انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 8:19am

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 37  بعدی
 به ماورا خوش آمدید 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان و علاقمندان به علوم ماورائی
با امید به خدا و اجازه ی اساتید ، اینجا محفلی خواهد بود برای علاقمندان به علوم غریبه و ماورائی
دوستان میتونن سوالاتشون رو در این مباحث مطرح کنن و بنده ی حقیر نیز در حد توانم پاسخ خواهم داد
همچنین میتونید تجربیات و اتفاقات ماورائی خود را بیان کنید
دوستان ، سوالات عقیدتی ، خارج از بحث را ، اینجا مطرح نکنن
سوالات بی ربط هم نپرسند
ما کاری به زیرمجموعه های خدا و خوب یا بد بودن کسی نداریم و بیشتر از بعد ماورائی این جهان سخن خواهیم گفت نه از عقاید
درویش فقیریم و در این گوشه ی دنیا @};- با نیک و بد خلق جهان کار نداریم
افرادی هم که علاقه یا اعتقاد به چیزی ندارن ، لطف کنن ، مباحث را به حاشیه نکشن و از هرگونه سخن توهین آمیز به اعضا و تفکرات و دیده ها و شنیده ها و عقاید دینی و شخصی پرهیز کنند
امیدوارم که نگاه شما به ماورا روشنتر بشه
با احترام . سنه دژ
پیوست:
هو.gif

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

لا اله الا هو

پنج شنبه 27 آذر1399 - 11:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
درود - سپاس از زحمت شما

تعریف صحیح ماوراطبیعه چیست ؟ و اینکه فرقشون با علم طبیعی مثل کوانتوم و نجوم و ... در چیه ؟ یعنی هیچگاه این دو شاخه یک مفهوم واحد پیدا نخواهند کرد یه زمانی در تاریخ؟

و جالبی اینه که بنظر میاد روالش برعکسه چون بنظر میاد گذشتگان بیشتر از آیندگان از ماورا میدونستن :-?

جمعه 27 آذر1399 - 12:08am
استاد
استاد
آواتار کاربر

درود
ماوراطبیعه به هرگونه چیزی گفته میشه که با قوانین طبیعی زمین ( مانند فیزیک و شیمی و ریاضی و ... ) و هرآنچه ما بصورت طبیعی می شناسیم و می بینیم ، همخوانی نداشته باشه و از قوانین شناخته شده ی طبیعی زمینی ، پیروی نکنه
همانطور که از اسمشون پیداست " علم طبیعی و ماورای این علم " دو کلمه ی مغایر با هم نیستن . فقط میتونیم بگیم که علوم ماورائی ، ناشناخته هستن نسبت به طبیعی
پس اگر روزی فلان مسئله ی ماورائی ، روشن شد و از نظر علمی ثابت و عیان شد ، دیگه میاد تو علوم طبیعی و کسی با این دید بهش نگاه نمیکنه و مردم نمیگن دروغه و خرافاته
اما چون اکثر این علوم و عوامل و کارها و اثراتشون ، معمولا قابل لمس نیست و قابل دیدن هم نیستن ، باورشان برای هرکسی راحت نخواهد بود و همچنان این اختلاف در این دو کلمه ادامه خواهد داشت . یعنی درصد اعظم ماهیت اسم ، محفوظ میمونه

بله متاسفانه ، از نظر دانش ماورائی ، انسانها دارن پسرفت میکنن
علت آن هم : مشغله ی زیاد زندگی امروزی - دوری از عقاید گذشتگان - راحت طلبی - ناآشنایی انسانها با این علوم - آزادی غیر معقول ، پیشرفت ظاهری تکنولوژی و علوم قابل لمس و اینگونه مسائل هست
وگرنه نتیجه ی فلان اختراع یا پیشرفته ترین تکنولوژی امروز ، را شاید با فلان کار ماورائی ، بتوان بدست آورد . بهتر و زودتر و کم هزینه تر و با کیفیت بیشتر
یا فلان بیماری را که ناعلاج است از نظر علم پزشکی ، یا درمانش میلیاردی هزینه داره ، شاید با یک حرکت ماورائی ، بشه براحتی درمان کرد . بدون گذاشتن وقت بدون هزینه بدون درد و بدون دوا

لا اله الا هو

جمعه 27 آذر1399 - 12:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ورود شما به علوم ماورا چگونه اتفاق افتاد ؟

هدف علوم ماورا چیست؟ --- یک نوع آگاهی ---- یک نیاز ----- یک چیز سودمند ------ یک ضرورت ------ کاربرد در زندگی ---

آیا ارتباطی با زندگی پس از مرگ دارد؟ یعنی اثباتی به وجود روح -- هدف خلقت و ...

جمعه 27 آذر1399 - 12:59am
استاد
استاد
آواتار کاربر

کارهای ماورائی ، بقدری جالب و مهم هستن ، که اگر هرکسی تو عمرش یه بار یکی از اونا رو با چشم خودش ببینه ، ممکنه عاشقش بشه و حتی مسیر زندگیشو تغیر بده . اگه تغیر نده ، حداقل نگاهشو به زندگی و جهان اطراف عوض میکنه و نظرشو تغیر میده نسبت به بقیه مواردی که بهشون باور نداره
مثلا : یکی که به جن اعتقاد نداره و همش میگه دروغه و خرافاته و بخاطر ترس ، آدم یه شکلی رو برای خودش تصور میکنه و ذهنش میبینه و ...
اگر همین فرد فقط یبار و فقط یک لحظه ، جنی رو ببینه ، دیگه کاملا براش مشخص میشه که فرق بین خیال و حقیقت ، چقدره و خیال نمیتونه اینقدر واضح باشه . بعدش همین آدم برای همه قسم میخوره که راسته
و اگر همچین اتفاقی برای این فرد بیافته ، دیگه موارد مشابه ( مثل جن ) رو که قبلا باور نداشت ، اینبار دیگه به همه چیز باور پیدا میکنه ، بدون اینکه بقیه رو دیده باشه و بهش ثابت شده باشه . یا حداقل نظرش عوض میشه و میگه امکان داره
------------------------------------------------------------------------------------
بنده نیز از بچگی تو محیطی بزرگ شدم که متفاوت بود با زندگی امروزی !
ما در کردستان ، دراویش رو داریم و فکر نکنم از قدیمیا ، کسی باشه که از نزدیک کاراشونو ندیده باشه
شاید شما چیزایی شنیده باشید ، اما بنده دیدم و از نزدیک لمس کردم
اگرچه امروزه دراویش واقعی ، کمتر شدن اما قبلا همه جا پر بود و همیشه برنامه داشتن و مسجد و تکیه و کوچه و خیابان ، پر بود از دراویش و تماشاچی های حیرت زده
کارهایی که انجام میدادن ، مانند کارهای امروزشون نبود . یعنی کارهای فراتر از سیخ زدن و فراتر از هرآنچه یک آدم قوی یا ماهر یا نترس بتونه انجام بده
مثل : خوردن بچه ، خوردن چندین کیلو شیشه ی خرد شده بدون خونریزی ، حرکت بدون استفاده از نیروی بدن و حتی پرواز جسم
البته همه ی دراویش این توانایی های سطح بالا رو نداشتن ، مثلا سیخ زدن رو شاید هرکسی انجام میداد ( حتی اگر درست نمیتونست انجام بده ) اما خوردن سنگ به اندازه ی موزائیک و کارهای واقعا نشدنی رو فقط تعداد انگشت شماری میتونستن انجام بدن
واقعا فرا انسان بودن @-)
قدیما تعدادشون بیشتر بود اما امروزه اون افراد تک ،کمتر شدن یا فقط گاهگاهی دیده میشن
( منظورم از قدیما ، خیلی قدیم نیست 100 سال پیش رو نمیگم که بگید داستانه ، تا همین چند سال پیش هم بودن و همه میدیدن )
جدا از بچه ه های امروزی ، کسی رو نداریم که وجود و توانائی این افراد رو نهی بکنه ، چون خودشون با چشم بارها دیدن
امروزه هم هستن گرچه کمرنگتر شدن ،اما هنوز میتونن کارائی بکنن که از قانون طبیعت فراتر باشه
~O)
خلاصه از همون بچگی ، یه گوشه ی ذهنم ، درگیر این جور کارها بوده و علاقه زیادی داشتم
بزرگتر که شدم ، بیشتر و جدی تر پیگیر بودم و از هرآنچه که غیر طبیعی بود خوشم میومد ، اگر کسی بود یا نکته ای میدیدم یا چیزی میشنیدم ، دنبالش میرفتم و تا اسرارشو درنمیاوردم ، ولکن نبودم :D
دنیا یه بعد دیگه هم داره که قابل دیدنه ، اما چشمها را باید شست

در مورد هر نکته ای که علاقه داشتید ، بفرمائید که کاملتر توضیح بدم

حالا هم دعانویس نیستم اما میدونم چی به چیه و کی میتونه کی نمیتونه و چی راسته و چی دروغه و ...
طلسم نمیکنم اما میدونم چطوریه و چرا اینطوریه
هر مطلب عجیب و غریبی رو شنیدم و اگه قدرت انجامشو نداشتم ، حداقل بهش آگاهی دارم
برخلاف تصور ، ثروتمند هم نیستم اما همه چی دارم
هرکی هم باهام بشینه حرف بزنه ، طوری قانعش میکنم که خودش به قانع شدنش اعتراف میکنه ، حتی اگه ناخداباور هم باشه
معمولی هم نیستم اما درویش هم نیستم

ز درویشی سر مویی نصیب خود نمیبینم @};- ولی خالی نیم یک دم من از سودای درویشان

لا اله الا هو

جمعه 27 آذر1399 - 2:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوشمان آمد :D

الحق من عاشق ماورا هستم و اینا رو که میفرمایید یه جورای شوری درونم زنده میشه :ymapplause: اما لنگ چندتا چیزم که مربوط میشه به عدم آگاهی از چیزی که رخ میده یعنی نیمه هشیار موندم @-)

-----
ماورا
-----

سوالات مربوط تری هم راجب ماورا هستن که باید بشینم دقیقتر تایپ کنم

حالا در مورد این پدیده اگر ارتباطی با ماورا داره بفرمایید .. دازینگ /// پیشگویی//// ردیابی ///انرژی چاکرا///////

چون فک میکنم حداقل در مورد پیشگویی و این جور مسایل بی ربط نباشه مربوط به این شاخه میشه که انشالا بعد بحث رو بازتر و جالبتر کنیم

مسایل دیگری هم از تجربه شخصی منه که مطرح میکنم

تشکر @};-

جمعه 28 آذر1399 - 3:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد تبریک میگم تاپیک خوبی زدین.
یک سوال هم من داشتم البته من زیاد تو این مسائل ورود نکردم اما باورم بیشتر از سکوتمه.در مورد چشم سوم میخواستم بدونم چون به این تاپیک میخونه.استاد اگه چسم سوم فردی خود بخود یا به خاطر فعالیت معنوی فرد یا مسائل دیگه باز بشه تا اخر عمرش باز میمونه یا به مرور زمان اگه فعالیش کم بشه چشم هم بسته میشه
من فکر میکنم چشم سوم خیلی مسئله مهمیه اما خیلی کم در موردش صحبت شده این چشم راه ارتباط با ماوراء هموار میکنه هم خیلی کارهای دیگه نظیز ذهن خوانی کنترل اشیاء .قدرت ذهن نباید دست کم گرفت.خیلی دوست دارم در این مورد هم دوستان تبادل نظر کنن مخصوصا شما استاد عزیز که دستی در آتش دارین و پیر باران دیده شدین @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 28 آذر1399 - 4:57am
استاد
استاد
آواتار کاربر

خواهش میکنم
بله چشم سوم واقعا مهمه و متاسفانه افراد علاقمند ، کمتر بهش توجه میکنن وگرنه با باز شدنش میتونه بعد دیگری از جهان رو به ما نشون بده . همان بعدی که با چشم معمولی نمیشه دید و واقعی هم هست
چشم سوم رو مثل پنجره ی یک اتاق تصور کنید ، که ازش به محیط بیرون نگاه میکنیم و حقیقت همه چی رو میبینیم . البته همه چیز رو نمیشه براحتی دید . بستگی داره به میزان باز شدن چشم و میزان توانایی و خلوص شخص و میزان خواست خداوند
چند حالت داره که دو حالتش کلی تر هست :
یکی اینکه میتونید محیط بیرون را همانطوری که بصورت طبیعی هست ببینید ، بدون اینکه بیرون رفته باشید
یکی اینکه میتونید ماورای واقعی محیط یا آدماشو ببینید . تقریبا دنیای ارواح رو و از بعد روح ببینید

در مورد بعد روح یه توضیحی رو خدمتتون عرض میکنم که بهتر متوجه بشید :
تصویری که ما از جهان خودمون میبینیم ، حالت فیزیکی داره و در حقیقت ، میتونه این شکلی نباشه
اما تصویری که حقیقی هست و روح میبینه ، یه بعد دیگر رو بهمون نشون میده از همین چیزایی که ما با چشم سر میبینیم
مثلا تصاویری رو که ما در حالت خواب میبینیم ، تصاویر روحی هستن . برای همینه که خواب رو باید تعبیر کرد تا ما متوجه بشیم که منظور طبیعی خواب چی بوده . یعنی تعبیر خواب مثل ترجمه کردن هست
مثلا: یه فیلم رو از زبان انگلیسی به زبان فارسی دوبله میکنن و اونوقت ما متوجه میشیم که چی دارن میگن
توجه داشته باشید که هر دو زبان ، یک چیز را بیان میکنند ، اما ما یکی رو میفهمیم و دیگری و متوجه نمیشیم
این فقط یک مثال ساده بود ، اما دید روحی ، بسیار پیچیده تر و ظریفتر هست . چون اینجا دیگه زبان و گفته های تو فیلم رو ترجمه نمیکنیم
بلکه تصویر رو نمی فهمیم و باید تصویر رو ترجمه کنیم @-)
یعنی تصویری که روح از دنیا میبینه ، با تصویری که ما با چشم میبینیم ، مقدار زیادی تفاوت داره
مثلا تو خواب ، یه مار میبینیم که اومده تو خونه مون و باهامون میاد و میره و زیاد هم ازش نمیترسیم
اما در واقعیت : اون مار فلان آدم هست که میاد به خونه مون و باهامون آمد و شد داره
و چرا روح اونو بشکل مار میبینه ؟ چون اون شخص قلبا دشمن ماست و ظاهرا خودشو دوست نشون میده . اما نمیتونه سر روح رو کلاه بزاره . روح حقیقت رو میبینه
و اینکه چطور بفهمیم که اون مار ، چه شخصیه ؟ بستگی داره به چگونگی جزئیات مار و نوع رفتارش . مثل رنگ مار و نوع برخوردش با ما
اینجا یه نکته هم هست که : برای روح ، زمان ، یک مانع نیست ، یعنی روح میتونه هم در حال باشه و هم به گذشته بره و هم در آینده سفر بکنه و تصویرشو ببینه . مثل خوابهایی که بعضی وقتا میبنیم و تعبیرشون و زمان اتفاقشون به آینده مربوط میشن
خواب بهترین حالتی است که میتونه بعضیها رو قانع بکنه در مورد سفر در زمان
--------------------------------------
در مورد باز ماندن چشم سوم باید عرض کنم که کاملا به شخص و میزان توانایی و میزان خلوصش بستگی داره
اگر فعالیت نکنیم ، کم کم بسته میشه
اگر کار بدی مرتکب بشیم زود بسته میشه
و اگر خیلی از حد بگذریم ، تقریبا برای همیشه بسته میشه
چون روح با پلیدی کدر میشه
و برای اکثر افراد معدودی که میتونن نیز ، اینطور نیست که همیشه باز باشه . بلکه فقط در زمان لازم و تمرکز باز میشه و میبینن . بعدش دوباره بحالت عادی برمیگردن و با چشم سر میبینن
بازم عرض کنم که در این دیدن ، هم میشه دنیا رو بشکل طبیعی خودش دید
و هم میشه حقیقتشو دید که پیچیده تره
اما تصاویر مثل تصاویر درون خواب ، کمرنگ و نامفهوم نیست و آدم نیز مثل درون خواب ، ناآگاه و گیج نیست

توضیحات طولانی بشه ، دوستان خسته میشن وگرنه در مورد هر نکته اش ممکنه لازم باشه چند صفحه صحبت بشه
هر کدام از دوستان به هر نکته ای در صحبتام علاقه داشتن ، اشاره بکنن که اون نکته رو بهتر موشکافی بکنم
دوستان سعی کنن که در هر پست ، فقط یه سوال رو مطرح بکنن که مجبور نشیم بارها از گزینه نقل قول استفاده کنیم
با تشکر

لا اله الا هو

جمعه 28 آذر1399 - 11:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام استاد سنه دژ گرامی
تایپیک خوبی هست و من هم خیلی به ماورا علاقمندم یک سوال از خدمت شما داشتم
آیا انسانهایی وجود دارند که دو نژاده باشن منظورم این هست که
پدرشون انسان باشه و مادرش جن یا بالعکس هم چین چیزی میشه ؟

جمعه 28 آذر1399 - 3:23pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام دوست گرامی
تشکر . امیدوارم بتونم در حد توانم ، به دوستان پاسخ بدم
بله ، ازدواج انسان با اجنه ، شدنی هست و مابینشون فرزند تشکیل میشه و همچین کسانی میتونن وجود داشته باشن

بنده فقط یک مورد از انسانها رو دیدم که مرد بود و حالت دیوانه داشت و از اجنه بچه داشت ، ظاهرا بچه ها خصوصیات جنی بیشتری دارن ، حداقل دیده نمیشدن
مورد دیگه هم که دیدم ، بازم مرد بود و ازدواج کرده بود و ، همبستری هم داشت . اما کسی بچه ای ندید . البته ایشون هم گاهی دیونه بود و گاهی از من و شما عاقلتر . مثل این دیونه های همیشگی نبود ( یعنی اونو تحت کنترل داشتن که چیزی رو لو نده )
ضمنا این مردان از نظر زیبایی در میان مردم ، تک هستن و بیشتر توسط اجنه انتخاب میشن
هنگام جن گیری ، این افراد ، بشدت در برابر جن گیر مقاومت میکنن ، چون اگه نشون بده یا اسم ببره ، جون همسر و حتی بچه ها به خطر میافته
معمولا این ازدواجها به ندرت اتفاق میافته و بیشتر مواردی که بنده سراغ دارم ، مرد از میان انسانها بوده و از طرف اونا انتخاب شده

بچه ای که از این ازدواج حاصل میشه ، کاملا کنترل شده نیست . بیشترشون خصوصیات جنی رو دارن .
اما مواردی رو شنیدم که بچه شکل انسان بوده ، اما گاهگاهی قدرتهای جنی هم داشته مثل غیب شدن یا حرکت طی الارض . و ظاهرا کنترل این توانایی ها هم زیاد دست خودش نیست

و اینکه بچه چقدر خصوصیات جنی یا انسانی یا ترکیبی داشته باشه ، بستگی داره به خواست خداوند . مثل پسر یا دختر شدن بچه در انسانها که هنوز هم کنترلش دست انسانها نیست

لا اله الا هو

جمعه 28 آذر1399 - 6:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure