انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 11:47am

پاسخ به موضوع  [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 علوم غريبه از ديدگاه اسلام 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان با اجازه همه عزيزان تاپيكي گذاشتم با عنوان علوم غريبه از ديدگاه اسلام و از همه دوستان دعوت ميكنم به بيان نظرات در اين زمينه بحث كاملا آزاد در چهارچوب قوانين و احترام به حقوق ديگران چهارچوب اين مبحث خواهد بود

صدور هيچ ويزا و گذر نامه اي لازم نيست وقتي به الله پناهنده ميشويد

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kaniii نوشته است:
دوستان با اجازه همه عزيزان تاپيكي گذاشتم با عنوان علوم غريبه از ديدگاه اسلام و از همه دوستان دعوت ميكنم به بيان نظرات در اين زمينه بحث كاملا آزاد در چهارچوب قوانين و احترام به حقوق ديگران چهارچوب اين مبحث خواهد بود

سلام دوست عزیز اگر بخواهم توضیح بدم در این مورد مطالب خیلی زیاد هستند ولی یه اثر معرفی میکنم علاقه مندان خودشون برن دنبالش
میتونید کتاب تبیین جهان و انسان رو مطالعه کنید بدک نیست در بعضی از مسایل توضیحات جالبیداره لینکشو بعدا میزارم :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

شنبه 17 خرداد1393 - 6:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
با سلام واقعا آدم گیج میشه. یکی میگه اگر یک دانه سکه طلا زیر زمین قرار بگیره، پس از گذشت 40 روز خود به خود موکل پیدا می کنه و طلسم میشه و پیدا کردنش دیگه ممکن نیست. خوب اگر این قضیه واقعیت داره پس چرا این همه بار سنگین هر ساله در نقاط مختلف دنیا پیدا میشه؟
همچنین این همه طلسمات مختلف در کتابهای سر کاری علوم غریبه (مانند طلسم ماهی، طلسم آتش، طلسم اژدها، طلسم سگ و دهها طلسم دیگر) ذکر شده و روش باطل کردنشونو توضیح دادند :D ولی یک نفر توی دنیا پیدا نمیشه که این طلسم ها رو با چشم خودش دیده باشه. به عنوان مطلب آخر چرا این طلسمها به جون دولتها و ماموران میراث فرهنگی نمی افتند و فقط با مردم عادی که مخفیانه و در پاسی از شب حفاری می کنند کار دارند؟؟؟!!! :)) :D :(( میشه کسانی که به این قضیه وارد هستند یه توضیحی بدهند تا ما از سر درگمی در بیاییم؟ با سپاس

شنبه 17 خرداد1393 - 11:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadreza نوشته است:
با سلام واقعا آدم گیج میشه. یکی میگه اگر یک دانه سکه طلا زیر زمین قرار بگیره، پس از گذشت 40 روز خود به خود موکل پیدا می کنه و طلسم میشه و پیدا کردنش دیگه ممکن نیست. خوب اگر این قضیه واقعیت داره پس چرا این همه بار سنگین هر ساله در نقاط مختلف دنیا پیدا میشه؟
همچنین این همه طلسمات مختلف در کتابهای سر کاری علوم غریبه (مانند طلسم ماهی، طلسم آتش، طلسم اژدها، طلسم سگ و دهها طلسم دیگر) ذکر شده و روش باطل کردنشونو توضیح دادند :D ولی یک نفر توی دنیا پیدا نمیشه که این طلسم ها رو با چشم خودش دیده باشه. به عنوان مطلب آخر چرا این طلسمها به جون دولتها و ماموران میراث فرهنگی نمی افتند و فقط با مردم عادی که مخفیانه و در پاسی از شب حفاری می کنند کار دارند؟؟؟!!! :)) :D :(( میشه کسانی که به این قضیه وارد هستند یه توضیحی بدهند تا ما از سر درگمی در بیاییم؟ با سپاس

سلام دوست عزیز
به این پیچدگی ای هم که شما گفتید نیست
40روزی در کار نیست این غیر ممکنه که بعد 40 روز خود به خود کسی مالکش بشه و موکل پیدا کنه پیدا کردنشم کاری نداره فقط باید یه دونه از دستگاه های انجمن رو داشته باشی :D :D
طلسماتم اگر کتابی که دارین اصل باشه متمعا باشید که الکی و سر کاری نیستداینم بدونید که همین جوری اگر یه کتاب طلسمات رو داشته باشی و به خواهید برای خودتون شروع کنید به طلسم خواندن و طلسم گشایی کردن اصلا نمیشه هرچیزی قاعده و قانون خودش رو داره برای طلسم کردن هم باید بایه لحن خاص مطالبتون رو بیان کنید و اکثر این افرادی هم که تو کار طلسم کردن هستند مسلمان نیستند چون از غیر از خدا کمک میگیرند و قانون شکنی میکنند
دفینه هم انواع مختلف داره مثلا یه جا زلزله میاد یه جا سیل میاد یا یکی از دنیا میره یاجنگی اتفاق میافتد 4دونه سکه میمونه زیر خاک خوب مسلما اینا دیگه نه طلسمی دارند نه موکلی متمعا باش خود به خودم موکل پیدا نمیشه براش
طلسم بعضی مواقع اونم برای افراد و اشیاء مهم خونده میشه مثلا یه ملکه ای از دنیا میره یه مقدارطلا کنارش میزارن یه وردی هم میخونن که کسی نره اذیتش کنه
شما راحت باشین و اگر میخواهید حفاری کنید به این جور مسایل گوش ندید چون ترس خودش باعث میشه توحم بزنید جسارتا ناراحت نشید منظورم اینکه خود ترس باعث میشه که فکر کنید کسی کنارتون هست یا اینکه صدایی شنیدیداینم هرگز فراموش نکنید که اگر قرار جنی یا موکلی اونجا باشه هرچی شما بیشتر بترسید باعث میشه اون بیشتر انرژی بگیره کلا از ترس شما تغزیه میکنه
**موفق باشید**

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

یکشنبه 18 خرداد1393 - 7:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
ممنون تولا جان. یک بار دوستان داشتند جایی کار میکردند که دو نفر که با صدای بلند صحبت میکردند به طرفشان می ایند و تا پنج متریشون میان و یک دفعه غیب میشن. به نظر دوستان قضیه چی بوده؟ دوستانم کاملا مطمئن هستند و دروغ نمیگن. چرا اکثر طلسمها در همین حد هستند؟ با سپاس

دوشنبه 2 تیر1393 - 4:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام نمیدونم این مساله به موضوع تایپیک ربط داره یا نه, پارسال جایی رو دسگاه زدم بعد حفاری تو نیم متری یک جای خالی کوزه در آمد, کنارش دوباره ردیاب گرفت باز هم یک جای خالی کوزه در آمد شب بعد باز ردیاب زدم باز هم کنارش را گرفت باز حفاری کردیم یک جای خالی کوزه در آمد شب بعد به یک حاجی گفتیم گفت سر شب یک خروس اونجا بکشید و اتیشش بزنید و ساعتای دوازده به بعد حفاری کنید ما این کارو کردیم دوباره ردیاب زدیم باز یک متر کنارش را گرفت , از دوباره که حفاری کردیم باز یک جای کوزه دیگه در آمد , فقط دلمان به زحمت خودمان و جان اون حیوان زبون بسته می‌سوخت ,این هم بگم محل یک روستای قدیمی خرابه بود , موقع کار هم انگار رو دیوارها کسی راه بره سنگ ریزه می‌ریخت.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 2 تیر1393 - 1:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadreza نوشته است:
ممنون تولا جان. یک بار دوستان داشتند جایی کار میکردند که دو نفر که با صدای بلند صحبت میکردند به طرفشان می ایند و تا پنج متریشون میان و یک دفعه غیب میشن. به نظر دوستان قضیه چی بوده؟ دوستانم کاملا مطمئن هستند و دروغ نمیگن. چرا اکثر طلسمها در همین حد هستند؟ با سپاس

دوست عزیز دراین مورد من واقعا چیز زیادی نه دیدم نه شنیدم فکرم نکنم طلسمی بوده باشه اساتید بزرگوار نظرتون دراین موردچی هست؟ :-?

سه شنبه 3 تیر1393 - 7:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
به یک حاجی گفتیم گفت سر شب یک خروس اونجا بکشید و اتیشش بزنید و ساعتای دوازده به بعد حفاری کنید ما این کارو کردیم دوباره ردیاب زدیم باز یک متر کنارش را گرفت , فقط دلمان به زحمت خودمان و جان اون حیوان زبون بسته می‌سوخت ,این هم بگم محل یک روستای قدیمی خرابه بود , موقع کار هم انگار رو دیوارها کسی راه بره سنگ ریزه می‌ریخت.

دوست عزیز متمعا هستی اون کسی که به شما گفت خروس قربانی کن حاجی بود :-?
شاید طلسمی درکار باشه ولی باای وجود من شخصا با قربانی کردن شدیدا مخالف هستم نمیدونم نظر اساتید بزرگوار چی هست ولی به نظر من این کارشما فقط شیاطین رو خوش حال میکنه ما دعاهای زیادی داریم که دراین موارد بتونه کمکمون کنه پس بهتتر نیست کمی تحقیق میکردین دراین مورد
اینکه در مکان های قدیمی سرو صدا بیاد چیز زیاد مهمی نیست میشه گفت طبیعیه ولی درمورد قربانی کردن امیدوارم دوستان بیشتر تحقیق کنند
موفق باشید :-BD

سه شنبه 3 تیر1393 - 8:00am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
متاسفانه در باب علوم غریبه و خفیه و طلسم و کلا مسائل ماورا طبیعه اطلاعات عموم خیلی کمه و هر کس بنا به برداشت خودش چیزایی میگه.
اینکه انرژیهای فعال محیط و موجوداتی مثل جن و همزاد و... همیشه و در همه جا هستن شکی نیست و این از بدیهیات هستش.
و من بارها عرض کردم که همه موجودات جهان دارای غریضه و علایقی هستن بغیر از مجردات که اونهم تحت امر پروردگار و بنا به دستور اون عمل میکنن.
حالا همونطور که چیزای قشنگ و باارزش مثل طلا و جواهرات و کتب خاص مورد توجه انسانهاست این توجه در عالم غیر مادی نیز مطرحه.
ولیکن کار گنج یابی و دفینه و ... بی ارتباط با مقوله علوم روحی و خفیه نیست.
و بیشتر موارد هم عدم موفقیت در این امر میتونه از همین مقوله نشات بگیره.
ولیکن در باب قربانی و خوشحالی شیاطین هم باید بگم که اگه این قربانی به درخواست شیاطین باشه بله حق با شماست در غیر اینصورت دلیلی بر خوشحالی اونها میتونه باشه.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 3 تیر1393 - 10:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
ولیکن در باب قربانی و خوشحالی شیاطین هم باید بگم که اگه این قربانی به درخواست شیاطین باشه بله حق با شماست در غیر اینصورت دلیلی بر خوشحالی اونها میتونه باشه.
یاحق

استاد بینا جان عزیز این دوستمون فرمودند یه نفر بهشون گفته برند این کارو بکنند این دوستمون هم به دلیل دفع و رفع طلسم و..این کارو انجام دادن
پس سربریدن برای رضای خدانبوده یا سر نبریدن که ازش استفاده کنند بخوردند
خروس یا حیوان را درجهت دفع طلسم درمحل قربانی کردند وبعد اتیش زدند من که تاحالا ندیدم اسلام و خداپرستان یه همچین روشی رو برای ازبین بردن طلسم به کاربرده باشن ما برای ازبین بردن طلسم از دعا استفاده میکنیم
خوب چیزی که اینجا مورد توجه اینکه چرا باید خروس سرببرند خون بریزند اتیش بزنند تا طلسم ازبین بره
به نظرشما با درنظر گرفتن اینهمه دستخوش و تغییرات توی این علم میشه به هرکسی اعتماد کرد؟
استاد بینای عزیز به نظر شما کار این دوستمون و قربانی کردن با یه همچین شرایطی درجهت ازبین بردن طلسم کار درستی هست یا اشتباه

سه شنبه 3 تیر1393 - 2:00pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure