انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 11:14pm

پاسخ به موضوع  [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی
 جابجا کردن و انتقال اجسام در دفینه یابی به وسیله علوم غریبه! 
نویسنده پیغام

دوست عزیز من خوزستان هستم ولی به خاطر شرکت و شغلم توی تهران و استانهای غربی و خارج از ایران هم هستم

جمعه 18 مهر1393 - 3:11pm

دوستان و اساتید محترم بازم ممنون میشم اگه مشارکت کنید و نظراتتون رو راجع به مانعی که برامون پیش اومده بگید .

جمعه 18 مهر1393 - 3:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام داریوش جان من سربسته عرض میکنم اگه اون حاجی بزرگه حاضر شد کارتون رو انجام بده که حل میشه ولی اگه اجازه نده اون دوست جوونمونم نمیتونه بی اجازه اون استاد کارش رو انجام بده شما هم زیاد اصرار نکن ببخشید جسارت کردم اگه هم اشتباه گفتم بنده رو ببخشید

جمعه 18 مهر1393 - 10:05pm

سلام رهنما جان
نه اتفاقا نظر شما محترمه و من هر نظری رو با کمال میل گوش میدم و ممنونم که وقت برای موضوع میزارید این خودش مایه ی مباهات منه و من از تمام اساتید ودوستانی که نظر میدن و یا مطلبی رو به من یاد میدن سپاسگزارم.
در مورد حاجی بزرگ هم بگم که ما اجازه از ایشون داریم چون استادمون بودن و اگه از ایشون اجازه نداشتیم نمیتونستیم جابجایی رو انجام بدیم ، فقط ایشون رمز رو به ما نگفتن فقط خیلی سربسته روش رو گفتن که اگه ایشون یک حرف از حروف رمز رو میگفتن رمزگشایی رو کامل میکردیم .

جمعه 18 مهر1393 - 10:45pm

سلام داریوش عزیر من خیلی ب علوم غریبه علاقه دارم میخوام موکل تسخیر کنم ایا امکانش هست استادم بشی؟نمیدونم یکم ترس هم همیشه تو دلم هست چرا؟

شنبه 18 مهر1393 - 1:49am

nihatsony عزیز سلام و وقت بخیر
دوست من باید هم ترس داشته باشی چون واقعا هم ترس داره . در ضمن تسخیر موکل یعنی اسیر کردنش و کارهایی هم که برات میکنه از سر ناچاری و اجباره و هر لحظه که بیشتر از حدش ازش انتظار داشته باشی یا کاری که بهش میدی یکم سخت باشه توی کوچکترین فرصت اقدام به ضربه زدن میکنه و با اینکار ( تسخیر کردن ) واقعا بگم که خطر رو برای خود و خانوادت باید به جون بخری و آخرین عرضم اینه که من چند سال کار کردم روی همین علوم غریبه که این کلمه رو هم برای معقول جلوه دادنش درست کردن و همون جادوگری خودمون هست ولی گذاشتم کنار ولی از دوستان هستن که تا 100 موکل هم در اختیار دارن ولی واقعا اونجوری که میگن نیست و اگه حواستون نباشه (که قطعا نمیزارن حواستون باشه ) به پرتگاهی میرسین که بازگشت از اون تقریبا غیر ممکن میشه . ازتون خواهش میکنم ساده با مسئله برخورد نکنید . خودتون دنبالش نرید و من معتقدم اگه دفینه ای چیزی دارین میتونین از دوستان کمک گرفته و با موکلین دفینه رو مال خودتون کنید . من در همین حد بهتون پیشنهاد ورود به این مقوله رو میدم . حالا دیگه صلاح مملکت خویش خسروان دانند .

یکشنبه 20 مهر1393 - 3:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عجب بحث توپی راه انداختین.سلام به همه
استاد یک سوالی داشتم .شما گفتی که امکان کمک گرفتن از موکل هست ولی چطوری میشه اینکارو کرد
.فکرم اینه تا پاک نباشی و دائم وضو نباشی واقعا این کار خطرناکه وهر کسی نمیتونه از پسش بربیاد. و وای به حال کسی که نتونه برشون گردونه واز خودش دور کنه.واقعا این همه ریاضت کشیدین تا به اینجا رسیدین من که واقعا از این بحث لذت میبرم اگه امکانش هست یک تایپیک دیگه ایجاد کنین و مارو هم اموزش بدین خیلی دوست دارم یاد بگیرم البته نا گفته نمونه قبلا یک چیزایی میدیدم ویک جورایی ترس ندارم ازشون یک چند باری هم ریختن سرم کتک کاری :D ولی قسم دادم به مولا علی رفتن اونم واسه یک کار کوچیک که اصلا به چشم هیچ کس نمیاد...اموزش میطلبیم استاد :ymapplause:

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 20 مهر1393 - 2:40am

سلام به همه دوستان
دوست عزیز بهرام آره میشه از جنها کمک گرفت ، ببینید من فقط توی دفینه یابی اینکارو تایید میکنم چون واقعا دست اونهاست و باید ازشون پس گرفت و توی بقیه کارها اصلا به هیچ عنوان هیچ کاری رو تایید نمیکنم ، در ضمن اینکه وضو داشته باشی یا پاک باشی هم شایعه ای بیش نیست چون تقریبا بیشتر موجوداتی ( جنها) که کارهای مختلف براتون انجام میدن اصلا مسلمون نیستن و از شیاطین هستن که اتفاقا هر چقدر هم پاک نباشین اونها بیشتر دوست دارن . پس با وضو باشی و پاک باشی و اینها همش فریبه . به نام خدا و آیات قرآن هم شدیدا حساس و ترس دارن ازش . دوست گلم بهرام جان من به شخصه آموزش نمیدم چون خودم توی یه برهه زمانی واقعا برام عجیب بود فقط برای شناختش رفتم دنبالشون حتی تا جایی کنجکاو شده بودم که برای ادامه تحصیل نزدیک بود رشته متافیزیک رو انتخاب کنم .
پس این رو از من به یاد داشته باشید که فقط توی دفینه یابی اینکار رو تایید میکنم اون هم به خاطر اینکه این موجودات بیشتر گنجینه های زمین رو صاحب شدن و اگه به زور نباشه پسش نمیدن .
شاد باشید

دوشنبه 21 مهر1393 - 12:01pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
عيد همه مبارك ان شاا...
خلاصه عرض ميكنم كه نيروهاي متافيزيك اعم از جن - روح - موكل - همزاد و ... ابعاد مثبت و منفي دارند كه به دست آوردن نيروهاي منفي خيلي راحتر از بقيه هستش.
اينكه شخص ناپاكتر باشه بهتر كارش انجام ميشه نشونه شيطاني بودن عمل هستش .
چه بسا با طهارت درون و ظاهر ميشه به كارهاي بالاتري هم دست يافت و از شر نيروهاي شيطاني هم خلاص شد.
بنده توضيه نميكنم به كسي كه دنبال اين كارا باشه مگر اينكه استادي عالم و عامل در مسير الهي داشته باشه.
ياحق --- غقيائيل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 21 مهر1393 - 2:23pm

با سلام وخسته نباشید ، بالاخره ما ندونستیم این بحث ( موکل ، جن ، و ... ) در دفینه یابی صحت دارد یا نه . عده ای میگن واقعیت داره وعده ای هم به شدت مخالف هستند ومیگن این چیز ها خرافاته وساخته ذهن هستش . به نظر چطور باید فهمید که این بحث ها واقعیت دارند یا نه . در ضمن از کسی شنیدم عده ای برای یافتن دفینه درون غاری میروند ولی مقداری که جلو میروند حالشان دگرگون میشود وبطوری که دیگر نمیتوانند به جلو حرکت کنند وحتی به درودیوار غار میخورند واز شدت بد حالی وترس برمیگردند و فکر میکنند که غار طلسم دارد و فرار میکنند، به نظر شما آیا این مورد میتواند طلسم باشد( اگر طلسم باشد چه نوع طلسمی میباشد ) و یا اینکه ممکن است درون غار گاز بوده باشد وحال آنها را دگرگون کرده که موجب ترس وفرار آنها شده است . با تشکر

دوشنبه 21 مهر1393 - 3:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: babrestan و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure