انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 6:17pm

پاسخ به موضوع  [ 57 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 علوم غریبه (برای مطالعه) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان يك مبحثي هست در علوم غريبه براي يافتن دفاين كه كه ميتونه براي دوستان جالب و خواندني باشه حالا اينكه اينكار انجام شده يا نه نميدونم ولي دانشمندان قديمي بسيار دانا و قابل بودن در كتاب اسرار قاسمي كتاب جناب ملا حسين الكاشفي قدس سره اين چنين امده (كه البته بعضي از كلمات اين كتاب رمزي است رمز گشایی کردم و و اين مبحث رو در اختيار دوستان قرار دادم ) جهت دفاين و كنوز بگيرد گربه اي را كه مخلوط بلوني ديگر نباشد ودر خانه ببندد كه تا نيمك گرسنه شود پس ده سير روغن گاو طوعا و كرها به او تطعيم كند و معلق بياويزد و ظرف در محاذات او بنهد تا ان روغن از حلقش فرو چكد و در ان ظرف رود پس ان را در زير كاسه دور كند و ان دو را حل ساخته در چشم كشد دفاين را ببيند يا براي همين كار بگيرد لسان زاغ و قلب هدهد در سايه خشك كند و سحق كرده با عسل بياميزد بدان اكتحال نمايد دفاين و كنوز تحت الارض به نظر وي درايد اين موردها و موارد ديگر كه در اين كتاب نقل شده كه حالا چقدر در قديم كاربرد داشته الله اعلم البته در كتب قديم و علوم غريبه زيادي از اين موارد براي يافتن دفينه نگارش شده كه ميتوان به كتاب بحر الاسرار ملا جن گير دامغاني اشاره كردباسپاس :YMPEACE:

یکشنبه 26 خرداد1392 - 10:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من بعضی از این کتابها رو دارم اما دستورات این کتابها بقدری سخت هست که
کار هر کسی نیست که انجامش بده تقریبا غیر ممکنه

یکشنبه 26 خرداد1392 - 10:26pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ممنون بخاطر مطالب مفیدی که قرار دادین.
ضمنا اگه دستورالعملهایی که تجربه کردین اینجا بذارین خیلی خوبه .
موفق باشین
یاعلی مدد --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 26 خرداد1392 - 10:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یکی از دوستان بنده که تو نخ جن از این حرفها بود تعریف میکرد که میخواستم
جن تسخیر کنم وبرای پیدا کردن گنج ازش استفاده کنم یه دعایی رو با توجه به
دستوراتش شروع کردم وتاکید شده بود باید تا آخرش ادامه بدم میگفت 40روز درجایی مینشتم
ویه دعایی رو میخوندم مگفت روز سیم بود که ناگهان دیدم دور و اطرافم رو آب فرا گرفته
و از روبرو یه موج بزرگ به طرف من میاد میگفت من ترسیدم ودر رفتم و ذکر رو قطع کردم
یهو همه چیز ناپدید شد اینو به یه نفر که اوستای این کاربود تعریف کرده بود میگفته اگه نترسیده بودی
وتا روز چهلم ادامه میدادی حتما تسخیر میکردی دوستم اونقدر ترسیده بود که دیگه این کا رو گذاشت کنار

یکشنبه 26 خرداد1392 - 11:35pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
راستش در تکمیل فرمایشات مرلین عزیز توی این علوم نباید ترسی به خودت راه بدی که خیلی خطرناکه و شاید خطر جانی هم داشته باشه.
بهرحال کسی که میخواد این علوم رو فرا بگیره حتما باید زیر نظر استاد باشه که همچین قضایایی رو گوش زد بکنه%
یاعلی مدد --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 27 خرداد1392 - 5:23pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

چی بگم والا
~X( ~X( ~X( ~X(
@-) @-) @-)
X( X(
:-\

شنبه 30 شهریور1392 - 9:27am
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوستان من جاي كه قبر گبري بود رو حفاري مي كرديم كه به سنگي رسيديم كه هر وقت مي خواستيم بهش ضربه بزنيم صداي شبيه نزديك شدن ماشين ميداد و اجازه نميداد به حفاري ادامه بديم.جالب اين بود كسايي كه اطراف بودن چيزي متوجه نميشد و كسي كه ميرفت داخل قبر و مي خواست حفاري كنه دچار اين حالت ميشد.دو تا دستگاه اونجا طلا زده بود.همه چيز پيدا كرديم الا طلا.نميدونم علتش چي بود

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 4 مهر1392 - 7:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
دوستان من جاي كه قبر گبري بود رو حفاري مي كرديم كه به سنگي رسيديم كه هر وقت مي خواستيم بهش ضربه بزنيم صداي شبيه نزديك شدن ماشين ميداد و اجازه نميداد به حفاري ادامه بديم.جالب اين بود كسايي كه اطراف بودن چيزي متوجه نميشد و كسي كه ميرفت داخل قبر و مي خواست حفاري كنه دچار اين حالت ميشد.دو تا دستگاه اونجا طلا زده بود.همه چيز پيدا كرديم الا طلا.نميدونم علتش چي بود

درود حمزه جون
خیلی داستان جالبی بود و با همین خبر هیجان انگیز به وجود اتومبیل در زمان گبری پی بردیم بعضیا میگن خود یزدگرد سوم ازرای البالویی سوار میشده است :D
)شوخی( ;;)

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 6 مهر1392 - 7:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:

حمزه جان قبرهای پادشاهی طلسم نداشتن حالا واسه یه قبر گبری طلسم میگذاشتن...اصلا چیزی به نام طلسم وجود نداره وهر چی که در حین حفاری میبینید یا میشنوید همه توهمات ذهنی شماست...خوش باشید...تله رو در یابید طلسم رو بیخیال :ymhug:

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

سه شنبه 9 مهر1392 - 8:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
بقول علی آقا طلسم چیزی جز توهم نیست.
به عبارت بهتر «طلسم خطای عقل از منظر چشم است»
خوش باشید
:D

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

چهارشنبه 10 مهر1392 - 4:12am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 57 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure