انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 4:03pm

پاسخ به موضوع  [ 164 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی
 جابجا کردن و انتقال اجسام در دفینه یابی به وسیله علوم غریبه! 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید بزرگوار ،
احساس کردم شاید این تاپیک برای دوستانی که به دنبال دفینه و طلسمهای اون و جابجا کردنش هستن مفید باشه به همین خاطر ایجادش کردم تا دوستان تجربیات و مسایل و مشکلاتشون رو اینجا به اشتراک بگذارن و برای همه مفید واقع بشه . پس لطفا همکاری کنید تا تاپیک راه بیفته .
با تشکر از همه دوستان واساتید

پنج شنبه 17 مهر1393 - 11:23am

بزارید خودم شروع کنم
ما یک دفینه رو از یه نقطه مشخص جابجا کردیم ولی توی مسیر جابجایی به سایه برخورد کردیم ، یعنی بارمون توی سایه افتاده وقتی بازم رفتیم به نقطه ای که سایه افتاده بود دیدیم جسدی اونجاست به همراه شمشیر و انگشتر که باعث مسدود شدن راه ما شده و ما باید جسد رو که در حالت نشسته هست بچرخونیم . از اساتید و دوستان آیا کسی هست که بتونه راهنمایی کنه یا کسی تجربه برخورد با جسد مومیایی در هنگام جابجایی رو داشته ؟

پنج شنبه 17 مهر1393 - 1:20pm

اساتید و دوستان عزیز ممنون میشم اگه مشارکت بکنید در این بحث

پنج شنبه 17 مهر1393 - 1:27pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
داریوش عزیز بحث جالبی مطرح کردین ممنون از شما.
لطفا کمی در مورد شیوه کار و موضوع توضیح بدین و اینکه روش جابجاییتون به چه شکلیه؟
یاحق --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 17 مهر1393 - 1:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقاداریوش سلام
بله تایپینگ جالبی ایجاد کردین بابتش سپاس ولی اول شما بگین این دفینه ایی که جابه جا کردین را خودتان کار کردین یا جناب سید و لطفن بگین که چطوری این کار را انجام دادین؟ آیا همه چی را باچشم دیدین یانه؟

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

پنج شنبه 17 مهر1393 - 1:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد بینا سلام
استاد این دوستمون انگار یه جورایی مخ علوم غریبه هست امیدوارم بیادو ادامه بده
راستی استاد من گوشیم گم شده الان میگه در دست رس نیستنمی دونم چیبکنم
شما راهی بلدین که بشه پیداش کرد یه جای شلوغ گم کردم
ممنون میشم راهنمایی بکنید

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

پنج شنبه 17 مهر1393 - 2:07pm

استاد بینا من به شخصه کار تسخیر رو انجام نداده و هیچوقت انجام نخواهم داد ولی من خودم به همراه دوست تسخیر کننده مون بار رو دیدم و در طول پروسه انتقال در جریان حرکتش بودم و الان هم که جنس گیر افتاده سه بار بهش سر زدم . پروسه اینجوری شروع شد که ما یه مکان باستانی رو که با زمین خودمون 1100 متر فاصله داره رو شناسایی کردیم و لی چون اون نقطه مکان مناسبی برای کار نبود ، تصمیم گرفتیم مثل دفعات گذشته جنس رو جابجا بکنیم . ابتدا از چهار جهت اصلی مکان دفینه خاک برداشتیم تا موجودی مکان رو بفهمیم . اولین اجناس یک مجسمه به اندازه تقریبی 30 سانتیمتر و یک سینی و یک خنجر با دسته طلایی هست که روش کار کردیم . سپس به ازای هر بیست متر فاصله تا زمین خودمون یک مشت خاک برداشتیم و همه خاکها رو باهم ترکیب کردیم و با اون خاکها یک راه شبیه سازی کردیم که عمل جابجایی رو روی مسیر میتونیم ، در عرض سه روز 702 متر اشیا رو جابجا کردیم که ناگهان به بن بست خوردیم ، بعد از دو روز کار و فشارهای مکرر به موکلین تسخیر شده تونستیم مانع رو ببینیم که یک مومیایی نشسته با یک شمشیر در سمت راست و یک انگشتر در یک طاقچه سمت چپش هست ، وقتی میخوایم جنس رو به سمت جلو حرکت بدیم برعکس حرکت میدن و چون پشت جسد به سمت اجناس هست سایه برداشته نمیشه و باید جسد چرخونده بشه

پنج شنبه 17 مهر1393 - 3:47pm

ما یه اکیپ چهر نفره هستیم که روی چند جا کار کردیم و دو مورد رو با همین روش درآوردیم ولی تا حالا به مانع مومیایی نخوردیم

پنج شنبه 17 مهر1393 - 3:50pm

به دلیل خطر احتمالی از طرف موکلین احتیاط کردیم و اقدام به رمزگشایی نکردیم و تا حالا با مشورت با دو تا از اساتید دیگه این علم که بالای 80 سال از عمرشون در این راه گذشته مشورت کردیم که یکیشون رمز کار رو میدونن ولی به هیچ عنوان حاضر به همکاری نشد و چون ایشون هم مسیر حرکت رو دیدن از طرز حرف زدنشون متوجه شدیم که میخوان ما بار رو برگردونیم به محل اصلی تا قفل بشه و ما نتونیم یک بار دیگه با تغییر مسیر بار رو جابجا کنیم . از دوستان کسی راهنمایی در این مورد داره ؟

پنج شنبه 17 مهر1393 - 4:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

داریوش جان توی کدوم استان هستین؟

پنج شنبه 17 مهر1393 - 10:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 164 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure