا در مورد بحثهای حضرتعالی نظر مخالفی دادم و یا روی من صحبت با شما بود؟؟؟!!!...............تاحالا ندیده بودیم کسی با بیاحترامی مطلبی اسلاح کنه مظلوم نمایی کنه که دیدیم جلل خالق
.............................................................
در اسلام دو کتاب حدیثی صحیح وجود داره و جز این دو کتاب کسی معتقد به کتاب حدیث صحیح نیست! لفظ امیرالمونین اولین بار در زمان خلافت خلیفۀ دوم حضرت عمر رایج شد و در مورد حضرت علی هم نامۀ 6 ایشان را در نهج البلاغه با دقت و بدون تعصب بخونید، به حقیقت میرسین! این مطالب را شما مطرح کردین و من هم برادرانه اصلاح کردم)!.....
فکر کنم بدونی چه دینی حضرت علی قبول نداره :YMPRAY: همین طوری گفتما تذکر بود ههه
................................................................
بعدش وقتی که بنده روشنگری میکنم و با نیت خیر اشتباهات رو اصلاح میکنم شما و همفکران شما با غرض ورزی شروع میکنین به تهمت و افترا و جنجال آفرینی!!!!!!!!!!!!!!!!این بارگاه درست کردنها تقدس بازیه برادر!!! لطفا در مورد تقدس بازی مطالعه بفرمایید! ملت ایران و ملتهای مسلمان و غیر مسلمان دنیا گرفتار همین تقدس بازیها هستن!!! این جمله برای کسایی قابل فهمه که مغز گنجشکی نداشته باشن!
اگه ما در فارسی بگیم آقا سید، معنیش میشه آقا آقا ، و این هم از نظر صحبت عامیانه و هم از نظر بلاغی اشتباهه و شاید کمی خنده دار! :-w
...........اولا بهت بگم سید به کسایی میگن که از نسل پیامبران و از فرزند های حضرت فاطمه ص و..هستند
دوما خجالت بکش برو به خودت بخند نه به کسایی که اول اسمشون سید هست ببین عمو خودت داری بی احترامی میکنی بعدا مظوم نمایی نکنی هااا گفته باشم [-X

.........................................
برای کسانی که میخوان در مورد پستهای من پاسخ بذارن، ابتدا بررسی کنن آیا بنده شروع کنندۀ بحث بودم یا اینکه پاسخ دادم و فقط روشنگری و اصلاح نمودم! اگه کسی مطالب منو خلاف این دو منبع تشخیص داد، با ذکر سوره و آیه و حدیث منو راهنمایی کنه و الا از تهمت و جنجال آفرینی و اظهار نظر شخصی پرهیز کنه که نشان از سبک مغزی خودشه!!! هر جلسه که میام سری به این تاپیک بزنم، یه جنجال جدید! یه حملۀ جدید! عزیز من کینه توزی رو بذارین کنار و با دلیل و عقل و منطق بیایین جلو! خجالت بکشین! بسه دیگه! عجبا! تازه از کسی که انتظارشو ندارم!
از نیک اندیشان و مستقل اندیشان و آزاداندیشان بسیار بسیار عذرخواهی میکنم! از مدیریت محترم سایت هم عذرخواهی میکنم!!!
....................................لازم به عذر خواهی نیست نیک اندیشان خودشون اگر مطالب بخونن متوجه میشن دنیا دست کیه والله به همین قبله قصم
.............................................................
آقا جواد عزیز من کجا اومدم و از مذهب صحبت کردم؟ لطفا ابتدا در مورد معنی و مفهوم دین و مذهب مطالعه بفرمایین بعد این اتهام رو بزن برادر !
من اصلا معتقد به مذهب خاصی نیستم برادر ! چرا اتهام میزنی؟ شهادتین بگه، میشه مسلمان و پیرو دین اسلام! این مذهبو از کجای قرآن و پیام انبیاء درآوردی؟؟؟ لطفا جواب بده اگه راست میگی و اتهام نمی زنی
اهل سنت و جماعت فقط سه منبع صحیح و معتبر داره: 1- قرآن. 2- صحیح امام بخاری. 3- صحیح امام مسلم. بقیه کتب حدیثی صحیح نیستن بلکه توشون احادیث ضعیف و غیر قابل اعتماد هم وجود داره! اگه ثابت کردی که در دنیا کسی عقیده ای به نام وهابی تأسیس کرده، اونوقت همه میدونن که آدمی!!! وگرنه همون جانوری میشی که خودت گفتی! سعدی علیه الرحمه نیز این شعر رو واسه تو و امثال تو سروده بی چاره! بیدار شو از خواب غفلت و جهل و گمراهی!تو و امثال تو چون در زندان تاریک جهالت و تقلید هستین، مثل شب پره، نور الهی را هرگز نمی تونین ببینین! به همین خاطر جز فحاشی و ترور و هوچی گری و جنجال آفرینی حرفی واسه گفتن ندارین! بله تو ترور و فحاشی استادین. ولی اگه مردی و فکر میکنی انسانی، بیا با دلیل و برهان صحبت کن بیچاره! خدا هدایتت کنه! این تاپیکو هزاران نفر میبینه و میخونه. من قضاوت رو میذارم به عهدۀ خوانندگان آزاد اندیش!من نمی دونم آیا دین و آیین خاصی داری یا نه! ولی از شما دعوت میکنم کتابی هست به نام قرآن، خواهشمندم این کتابو بدقت بخون و از خدا بخواه که هدایتت کنه! من هم از خدا تمنا دارم هدایتت کنه و از این تاریکی و گمراهی نجاتت بده!آمینفقط دوستان دقت کنن، کی اومد و بحث مذهب و کلمۀ مذهب و تحمتها و بی ادبیها را شروع کرد و ترویج کرد!!!البته تو همۀ تاپیکهای این انجمن، متأسفانه بحثها به انحراف کشیده شده و مختص این تاپیک نیست!
.................................................................................................................................................
اوهوع بروکنار بزار باد بیاد
از اول تاپیک یه چیزی میگی خودتو مثل چیییی قایم میکنی پشت دین تمام حرفات بحص هایی که کردی اعتقادات تحمیلی بود
واقعا حیف وقت که برای جواب دادن به تو صرف بشه
من که میبینی بیکار بودم این چند مدت دیدم داری زیادی پرو بازی در میاری اومدم جوابتو دادم
فقط حرف بیهوده فقط قایم شدن پشت دین فقط توهین موش بازی در اوردن گفتن اینکه من به کسی بیاحترامی نکردم یک ذره اطلاعات نداشتی حرف زدی
ببین بچه من دوست پدر بزرگم یه شهر میشناختن یکی از بستگانمم دعا مینوشته کتاباشو دارم اگر حرفی میزنم مطمعا باش از تو امسال تو خیلی بیشتر میدونم
اونوقت که تو به لواشک میگفتی شباشک من داشتم طلسم میشکستم وسط دومتر برف هیچ سن سالیم ندارم ولی عقلم از امسال تو که تمام حرفاشون احانت بیاحترامیه خیلی بیشتر میکشه تجربه بیشتری هم دارم الانم وقت استراحتم بود اومدم جوابتو دادم وگرنه اصلا ارزش پست دادن نداری واقعا حیف اون کیلوبایت هایی که برای جواب دادن تو امثال تو از بین میره...........................من هیچ وقت عصبی نمیشم
و در اخر این چند کلمه شعر گلچین کردم برای دوستان نازنین که ناراحت شدندسرشون درد اوردم

اسمان بار امانت نتوانست کشید*********** قرعهی فال به نام منه دیوانه زدند
ادمی پیر چوشود حرص جوان میگردد ****** خواب دروقت سحر گاه گران میگردد
عیب پاکان زود برمردم هویدا میشود******** موی اندر شیر خالص زود پیدا میشود

اینم از فردوسی میگم برای افشین باشد که رستگار شوید

به نام خداوند جان وخرد****************کزین برتر اندیشه برنگزرد
خرد گر سخن برگزیند همی********** همان را گزیند که بیند همی
خرد را وجان را همی سنجد او ********در اندیشه سخته کی گنجد او
به هستیش باید که خستو شوی *** ز گفتار بیگار یک سو شوی
پرستنده باشی و جوینده راه********** به فرمان ژرف کردن نگاه
توانا بود هرکه دانا بود ******************** به دانش دل پیر برنا بود
از این پرده برتر سخن گاه نیست*******به هستیش اندیشه را راه نیست

موفق باشین دوستان بدرود

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

پنج شنبه 13 آذر1393 - 7:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
1
ﮐﺎﺭﺑﺮ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﯼ
ﺗﺎﺭﯾﺦ ﻋﻀﻮﯾﺖ : ﺳﻪ ﺷﻨﺒﻪ 19
ﺷﻬﺮﯾﻮﺭ 92 - 4:31am
ﭘﺴﺖ : 274
:Re ﺟﺎﺑﺠﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﻭﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺍﺟﺴﺎﻡ ﺩﺭﺩﻓﯿﻨﻪ ﯾﺎﺑﯽ ﺑﻪ ﻭﺳﯿﻠﻪ ﻋﻠﻮﻡ ﻏﺮﯾﺐ
ﺳﻼﻡ ﺧﺪﻣﺖ ﺁﺯﺍﺩﺍﻧﺪﯾﺸﺎﻥ
ﻋﺮﺽ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﮔﻪ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﺍﺯ ﻋﻠﯽ، ﺃﺳﻤﺎﺀ ﺍﻟﺤﺴﻨﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﻭ ﻧﯿﺖ ﻗﻠﺒﯽ ﺷﻤﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﺎﺷﻪ، ﻣﺸﮑﻠﯽ
ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﻫﻢ ﻣﺒﺎﺭﮐﻪ . ﻭﻟﯽ ﺳﻮﺍﻝ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﭘﯿﺶ ﻣﯿﺎﺩ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﻣﺜﻼ ﯾﺎ ﻣﺴﺘﻌﺎﻥ، ﯾﺎ ﻭﮐﯿﻞ، ﯾﺎ ﮐﺎﻓﯽ ﻭ
ﯾﺎ ﺳﺎﯾﺮ ﺃﺳﻤﺎﺀ ﺍﻟﺤﺴﻨﯽ ﺭﺍ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﻤﯿﮑﻨﯽ ! ﻫﺮﮐﺲ ﮐﻪ ﻫﻢ ﻋﻘﯿﺪﮤ ﺷﻤﺎﺳﺖ، ﺟﺰ ﯾﺎﻋﻠﯽ ﻧﺪﯾﺪﻡ ! ﺩﺭ
ﺿﻤﻦ ﻣﻦ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮤ ﺧﻮﺩﻡ ﻭ ﻋﻘﯿﺪﻩ ﺍﻡ ﻫﺴﺘﻢ .
ﻭ ﺍﻣﺎ ﮐﻠﻪ ﮔﻨﺠﺸﮑﮥ ﺯﻧﺪﺍﻧﯽ :
ﺍﻟﺤﻤﺪﻟﻠﻪ ﮐﻪ ﻓﺮﻕ ﺑﯿﻦ ﺗﻔﮑﺮ ﻗﺮﺁﻧﯽ ﻭ ﻧﺒﻮﯼ ﺑﺎ ﺗﻔﮑﺮ ﭘﻮﺳﯿﺪﻩ ﻭ ﮔﻨﺪﯾﺪﻩ ﻭ ﺷﮑﺴﺖ ﺧﻮﺭﺩﮤ ﻣﺎ ﻗﺒﻞ
ﺗﺎﺭﯾﺨﯽ ﺧﻮﺏ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺭﻭ ﮐﺮﺩ ! ﻣﻦ ﺍﺯ ﻗﺮﺁﻥ ﻭ ﺣﺪﯾﺚ ﺻﺤﺒﺖ ﻣﯿﮑﻨﻢ، ﮐﻔﺎﺭ ﻭ ﻣﺸﺮﮐﯿﻦ ﻗﺮﯾﺶ ﺑﺴﯿﺞ
ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﺮ ﻋﻠﯿﻪ ﺩﻋﻮﺕ ﺍﻟﻬﯽ !!! ﻓﺮﻕ ﺑﯿﻦ ﻋﻘﯿﺪﮤ ﻗﺮﺁﻧﯽ ﻭ ﺿﺪ ﻗﺮﺁﻧﯽ ﺩﺭ ﻫﻤﯿﻨﻪ ! ﻧﺘﯿﺠﮥ
ﻗﺮﺁﻥ ﺳﺘﯿﺰﯼ = ﻓﺤﺎﺷﯽ ﻭ ﺣﺘﺎﮐﯽ ﻭ ﺗﺮﻭﺭ ﻭ ﺗﻬﻤﺖ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺯﯾﻬﺎ !
ﺍﮔﻪ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩﯼ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺩﻧﯿﺎ ﮐﺴﯽ ﻋﻘﯿﺪﻩ ﺍﯼ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻭﻫﺎﺑﯽ ﺗﺄﺳﯿﺲ ﮐﺮﺩﻩ، ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﻫﻤﻪ ﻣﯿﺪﻭﻧﻦ ﮐﻪ
ﺁﺩﻣﯽ!!! ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺟﺎﻧﻮﺭﯼ ﻣﯿﺸﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﮔﻔﺘﯽ ! ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺳﻌﺪﯼ ﻭ ﺣﺎﻓﻆ ﻭ ﻣﻮﻻﻧﺎ ﻭ
ﺧﻮﺍﺟﻮﯼ ﮐﺮﻣﺎﻧﯽ، ﻋﻤﺮ ﺧﯿﺎﻡ ﻧﯿﺸﺎﺑﻮﺭﯼ ، ﺣﮑﯿﻢ ﻓﺮﺩﻭﺳﯽ ﻃﻮﺳﯽ ﻭ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﻌﺮﺍ ﻭ ﺩﺍﺷﻤﻨﺪﺍﻥ ﺑﺰﺭﮒ ﻭ
ﻧﺎﻣﺪﺍﺭ ﻭ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺳﺎﺯ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺍﻫﻞ ﺳﻨﺖ ﻭ ﺟﻤﺎﻋﺖ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﺳﻌﺪﯼ ﻋﻠﯿﻪ ﺍﻟﺮﺣﻤﻪ ﻧﯿﺰ ﺍﯾﻦ ﺷﻌﺮ ﺭﻭ ﻭﺍﺳﻪ
ﺗﻮ ﻭ ﺍﻣﺜﺎﻝ ﺗﻮ ﺳﺮﻭﺩﻩ ﺑﯽ ﭼﺎﺭﻩ ! ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﻮ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﻏﻔﻠﺖ ﻭ ﺟﻬﻞ ﻭ ﮔﻤﺮﺍﻫﯽ !
ﺗﻮ ﻭ ﺍﻣﺜﺎﻝ ﺗﻮ ﭼﻮﻥ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﺗﺎﺭﯾﮏ ﺟﻬﺎﻟﺖ ﻭ ﺗﻘﻠﯿﺪ ﻫﺴﺘﯿﻦ، ﻣﺜﻞ ﺷﺐ ﭘﺮﻩ، ﻧﻮﺭ ﺍﻟﻬﯽ ﺭﺍ ﻫﺮﮔﺰ ﻧﻤﯽ
ﺗﻮﻧﯿﻦ ﺑﺒﯿﻨﯿﻦ ! ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺧﺎﻃﺮ ﺟﺰ ﻓﺤﺎﺷﯽ ﻭ ﺗﺮﻭﺭ ﻭ ﻫﻮﭼﯽ ﮔﺮﯼ ﻭ ﺟﻨﺠﺎﻝ ﺁﻓﺮﯾﻨﯽ ﺣﺮﻓﯽ ﻭﺍﺳﻪ
ﮔﻔﺘﻦ ﻧﺪﺍﺭﯾﻦ! ﺑﻠﻪ ﺗﻮ ﺗﺮﻭﺭ ﻭ ﻓﺤﺎﺷﯽ ﺍﺳﺘﺎﺩﯾﻦ . ﻭﻟﯽ ﺍﮔﻪ ﻣﺮﺩﯼ ﻭ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ، ﺑﯿﺎ ﺑﺎ ﺩﻟﯿﻞ
ﻭ ﺑﺮﻫﺎﻥ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻦ ﺑﯿﭽﺎﺭﻩ ! ﺧﺪﺍ ﻫﺪﺍﯾﺘﺖ ﮐﻨﻪ ! ﺍﯾﻦ ﺗﺎﭘﯿﮑﻮ ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ ﻧﻔﺮ ﻣﯿﺒﯿﻨﻪ ﻭ ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ . ﻣﻦ ﻗﻀﺎﻭﺕ
ﺭﻭ ﻣﯿﺬﺍﺭﻡ ﺑﻪ ﻋﻬﺪﮤ ﺧﻮﺍﻧﻨﺪﮔﺎﻥ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﻧﺪﯾﺶ !
ﻣﻦ ﻧﻤﯽ ﺩﻭﻧﻢ ﺁﯾﺎ ﺩﯾﻦ ﻭ ﺁﯾﯿﻦ ﺧﺎﺻﯽ ﺩﺍﺭﯼ ﯾﺎ ﻧﻪ ! ﻭﻟﯽ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﺩﻋﻮﺕ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﮐﺘﺎﺑﯽ ﻫﺴﺖ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ
ﻗﺮﺁﻥ، ﺧﻮﺍﻫﺸﻤﻨﺪﻡ ﺍﯾﻦ ﮐﺘﺎﺑﻮ ﺑﺪﻗﺖ ﺑﺨﻮﻥ ﻭ ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺑﺨﻮﺍﻩ ﮐﻪ ﻫﺪﺍﯾﺘﺖ ﮐﻨﻪ ! ﻣﻦ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺗﻤﻨﺎ ﺩﺍﺭﻡ
ﻫﺪﺍﯾﺘﺖ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ﻭ ﮔﻤﺮﺍﻫﯽ ﻧﺠﺎﺗﺖ ﺑﺪﻩ !ﺁﻣﯿﻦ .
ﻓﻘﻂ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺩﻗﺖ ﮐﻨﻦ، ﮐﯽ ﺍﻭﻣﺪ ﻭ ﺑﺤﺚ ﻣﺬﻫﺐ ﻭ ﮐﻠﻤﮥ ﻣﺬﻫﺐ ﻭ ﺗﺤﻤﺘﻬﺎ ﻭ ﺑﯽ ﺍﺩﺑﯿﻬﺎ ﺭﺍ ﺷﺮﻭﻉ
ﮐﺮﺩ ﻭ ﺗﺮﻭﯾﺞ ﮐﺮﺩ !!!
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩﻡ ﻭ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﻡ ﺩﻓﺎﻉ ﮐﺮﺩﻡ!
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺗﻮ ﻫﻤﮥ ﺗﺎﭘﯿﮑﻬﺎﯼ ﺍﯾﻦ ﺍﻧﺠﻤﻦ، ﻣﺘﺄﺳﻔﺎﻧﻪ ﺑﺤﺜﻬﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺤﺮﺍﻑ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻣﺨﺘﺺ ﺍﯾﻦ ﺗﺎﭘﯿﮏ
ﻧﯿﺴﺖ! ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎ ﻋﻘﺪﮤ ﺟﻨﺠﺎﻝ ﺁﻓﺮﯾﻨﯽ ﺩﺍﺭﻥ ! ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻋﻘﯿﺪﻩ ﻭ ﻣﮑﺘﺒﺸﻮﻥ ﺍﯾﻦ ﺩﺭﺱ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺍﻭﻧﺎ ﺩﺍﺩﻩ !
ﻭﻟﯽ ﻣﮑﺘﺐ ﻣﺒﺎﺭﮎ ﻭ ﻧﻮﺭﺍﻧﯽ ﺍﺳﻼﻡ، ﺟﺰ ﻧﻮﺭ ﺍﻟﻬﯽ ﻭ ﺑﺮﺍﻫﯿﻦ ﺭﻭﺷﻦ ﻭ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺎﭘﺬﯾﺮ، ﺣﺮﻑ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ
ﻧﺪﺍﺭﻩ !
ﻫﻤﮕﯽ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﻣﯽ ﺳﭙﺎﺭﻡ

بزمجه ! برو پیش روان پزشک بلکه درمونی واسه افکار مالیخولیاییت پیدا کنه. احترامت کردیم هار شدی !
نکبت عقده ای ! خوب ميدونم از کجا آتیش گرفتی! ( سابقه کثیفتو تو یکی از تاپیکا خوندم ) زخم خورده ای. حالا اومدی اینجا بلکه دستاویزی پیدا کنی زخمتو التیام بدی. غافل از اینکه با گفتن لاطائلاتت داری نمک به زخم خودت میزنی!
شاسکول !! برو از اون رفیق نکبتتر از خودت که میگی نماز نمیخونه و سواد نداره و جنگیری میکنه کناره بگیر شاید آدم شی.
تو این انجمن از اقلیت های دینی مختلفی عضو وجود داره که همگی محترم هستن. جرا تابحال کسی تبلیغ دین و مذهب نکرده غیر از تو بوگندو. چرا تابحال کسی انتقادی از دین و مذهب کسی نکرده غیر از تو ه بی وجود
مگس !! عرصه سیمرغ جولانگه تو نیست. عددی نیستی که به مکتب من ایراد بگیری. گنده تر از تو هم نتونستن.
خوب میدونم اگه کثافتایی مث تو فضا بشون داده بشه و قدرت بگیرن با تیغ بی دریغ کمر به قتل ما شیعیان میگیرین.
پاتو فراتر از حدت گذاشتی زامبی !
من نميدونم چرا مدیران محترم سایت و انجمن کوچکترین برخوردی با این عقده ای زالو صفت نمیکنن !!؟؟

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

پنج شنبه 13 آذر1393 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
عجب...والا خیلی تعجب داره ..
دین ..باز پای اسلام وسط کشیده شد..
باز بحث سنی و شیعیه اومد وسط باز افکار غلط ایرانی ها باز و باز..
خاک تو سر هممون که این همه کودن هستیم..
چرا بجای این همه حرف نمیرید دنبال یکم کاوش شاید تونستین چیزی در بیارین و دست چندین نیازمند رو بگیرین..کمک کردن به هر نیازمندی از هزاران نماز و حج کردن واجبه والا خیلی تعجب داره که همه ی دنیا هنوز از منشور کوروش کبیر تبعیت میکنن ولی ما ایرانی ها چی ها هاااااااااااااااا؟
ببینین دوستان من اصلا ضد دین نیستم و همه چی رو باور دارم ..
من چند روز پیش تلفنی با یک شیخ حرف میزدم و ازش یه چیزی خواستم اون تو یه شهر دیگه س من تو یه شهر دیگه میدونین وقتی چیزایی رو که بهم گفت همه ی بدنم مور مور شد ..خیلی ها هستند که اجنه رو قبول ندارن که تو این انجمن هم زیادن ولی اونایی که قبولش ندارن مطمئن باشید اولین کسایی هستند که در معرض خطر جن هستند ...شرمنده حوصله ندارم تایپ کنم و الا خیلی چیزا بود قبلا هم گته بودم که اجنه وجود دارن ولی نمیتونن هر کاری رو به میل خودشون انجام بدن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 13 آذر1393 - 11:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

haloo نوشته است:
عجب...والا خیلی تعجب داره ..
دین ..باز پای اسلام وسط کشیده شد..
باز بحث سنی و شیعیه اومد وسط باز افکار غلط ایرانی ها باز و باز..
خاک تو سر هممون که این همه کودن هستیم..
چرا بجای این همه حرف نمیرید دنبال یکم کاوش شاید تونستین چیزی در بیارین و دست چندین نیازمند رو بگیرین..کمک کردن به هر نیازمندی از هزاران نماز و حج کردن واجبه والا خیلی تعجب داره که همه ی دنیا هنوز از منشور کوروش کبیر تبعیت میکنن ولی ما ایرانی ها چی ها هاااااااااااااااا؟
ببینین دوستان من اصلا ضد دین نیستم و همه چی رو باور دارم ..
من چند روز پیش تلفنی با یک شیخ حرف میزدم و ازش یه چیزی خواستم اون تو یه شهر دیگه س من تو یه شهر دیگه میدونین وقتی چیزایی رو که بهم گفت همه ی بدنم مور مور شد ..خیلی ها هستند که اجنه رو قبول ندارن که تو این انجمن هم زیادن ولی اونایی که قبولش ندارن مطمئن باشید اولین کسایی هستند که در معرض خطر جن هستند ...شرمنده حوصله ندارم تایپ کنم و الا خیلی چیزا بود قبلا هم گته بودم که اجنه وجود دارن ولی نمیتونن هر کاری رو به میل خودشون انجام بدن

سلام. برادر haloo.
تشکر و سپاس بخاطر سخنان و اطلاعاتی که در باب موضوع بیان کردین.
زنده باشی.
حق نگهدارتون.

پنج شنبه 13 آذر1393 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خواهشا دوستان عزیز یکم به خودتون بیایین ..بخدا این بحث ها اصلا پایانی نداره..چون انقد عظمت خدا بزرگه که در کله ی پوک ما نمیگنجه..ملیارد ها کهکشان..سیاره..ستاره..همه با نظم بسیار زیبایی که اگر در هر کدام یک ذره خدشه ایی باشه هیچ چیزی باقی نمیموند..پس بهم گیر ندین که از چه فرقه ایی یا مذهبی هستین..فقط سعی کنین به همدیگه مثل ادم نگاه کنین نه حیوان ...
شهر ما اخرین شهری بوده که هنگام حمله ی اعراب به ایران زیر بار اسلام رفت و پذیرفت میدونین چرا؟
چون خودشون اون چیزایی رو اسلام میخواست رو خیلی قبلا هم داشتن ..تا حالا شده جلوی ایینه به خودت نگاه کنی و ارزو کنی 60 سالت باشه؟
شده به یه ادم پیر حسادت کنین؟
شده به یه ادم پاک از هر چیزی حسادت کنین .مسلما باید براتون پیش اومده باشه...بخدا این دنیا چیزی نداره من خیلی دنبال دفینه گشتم خیلی هزینه کردم خیلی رفیق بازی کردم ولی هنوز موفق نشدم و انتظار ندارم به این زودیا موفق بشم چون مثل اکثر این دوستان همش فکر این بود که سریع پولدار بم و خلاص ولی بجاش رفتم زیر صفر ..بعض از دوستان خیلی من رو خوب میشناسند..
بجای این حرف های واقعا بی پایه و اساس و از صبح پای نت نشستن باند شید و توکل به خدا مشغول بشین ..
برنامه ریزی کنین ..کار کنین ..تفریحی هم برید کاوش ولی همیشه بهترین دوست فداکار رو پیدا کنین تا ضربه نخورین ...
من یه دوستی دارم که الان هم دستگاهش رو داده پیشم 37 سالشه و از 17 سالگی دنبال اینکار بوده ولی سالهای اول کارش همش دنبال نشانه و کارشناس و حفاری های سنگین بوده ..
و لی موفق نبوده تا تصمیم میگیره یه دستگاه اکسترا بخره و بجای حفاری های سنگین و دنبال علائم گشتن و کارشناس بره دنبال چیزای سبکتر و امروز ماشاالا و خدا بازم بهش بیشتر بده به همه چی رسیده..چون به چیزای کم قناعت کرده ..و همش به من میگه بهترین کار ممکنه اینه بری دنبال سکه یابی در مکان هایی که قبلا اثری از زندگی بوده باشه ..و دردسرش هم کمتره و خیلی هم براتون جالب میشه پس خواهشا دیگه این بحث های بیهوده رو کنار بذارین و هر کی هر دینی داره و هر دینی رو که داره رواج میده ولش کنین به امان خدا ...
خودت برای خودت بهترین چیزا رو به ارمغان بیار هم این دنیا هم اون دنیا دیگه دوره ی تبلیغ دین گذشته هرچی بخوای با یک کلیک ساده تو نت پیدا میشه ..پس کاری به کار کسی نداشته باشین.افشین عزیز ادم خیلی مومنی هستند و اون حرف ها رو زده و هیچ کدوممون در حدی نیستیم که بخوایم مجازاتش کنیم پس هرکی دوست داشت بهش گوش میده هرکی هم عقاید دیگه داشت میره دنبال کار خودش..یکم به مطالب انجمن نگاه کنین هیچ تاپیکی دقیق به اخر نرسیده و همش به حاشیه کشیده شد..من الان خیلی پشیمونم که قبلا انقد نفهم بودم که با حرف های ناخواسته و برای اداعایی دل یکی از این دوستان رو رنجودم...انشاالا که هممون موفق میشیم ولی صبور باشین و نا امید نشین ...هر مشکلی براتون پیش اومد به فال نیک بگیرین و بذارین به حساب یک تجربه.

نه در آنچه مینگری

جمعه 13 آذر1393 - 12:16am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مجدد به همه و به ویژه جناب haloo.
فرمایشهای شما متينه برادر.
از این لحظه به بعد بنده پاسخ هیچکدوم از حرفایی جناب افشین رو نمیدم و سکوت اختیار میکنم. آخرین پست بنده که حرفای تندی به آقا افشین زدم از ایشون و سایر سروران عذرخواهی میکنم.
خدا رو شاهد و گواه میگیرم از همون پستی که ایشون بی حرمتی رو شروع کردن ایشونو احترام کردم و خواهش کردم که موضوع رو به حاشیه نکشونه. چون سرانجام چنین حرفایی دلخوری و دشمن تراشیه. کوچکترین افترا و اهانتی نسبت به دین و عقاید ایشون نگفتم. چون تفکرم راجع به دین و مذهب اینه که موسی به دین خود و عیسی به دین خود. اگه به بار برگردین و از اول مطالبو بخونین متوجه جریان میشین.
برادر عزیزم جناب haloo از خوندن مطالبتون لذت بردم و یه بار دیگه از ساحت همه دوستان و سروران بابت پست آخرم که در جواب آقا افشین بود پوزش میطلبم.
در پناه ایزد منان.

جمعه 13 آذر1393 - 12:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر تو برادر..
ما اگر بجای تکبر و غرور بیجامون و ادعاهای الکیمون ..اگر یک لبخند بر لبمون داشته باشیم خیلی وجدانمون و اعصابمون ارومتر میشد..
درسته با یک گل بهار نمیشه ولی نوید یک بهار رو میده...این همه دانشمند این همه شاعر ..این همه اسطوره..داشتیم ولی بجای اینکه دنبال اونا بریم و پند و حکایت های هزار ساله رو فقط گوش ندیم و بهشون عمل کنیم خیلی وضعمون بهتر میشد..مشکل ما اینه که فقط داریم پز چیزای رو میدیم که در گذشته داشتیم ولی افسوس که حال و اینده رو داریم از دست میدیم.
ما همون ادمای نادانیم که باعث پسرفت یک جامعه میشیم به جای پیشرفت ...دوستان پس دیگه هرکی بره دنبال دین خودش و راحت برای خودتون خوش بگذرونین هرکی اون دنیا رو خواست هر کی این دنیا رو خواست ...........هر کی عاقل باشه راه درست رو انتخاب میکنه هرکی هم کور باشه راه خودش رو تو اون دنیا هرکی به اندازه ی توشه ی خودش از اون دنیا سهم میبره..فکر کنم این مال دینی کلاس سوم دبستانمون بود...چقد ساده توضیح داده ولی هرچی بزرگتر بشیم چیزایی رو خودمون بهش اضافه میکنیم و تبصره واردش میکنیم و خودمون رو گول میزنیم...در صورتی که اگر یکم فکر کنیم این حرفا رو خیلی قدیما خوندیم و یاد گرفتیم ولی ای دل غافل

نه در آنچه مینگری

جمعه 13 آذر1393 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
آقا افشین میدونی داری سنگ کی رو به سینه میزنی؟
پیغمبر اکرم هنگام وفاتش فرمود: دوات و قلم حاضر کنید تا نامه ای برای شما بنویسم که سبب هدایت شما شده و گمراه نشوید عمر مانع این امر شد گفت مرضش طغیان کرده هذیان میگویدتاریخ طبری ج2 صفحه 436 صحیح بخاری ج3 صحیح مسلم ج5 ابن ابی الحدید ج1ص133
میدونی چرا مانع شد یا اینم توضیح بدم؟ اینا همونایی هستند که جنازه پیغمبر روی زمین مونده شوری تشکیل دادند برای تصاحب خلافت کدوم خلافت و جانشینی اونی پیغمبر در غدیر فرمود: من کنت مولا فعلی مولاه الهم و آل من والاه و عاد من عاداه وانصر من نصره واخذل من خذله والعن من ظلمه
سند این یکی رو اگر بخوام بنویسم یک صفحه میشه بالغ بر 100 نفر از صحابی پیامبر اینو نقل کردند اونوقت نتیجه ش چی شد؟ آیه انما یریدالله لیذهب عنکم الرجس اهل البیت و یطهرکم تطهیرا در شان چه کسانی نازل شد؟
آیه انما ولیکم الله و رسوله والذین آمنوا الذین یقیمون الصلاة و یوتون الزکوةو هم راکعون مائده 55 در شان که نازل شد؟
آیه یا ایهالذین امنوا اطیعواالله واطیعوا الرسول و اولی الامر منکم نساء آیه 59 در شان که بود؟ حدیث ثقلین و حدیث منزلت که همه ی اینا به همون مقدساتی که قبولش داری تو کتاب های خودتون و از اهل ثقه و اطمینان اهل سنت نقل شده که کسی که تسلط به علم رجال داشته باشه و البته منصف ردش نمیکنه
حدیث ثقلین صحیح مسلم جلد 7 صفحه 123 : ﺍﺳﺖ ، ﺁﻥ ﺭﻳﺴﻤﺎﻥ ﺍﻟﻬﻲ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻫﺮ ﮐﻪ ﺁﻥ ﺭﺍ ﭘﻴﺮﻭﻱ ﮐﻨﺪ ﻫﺪﺍﻳﺖ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﺮﮐﻪ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺟﺪﺍ ﺷﻮﺩ ﮔﻤﺮﺍﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻫﻞ ﺑﻴﺘﻢ ! ﻣﻦ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺍﻫﻞ ﺑﻴﺘﻢ ﺳﻔﺎﺭﺵ ﻣﮐﻨﻢ (ﻭ ﺳﻪ ﺑﺎﺭ ﺍﻳﻦ ﺟﻤﻠﻪﺭﺍﺗﮑرار ﻓرﻣﻮﺩ . ﻣﺎ ﮔﻔﺘﻴﻢ : ﺍﻫﻞ ﺑﻴﺖ ﭼﻪ ﮐﺴﺎﻧﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ ؟ ﺯﻧﺎﻧﺶ ؟! ﮔﻔﺖ : ﻧﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﻗﺴﻢ ، ﭼﺮﺍ ﮐﻪ ﺯﻥ ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ ، ﻣدﺕ ﺯﻣﺎﻧﻲ ﺑﺎ ﺷﻮﻫﺮﺵ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﭙﺲ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻃﻼ‌ﻕ ﺩﻫﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺳﻮﻱ ﭘﺪﺭ  ﻭﻗﻮﻣﺶ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩﺩ ﻭﻟﻲ ﺍﻫﻞ ﺑﻴﺘﺶ ، ﺍﺻﻞ ﻭ ﺭﻳﺸﻪ ﻭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﺷﺖ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﭘﺲ ﺍﺯ او صدقه بر آنان حرام شده است
جانشینی و خلافت بحق و به دستور پیامبر و امر خدا برای علی و اولادش بود که در تاریخ دوست و دشمن اینها جز خوبی ازشون نگفتند این همه پیامبر گفتم علی علی علی به هر بهونه ای گفت که بعد من علی وصی و جانشینه سرآخر خودشون بریدند و خودشون دوختند همونایی که در غدیر با علی بیعت کردند و بهش تبریک گفتند اونوقت کسی که پیامبر با اون همه عظمتش باهاش عقد اخوت بست و این همه گاه و بیگاه به هربهانه ای در شان منزلتش گفت شد خونه نشین
والا از این صرح تر دیگه نمیدونم چی بگم خدا گواهه حوصله تایپ کردن ندارم با گوشی هم واقعا سخته البته که فایده ای هم نداره من قطره ای از دریا رو گفتم دیگه هم به این بحث ادامه نمیدم لکم دینکم ولی الدین
یا مولا علی مدد

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

جمعه 13 آذر1393 - 2:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

افشين گرامى مثل اينکه خيلى از قافله عقب هستيد.علم متافيزيک اين موضوع را کاملا اثبات کرده است.در گوگل نظريات را سرچ کنيد به زبان انگليسى در دانشگاه هاى معتبر دنيا مطلب در دسترس شما خواهد بود.
گفته هاى شما کاملا اشتباست.منابع دينى را کنار بگذار و به علم امروزى روى بياوريد.جواب تمام سوالاتتان را خواهيد گرفت.هرگز نگوييد که جن ها داراى جسم هستند.اين فرضيه قديمى و کنار گذاشته شده است.من ديگر سر اين موضوع با شما بحث نخواهم کرد زيرا با کمال احترام اطلاعات شما ناقص است.گفته ها و نظريه هاى 1400 سال پيش را مد نظر قرار نده.منبع تمامى گفته هاى شما براى. گذشته هاى دور است.امروزه مطالب جالب و صحيحى در دسترس است.اگر جسم داشتند مسئله طى العرض نقض ميشد.به هر حال اين مسئله به نتيجه نخواهد رسيد.
پيروز باشيد....

جمعه 13 آذر1393 - 2:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان خواهشا بیخیال...
لطفا
خوب افشین یک اهل تسنن هست و منم سنی هستم ولی ایرانی بودنم بیشتر برام ملاک هست تا مذهبمچون هممون توی یک ملت واحد به اسم ایران زندگی میکنیم و خدا کنه نام ایران همیشه سر افراز باشه دیگه خودتون میدونین چرا
ولی دوستان عزیز شاید این مطلب خوشایند نباشه ولی حقیقه...مراسم عمر سوزان رو چرا باید تو ایران اهل شیعه انجام بدن..دوستان اونا هرکی بودن دیگه رفتن و بجز کتاب ها و احادیثی چیزی ازشون نمونده..
برادران شیعه چرا حسین بیشتر از حسن براتون مهمه؟
چرا عذاداری میکنین برای اونا در صورتی که اونا هزار ساله در زیر این خاک دفن شدن..
مگه هممون قران رو قبول نداریم ..مگه تو قران نیومده که وقتی یک به رحمت خدا رفت گریه و زاری اون رو عذاب میده..
خواهشا یکم فکر کنین ببینین چی درسته بنظرتون با یه عذاداری میشه گذشته رو برگردوند..گیرم حق با شما باشه و در حق حضرت علی بدی کردن ایا من و شما باید تاوان اینکار رو بدیم؟
ایا ما باید اینجا باهمدیگه ستیز داشته باشیم؟پس فرق ما با ادمای قدیم دیگه در چه چیزیه؟
یعنی من چون سنی هستم نباید یک زن شیعه داشته باشم یا برعکس؟
مگه نمیگیم اسلام ؟پس دیگه باید با همه چی کنار بیایم ..ایا کاری که داعش کرده به اسم اسلام واقعا یه ادم کافر هم اون رو قبول داره؟ایا یک قاتل روانی اون کار رو با بچه ایی 6 ساله میتونه بکنه؟
همه ی دنیا خدا رو قبول دارن ولی بخاطر کتاب ها و گفته ها و نقل قول ها هر کدوم از این مذهب ها برای خودشون یک عقیده دارن ..ما نباید در کار خدا هیچ دخل و تصرفی بکنیم ....چرا دیگه هیچ پیامبری ظهور نکرده؟خوب دیگه دین تکمیل شد کافیه قران رو بخونی اگه دوست داشتی مسلمان میشی اگرم دوست نداشتی دیگه اجر کارات با خودته..
سید جواد عزیز شما یک پاسخ میدی..افشین یه جواب دیگه میده و چند تا دیگه اضافه میشن ولی اخرش همهمون مثل خر تو گل گیر میکنیم و بعدا هیچی جز یه اعصاب خورد شده و یک نفر رو ناراحت کردن چیزی پیش نمیاد ..اینجا یک جامعه ی مجازیه و از همینجا ادم میتونه فرهنگ سازی کنه نه تخریب فرهنگ...من دوست داشتم برم کربلا و نجف و با داعش بجنگم من که شیعه نیستم ولی دوست ندارم ادمایی مثل اونا بیان و کربلا رو داغون کنن و هزاران ادم و میلیونها که به کربلا اعتقاد دارن حقشون رو بخورن ...داعش هر جا رفته هیچ اثار باستانی در اون مکان نذاشته این یعنی تاریخ یک ملت رو نابود کردن ..دیگه کافیه زشته بخدا ...
من دیگه بهتون امید ندارم چون واقعا برادری و برابری براتون معنا نداره و الا یکیتون الان گذشت کرده بود ..
تا الان هزاران پسر و دختر بخاطر شیعه بودن و سنی بودن نتونستن باهمدیگه ازدواج کنن بخاطر افکار غلط پدران واجدادمون..مگه چه عیبی داره یه بچه بدنیا بیاد که هم شیعه باشه هم سنی بعدا وقتی بزرگ میشد خودش میتونست تصمیم بگیره که چی واسش خوبه شاید اصلا میرفت میشد مسیحی یا یهودی ..مهم دین نیست مهم اینه بتونی با هر قومی سازگار باشی و درکش کنی و اون رو بفهمی ......افکار هممون مریضه هممون حسودیم هیچی لایقمون نیست والا این اخر و عاقبتمون نبود...من خودم همه ی دوستام شیعه هستن ولی حاضرم جونم رو براشون بدم ..هرکی من رو درک کرد درکش میکنم نیازی نمیبینم که حتما باید اهل تسنن باشه یا هم زبان خودم .......در کل همه ی انسان ها قابل ارزشند پس بجای اینکه احادیث و ایه های قران رو به رخ همدیگه بکشین با زبون ساده بشینین به چیزای مشترکی که دارین پی ببرین ....هیچ کس جنگ و خونریزی نمیخواد .....ایا وضعیتی که تو کشوری مثل عراق ..سوریه..مصر..یمن هست خوبه ایا مردمانشون یک لحظه میتونن با خیال راحت بخوابن ..ایا این همه تجاوز و به بردگی گرفتن زنان و دختران زیر 15 سال درسته...اونا هم بخاطر این فرقه بازی ها به این روز افتادن پس خدا رو هزاران مرتبه شکر که ایرانمون این همه امنیت داره ... خرمشهر تو جنگ عراق و ایران داغون شد..ایا میتونین این جمله رو که میگم هزم کنین..متاسفانه واقعیت داره...نیروی عراق به یه دختر تجاوز کرده بودن و جسد لختش رو به یه تیرک برق اویزون کردن و بخاطر پایین اوردن اون جسد سه سرباز با غیرت شهید شدن... این همه تو فشار کشورهای غربیم شماها هم اومدین کل کل میکنین سر چی..والا قباحت داره

نه در آنچه مینگری

جمعه 14 آذر1393 - 4:12am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure